Phen375 і втрата ваги: ​​Детальний огляд Інгредієнти

Home » Review » Phen375 » Phen375 і втрата ваги: ​​Детальний огляд Інгредієнти

Last Updated on

Phen375 є доповненням втрати ваги , ви бачили рекламуються в Інтернеті. Працює це, чи це афера? Ну, у нього є інгредієнт , який я не дивився на до і ось що мене цікавить в цьому. Чому добавка містить Phen букви »?» Що це відноситься? Це одна з речей , які я хочу торкнутися в цьому огляді. Якщо ви хочете знати , Phen375 продовжуйте читати і обов’язково зверніть особливу увагу на розділ , що стосується їх гарантією повернення грошей.

Phen375 Відгуки - Зворотній зв'язок, інгредієнти та побічні ефекти

Чи містить він Phentermine?

По- перше , ми маємо справу зі слоном в кімнаті. «Phen» в назві продукту є очевидною посиланням на фентермин, лікар запропонованого, амфетамін , як утрата ваги препарат , який був частиною сумнозвісної Fen-Phen комбінації наркотиків втрати ваги , який був вилучений з ринку США в 1997 році , тому що це було пов’язано з проблемами клапанів серця. Інша назва Фентермін є «Адіпекс-P.»

Виявилося, що це був «Fen» частину комбінації лікарських засобів (фенфлурамин), а не «Phen» докорінно медичних проблем. Фентермін (Phen) досі прописують деякі лікарі.

Проте, один з моїх правил пальця полягає в тому, щоб припустити, добавки з префіксом “Phen» містять стимулятори.

Підсумок всього цього: фентермин є відпускаються за рецептом ліків і наркотиків не дозволяється використовувати в харчових добавок в США.

дослідження Phen375

Чи працює Phen375? Ну, найкращий спосіб дізнатися напевно, перевірити її за допомогою декількох клінічних досліджень людини. Але, наскільки я можу судити, сам продукт – Phen375 – здається, немає ніяких опублікованих рецензованих клінічних доказів того, що вона допомагає людям схуднути. Я говорю про це

 тому що я не зміг знайти будь-які клінічні дослідження в наступних випадках:

 • Я шукав Pubmed.gov для «Phen385.»
 • Я шукав в Інтернеті для «Phen375 досліджень.»
 • Я шукав ClincalTrials.gov для «Phen375.»
 • Я шукав сайт Phen375.

Це не обов’язково значить, що продукт не працює. Таким чином, за відсутності досліджень продукту, ми повинні дивитися на дослідження по зниженню ваги на інгредієнти.

Давайте зробимо це зараз.

Phen375 Інгредієнти

Я назвав обслуговування клієнтів людей , які звертаються Phen375 і сказали , що кожна капсула містить 516 мг зі спеціальної суміші з наступних інгредієнтів:

 • L-карнітин
 • кофеїн
 • колеус Forskohlii
 • Citrus Aurantium
 • Каєнський перець
 • Екстракт Dendrobium Nobilel

Я перерахував інгредієнти в порядку , як мені сказали , що вони з’являються на Supplement Facts етикетці продукту. Тому, я вважаю , що інгредієнти в верхній частині списку складають більшу частину цього 516 мг спеціальної суміші , а ті , в нижній частині присутні по меншій мірі. Так , наприклад, L – карнітин є по- перше, тому він повинен зробити більшу частину суміші.

Дивлячись на інгредієнти в продукті, виявляється, Phen375 повинен допомогти у втраті ваги в 3 різними способами:

1. Збільшення спалювання жиру.
2. Збільшення транспорту жиру, де він спалюється (мітохондрії).
3.  Збільшення швидкості обміну речовин.

Я звернуся, чому я думаю, що цей шлях в моєму огляді нижче інгредієнтів.

Мені сказали , що рекомендується використовувати, щоб приймати по 1 капсулі в день . Так як я не міг переглянути фактичний ярлик, я можу піти тільки тем , що мені було сказано про дозуванні.

Оскільки патентована суміш містить тільки 516 мг, я не впевнений , що «375» в Phen375 ставиться до?

L-карнітин

L-карнітин є з’єднанням , яке допомагає нам спалювати жир. Вона переносить молекули жиру в мітохондрії так , що вони можуть бути спалені для одержання енергії. Таким чином, L-карнітин в основному таксі – він транспортує жир.

