Phen375 un svara zudums: Detalizēts pārskats par sastāvdaļām

Home » Review » Phen375 » Phen375 un svara zudums: Detalizēts pārskats par sastāvdaļām

Last Updated on

Phen375 ir svara zudums papildināt jums var būt redzējis reklamē tīmeklī. Vai tas strādā, vai tas ir scam? Nu, tā ir sastāvdaļa, kas man nav paskatījās pirms un tas ir tas, ko ieguva mani neinteresē. Kāpēc bagātinātājs satur burtus “fen?” Ko tas attiecas? Tas ir viena no lietām, kas man vēlas risināt šajā pārskatā. Ja tu būtu interese par Phen375 turpiniet lasīt, un būt pārliecināti, lai īpašu piezīmi iedaļā par savu naudu atpakaļ garantiju.

Phen375 Atsauksmes - Atsauksmes, sastāvdaļas un blakusparādības

Vai tas satur phentermine?

First off mums ir tikt galā ar ziloni istabā. Par “Phen” nosaukumu produkta ir acīmredzams atsauce uz Phentermine, kas ir parakstījis ārsts, amfetamīnu līdzīgu svara zudums zāles, kas bija daļa no kauna Fen-phen svara zudums narkotiku kombinācija, kas tika izslēgta no ASV tirgū 1997. gadā, jo tas ir saistīts ar sirds vārstuļu problēmām. Vēl viens vārds Phentermine ir “dāvana dzimšanas diena-P”.

Izrādījās, ka tas bija “Fen” ir daļa no narkotiku kombinācijas (fenfluramīnu) nevis “Phen” pie saknes medicīnas jautājumiem. Phentermine (Phen) joprojām noteikts daži ārsti.

Tas nozīmē, ka viens no maniem noteikumiem īkšķis ir uzņemties bagātinātāji ar prefiksu “fen” satur stimulatorus.

Grunts līnija , lai tas viss: fentermīnam ir recepšu medikaments, un narkotikas nav atļauts izmantot uztura bagātinātājus ASV.

Phen375 Research

Vai Phen375 darbojas? Nu, labākais veids, kā zināt, ir pārbaudīt to ar dažiem cilvēkiem klīniskos pētījumos. Bet, cik es varu pateikt, pats produkts – Phen375 – šķiet, nav publicēts, recenzētu klīnisko pierādījumu, ka tas palīdz cilvēkiem zaudēt svaru. Es saku

 jo es nevarēju atrast nevienu klīnisko pētījumu, ja:

 • Es meklēja Pubmed.gov par “Phen385.”
 • Es meklēja internetā par “Phen375 pētījumiem.”
 • Es meklēja ClincalTrials.gov par “Phen375.”
 • Es meklēja Phen375 mājas lapā.

Tas nenozīmē, izstrādājums nedarbojas. Tātad, ja nav pētījumu par produktu, mums ir jāskatās uz svara zudums pētījumu par sastāvdaļām.

Darīsim tagad.

Phen375 Sastāvdaļas

I sauc par klientu apkalpošanas cilvēki, kas apkalpo Phen375 un teica, ka katra kapsula satur 516 mg kādas patentētu maisījumu no šādām sastāvdaļām:

 • L-karnitīns
 • kofeīns
 • Coleus Forskohlii
 • Citrus Aurantium
 • Kajennas pipars
 • Dendrobium Nobilel ekstrakts

Esmu uzskaitītas sastāvdaļas, lai kā es bija teicis tie parādās uz Papildinājums Fakti etiķetes produkta. Tāpēc, es pieņemu, ka sastāvdaļas augšpusē saraksta veido lielāko daļu no šīs 516 mg patentētu maisījumu, bet tiem apakšā ir klāt vismazāk. Piemēram, L karnitīns ir klāt pirmais, lai tā būtu veido lielāko daļu no maisījuma.

Aplūkojot sastāvdaļām produktā, šķiet, Phen375 ir paredzēts palīdzības svara zudums 3 dažādos veidos:

1. Palielināt tauku dedzināšana.
2. Palielināt transportēšana no taukiem, kur tas dega (mitohondrijos).
3.  Palielināt vielmaiņas ātrumu.

