Phen375 Ve Kilo Kaybı: Malzemeler Ayrıntılı İnceleme

Home » Review » Phen375 » Phen375 Ve Kilo Kaybı: Malzemeler Ayrıntılı İnceleme

Last Updated on

Phen375 web üzerinde reklamı görmüş olabilecek bir kilo kaybı ekidir. O iş ya da bir aldatmaca olduğunu mu? Eh, daha önce bakmadım bir madde vardır ve bunun için ilgimi çeken şey bu. Neden takviyesi harfleri ‘Phen içerir?”Bu ne atıfta geliyor? Ben bu incelemede ele almak istediğiniz şeylerden biri. Eğer Phen375 merak olsaydı okumaya devam ve onların ilgili bölümde özel dikkat edin , para iade garantisi.

Phen375 Yorumlar - Görüşleriniz, Malzemeler ve Yan Etkileri

Bu Phentermine içeriyor mu?

İlk kapalı odadaki fil ile uğraşmak zorunda. Ürünün adında “Phen” Phentermine, rezil parçası olan bir doktor reçete, amfetamin benzeri zayıflama ilacına olarak görüldüğü durumdur Fen-Phen 1997 yılında ABD pazarına çıkarıldı kilo kaybı ilaç kombinasyonu nedeniyle kalp kapakçık sorunlarına bağlantılıydı. Phentermine diğer adı “Adipex-P” dir.

O tıbbi sorunların kökünde ziyade “Phen” den ilaç kombinasyonunun (fenfluramin) ait “Fen” parçası olduğunu ortaya çıktı. Fentermin (Fen) hala bazı doktorlar tarafından reçete edilir.

Yani “fen” uyarıcılar içeriyor başparmak benim kurallarından biri öneki ile takviyeleri varsaymak olduğunu söyledi.

Alt çizgi Bütün bunlara: phentermine bir reçeteli ilaç ve uyuşturucu ABD’de diyet takviyeleri kullanılmak üzere izin verilmez.

Phen375 Araştırma

Phen375 çalışır mı? Eh, Emin olmanın en iyi yolu birkaç insan klinik çalışmalarla test olduğunu. Ama, bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, ürünün kendisi – Phen375 – bu insanların kilo yardımcı olduğunu yayınlanmış, akran gözden klinik kanıt var gibi görünüyor. Bunu söylemek

 Ben herhangi bir klinik çalışmalar bulmak mümkün değildi çünkü zaman:

 • Ben Pubmed.gov arandı “Phen385.”
 • Ben aradığında “Phen375 araştırma.”
 • Ben ClincalTrials.gov arandı “Phen375.”
 • Ben Phen375 Web sitesi arama yaptı.

Bu illa ürünün çalışmıyor anlamına gelmez. Yani, ürün üzerindeki araştırmaların yokluğunda, biz içindekiler hakkında kilo kaybı araştırma bakmak gerekir.

Şimdi bunları yapalım.

Phen375 Malzemeler

Ben Phen375 işlemek ve her kapsül içerir söylendi müşteri hizmetleri insanlara denilen 516 mg aşağıdaki maddeler, özel bir karışımdır ait:

 • L-Karnitin
 • Kafein
 • Coleus Forskohlii
 • Citrus Aurantium
 • Kırmızı biber
 • Dendrobium Nobilel Özü

Onların ürünün Ek Gerçekler etikette görünür söylendi gibi sırayla malzemeyi listeledik. Bu nedenle, listesinin başında maddeleri bu en oluşturan varsayalım 516 mg altındaki bu en zayıf mevcut ise özel karışım. Örneğin, L-karnitin, ilk mevcut olduğu, bu yüzden karışımın çoğunu yapmak gerekir.