Ідея L карнітин в якості доповнення втрати ваги , що, надаючи більше таксомоторів , ми поставляємо більше жиру, де вона може бути розбита (спалено) , щоб зробити енергію.

Ми карнітин і його в харчових продуктах з біфштекс, мають одні з найвищих концентрацій в межах від 50-160 мг на 4 унції.

Дивіться ці огляди для отримання додаткової інформації.

У цьому дослідженні 2011 щурів, 5 грам на L-карнітин (whcih більше , ніж те , що в Phen375) щурам в протягом 23 днів не допомогло їм втрачати вагу – навіть якщо ці щури були також годували менше калорій.

Так багато для щурів. А як щодо людей?

У 2004 році було опубліковано дослідження , що участь 36 жінок з надмірною вагою. Жінки були randmly розділені на дві групи: одна група отримала 4 грами (4000 мг) L-карнітину в день , а інша група брала плацебо. Обидві групи йшли 30 хвилин в день, 4 дні на тиждень. В кінці цього 8 – тижневого дослідження, карнитин не призводить до втрати ваги більше , ніж ті , хто приймав плацебо.

Цікаво, що ці результати є лише протилежністю цього 2003 дослідження 84 літніх людей , яка тривала 30 днів. У цьому дослідженні, люди , які отримали 4 грами (4000 мг) L-карнітину в день втратили більше жиру , ніж ті , хто отримав плацебо (3 фунти проти 0,5 фунтів). Покращення в м’язової, холестерину і тригліцеридів були також помічені.

У 2016 році дослідження 60 жінок з надмірною вагою з СПКЯ, 250 мг з L-карнітину, враховуючи в протягом 12 тижнів (3 місяці) спостерігалося значно зменшити вагу тіла (приблизно 6 фунтів) по порівнянні з тими , отримують плацебо.

У більш недавньому огляді 9 попередніх клінічних досліджень, опублікованих в 2016 році, дослідники прийшли до висновку , що карнітин був пов’язаний з 2,9 фунта втратою ваги по порівнянні з тими , хто не отримував карнітин. Це не так багато , але це що – то.

Для чого це коштує, я залишаюся на паркані , коли мова йде про карнітин для втрати ваги. Є дослідження , які говорять , що це працює і дослідження , які говорять , що це не працює. З – за цього, я думаю , що більше досліджень є виправданим.

кофеїн

Я не знаю, скільки кофеїну в Phen375, але так як кофеїн є другим інгредієнтом в списку, мені цікаво, якщо це може становити значну частина 516 мг патентованої суміші?

Кофеїн є стимулятором і може мати м’який ефект спалювання жиру. Але, чи не кофеїн – в поодинці – сприяти втраті ваги? Якщо існують докази того , що я не можу знайти його. Кожна втрата ваги дослідження , яке я усвідомлюю поєднує в собі кофеїн з чим – то іншим.

У дослідженні мишей 2007, миші отримували комбінацію кофеїну, аргінін, сою і L-карнітин. Дослідники відзначили, що в той час як поєднання всіх інгредієнтів призводить до втрати ваги, поодинці ні кофеїн або L карнітин поодинці працював.

Миша не люди, але це дійсно надає принаймні якусь довіру, що тільки кофеїн може не працювати.

В той час як я можу зрозуміти, як стимулятор може допомогти втрати ваги – даючи людям енергію, щоб зробити більше матеріалу (наприклад, вправа) – якщо кофеїн дійсно був потужною втрата ваги агентом, то не може одне отримати той же ефект, використовуючи, скажімо, 5 пострілів годин енергії?

колеус Forskohlii

Також називається « Forskolin .» Це з’єднання рослина іноді в не тільки втрата ваги добавок , але і тестостерон бустерних добавки теж. Незважаючи на репутацію того , щоб бути спалювач жиру, існує не так багато досліджень на ньому , щоб сказати , що це працює чи ні.

Одне дослідження 30 мужчин з надмірною масою тіла відзначено 500 мг на Колеус Forskohlii даних в протягом 3 місяців  призводить до певної втрати ваги, але це дослідження були проблеми.

В іншому дослідженні з участю 19 жінок з надмірною вагою, 250 мг на колеус Forskohlii не сприяють зниженню ваги , але, схоже , зменшити жінок набрати вагу.

