Nootrogen Review – Ultimate nootropisks Brain Enhancement Pill priekšrocības?

Home » Review » Nootrogen » Nootrogen Review – Ultimate nootropisks Brain Enhancement Pill priekšrocības?

Last Updated on

Pēdējo piecu gadu laikā ir pieredzējusi nootropisks nozarei attīstīties no salīdzinoši nišas tirgus pilntiesīgu nozares, ko var daļēji attiecināt uz popularitāti 2012. filmas “Limitless”, filmu, kas celta smadzeņu veselību veicinošu papildinājumi priekšgalā patērētājs Zeitgeist. Definēts kā ” smart narkotikas ” un uztura palīglīdzekļu palielināt kognitīvo funkciju, nootropie līdzekļi ir vielas, kas var palielināt izpildvaras garīgās funkcijas, piemēram, atgādināt, atmiņas un radošumu.

Nootropisks nozare sprādziens, tomēr, ir novedusi pie tirgus kļūst applūst ar daudziem neefektīvu produktiem, kas nesatur nekādas efektīvas sastāvdaļas, piemēram, augu ekstraktu piedevas, kas nav piegādā kādus mērāmus ieguvumus. Dažas piedevas ir pat atklāti satur bīstamas un nepārbaudītas ķīmiskos savienojumus, kas var izraisīt nopietnas negatīvas blakusparādības.

Neskatoties uz lielo pieplūdumu sliktāki produkti, joprojām ir plašs nootropisks piedevas, kam ir reāls, spēcīgs, un pilnīgi droša spēja ievērojami palielināt kognitīvo funkciju, ja iegūti no cienījama ražotāja. Ja meklējat efektīvu nootropisks papildinājums ir svarīgi pārbaudīt sastāvdaļas, kas ietverti produkta formulā, lai nodrošinātu, ka tie ir droši un klīniski pierādīta.

Nootrogen ir revolucionāro jauna nootropisks papildinājums, kas ir ceturtais vilnis patērētāju nootropie līdzekļi, lai sasniegtu tirgu. Klīniski pārbaudīts, drošs izmantošanas paplašināšanu, un atbalstīja liela apjoma zinātniskiem pierādījumiem, Nootrogen formula ir viens no daudzsološākajiem un populārākajiem nootropisks papildinājumiem 2017. Šajā rakstā mēs nojauktu sastāvdaļas Nootrogen un izskatīt klīniski pierādījumi, kas atbalsta tos, lai palīdzētu jums noteikt, vai tas ir pareizais garīgo veiktspēju pastiprinātājs jums.

Kas ir Nootrogen?

Nootrogen pārskats 2017: Vai Šis Produkts Really Work?

Nootrogen ir jauna nootropisks papildinājums, kas sola sniegt lielāku atmiņas atsaukšanu, uzlabotu koncentrēšanos un paplašinātu garīgo skaidrību, un vispārēju Straujš smadzeņu apstrādes ātrumu. Viens no galvenajiem vērš ar Nootrogen formula ir tāda, ka tas satur tikai 100% dabīgas sastāvdaļas, un ir brīva no jebkādiem sintētiskas ķimikālijas, kas varētu radīt negatīvu ietekmi uz veselību.

Veselības riski ieguvi nootropisks bagātinātājus no nezināmiem vai neuzticamiem piegādātājiem ir ļoti reāls. Netestētas ķīmiskie nootropisks kokteiļi nesen kļuvusi izplatīta augstas garīgās veiktspējas vidēs, piemēram, Silicon Valley, Ivy līgas, un Wall Street.

Brīvs regulējums Daudzu nootropisks savienojumu ļauj bezatbildīgiem lietotājiem pasūtīt lielapjoma summas nepārbaudītu ķimikāliju tiešsaistē un patērē tos lielos daudzumos, kas ir novedis pie vairākām hospitalizācijas.

Grūtības likumdošanā par šo ķimikāliju sadalījumu pastiprina ar likmi, pēc kuras daudzi no Ķīnas un Austrumeiropas ražotājiem vairāk bīstamu nootropisks savienojumiem radot analogās atvasinājumus FDA aizliegto vielu gandrīz tikpat ātri, jo tie ir ierobežoti.

Nootrogen piedāvā nootropisks lietotājiem papildināt, kas sastāv tikai no dabiski izcelsmes sastāvdaļām, kas tiek ražoti cGMP ražotnes ASV, padarot to par vienu no drošākajiem un uzticamākajiem bagātinātāju tirgū.

Nootrogen ir trīs primāros nootropisks sastāvdaļas, kam ir pārbaudīta virzības uzskaite piedāvā dramatisku stimulu garīgās darbības bez jebkādas nevēlamas blakusparādības. Papildus šiem trim elementiem, Nootrogen satur arī vitamīnu steku un vairāki botāniskie ekstrakti, kas ir pierādīts, lai uzlabotu vispārējo ķermeņa veselību un metabolo funkciju, palielinot enerģijas daudzumu, kas pieejams smadzenēm.