Es risināt, kāpēc es domāju, ka šādā veidā manā pārskatīšanu zemāk sastāvdaļām.

Man bija teicis, ka ieteicamā izmantošana ir veikt 1 kapsulu dienā . Tā kā es nevarēju apskatīt konkrēto etiķeti, es varu iet tikai ar to, ko es teicu par devas.

Tā kā patentētu maisījums satur tikai 516 mg, es neesmu pārliecināts, ko “375”, kas Phen375 attiecas?

L-karnitīns

L-karnitīns ir savienojums, kas palīdz mums sadedzināt taukus. Tas transports tauku molekulas uz mitohondrijiem, lai viņi varētu tikt dedzināti enerģijas. Tādā veidā, L-karnitīns būtībā ir Taksometru – tas pārvadā tauku.

Ideja L karnitīns kā svara zudums papildināt, ka, sniedzot vairāk taxicabs , mēs piegādāsim vairāk tauku, kur tas var tikt sadalīts (sadedzināts), lai enerģiju.

Mēs karnitīns un tā pārtikā, ar steiks, kam dažas no augstākajiem koncentrācijas starp 50-160 mg 4 oz.

Skatiet šīs atsauksmes par papildu informāciju.

Šajā 2011 pētījumu, izmantojot žurkas, 5 grami L-karnitīna (whcih ir vairāk nekā to, kas ir Phen375), ievadot to 23 dienu laikā nav palīdzēt viņiem zaudēt jebkāda svara – pat tad, ja šie žurkām tika baroti arī mazāk kaloriju.

Tik daudz par žurkām. Kas par cilvēkiem?

2004. gadā pētījums tika publicēts, ka iesaistīts 36 liekā svara sievietes. Sievietēm bija randmly sadalīta divās grupās: Viena grupa saņēma 4 gramus (4000 mg) L-karnitīna dienā, un otra grupa ņēma placebo. Abas grupas gāja 30 minūtes dienā, 4 dienas nedēļā. Pēc šā 8 nedēļu pētījumā, karnitīna neizraisīja vairs svara zudums, nekā tie, kuri bija placebo.

Interesanti, ka šie rezultāti ir tieši pretējs šajā 2003. gada pētījumā 84 gados vecākiem pieaugušajiem, kas ilga 30 dienas. Šajā pētījumā, cilvēki, kas saņēma 4 grami (4000 mg) L-karnitīna dienā zaudēja vairāk tauku, nekā tiem, kas saņēma placebo (3 mārciņas vs. 0,5 mārciņas). Tika konstatēta arī uzlabojumi muskuļu, holesterīna un triglicerīdu līmenis.

Ar 2016. gada pētījumā 60 lieko svaru sievietēm ar PCOS, 250 mg L-karnitīna, kas piešķirtas par 12 nedēļām (3 mēneši), tika novērota ievērojami samazināt ķermeņa svaru (pēc aptuveni 6 mārciņas), salīdzinot ar tiem, saņemt placebo.

Jo jaunāku pārskatīt 9 iepriekšējiem pētījumiem ar cilvēkiem, kas publicēti 2016. gadā, zinātnieki secināja, ka karnitīns papildināšana bija saistīts ar 2.9 mārciņas zudums ķermeņa svaru, salīdzinot ar tiem, kuri nesaņēma karnitīns. Tas nav daudz, bet tas ir kaut kas.

Par to, ko ir vērts, es joprojām par žogu , kad runa ir par karnitīna svara zudums. Ir pētījumi, kas saka, ka tas darbojas, un pētījumi, kas apgalvo, ka tas nedarbojas. Tāpēc, ka es domāju, ka vairāk pētījumu pamatota.

kofeīns

Es neesmu informēts par to, cik daudz kofeīna ir Phen375 bet, jo kofeīns ir 2. sastāvdaļa sarakstā, es brīnums, ja tas iespējams, veido ievērojamu daļu no 516 mg patentētu maisījumu?

Kofeīns ir stimulants un var būt viegla tauku dedzināšanas iedarbība. Bet, vai kofeīnu – viens – veicināt svara zudums? Ja tas pierādījumi pastāv, es nevaru atrast to. Katru svara zudums pētījums es apzinos apvieno kofeīna ar kaut ko citu.