У той час як колеус forskoklii технічно не є стимулятором (наприклад , кофеїну), це може допомогти виробництво гормону щитовидної залози. Більш високі рівні гормонів щитовидної залози може трансформуватися у втраті ваги.

Дивіться мій огляд колеус Forskohlii і втрата ваги для додаткової інформації про ці дослідження і інших питань, пов’язаних з цим доповненням.

Citrus Aurantium

Інші назви цього з’єднання включають в себе «гіркий апельсин,” s ynephrine , про ctopamine і s eville помаранчевий , серед інших. За яким імені ви це називаєте, це екстракт з шкірки апельсина. Citrus Aurantium містить стимулятор під назвою синефрин .

Оскільки синефрин « виглядає » як ефедри, він раніше рекламував в «ефедри вільної» втрата ваги «.

Ефедра є трава , яка містить ефедрин, стимулятор , який був заборонений в добавок багато років назад з – за загибель кількох осіб. Дослідження по ефедри проте було показати , що сприяло деякій втраті ваги. Оскільки синефрин виглядає , як ефедри, надія на те , що якщо це виглядає як ефедри, вона може працювати як ефедри теж, без шкідливих побічних ефектів.

Тому що це стимулятор, це один з інгредієнтів, які, ймовірно, знаходиться за «Phen» частина імені Phen375.

Citrus Aurantium містить інші стимулятори, крім сінефріна. Я згадую синефрин тут, тому що, як правило, найбільш популярними з інгредієнтів.

Там були проведені дослідження по зниженню ваги ефектів цитрусових Aurantium. Ще в огляді 2004 року, дослідники виявили, тільки 1 правильно зробили дослідження, зазначив, що жодної втрати ваги з цитрусових Aurantium.

У 2012 році огляду попередніх досліджень, дослідники відзначили, скромні покращення у втраті ваги, коли гіркий апельсин був дан протягом 12 тижнів. Всі дослідники в цьому огляді, однак були виділені консультантами компанії, що продаються гіркий апельсин добавки.

Одна з проблем, з дослідженням цитрусових Aurantium є те, що більша частина його поєднує в собі ця сполука з іншим матеріалом (кофеїн, зелений чай, і т.д.).

Наприклад, в 1999 огляді, дослідники поєднали цитрусове Aurantium з кофеїном звіробоєм. Комбінуючи його з іншими речами, робить його важко дізнатися , скільки цитрусових Aurantium – в поодинці – може допомогти зниженню ваги.

Ще одна проблема з дослідженням, що існують різні види цитрусових Aurantium. Деякі дослідження не могли визначити тип використовуваного.

Каєнський перець

Деякі добавки втрати ваги можуть містити кайенскийперець (або його інгредієнт,  капсаїцин) в надії , ця пряність підвищить метаболізм . Чим вище метаболічні, може означати більше калорій. Принаймні одне дослідження , зазначив , що капсаїцин може збільшити спалювання жиру в тих , хто здійснює.

Екстракт Dendrobium Nobile

Інші назви , які іноді показує вгору для цього є Ши Ху і Seokgok . Dendrobium (грош-дроу-Бі-мкм) являє собою квітку, спеціально фруктовий сад . Як і всі рослини існує безліч різновидів (видів) , і це нічим не відрізняється. Згідно Orchid.com.uk існує понад 1000, різні види дендробиум. Nobile Dendrobium є одним з них.

Dendrobium почали з’являтися в добавці кілька років тому як можлива заміна DMAA, препарату, який може бути пов’язаний з деякою смертю. У деяких колах, Dendrobium навіть був оголошений як «заміна DMAA.»

Це відбувається тому що це слух, що Dendrobium містить амфетамін / стимулюючі подібні інгредієнти, такі як PEA (феніл-етил-амін).

Одна з проблем, хоча і з цими чутками, що я не знаю ні стимулятори, як інгредієнти в дендробіума.

Одне дослідження , проведене в 2013 році, опубліковано в журналі Analytical токсикології , який дивився на це знайшло PEA стимулюючих інгредієнти в Dendrobium добавці (наприклад , в CRAZE додатку) , але , але вони НЕ вирішити питання, чи є в природі ці інгредієнти чи ні ,

На жаль, іноді добавки можуть бути підсипали препарати для підвищення їх наслідків. Це незаконно і є однією з головних причин, чому я рекомендую тільки справа з компаніями, яким ви довіряєте.