üründeki maddeler bakıldığında, Phen375 3 farklı şekilde yardım kilo kaybı beklenir görüntülenir:

1. Yağ yakımını arttırın.
2. (mitokondri) o yanmış yere yağ Artış taşıma.
3.  Artış metabolizma hızı.

Ben aşağıda maddeler içinde inceleme bu şekilde neden düşündüklerini ele alacağız.

Ben önerilen kullanım için olduğu söylendi günde 1 kapsül almak . Gerçek bir etiket görüntülemek edemediği için, ben sadece dozajına bağlı söylendi gidebilirsiniz.

Özel karışım yalnızca içerdiğinden 516 mg, ben emin değilim “375” Phen375 içinde atıfta?

L-Karnitin

L-karnitin bize yağ yakmak yardımcı olan bir bileşiktir. Onlar enerji için yanmış olabilir böylece mitokondri için yağ moleküllerini ulaştırmaktadır. Bu şekilde, L-karnitin, temelde bir olduğunu taksi – bu şişman ulaştırmaktadır.

Bir kilo kaybı ek olarak L-karnitin arkasındaki fikir daha sağlayarak olmasıdır taksiler , biz enerjiyi yapmak o bölünebilir nerede (yanmış) için daha fazla yağ sunar.

Biz karnitin ve onun biftek oz 4 başına mg 50-160 arasında en yüksek konsantrasyon bazılarına sahip olan gıdalarda olun.

Ek bilgi için bu değerlendirmeleri bakın.

Bu 2011 sıçan çalışmasında, 5 gram L-karnitin onları herhangi kilo yardımcı olmadı 23 gün boyunca sıçanlara verilen (whcih nedir Phen375 öyle daha fazladır) – bu sıçanlar da daha az kalori beslendi rağmen.

sıçanlar için çok fazla. Ne insanlar?

2004 yılında bir çalışma 36 kilolu kadınları içerdiğini yayınlandı. Kadınlar randmly iki gruba ayrılmıştır: bir grup alınan 4 gram L-karnitin (4000 mg), bir gün ve diğer grup, bir plasebo aldı. Her iki grup günde 30 dakika, haftada 4 gün yürüdü. Bu 8 haftalık çalışmanın sonunda, karnitin plasebo aldı olanlara göre artık kilo kaybına yol açmadı.

İlginçtir, bu sonuçlar 30 gün süren 84 yaşlı yetişkinlerin bu 2003 çalışmanın tam tersi vardır. Bu çalışmada, insan almış olan 4 gram günde bir plasebo (3 pound vs 0.5 pound) var olanlar daha fazla yağ kayıp L-karnitin (4000 mg) verdi. Kas, kolesterol ve trigliserid gelişmeler de görüldü.

PCOS olan 60 Kilolu kadınlar, 2016 çalışmasında 250 mg , 12 hafta (3 ay) ‘de verilen L-karnitin, önemli ölçüde bir plasebo almak ile karşılaştırıldığında (yaklaşık 6 pound) vücut ağırlığını azaltmak için gözlenmiştir.

2016 yılında yayınlanan 9 önceki insan çalışmalarında, daha yeni inceleme, araştırmacılar karnitin bir ilişkili olduğu sonucuna 2.9 kiloluk karnitin almadı olanlara kıyasla vücut ağırlığı kaybı. Bu kadar değil ama bir şeydir.

Ne olursa olsun, ben kalır çit kilo kaybı, karnitin gelince. Çalışmazsa demek çalıştığını söylemek çalışmaları ve çalışma bulunmaktadır. Bu nedenle, daha fazla araştırma garanti olduğunu düşünüyorum.

Kafein

Ben Phen375 içinde ne kadar kafein farkında değilim ama kafein 2 madde listesinde olduğundan bu 516 mg özel karışım önemli bir bölümünü oluşturan olabilir eğer acaba?

Kafein bir uyarıcıdır ve hafif bir yağ yakma etkisi olabilir. Ama, kafein yapar – tek başına – kilo kaybı teşvik? Kanıt varsa, ben bulamıyorum. Ben farkındayım Her kilo kaybı çalışması başka bir şeyle kafein birleştirir.