In 2007, pētot peles, peles tika dota kombināciju kofeīna, arginīna, sojas un L-karnitīns. Pētnieki norādīja, ka, lai gan visu sastāvdaļu kombinācija noved pie svara zudums, ne kofeīns atsevišķi vai L karnitīns atsevišķi strādāja.

Peles nav cilvēki, bet tas nav aizdot vismaz kādu ticību, ka kofeīns vien iespējams, nedarbosies.

Kaut es varētu saprast, kā stimulants, varētu palīdzēt svara zudums – dodot cilvēkiem enerģiju darīt vairāk lietas (piemēram, izmantošanu) – ja kofeīns bija patiesi spēcīgs svara zudums pārstāvis, tad nevarēja dabūt tādas pašas sekas, izmantojot, piemēram, 5 stundu Enerģijas šāvienu?

Coleus Forskohlii

To sauc arī par ” Forskolin .” Šis augs savienojums dažkārt atrodams ne tikai svara zudums bagātinātāji, bet arī testosterona pastiprinātājs bagātinātāji too. Neskatoties uz savu reputāciju būt par tauku deglis, nav daudz pētījumu par to teikt, tas darbojas, vai nav.

Viens pētījums 30 ar lieko svaru vīriešu norādīja, 500 mg , kas Coleus forskohlii dotajiem 3 mēnešus  izraisīt kādu svara zudums, bet šis pētījums bija problēmas.

Citā pētījumā, iesaistot 19 liekā svara sievietes, 250 mg ar Coleus forskohlii neveicināja svara zudums, bet tomēr šķiet samazināt sievietes no ieguvējai svaru.

Kaut Coleus forskoklii nav tehniski stimulants (piemēram, kofeīns), tas varētu palīdzēt ražošanu vairogdziedzera hormonu. Augstāks vairogdziedzera hormonu līmenis var tulkot svara zudums.

Skatīt manu pārskatu Coleus forskohlii un svara zudums vairāk par šiem pētījumiem un citiem jautājumiem, kas saistīti ar šo papildinājumu.

Citrus Aurantium

Citi nosaukumi šo savienojumu ietver “rūgto apelsīnu,” s ynephrine , o ctopamine un s eville apelsīnu , among others. Ar kāds vārds zvanāt, tas ir izraksts no apelsīna miziņu. Citrus aurantium satur stimulantu sauc synephrine .

Jo synephrine ” izskatās “, piemēram, ephedra, to izmanto, lai būtu touted ar “ephedra bezmaksas” svara zudums bagātinātājos. “

Ephedra ir augs, kas satur efedrīnu, stimulants, kas tika aizliegta bagātinātājus pirms daudziem gadiem, pateicoties vairākiem nāves. Pētījumi par ephedra tomēr bija parādīt, tas veicina dažas svara zudums. Jo synephrine izskatās tāpat ephedra, ir cerība, ka tad, ja tas izskatās ephedra, tas varētu strādāt, piemēram, ephedra arī bez kaitīgiem blakus efektiem.

Jo tas ir stimulējošs, tas ir viens no sastāvdaļām, kas visticamāk ir aiz “fen” daļu Phen375 nosaukumu.

Citrus aurantium satur citu stimulantu bez synephrine. Es pieminēt synephrine šeit, jo tā mēdz būt populārākais no sastāvdaļām.

Ir bijuši pētījumi par svara zaudēšanas sekām Citrus aurantium. Atpakaļ uz 2004. gada pārskatu, pētnieki konstatēja tikai 1 pareizi izdarīt pētījumu, kas nekonstatēja svara zudums no Citrus aurantium.

Ar 2012. gada pārskatu par iepriekšējiem pētījumiem, norāda pētnieki nedaudz uzlabot svara zudums, kad rūgto apelsīnu tika dota 12 nedēļas. Visi pētnieki šajā pārskatīšanā tomēr tika izmaksāta konsultantus par uzņēmumu, kas pārdod rūgto apelsīnu piedevas.

Viena problēma ar citrusu aurantium pētījumiem ir tas, ka daudz no tā apvieno šo savienojumu ar citām lietām (kofeīna, zaļā tēja, uc).