Dendrobium іноді зустрічається в фізичних вправах добавки , хоча є невелике дослідження на ньому для цієї цілі. У 2012 дослідженні, Dendrobium добавка НЕ поліпшити продуктивність тренування або втрату жиру , колись він був використаний в протягом 6 тижнів.

Одна з проблем , з використанням « витримки » в добавці в цілому є те , що компанії часто не говорять нам , який екстракт використовуються. Це робить досліджують Екстракти виклик. Незалежно від того , Dendrobium є останнім інгредієнтом перераховані в спеціальній суміші , так що , ймовірно , є по меншій мірі.

Стимулятори в Phen375

Дивлячись на інгредієнти в цьому продукті, я відчуваю це з’єднання, що діють як стимулятори:

 • кофеїн
 • Citrus Aurantium

Я не список Dendrobium в цьому списку, тому що я не можу знайти гарне доказ того, що він має будь-які стимулятори, як ефекти.

Інгредієнти з втратою ваги Evidence

Наскільки я можу судити, єдиний інгредієнт в Phen375, який має дослідження втрати ваги:

 • L-карнітин

Я прийшов до такого висновку, тому що це дослідження L карнітин – сам по собі (не в поєднанні з чимось ще). У той час як хотів би бачити більше досліджень зробили, ці дослідження дійсно існують.

Щоб бути справедливим, можна додати колеус forskoklii в цей список, так як це може зменшити шанси набирає вагу (але не сприяють зниженню ваги).

Я не перелічити будь-які інших інгредієнти, тому що я не знаю ні лох докази, що вони – самі по собі – допомогти людям скинути зайву вагу.

Звичайно, це цілком можливо, все інгредієнти в Phen375 працювати разом, щоб сприяти більш втрати ваги. Ідея інгредієнтів робить якийсь сенс. Та що буде приймати клінічні дослідження, щоб знати напевно.

Скільки коштує Phen375?

Коли цей огляд був створений веб-сайт продукту перераховані ці ціни:

 • 30 таблеток: $ 59,99 (плюс 10,00 доставка / обробка)
 • 60 таблеток + 30 безкоштовно: $ 119,98 (плюс 10,00 доставка / обробки)
 • 120 таблеток + 60 безкоштовно: $ 215,96 (плюс 10,00 доставка / обробки)

Ціни / пропозиції можуть відрізнятися від часу, коли ви читаєте ці рядки, так можна знайти на сайті продукту для самих до цін дати.

Ви можете отримати Phen375 в магазинах?

Колись цей огляд був створений, продукт був доступний тільки на сайті Phen375.com. Він не був проданий в місцевих магазинах, як GNC, Walgreens і т.д., коли я дивився. Це було не на Amazon теж. Це все може бути різним у залежності від часу ви читаєте це, однако.

Гарантія повернення грошей Phen375

На сайті Phen375 каже , що якщо Ви не втрачаєте вагу після 30 днів ви можете надіслати запит на повернення. Але, щоб отримати свої гроші назад, Ви повинні стрибати через ЛОТ обручів.

Ось те, що вам потрібно зробити, щоб отримати відшкодування:

1. Ви повинні завантажити один з «Phen 375 Офіційний уповноважений дієта плани» на веб – сайті продукту. Ви повинні використовувати одну з цих дієт. Колись я перевірив їх сайт, там було 9 різних планів дієти можна вибрати з. У той час як я не дивився на цих дієтах, я думаю, вони, ймовірно , або низькокалорійні або з низьким вмістом вуглеводів (кожен з яких сприятиме втраті ваги у більшості людей).

2. Ви повинні слідувати дієті , ви вибираєте і зберегти відстежувати свій прогрес.

3. Ви повинні увійти свій початковий вагу на сайті Phen375.

4. Після використання продукту в протягом 30 днів ви повинні увійти ваш кінцевий вага на сайті Phen375.

5. Якщо ви не втратили вагу після 30 днів, ви повинні піти до свого лікаря і отримати письмову заяву , що ви насправді не втратити жодної ваги!