Vai sastāvdaļas Nootrogen formulā varētu dublēt dotos solījumus produkts, tomēr? Lai uzzinātu, pieņemsim apskatīt zinātniskiem pierādījumiem, kas tos atbalsta:

Nootrogen Formula

Nootrogen formula var sadalīt trīs atsevišķā sections- a nootropisks komplekss, kas ir B vitamīnu kaudze, un augu ekstraktu kompleksu. Formulas pirmais elements ir vissvarīgākais, un sastāv no dimetilaminoetanolu, glutamīnskābi, un acetilholīna. Mēs turpināt, lai nojauktu klīnisko pierādījumu, kas atbalsta šos sastāvdaļas, lai novērtētu to efektivitāti, uzlabojot smadzeņu funkcijas:

dimetilaminoetanolu

Dimetilaminoetanolu, ko parasti dēvē par DMAE, ir atrodams daudzos pārtikas produktos, piemēram, anšoviem, lasis, un citu jūras produktu. Ir bijuši vairāki klīniskie pētījumi, kas liecina, ka DMAE spēj palielināt reakcijas ātrumu un palielināt līmeni svarīgāko neirotransmiteru, palielinot atmiņas efektivitāti un funkciju.

glutamīnskābe

Glutamīnskābe ir aminoskābe, ko organisms ražo pats par sevi, bet ir daudzi pētījumi, kas parāda tās spēju mērķtiecīgi smadzeņu funkciju. Lielākā daļa gaļa, mājputnu produktus, un proteīnu bagātu augu pārtikas produkti satur glutamīnskābi, bet papildinot to uzturā ir pierādīts, lai novērstu neirodeģenerāciju, Palielināt skaidrību domas, un veicināt ātrāku apguvi.

acetilholīns

Acetilholīns ir vēl organiskās ķīmijas, ka organisms ir spējīgs ražot no uztura avotiem, piemēram, olu dzeltenumus, treknu sieru un avokado. Organisms izmanto acetilholīna kā neirotransmitera izplatīt signālu caur smadzeņu audiem. Palielinot līmeņus acetilholīna organismā caur uztura papildināšanai ir pārliecinoši pierādīts, lai palielinātu uzmanību span un fokusu kā arī uzlabotu sniegumu radošu uzdevumu.

FAQ

Kā es varu izmantot Nootrogen?
Jums vajadzētu lietot 2 kapsulas no Nootrogen dienā. Lai iegūtu vislabākos rezultātus lietot vienu vidū dienas laikā un vienu vakarā, vai, kā norādījis Jūsu veselības aprūpes speciālistu.

Vai pastāv īpaša diēta jāievēro, lietojot šo papildinājumu?
Nav īpašu diētu vai ēdienreizes ieteicams vienlaikus ņemot šo papildinājumu. Tomēr veselīgs uzturs un regulāras treniņu ir ļoti ieteicama, lietojot šo produktu.

Cik ilgi tas veic, lai Nootrogen uz darbu?
Ietekme iegūtie piemērojot Nootrogen ir bauda gandrīz uzreiz, daži no mūsu klientiem. Individuālie rezultāti var atšķirties.

Nootrogen Klientu atsauksmes

  • Fantastisks produkts – Man tiešām patika. Tas deva man milzīgu mazinošo un nomierinoša iedarbība. Pagāja apmēram 3 stundas uz darbu, un tas ir ļoti noderīgi, ja ir pienācis laiks runāt priekšā cilvēku, jo tas mazina visu stresu un nemieru – Mark
  • My Favorite līdz šim – Līdz šim labākais nootropisks Esmu par īstermiņa atmiņu. Apvienojot to ar Coluracetam izvairīties veidot toleranci ir vēl spēcīgāks. Labākais Combo, lai mācītos. – Chris
  • Ļoti iespaidu – HD redze, garastāvoklis, holīna uzņemšana, atmiņu un pārsteidzošs anksiolītiķi efekts. Ņemiet vērā, ka es jūtos kā es varu izlasīt cilvēkiem vieglāk par to. – Shaun

Nootrogen Spriedums

Trīs galvenās sastāvdaļas Nootrogen formulas vien ir pierādīta spēja palielināt smadzeņu funkciju un tie ir spēcīgi nootropisks savienojumi. Apvienojumā ar augstu uzturvērtību B vitamīnu kompleksu un efektīvu augu ekstrakts sastāvu Nootrogen formulas, tas ir droši teikt, tas ir viens no visvairāk uzticamu, drošu un efektīvu nootropisks bagātinātāji pieejami tirgū šodien.

Ja jūs meklējat blakusparādība bezmaksas, klīniski pierādīta un spēcīgs nootropisks steks, lai palielinātu savu ikdienas garīgo veiktspēju, Nootrogen ir uzticams un rentabls risinājums.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

Klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Nootrogen no oficiālā mājas »

77/100 : by 231 users
Nootrogen Review
FLASH SALE 20% OFF »