Phen375 i utrata masy ciała: Szczegółowy przegląd Składniki

Home » Review » Phen375 » Phen375 i utrata masy ciała: Szczegółowy przegląd Składniki

Last Updated on

Phen375 jest uzupełnienie utrata masy ciała może widzieliście reklamowane w internecie. To działa, czy jest to oszustwo? Dobrze, że ma składnik, który nie wyglądał na przed i to dało mi zainteresowany. Dlaczego suplement zawiera Phen litery”?” Co oznacza, że odnoszą się do? To jedna z rzeczy, które chcę zająć w tym przeglądzie. Gdybyście byli ciekawi Phen375 zachować czytania i należy zwrócić szczególną uwagę na części dotyczącej ich pieniędzy z powrotem gwarancji.

Phen375 Opinie - Feedback, składniki i skutki uboczne

Czy zawiera Phentermine?

Po pierwsze mamy do czynienia z słonia w pokoju. W „Phen” w nazwie produktu jest oczywiste odniesienie do Phentermine, lekarz wyznaczonym amfetaminą, jak utrata masy leków, które było częścią niesławnego Fen-Phen połączeniu odchudzania narkotyków, który został wycofany z rynku w USA w 1997 roku, ponieważ było związane z problemami zastawek serca. Inna nazwa dla Phentermine jest „Adipex-P”.

Okazało się, że był to „Fen” część kombinacji leków (fenfluramina) zamiast „Phen” u nasady zagadnień medycznych. Phentermine (Phen) nadal jest przepisywany przez niektórych lekarzy.

Powiedział, że jeden z moich zasad kciuka jest przyjąć suplementy z przedrostkiem „phen” zawiera stymulantów.

Konkluzja tego wszystkiego: phentermine jest lekiem na receptę i leki nie mogą być stosowane w suplementach diety w USA.

Badania Phen375

Czy Phen375 działa? Cóż, najlepszym sposobem, aby wiedzieć na pewno, to przetestować go z kilku badaniach klinicznych u ludzi. Ale, o ile mogę powiedzieć, sam produkt – Phen375 – wydaje się nie mieć publikowane, zweryfikowane kliniczne dowody, że pomaga ludziom schudnąć. Mówię to

 bo nie był w stanie zlokalizować żadnych badań klinicznych, gdy:

 • Szukałem Pubmed.gov dla „Phen385.”
 • Szukałem online dla „Phen375 badań.”
 • Szukałem ClincalTrials.gov dla „Phen375.”
 • Szukałem na stronie Phen375.

To nie musi oznaczać, że produkt nie działa. Tak więc, w przypadku braku badań dotyczących produktu, musimy spojrzeć na badania odchudzania na składnikach.

Zróbmy to teraz.

Phen375 Składniki

Zadzwoniłem do ludzi, którzy zajmują się obsługą klienta Phen375 i powiedziano mi, że każda kapsułka zawiera 516 mg z zastrzeżonej mieszanki następujących składników:

 • L-karnityna
 • Kofeina
 • Coleus Forskohlii
 • Citrus Aurantium
 • Pieprz cayenne
 • Dendrobium Nobilel Extract

Mam wymienione składniki w kolejności, jak powiedziano mi, że pojawiają się na etykiecie Fakty produktu. Dlatego zakładam, że składniki na szczycie listy nadrobić większość tego 516 mg zastrzeżonej mieszanki podczas gdy te na dole są obecne co najmniej. Na przykład, L karnityna występuje pierwszy, więc należy dokonać większość mieszaniny.

Patrząc na składniki produktu, wydaje się Phen375 ma pomocy odchudzania na 3 różne sposoby:

1. Zwiększenie spalanie tłuszczu.
2. Zwiększenie transport tłuszczu do miejsca, gdzie to jest spalony (mitochondria).
3.  Zwiększ tempo metabolizmu.

Będę rozwiązania dlatego myślę, że w ten sposób w moim przeglądzie poniższych składników.

Powiedziano mi, że zalecane użycie jest przyjmować 1 kapsułkę dziennie . Ponieważ nie mogłem zobaczyć rzeczywisty etykietę, mogę przejść tylko przez to, co powiedziano mi na dawkowania.

Ponieważ zastrzeżona mieszanka zawiera tylko 516 mg, nie jestem pewien co „375” w Phen375 dotyczy?

L-karnityna

L-karnityna jest związkiem, który pomaga nam spalić tłuszcz. Transportuje ona cząsteczki tłuszczu do mitochondriów, więc mogą być spalane na energię. W ten sposób, L-karnityna jest w zasadzie taksówki – transportuje tłuszczu.