Якщо ви не одержите  «надійне сертифіковане заяву» Ваш доктор довівши ви не втрачаєте вагу, то ви не отримаєте свої гроші назад. Я думаю, люди не отримують повернення на гроші , витрачені на співпрацю платить , коли вони бачать свого лікаря.

Ось дещо – що ще вам потрібно знати. У вас є 15 днів ПІСЛЯ 30 днів використання продукту , щоб спробувати мати право на гарантію. Так що це всього 45 днів. Але, в 45 днів починається , коли ви замовляєте продукт – не тоді , коли ви отримаєте його поштою.

Все це робиться на на сторінці гарантії на веб-сайті продукту (Phen375.com/en/guarantee).

прогулянковому Програми

Сайт продукту містить короткі відеоролики, що зображують приклади обидва чоловічих і жіночих програм тренування , які можна потім в той час як на Phen375. Це в основному вправи , які можна зробити або з гантелями або ваги тіла в якості опору.

У той час як я радий за включення вправ, я повинен задатися питанням , чому є обидві програми чоловічий і жіночий тренування? Жінки НЕ повинні тренування інакше , ніж чоловіки. М’язи м’язи, незалежно від статі.

Крім того, я помітив , чоловіча програма тренування включена в вертикальному положенні ряду вправ , який є спірним з – за стресів він може розмістити на плечі. Люди з проблемами плечових могли б хотіти , щоб уникнути в вертикальному положенні ряду вправ.

Скільки ви повинні приймати?

Я був проінформований про його рекомендував, що люди приймають 1 таблетку на день. Проте, я відчуваю, що краще почати нові добавки з меншими витратами, ніж рекомендується. Це просто, щоб подивитися, чи є які-небудь побічних ефектів.

Оскільки цей продукт містить стимулятори, я б скоротити таблетку навпіл протягом першого тижня і приймати тільки, що пару раз на тиждень протягом першого тижня. Коли справа доходить до стимуляторів, я завжди буду виступати консервативно.

Phen375 побічні ефекти

Хоча я вважаю, що більшість людей можуть не мати проблем з цим доповненням, ось короткий огляд проблем зі здоров’ям, де я вважаю, першим говорить до лікаря є виправданим:

 • Люди з проблемами зі здоров’ям, таких як хвороби серця, високий кров’яний тиск, історія / ризик інсульту, проблеми ритму серця, проблеми з нирками, діабет, проблеми із зором (глаукома) проблеми простати (ДГП), депресії / біполярного питань чи приймати ліки для депресії і гіпотиреоз або гіпертиреоз. Там можуть бути й інші проблеми зі здоров’ям, не перераховані тут.
 • Вагітна жінка
 • Жінки, які годують груддю
 • Люди з розладами харчової поводження
 • Люди, які перенесли операцію по зниженню ваги
 • Люди, чутливі до кофеїну
 • Не приймати Phen375 або інші стимулятори перед сном

Як правило, припинити приймати Phen375 і інші добавки принаймні за 2 тижні до операції.

У разі сумнівів, показують інгредієнти до свого лікаря. Фармацевти і дієтологи також дуже хороші джерела інформації також.

Це працює?

Phen375-відгуки

При написанні цього огляду я бачив онлайн відгуки від людей, які сказали, що працювали. Як правило, хоча, відгуки від людей, яких ми не знаємо особисто, слід розглядати зі скептицизмом. Але, крім цього, важливо пам’ятати, що якщо ви використовуєте Phen375, ви не просто прийняти таблетку. На сайті Phen375 чітко говориться, що ви повинні слідувати одній зі своїх дієт і фізичних вправ теж. Таким чином, Ви повинні краще харчуватися і фізичними вправами. Якщо ви повинні зробити це також, як ви знаєте, якщо це Phen375 або ті та інші речі, які викликають втрату ваги? Особисто я не думаю, що Phen375 варто, та я з нетерпінням чекаю, щоб читати те, що говорять інші.

1 BOTTLE
$65.95
Retail: $89.99
Save $24.04 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$131.90
Retail: $269.97
Save $138.07 Right Now!
buy now »
4 BOTTLES + 1 FREE + Diet Plan
$187.96
Retail: $449.95
Save $261.99 Right Now!
buy now »

вимагати знижку на Phen375 офіційному сайті »

65/100 : by 195 users
FLASH SALE 20% OFF »