2007 fare çalışmada, fareler kafein, arginin, soya ve L-karnitin kombinasyonu verildi. Araştırmacılar bütün malzemelerle birlikte kilo kaybına yol ise, ne tek başına kafein ya da L karnitin tek başına çalıştığını kaydetti.

Fareler insanlar değil ama bu tek başına kafein işe yaramayabilir en azından bazı inanılırlık yapar.

(Egzersiz gibi) daha fazla şeyler yapmak insanlara enerji vererek – – Bir uyarıcı kilo kaybı yardımcı olabilir anlamak mümkün olmakla birlikte kafein gerçekten güçlü bir kilo kaybı ajan olsaydı, o zaman bir diyelim kullanarak aynı etkilere alamadım, 5 Saat Enerji silahlar?

Coleus Forskohlii

Ayrıca “denilen Forskolin .” Bu bitki bileşik bazen çok zayıflama takviyeleri değil, aynı zamanda testosteron yükseltici takviyeleri sadece bulunur. Bir olma ününü rağmen yağ yakıcı, çalışır veya değil demek için üzerine çok fazla araştırma yoktur.

30 kilolu erkeklerin bir çalışma kaydetti 500mg 3 ay boyunca verilen coleus forskohlii ait  bazı kilo kaybına yol, ancak bu çalışma sorunları vardı.

19 kilolu kadınların karıştığı bir başka çalışmada, 250 mg coleus forskohlii ağırlık kaybını teşvik etmedi ama kilo kadınları azaltmak için görünüyordu.

Coleus forskoklii teknik olarak (kafein gibi) uyarıcı olmasa da, o olabilir üretimini yardımcı tiroid hormonu. Daha yüksek tiroid hormon düzeyleri kilo kaybı çevirmek olabilir.

Bu çalışmaların ve bu ekin ilgili diğer konularda daha fazla bilgi için coleus forskohlii ve kilo kaybı inceleme konusuna bakın.

Citrus Aurantium

Bu bileşik için diğer adlar şunlardır “acı portakal,” s ynephrine , O ctopamine ve s eville turuncu diğerleri arasında,. Her ne diyoruz isim olarak, bir portakal kabuğu ekstraktı bu. Citrus aurantium denilen bir uyarıcı içeren sinefrin .

Sinefrin “Çünkü bakar efedra gibi”, bu lanse edilecek kullanılan “ephedra özgür” zayıflama takviyeleri.”

Efedra efedrin içeren bir bitki nedeniyle birçok ölümüne yıllar önce takviyeleri yasaklandı bir uyarıcıdır. Efedra Araştırması ancak bazı kilo kaybı terfi göstermek etmedi. Sinefrin Çünkü görünüyor efedra gibi, umut o efedra gibi görünüyorsa, zararlı yan etkileri olmadan, çok efedra gibi işe yarayabilecek olmasıdır.

Bir uyarıcı olduğundan, bu olasılığı Phen375 adının “fen” kısmında arkasında maddelerden biridir.

Citrus aurantium sinefrin yanında başka uyarıcılar içeriyor. o maddelerin en popüler olma eğilimindedir, çünkü burada Synephrine söz ediyorum.

narenciye aurantium ağırlık kaybı etkileri hakkında çalışmalar yapılmıştır. Geri 2004 yılında incelemede, araştırmacılar narenciye aurantium hiçbir kilo kaybı kaydetti sadece 1 düzgün yapılmazsa çalışmayı buldum.

turunç 12 hafta boyunca verildiğinde önceki çalışmaların bir 2012 inceleme, araştırmacılar kilo kaybı mütevazı ilerlemeler kaydetti. Bu incelemede tüm araştırmacılar ancak turunç takviyeleri satılan bir şirketin danışmanları ödenmiştir.

narenciye aurantium araştırma ile ilgili bir problem çok onun diğer şeyler (kafein, yeşil çay, vs.) ile bu bileşik bir araya getirmesidir.