Ideą L karnitynę jako suplement odchudzania jest to, że poprzez dostarczanie więcej taksówek , dostarczamy więcej tłuszczu do miejsca, gdzie można podziale (spalony) do wprowadzania energii.

Wykonujemy karnityna i jej w żywności stek jedne przy najwyższym stężeniu w przedziale 50-160 mg na 4 uncje

Zobacz te opinie o dodatkowe informacje.

W badaniu tym 2011 szczura, 5 gramów L-karnityny (whcih jest więcej niż to, co znajduje się w Phen375) podawany szczurom przez 23 dni nie pomóc im stracić na wadze – nawet jeśli te szczury karmione także mniej kalorii.

Tyle dla szczurów. Co z ludźmi?

W 2004 roku badanie zostało opublikowane, że zaangażowany 36 kobiet z nadwagą. Kobiety były randmly podzielić na dwie grupy: jedną grupę otrzymywał 4 g (4000 mg), L-karnityny dziennie, a drugi zażywali placebo. Obie grupy podszedł 30 minut dziennie, 4 dni w tygodniu. Pod koniec tego 8-tygodniowym badaniu, karnityna nie prowadzi już do utraty wagi, niż tych, którzy brali placebo.

Co ciekawe, wyniki te są po prostu przeciwieństwem tego 2003 badania 84 osób starszych, które trwało 30 dni. W tym badaniu, którzy otrzymali 4 g (4000 mg), L-karnityny dziennie stracił tłuszczu niż te, które ma placebo (3 funty porównaniu z 0,5 funta). Ulepszenia w mięśniach, cholesterolu i trójglicerydów obserwowano również.

W badaniu 2016 60 nadwagą kobiet z PCOS, 250 mg L-karnityna, podanych w ciągu 12 tygodni (3 miesiące) zaobserwowano znaczne zmniejszenie masy ciała (od około 6 funtów) w porównaniu do tych, coraz placebo.

W bardziej niedawnego przeglądu 9 poprzednich badaniach na ludziach, opublikowanym w 2016 roku, naukowcy doszli do wniosku, że suplementacja karnityny wiązało się z 2,9 funta utraty masy ciała w porównaniu do tych, którzy nie otrzymali karnitynę. To nie jest dużo, ale to jest coś.

Na co warto, pozostaję na ogrodzeniu , jeśli chodzi o karnityny do utraty wagi. Istnieją badania, które mówią, że działa i badania, które mówią, że nie działa. Z tego powodu, myślę, że więcej badań jest uzasadnione.

Kofeina

Nic mi nie wiadomo o tym, jak dużo kofeiny jest w Phen375 ale ponieważ kofeina jest 2. składnik na liście, zastanawiam się, czy może to nadrobić znaczną część 516 mg zastrzeżonej mieszanki?

Kofeina jest środkiem pobudzającym i może mieć łagodne działanie spalania tłuszczu. Ale, czy kofeiny – sam – promować utrata masy ciała? Jeżeli istnieje dowód, że nie mogę go znaleźć. Każde badanie odchudzania Jestem świadomy łączy kofeinę z czegoś innego.

W badaniu myszy 2007, myszom podawano kombinację kofeiny, arginina, soi i L-karnityny. Naukowcy zauważyli, że podczas gdy połączenie wszystkich składników prowadzi do utraty wagi, ani sama kofeina lub L karnityna sam pracował.

Myszy nie są ludzie, ale to nie pożyczać przynajmniej pewną wiarę, że sama kofeina może nie działać.

O ile mogę zrozumieć, jak środek pobudzający może pomóc utrata masy ciała – poprzez dawanie ludziom energię, aby zrobić więcej rzeczy (jak ćwiczenia) – jeżeli kofeina były naprawdę silnym czynnikiem utraty wagi, to nie można uzyskać te same efekty przy użyciu, powiedzmy, 5 strzałów Godzina energię?

Coleus Forskohlii

Zwany także „ Forskolina .” Ten związek roślina jest czasem nie tylko suplementów odchudzających, ale również suplementów testosteronu przypominających też. Pomimo swojej reputacji jako spalacz tłuszczu, nie ma wiele badań na to, aby powiedzieć, że to działa, czy nie.

Jedno badanie z 30 otyłych mężczyzn odnotowano 500 mg z Coleus forskohlii podanych przez 3 miesiące  prowadzić do utraty wagi, ale to badanie miało problemy.

W innym badaniu z udziałem 19 kobiet z nadwagą, 250 mg z Coleus forskohlii nie promować utrata masy ciała, ale nie wydaje się, aby zmniejszyć kobietom przybiera na wadze.