Piemēram, 1999. gada pārskatu, pētnieki apvienojumā Citrus aurantium ar kofeīna asinszāli. Apvienojot to ar citām lietām, ir grūti zināt, cik daudz Citrus aurantium – vien – varētu palīdzēt svara zudums.

Vēl viena problēma, ar pētījumiem, ir, ka ir dažādi veidi, Citrus aurantium. Daži pētījumi varētu identificēt tipu izmantots.

Kajennas pipars

Dažas svara zudums bagātinātāji var saturēt kajēnas pipari (vai tā sastāvdaļa,  kapsaicīnam), kas cer šo garšvielu nepaaugstināsies vielmaiņu . Augstākas vielmaiņu, var nozīmēt vairāk sadedzinātās kalorijas. Vismaz viens pētījums ir norādīts, ka kapsaicīns varētu palielināties tauku dedzināšana ir tie, kas izmanto.

Dendrobium Nobile ekstrakts

Citi nosaukumi, kas dažreiz parādās šim ir Shi Hu un Seokgok . Dendrobium (den-drow bišu-um) ir ziedu, ir īpaši saistīti ar augļu dārzu . Tāpat kā visiem augiem, ir daudz šķirņu (sugas), un tas nav atšķirīgs. Saskaņā ar Orchid.com.uk ir vairāk nekā 1000, dažādu sugu Dendrobium. Nobile Dendrobium ir viens no tiem.

Dendrobium sāka parādot up bagātinātājus pirms dažiem gadiem kā iespējamo aizstājēju DMAA, narkotiku, kas var būt saistīts ar dažiem nāves. Dažās aprindās, Dendrobium pat ir jāmaksā par “DMAA nomaiņu.”

Tas ir tāpēc, ka tas ir rumored ka Dendrobium satur amfetamīna / stimulējošas līdzīgu sastāvdaļu, piemēram, PEA (fenil-etil-amine).

Viena problēma, lai gan ar šīs baumas ir tas, ka es neesmu informēts par jebkādiem stimulantiem līdzīgu sastāvdaļu Dendrobium.

Viens pētījums veikts 2013. gadā, publicēts Vēstnesī Analītiskā toksikoloģijas , ka ieskatījās šī bija atrast PEA stimulējošas sastāvdaļas Dendrobium piedevām (piemēram, traku bagātinātāju), bet, bet tie nav risināt jautājumu par to, vai šīs sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes vai ne .

Diemžēl, dažkārt bagātinātāji var būt papildināti ar zālēm, lai palielinātu savu ietekmi. Tas ir nelikumīga, un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc es ieteiktu tikai nodarbojas ar uzņēmumiem, kam uzticaties.

Dendrobium dažkārt atrodams vingrošanas bagātinātājus gan ir maz pētījumu par to šim nolūkam. 2012. gada pētījumā, Dendrobium piemaksa nebija uzlabotu slodzes veiktspēju vai tauku zudumu, kad tas tika izmantots 6 nedēļas.

Viena problēma ar, izmantojot ” ekstraktus ” in bagātinātāju vispār ir, ka uzņēmumi bieži vien nav pateikt mums, kas ekstrakts tiek izmantots. Tas padara pētot ekstraktus izaicinājums. Neatkarīgi Dendrobium ir pēdējais sastāvdaļa uzskaitīti patentētu maisījumu, tāpēc, iespējams, ir klāt vismazāk.

Stimulanti Phen375

Aplūkojot sastāvdaļu šajā produktā es jūtos tie ir savienojumi, kas darbojas kā stimulanti:

 • kofeīns
 • Citrus aurantium

Man nebija sarakstā Dendrobium šajā sarakstā, jo es nevaru atrast labu pierādījumu, ka tas ir jebkura stimulants, piemēram, ietekmi.

Sastāvdaļas ar svara zudumu Apliecinājumu

Ciktāl es varu pateikt, vienīgā sastāvdaļa Phen375, kas ir svara zudums pētījumu, ir:

 • L karnitīns

Es atnācu uz šo secinājumu, jo ir pētījumi par L karnitīns – pati par sevi (nevis apvienota ar ko citu). Lai gan es gribētu redzēt vairāk tika veikti vairāki pētījumi, šie pētījumi pastāv.