Örneğin, 1999 incelemede, araştırmacılar kafein St. Johns Wort ile narenciye aurantium birleştirdi. – diğer şeyler ile birleştirerek, zor ne kadar narenciye aurantium bilmek yapar yalnız kilo kaybı yardımcı olabilir -.

araştırma ile diğer konu narenciye aurantium farklı türleri olmasıdır. Bazı çalışmalarda kullanılan türünü doğru tanımlayamaz.

Kırmızı biber

Bazı zayıflama takviyeleri kırmızı biber (veya madde içeriyor olabilir;  bu baharat yükseltmek umuduyla kapsaisin) metabolizmayı . Daha yüksek metabolizmaları, yakılan fazla kalori anlamına gelebilir. En az bir çalışma kapsaisin egzersiz yapanlarda yağ yakımını artırabileceğini not etmiştir.

Dendrobium Nobile Özü

Bazen bunun için gösterir Diğer isimler Shi Hu ve Seokgok . Dendrobium (den-drow-arı-um) bir çiçek, özellikle bir olan meyve bahçesi . Bütün bitkiler gibi, pek çok çeşidi (tür) vardır ve bu da farklı değil. Orchid.com.uk göre Dendrobium 1000 üzerinde, farklı türler bulunmaktadır. Nobile dendrobium bunlardan biridir.

Dendrobium DMAA olası bir yedek, bazı ölümlere ilgili olabileceği bir ilaç olarak birkaç yıl önce takviyeleri gösterilmesini başladı. Bazı çevrelerde, dendrobium bile fatura çıkarıldı “DMAA değiştirme.”

dendrobium amfetamin / örneğin PEA gibi uyarıcı benzeri katkı maddeleri (fenil-etil-amin) ihtiva rivayet var olmasıdır.

Bu rivayete ile olsa bir problem ben Dendrobium herhangi uyarıcı benzeri malzemelerle farkında değilim olmasıdır.

Yayınlanan 2013 yılında yapılan bir çalışma, Analitik Toksikoloji Dergisi bu içine baktı buldunuz PEA (gibi dendrobium takviyeleri uyarıcı maddeler CRAZE takviyesi) ama ancak vermedi bu maddeler doğal olarak oluşan olup olmadığıyla ilgili sorunu gidermek ya da değil .

Maalesef bazen takviyeleri etkileri artırmak için ilaçlarla çivili olabilir. Bu yasa dışıdır ve ben sadece güvendiğiniz şirketleri ile ilgili tavsiye temel nedenlerinden biridir.

Bu amaçla üzerinde küçük araştırma olmasına rağmen, Dendrobium bazen egzersiz takviyeleri bulunur. 2012 çalışmada, bir dendrobium takviyesi vermedi o 6 hafta boyunca kullanıldığında egzersiz performansı veya yağ kaybını artırır.

“Kullanarak bir sorunu özler genel olarak takviyeleri” şirketler genellikle kullanılmakta olduğu özü bize kalmamasıdır. Bu araştırma yapar ekstreler zorlu. Muhtemelen en az mevcut olduğu bu nedenle olursa olsun, Dendrobium özel karışım listelenen nihai bileşendir.

Phen375 içinde Uyarıcılar

Bunları hissetmek Bu üründeki maddeler baktığımızda uyarıcılar olarak hareket bileşiklerdir:

 • Kafein
 • Citrus aurantium

Bunun etkileri gibi herhangi uyarıcı olduğunu iyi kanıt bulamıyorum çünkü bu listede Dendrobium liste vermedi.