Choć Coleus forskoklii nie jest technicznie stymulantem (jak kofeina), to może pomóc w produkcji hormonów tarczycy. Wyższe poziomy hormonów tarczycy może przełożyć się na utratę wagi.

Zobacz moją opinię z Coleus forskohlii i utrata masy ciała więcej na tych badaniach i innych zagadnień związanych z tego dodatku.

Citrus Aurantium

Inne nazwy tego związku to „gorzkiej pomarańczy”, s ynephrine , o ctopamine i s eville pomarańczowy , między innymi. Przez co nazwa to nazwać, jest to wyciąg z pomarańczowej skórki. Citrus aurantium zawiera stymulant nazwie synefrynę .

Ponieważ Synefryna „ wygląda ” jak efedryny, kiedyś być reklamowany w „wolnych” efedrynę suplementów odchudzających.”

Efedryna jest rośliną, która zawiera efedrynę, stymulantem, który został zakazany w suplementach wiele lat temu ze względu na kilka zgonów. Badania nad efedryny jednak wykazał on promowany pewną utratę wagi. Ponieważ synefrynę wygląda jak efedryny, jest nadzieja, że jeśli to wygląda efedryny, to może działać jak efedryny też, bez szkodliwych skutków ubocznych.

Bo to jest stymulantem, jest to jeden ze składników, które prawdopodobnie jest za „phen” część nazwy Phen375.

Citrus aurantium zawiera inne używki oprócz synefryny. Jestem tutaj wspomnieć, Synefryna, ponieważ wydaje się być najbardziej popularnych składników.

Istnieją badania nad wpływem odchudzania Citrus aurantium. Powrót w hotelu 2004, naukowcy odkryli, tylko 1 prawidłowo wykonane badanie, które nie stwierdzili żadnej utraty wagi z owoców cytrusowych aurantium.

W 2012 roku przeglądu wcześniejszych badań, naukowcy odnotowali niewielkie ulepszenia w utracie wagi, gdy gorzka pomarańcza dano do 12 tygodni. Wszyscy badacze w tej recenzji jest jednak został zapłacony konsultantów firmy, która sprzedaje suplementy gorzkich pomarańczy.

Jeden problem z badaniami cytrusy aurantium jest to, że wiele z nich łączy to związek z innego materiału (kofeina, zielona herbata, itp).

Na przykład w 1999 roku przeglądu, naukowcy połączeniu z kofeiną cytrusowych aurantium St. Johns Wort. Łącząc ją z innymi sprawia, że trudno wiedzieć, ile cytrusowych aurantium – sam – może pomóc w utracie wagi.

Inną kwestią jest to, że z badań istnieją różne rodzaje owoców cytrusowych aurantium. Niektóre badania nie może zidentyfikować rodzaj używanego.

Pieprz cayenne

Niektóre suplementy utrata masy ciała może zawierać pieprz cayenne (lub jego składnik,  kapsaicyny) w nadziei, że ta przyprawa podniesie metabolizm . Wyższe metabolizm, może oznaczać więcej spalonych kalorii. Przynajmniej jedno badanie zauważył, że kapsaicyna może zwiększyć spalanie tłuszczu w tych, którzy sprawują.

Dendrobium Nobile Extract

Inne nazwy, że czasami pojawia się za to są Shi Hu i Seokgok . Dendrobium (den-drow-bee-um) jest kwiat, konkretnie sad . Podobnie jak wszystkie rośliny, istnieje wiele odmian (gatunków), a to nie jest inaczej. Według Orchid.com.uk istnieje ponad 1000 różnych gatunków Dendrobium. Nobile Dendrobium jest jedną z nich.

Dendrobium zaczęły pojawiać się w suplementach kilka lat temu jako ewentualny zamiennik DMAA, lek, który może być związany z niektórymi zgonów. W niektórych kręgach, Dendrobium został nawet zapowiadane jako „zamiennik DMAA”.

Jest to spowodowane tym, że jest podobno Dendrobium zawiera amfetaminy / pobudzający jak składniki, takie jak PEA (fenylo-etylo-aminę).

Jednym z problemów, chociaż z tym plotka, że ​​nie jestem świadomy żadnej pobudzających podobny składników Dendrobium.

Jedno badanie przeprowadzono w 2013 roku, opublikowane w Journal of Analytical Toxicology , które wyglądało na to znalazłem PEA składniki pobudzające w suplementach Dendrobium (jak szał suplementu), ale jednak nie do kwestii, czy te składniki naturalnie występujące lub nie ,

Niestety, czasami suplementy mogą być zaprawione leków w celu zwiększenia ich skutków. Jest to niezgodne z prawem i jest jednym z głównych powodów, dla których zalecają czynienia tylko z firmami, którym ufasz.