Lai būtu godīgi, kāds varētu arī pievienot Coleus forskoklii šajā sarakstā, jo tas var samazināt izredzes iegūt svaru (bet ne veicināt svara zudums).

Man nebija nekādus citus sastāvdaļas, jo es neesmu informēts par jebkādu muļķis pierādījumu, ka viņi – paši – palīdz cilvēkiem zaudēt svaru.

Protams, tas ir diezgan iespējams, visas sastāvdaļas, kas Phen375 sadarboties, lai veicinātu lielāku svara zudumu. Ideja sastāvdaļām tas padara kāda jēga. Bet tas prasīs klīnisko pētījumu, lai zināt.

Cik daudz ir Phen375?

Kad tika izveidots šī pārskatīšana, produkts mājas lapā uzskaitīti šīs cenas:

 • 30 tabletes: $ 59,99 (plus 10.00 kuģniecības / apstrāde)
 • 60 tabletes + 30 free: $ 119,98 (plus 10.00 kuģniecības / apstrādes)
 • 120 tabletes + 60 free: $ 215,96 (plus 10.00 kuģniecības / apstrāde)

Cenas / piedāvājumi var būt atšķirīga, kad jūs izlasīt šo tik skatīt produkta tīmekļa vietni visvairāk atjaunināta cenām.

Vai jums Phen375 veikalos?

Kad tika izveidots šī pārskatīšana, produkts bija pieejams tikai Phen375.com vietnē. Tas tika pārdoti vietējos veikalos, piemēram, GNC, Walgreens, utt, kad es paskatījos. Tas nebija par Amazon, vai nu. Tas viss var būt atšķirīga, kad jūs izlasīt šo tomēr.

Phen375 Naudas atmaksas garantija

Phen375 mājas lapā saka, ka, ja jums nav zaudēt jebkādu svaru pēc 30 dienām, jūs varat pieprasīt kompensāciju. Bet, lai saņemtu savu naudu atpakaļ, jums ir lēkt cauri LOT stīpām.

Te ir tas, kas jums jādara, lai saņemtu kompensāciju:

1. Jums lejupielādēt vienu no “Phen 375 pilnvarota amatpersona Diēta plāni” no produkta mājas lapā. Jums ir izmantot kādu no šīm diētām. Kad es pārbaudīt viņu mājas lapā, tur bija 9 dažādi diētas plāni varētu izvēlēties no. Lai gan man nebija apskatīt šos diētām, mans minējums ir tie, iespējams, ir vai nu zems kaloriju vai zemu ogļhidrātu (no kuriem nu būs veicināt svara zudums vairumam cilvēku).

2. Jums ir sekot diētu jums izvēlēties un saglabāt līdzi savu progresu.

3. Jums ir jāpiesakās jūsu sākuma svaru uz Phen375 mājas lapā.

4. Pēc produkta lietošanas 30 dienas, jums ir jāpiesakās jūsu beidzas svaru uz Phen375 mājas lapā.

5. Ja jūs neesat zaudējis svaru pēc 30 dienām, Jums ir jādodas pie ārsta un saņemt rakstisku paziņojumu, ka jūs faktiski nezaudēja svaru!

Ja jūs nesaņemat  “uzticamu izziņu,” ārsts apliecina, jums nav zaudēt svaru, tad jums nav saņemt savu naudu atpakaļ. Mans minējums ir, cilvēki nesaņem kompensācijas par pavadīto naudu sadarbības maksā, kad viņi redz savu ārstu.

Lūk, kaut kas cits, kas jums jāzina. Jums ir 15 dienas pēc tam, kad 30 dienu laikā, izmantojot šo produktu, lai mēģinātu varētu pretendēt uz garantiju. Tātad, tas ir 45 dienas kopā. Bet, 45 dienām sākas, kad jūs pasūtīt produkts – ne tad, kad tu saņem pa pastu.

Tas viss tiek likts uz uz garantijas lapā produkta tīmekļa vietnē (Phen375.com/en/guarantee).

