PhenQ ביקורות 2017 | האם זה עובד או תרמית?

Home » Review » phenq » PhenQ ביקורות 2017 | האם זה עובד או תרמית?

Last Updated on

PhenQ הוא תוסף טבעי המתיימר לכלול כמה מרכיבי ההרזיה היעילים ביותר זמינה.

האתר הרשמי שלה מציג אותה בתור “פתרון אובדן all-in-one במשקל”, כפי שהוא אמור לקדם הרזיה ביותר מדרך אחת. זה מה שמבדיל אותו הרבה מוצרים דומים, וזה יכול לעבוד רק.

החברה מאחורי PhenQ מודה שרוב המרכיבים כלולים גם מוצרי הרזיה אחרים, אך טוענת כי הם יעילים יותר נוסחא מסוימת. זה יכול להיות נכון, כי חומרים רבים לקדם הרזיה רק ​​שילובים ספציפיים.

כמו כן, המוצר הזה מכיל מרכיב זה אינו כלול כל תוספת במשקל אחרת כרגע. זה הופך את המוצר ייחודי, ואולי הרבה יותר מועיל מאשר לאחרים.

מהו PhenQ?

סקירת PhenQ: תוצאות, הטבות, תופעות לוואי - האם זה עובד?מוצר זה הוא מפורסם קרוב (ואולי בטעות) כפי שיוצר על ידי באואר תזונה, אך הדבר לא זמין באתר הרשמי של המותג.

PhenQ עלול לא להיות חלק מכל קו תוספי, מה שמסביר מדוע זה לא ניתן למצוא בשום מקום אחר מאשר באתר הרשמי שלה.

אבל באתר הרשמי שלה עושה עבודה נהדרת עם הצגתו. לקוחות פוטנציאליים מקבלים את כל הפרטים שהם צריכים לקבל החלטה מושכלת.

וזה הקטע הראשון של מידע בעל ערך שלוכד את העין של המבקר לגבי מקורו של המוצר.

מכיוון שהחברה עצמה מבוססת בבריטניה, PhenQ מיוצרת בבריטניה וארה”ב. וגם החברה טוענת כי תוספת יוצר FDA אשר מסגרות (כמובן, זה חל רק על מקומות בארה”ב), ועל ידי שימוש במרכיבי כיתת תרופות.

ומרכיבים אלה צריכים להיות מסוגלים לייצר כמה תוצאות מאוד מרשימות. PhenQ אמורה לזרז את חילוף חומרים בעוד באותו הזמן צמצום היכולת של הגוף לייצר שומן.

משמעות דבר היא כי בעוד השומן הקיים כבר שרפה בקצב הרבה יותר מהר, משתמשים ימצאו אותו יותר קשה להשמין אפילו אם הם נוטים לאכול יותר מדי.

אבל אכילת יתר לא צריכה להיות בבעיה בזמן שימוש תוספת זו, משום שהיא צריכה גם להפחית את התיאבון.

זה אמור לשמור על מספר קלוריות ingested עד למינימום, ולעשות את זה הרבה יותר קל לעקוב אחרי דיאטה לירידה במשקל.

אפילו התוספים היעילים ביותר לעבוד טוב יותר יחד עם דיאטה ופעילות גופנית, ואת PhenQ צריך להיות מאוד מועיל עבור מי שבוחר ללכת בעקבות תכנית הרזיה להשלים.

שילוב דיאטה, פעילות גופנית ותוספי הרזיה טבעית הוא תמיד הבחירה הטובה ביותר ומייצר תוצאות שהן גם מספקים לאורך זמן.

אבל בהתחשב בעובדה PhenQ נטען כפי מסוגל להשפיע על הרגלי אכילה על כל משלה, תוספת זו אמורה לעבוד היטב גם עבור אלה שאין להם שום עניין לשנות את התזונה שלהם.

ומכיוון המוצר מגביר את חילוף החומרים, המשתמשים צריכים לשים לב לעליה ברמת האנרגיה. ככל שהגוף שורף יותר שומן ומייצר יותר דלק, המשתמש אמור למצוא את זה קל יותר לממש או לבצע פעילות גופנית אחרת.

ולהגדיל זו אנרגיה יש לב גם ברמה המנטלית. פעילות גופנית משפרת את מצב הרוח בפני עצמה, אבל נראה כי חלק מן החומרים PhenQ להיות השפעה ישירה על התפקודים המנטליים.