Dendrobium jest czasem znaleźć w suplementach ćwiczeń chociaż istnieje niewiele badań na nim do tego celu. W 2012 roku badania, suplement Dendrobium nie zwiększyć wydajność ćwiczeń lub utrata tkanki tłuszczowej, kiedy to był używany przez 6 tygodni.

Jedną z kwestii, z pomocą „ wyciągi ” w suplementach w ogóle jest, że firmy często nie powiedzieć nam, które ekstrakt jest używany. To sprawia, że badający ekstrakty wyzwanie. Niezależnie od tego, Dendrobium jest ostatnim składniki wymienione w zastrzeżonej mieszanki tak prawdopodobnie występuje najmniejszy.

Używki w Phen375

Patrząc na składniki tego produktu czuję są to związki, które działają jako środki pobudzające:

 • Kofeina
 • Citrus aurantium

Nie notować dendrobium na tej liście, ponieważ nie mogę znaleźć dobre dowód, że ma jakąkolwiek pobudzające jak efekty.

Składniki o Weight Loss Evidence

O ile mogę powiedzieć, jedynym składnikiem Phen375, który ma badań odchudzania jest:

 • L karnityna

Doszedłem do tego wniosku, ponieważ nie ma badań na L karnityna – sama w sobie (nie łączy się z czegokolwiek innego). Choć chciałbym zobaczyć więcej badań zrobić, istnieją te badania.

Żeby być w porządku, można również dodać Coleus forskoklii na tej liście, ponieważ może to zmniejszyć szanse na przybieranie na wadze (ale nie promować utrata masy ciała).

Nie są wyświetlane żadne inne składniki, bo nie jestem świadomy każdej głupi dowód, że – przez siebie – pomóc ludziom schudnąć.

Oczywiście, jest to całkiem możliwe, wszystkie składniki w Phen375 współpracować w celu promowania bardziej odchudzania. Ideą składników robi jakiś sens. Ale to zajmie badań klinicznych, aby wiedzieć na pewno.

Ile jest Phen375?

Gdy ta recenzja została stworzona, strona produktu wymieniono te ceny:

 • 30 tabletek: $ 59,99 (plus 10,00 wysyłka / obsługa)
 • 60 tabletek + 30 wolne: $ 119,98 (10,00 oraz wysyłka / obsługi)
 • 120 tabletek +60 wolne: $ +215,96 (plus 10,00 wysyłki / obsługi)

Ceny / Oferty mogą być różne w momencie odczytania tego więc zobaczyć na stronie produktowej dla najbardziej aktualnych cenach daty.

Można Get Phen375 w sklepie?

Kiedy ta recenzja został stworzony, produkt był dostępny tylko na stronie internetowej Phen375.com. To nie był sprzedawany w lokalnych sklepach, takich jak GNC, Walgreens itp kiedy spojrzałem. To nie było na Amazon albo. Że wszystko może być inaczej w momencie odczytania tego jednak.

Gwarancja zwrotu pieniędzy Phen375

Na stronie Phen375 mówi, że jeśli nie stracić na wadze po upływie 30 dni możesz zażądać zwrotu pieniędzy. Jednak, aby otrzymać zwrot pieniędzy, trzeba skakać przez LOT z obręczami.

Oto, co trzeba zrobić, aby otrzymać refundację:

1. Należy pobrać jedną z „Phen 375 urzędnika upoważnionego planów diety” na stronie produktu. Musisz użyć jednego z tych diet. Kiedy sprawdziłem ich stronę, nie było 9 różnych planów diety można wybrać z. Chociaż nie patrzeć na tych diet, domyślam się, że są prawdopodobnie albo niskokaloryczne lub niskiej zawartości węglowodanów (z których każdy będzie promować utrata masy ciała u większości ludzi).

2. Trzeba przestrzegać diety musisz złapać i utrzymać ścieżkę swojego rozwoju.

3. Musisz zalogować się swoją wagę wyjściową na stronie Phen375.

4. Po użyciu produktu do 30 dni trzeba zalogować się swoją końcową wagę na stronie Phen375.

5. Jeżeli nie straciły na wadze po 30 dniach, trzeba udać się do lekarza i uzyskać pisemne oświadczenie, że w rzeczywistości nie stracić na wadze!