Mācībās programmas

Produkts vietne satur īsus video, kas attēlotu piemērus gan vīriešu, gan sieviešu treniņu programmām, var ievērot, bet par Phen375. Tie būtībā ir vingrinājumi, kas var izdarīt vai nu ar hantelēm vai ķermeņa masas kā pretestību.

Lai arī es esmu priecīgs par iekļaušanu izmantošanas, man ir brīnums, kāpēc ir gan vīriešu un sieviešu treniņu programmām? Sievietēm nav nepieciešams treniņu savādāk nekā cilvēks. Muskuļi ir muskuļi, neatkarīgi no dzimuma.

Arī es pamanīju vīriešu treniņu programma iekļāva stāvus rindu izmantošanu , kas ir pretrunīga, jo no stresiem var novietot uz pleca. Cilvēki ar plecu problēmām varētu vēlēties, lai izvairītos no stāvus rindu izmantošanu.

Cik Jums jāveic?

Es biju informēts tā ieteica, ka cilvēki ņem 1 tableti dienā. Tas nozīmē, ka, man šķiet, tas ir labākais, lai sāktu jaunu bagātinātāji ar mazāk nekā ieteicams. Tas ir tikai, lai redzētu, vai pastāv kādas blakusparādības.

Tā kā šis produkts satur stimulantu, es samazināt tableti pusi pirmajā nedēļā, un tikai pieņemt, ka pāris reizes nedēļā, pirmajā nedēļā. Kad runa ir stimulanti, es būs vienmēr advokāts ir konservatīvs.

Phen375 Blakusparādības

Lai gan es domāju, ka lielākā daļa cilvēku, iespējams, nav problēmas ar šo papildinājumu, šeit ir īss pārskats par veselības problēmām, ja es uzskatu, vispirms runā ar ārstu, ir pamatota:

 • Cilvēki ar veselības jautājumiem, piemēram, sirds slimības, augsts asinsspiediens, vēsture / insulta riska, sirds ritma traucējumi, nieru darbības traucējumi, cukura diabēts, acu problēmas (glaukoma) prostatas problēmas (LPH), depresija / bipolāriem jautājumiem vai lietojat medikamentus depresijas un hipotireoze vai hyperthyroidism. Var būt arī citi veselības problēmas šeit nav uzskaitīti.
 • Grūtnieces
 • Sievietes, kuras baro ar krūti
 • Cilvēki ar ēšanas traucējumiem
 • Cilvēki, kam ir veikta svara zudums ķirurģija
 • Cilvēki ir jūtīgi pret kofeīnu
 • Nelietojiet Phen375 vai citu stimulantu tuvu gulētiešanas

Kā likums, pārtrauciet Phen375 un citas piedevas vismaz 2 nedēļas pirms operācijas.

Ja šaubāties, parādīt sastāvdaļas ar savu ārstu. Farmaceiti un dietitians ir arī ļoti labi informācijas avoti too.

Vai tas strādā?

Phen375-liecībām

Rakstot šo pārskatīšanu es darīju redzēt online atsauksmes no cilvēkiem, kas teica, ka tā strādāja. Kā likums, lai gan, atsauksmes no cilvēkiem, mums nav personīgi pazīstat būtu jāskata ar skepsi. Taču, neskatoties uz to, ir svarīgi atcerēties, ka, ja jūs izmantojat Phen375, jums nav vienkārši iedzert tableti. Phen375 vietnē ir skaidri teikts, ka jums ir arī jāievēro viens no viņu uzturu un fiziskām aktivitātēm too. Tātad jums ir ēst labāk un izmantot. Ja jums arī ir jādara, kas arī, kā jūs zināt, ja tas ir Phen375 vai šie citi lietas, kas izraisa svara zudumu? Personīgi es nedomāju, ka Phen375 ir tā vērts, bet es ar nepacietību gaidām, ko citi ir ko teikt.

1 BOTTLE
$65.95
Retail: $89.99
Save $24.04 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$131.90
Retail: $269.97
Save $138.07 Right Now!
buy now »
4 BOTTLES + 1 FREE + Diet Plan
$187.96
Retail: $449.95
Save $261.99 Right Now!
buy now »

pieprasīt savu atlaidi Phen375 oficiālā mājas »

77/100 : by 147 users
FLASH SALE 20% OFF »