Zayıflama Kanıt ile Malzemeler

Bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, kilo kaybı araştırma vardır Phen375 tek bileşendir:

 • L Karnitin

tek başına (başka bir şey bağlantılı olmayan) – L-karnitin araştırma olduğundan bu sonuca vardık. Ben daha fazla çalışma yapılması görmek istiyorum da, bu çalışmalar mevcut.

o kilo ihtimalini düşürebilir çünkü adil olmak için, bir de (ama kilo kaybı teşvik değil) bu listeye coleus forskoklii ekleyebilir.

kendileri tarafından – – insanların kilo yardımcı Onların herhangi bozmak ispat farkında değilim çünkü başka malzemeler listesi değil.

Tabii ki, bu Phen375 içinde tüm malzemeler daha kilo kaybı tanıtmak için birlikte çalışmak oldukça mümkündür. malzemelerle arkasındaki fikir bazı mantıklı. Ama emin olduğu klinik araştırmalar alacaktır.

Phen375 Ne Kadar mı?

bu yorumu oluşturulduğu zaman, ürün web sitesi bu fiyatları listelenmiştir:

 • 30 tablet: $ 59.99 (artı 10.00 nakliye / taşıma)
 • 60 tablet + 30 serbest: $ 119.98 (artı 10.00 nakliye / taşıma)
 • 120 tablet + 60 serbest: $ 215,96 (artı 10.00 nakliye / taşıma)

Fiyatlar / Seçenekler bunu tarih fiyatlarının kadar çoğu için ürün web sitesine bakın bu satırları okurken farklı olabilir.

Sen Mağazalarda Phen375 al?

bu yorumu oluşturulduğu zaman, ürün Phen375.com web sitesinde sadece sunulmuştu. Baktım zaman vb GNC, Walgreens’e gibi yerel mağazalarında satılan değildi. Ya Amazon üzerinde değildi. Hepsi bu ancak bu satırları okurken farklı olabilir.

Phen375 Para İade Garantisi

Phen375 web sitesi 30 gün sonra herhangi bir kilo yoksa geri ödeme talebinde bulunabileceğini söyledi. Ama, paranızı geri almak için, bir üzerinden atlamak zorunda çemberler LOT.

Burada para iadesi almaya yapmak zorunda budur:

1. Sen birini indirmek zorunda “Diyet Planları Yetkili Phen 375 Resmi” ürün web sitesinden. Bu diyetler birini kullanmak zorunda. Onların Web sitesi kontrol vardı 9 farklı diyet planları itibaren almak olabilir. Bunları diyetler bakmadı ederken, benim tahminim muhtemelen karbonhidrat (bunlardan herhangi biri çoğu kişide kilo kaybı teşvik edecektir) düşük kalorili ya da düşük ya olmasıdır.

2. Eğer almak diyet takip etmek ve tutmak zorunda parçayı da ilerleme.

3. Yapmalisin sizin başlangıç ağırlığı log Phen375 web sitesinde.

4. 30 gün boyunca ürünü kullandıktan sonra Mecbur sizin biten kilo log Phen375 web sitesinde.

5. 30 gün sonra herhangi bir kilo değil ise, gereken doktorunuza gidin ve aslında herhangi bir kilo vermedi yazılı bir açıklama olsun!

Eğer alamazsanız  “güvenilir sertifikalı açıklamada” doktorunuz kilo vermedi kanıtlayan, o zaman paranızı geri alamadım. Onların doktor görünce Benim tahminim insanlar için harcanan para iadesi alamadım çünkü eş-öder.

İşte bilmeniz gereken bir şey daha var. Sen 15 gün SONRA teminat uygun olmak için denemek için ürünü kullanmadan 30 gün. Yani 45 gün toplam bu. Ama 45 gün ürünü sipariş yaptığınızda başlar , postayla Almadınız zaman -.

Tüm bu ürün web sitesi (Phen375.com/en/guarantee) garanti sayfasında serilir.

Egzersiz Programları

Ürün web sitesi hem örneklerini göstermektedir kısa videolar içeren erkek ve dişi Phen375 sırasında takip edilebilir egzersiz programlarına. Bunlar temelde dambıllere ve direnç olarak vücut ağırlığı ya ile yapılabilir hareketlerdir.