Jeśli nie dostać  „wiarygodne zaświadczenie” lekarz udowadniając, że nie schudnąć, to nie dostaniesz z powrotem swoje pieniądze. Domyślam się, ludzie nie dostają refundacji pieniędzy na co płaci, gdy widzą ich lekarza.

Oto coś jeszcze trzeba wiedzieć. Masz 15 dni po 30 dniach stosowania produktu, aby spróbować, aby kwalifikować się do gwarancji. Więc to 45 dni łączna. Ale te 45 dni rozpoczyna się w momencie składania zamówienia produktu – nie w momencie otrzymania go w mailu.

Wszystko to układa się na na stronie gwarancyjnego stronie produktu (Phen375.com/en/guarantee).

Programy treningowe

Strona produktowa zawiera krótkie filmy, które przedstawiają przykłady obu płci męskiej i żeńskiej programów treningowych, które mogą być następnie podczas Phen375. Są to przede wszystkim ćwiczenia, które mogą być wykonane zarówno z hantlami lub masy ciała jako opór.

Chociaż cieszę się na włączenie ćwiczeń, muszę się zastanawiać, dlaczego tam są oba programy samiec i samica treningiem? Kobiety nie muszą treningu inaczej niż człowiek. Mięśnie są mięśnie, niezależnie od płci.

Również zauważyłem Program treningu męski włączyła wyprostowaną ćwiczenia wiersz , który budzi kontrowersje z powodu stresów można go umieścić na ramieniu. Osoby z problemami ramię może chcieć uniknąć wyprostowaną wiersza ćwiczenia.

Ile należy podjąć?

Poinformowano mnie, że ludzie jej zaleca się 1 tabletkę dziennie. Powiedział, że czuję, że najlepiej zacząć nowe suplementy z mniej niż jest to zalecane. Jest to po prostu zobaczyć, czy są jakieś skutki uboczne.

Ponieważ produkt zawiera stymulantów, chciałbym wyciąć połowę tabletki przez pierwszy tydzień i tylko brać, że kilka razy w tygodniu przez pierwszy tydzień. Jeśli chodzi o używki, zawsze będę zwolennikiem jest konserwatywny.

Phen375 Skutki uboczne

Chociaż myślę, że większość ludzi nie może mieć problemy z tego dodatku, tutaj znajduje się krótki przegląd problemów zdrowotnych gdzie wierzę pierwszy przemawia do lekarza jest uzasadnione:

 • Osoby z problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, historii / ryzyko udaru mózgu, zaburzenia rytmu serca, zaburzenia czynności nerek, cukrzyca, choroby oczu (jaskra) problemy prostaty (BPH), depresja / zagadnień bipolarnych lub biorąc leki na depresję i niedoczynność tarczycy lub nadczynność tarczycy. Mogą być też inne problemy zdrowotne nie wymienione tutaj.
 • Kobiety w ciąży
 • Kobiet karmiących piersią
 • Osoby z zaburzeniami odżywiania
 • Ludzie, którzy przeszli operację odchudzania
 • Osoby wrażliwe na kofeinę
 • Nie należy przyjmować Phen375 lub innych używek blisko snem

Z reguły przerywać Phen375 i inne suplementy co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem.

W przypadku wątpliwości, pokaż składniki do lekarza. Farmaceuci i dietetycy są również bardzo dobrym źródłem informacji o zbyt.

Czy to działa?

Phen375-referencje

Pisząc tę ​​recenzję widziałem referencje online z ludzi, którzy powiedzieli to działało. Z reguły chociaż, referencje od ludzi, których nie znamy osobiście powinny być postrzegane ze sceptycyzmem. Ale poza tym, to ważne jest, aby pamiętać, że jeśli używasz Phen375, nie tylko wziąć pigułkę. Na stronie Phen375 wyraźnie stwierdza, że ​​trzeba także wykonać jedną z ich diety i ćwiczeń zbyt. Więc trzeba jeść lepiej i ćwiczenia. Jeśli masz również to zrobić również, skąd wiesz czy to Phen375 lub te inne rzeczy, które są przyczyną utraty wagi? Osobiście nie sądzę, Phen375 jest tego warta, ale ja czekam na czytanie tego, co inni mają do powiedzenia.

1 BOTTLE
$65.95
Retail: $89.99
Save $24.04 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$131.90
Retail: $269.97
Save $138.07 Right Now!
buy now »
4 BOTTLES + 1 FREE + Diet Plan
$187.96
Retail: $449.95
Save $261.99 Right Now!
buy now »

ubiegać się o zniżkę na oficjalnej stronie Phen375 »

77/100 : by 87 users
FLASH SALE 20% OFF »