Ben egzersiz birleştirmek için sevindim, ben niye hem erkek hem de dişi egzersiz programları vardır merak etmek zorunda? Kadınlar olmayan bir insandan daha farklı egzersiz gerekir. Kaslar ne olursa olsun cinsiyet, kaslar vardır.

Ayrıca ben erkek egzersiz programı dahil ettim dik satır egzersiz gerilimleri o omzuna yerleştirebilirsiniz çünkü tartışmalıdır. Omuz sorunu olan insanlar dik satır egzersiz kaçınmak isteyebilirsiniz.

Sen Ne Kadar almalıyım?

İnsanların günde 1 tablet almak önerilir onun bilgi verildi. Yani, söz konusu ben önerilir az yeni takviyeleri başlamak en iyisidir hissediyorum. Bu, herhangi bir yan etkisi olup olmadığını görmek için gönderilmiştir.

Bu ürün uyarıcılar içerdiğinden, ben ilk hafta yarısında bir tablet kesip sadece alacağını birkaç kez ilk hafta boyunca haftada. stimülanla gelince, hep muhafazakar olmak savunan edeceğiz.

Phen375 Yan Etkileri

Ben çoğu insan bu ek ile sorunları olmayabilir düşünürken, burada ben ilk garanti edilir bir doktora konuşma inanıyoruz sağlık sorunları kısa bir inceleme:

 • Kalp hastalığı, yüksek tansiyon, tarih / inme riski, kalp ritim problemleri, böbrek problemleri, şeker hastalığı, göz problemleri (glokom), prostat sorunlarına (BPH), depresyon / bipolar sorunları veya depresyon ve hipotiroidizm için ilaç almayan olarak sağlık sorunları olan kişiler veya hipertiroidi. Burada yer almayan diğer sağlık sorunları olabilir.
 • Hamile kadın
 • emziren kadınlar
 • yeme bozukluğu olan kişiler,
 • Kilo kaybı ameliyatı geçirmiş insanlar
 • kafeine duyarlı insanlar
 • Phen375 veya yatmadan yakın diğer uyarıcılar almayın

Bir kural olarak, en az 2 hafta ameliyat öncesinde Phen375 ve diğer takviyeleri alarak durdurmak.

Şüphe, doktorunuza malzemeyi gösterdiğinde. Eczacılar ve diyetisyenler çok da bilgi çok iyi kaynaklarıdır.

Çalışıyor mu?

Phen375-referansları

Bu inceleme yazma bunu çalıştığını söyledi insanlardan çevrimiçi referansları gördün. gerçi bir kural olarak, kişisel olarak bilmiyorum insanlardan referansları şüphe ile bakılmalıdır. Ama bunun ötesinde, bu Phen375 kullanırsanız, sadece bir hap olmadığını hatırlamak önemlidir. Phen375 web sitesinde açıkça da çok diyetlerine ve egzersiz birini takip etmek zorunda olduğunu belirtmektedir. Yani daha iyi ve egzersiz yemek zorunda. Ayrıca da bunu yapmak zorunda, nasıl Phen375 veya kilo kaybına sebep olmaktadır olanlar başka şeyler olmadığını biliyoruz? Şahsen Phen375 buna değer olduğunu sanmıyorum ama başkalarının ne söyleyeceklerini okumak için can bakacağız.

1 BOTTLE
$65.95
Retail: $89.99
Save $24.04 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$131.90
Retail: $269.97
Save $138.07 Right Now!
buy now »
4 BOTTLES + 1 FREE + Diet Plan
$187.96
Retail: $449.95
Save $261.99 Right Now!
buy now »

Phen375 resmi web sitesi adresinden indirim talep »

62/100 : by 111 users
Phen375 Review
FLASH SALE 20% OFF »