חלקם כלולים גם מאיצי המוח, כך PhenQ יש פוטנציאל לייצר יותר יתרונות מאשר משתמשים יכולים לצפות.

האם PhenQ באמת עובד?

Taylah PhenQ לפני ואחרי התוצאות

כאשר מסתכלים על החומרים, נראה כי תוספת זו אמורה לעבוד אכן, לפחות במידה מסוימת.

המרכיבים עשויים להפיק תועלת לכל המשתמשים, אך רובם בוודאי תבחינו שיפורים. לא בגלל שהם לא יעילים, אלא משום שהם 100% טבעיים. וזה סוג של חומרים לעתים רחוקות לייצר את אותן תוצאות בכל המשתמשים.

זוהי תוספת בריאות אחרי הכל, וזה פשוט אינו חזק מספיק כדי להשפיע על כל משתמש באותו אופן.

חלק מהמשתמשים הם מגיבים מספר המרכיבים, בעוד שאחרים מוצאים שהם יהיו יעילים.

PhenQ דיאט גלולות סקירה 2017: האם זה באמת עובד?

זה כמעט בלתי אפשרי לקבוע אילו השפעות תהיה תערובת כמו PhenQ תהיה מעל למשתמש ספציפי, במיוחד כאשר משתמשים נוכחיים אינם חולקים את חוויותיהם.

החברה מאחורי PhenQ אינה מבטיחה תוצאות מהירות, מרהיב. למעשה, זה מבהיר כי התוצאות ישתנו בין אנשים, כמו שזה המקרה עם כל תוספי מזון טבעיים.

חלקם עשוי להבחין בשינויים הראשונים תוך כמה ימים, אבל אחרים עלולים להתחיל רק כדי לרדת במשקל אחרי חודש או אפילו יותר.

החברה טוענת כי רוב המשתמשים יגיעו למשקל היעד שלהם אחרי כמה חודשים, אבל זה לא יכול להיות המקרה עבור מי לשאת הרבה משקל עודף. וכמובן, לחלק מהמשתמשים לא לרדת במשקל בכלל.

זהו סיכון עם כל המוצרים הרזיה, וזו הסיבה לרוב לכל אדם יש לנסות מספר מוצרים לפני לגלות איזו מהן המתאים ביותר לצרכים שלהם.

ובכל זאת, אפילו המשתמשים שהגיבו היטב כדי המרכיבים של PhenQ לא ישיגו תוצאות מצוינות אם הם לא פעלו על פי המלצות של החברה.

המינון הנכון הוא 2 טבליות ביום, אחד בכל בוקר אחד בארוחת הצהריים. ואם המשתמש שוכח לקחת את אחת הגלולות בשעות היום הם לא צריכים לקחת אותו בארוחת ערב. טבליות אלו עשירים בקפאין, כך שאם הם נצרכים מאוחר הם עלולים לגרום לנדודי שינה.

כמו כן, הם לא צריכים להיות נצרכים במינון גבוה. קפאין, יחד מרכיבים אחרים, יכול להיות מסוכן כאשר הם נלקחים בכמויות גבוהות.

כמובן, בגלל PhenQ הוא תוספת של ואינו מכיל מרכיבים חזקים מאוד, זה עדיין מאוד בטוח.

אבל גם חומרים שהם 100% בטוחים בנסיבות רגילות יכול להיות סיכון בריאותי כאשר הם נלקחים בכמויות קיצוניות. זה יהיה טוב יותר אם משתמשים לא הצליחו עדיין לעבור את המינון המומלץ.

מה הם המרכיבים של PhenQ?

האתר הרשמי מציג את כל המרכיבים של PhenQ, אשר אנו מעריכים כי נתונים את התווית של המוצר אינה זמינה לצפייה.

בדרך כלל, חוסר תווית פירושו שהלקוחות הפוטנציאליים אין דרך לגלות מה תוספים או קלסרים כלולים במוצר. אבל למרבה המזל, אלה מוזכרים במקרה של PhenQ.

התוספים רק שנכללו הלוחות הם stearate מגנזיום אוקסיד מגנזיום, שניהם בטוחים לחלוטין לבריאות.

המרכיבים הפעילים הם א-Lacys איפוס, אבקת Capsimax, סידן, כרום, קפאין, nopal ו- L- קרניטין. כולם טבעיים, ואת הבא נצטרך לראות איך בדיוק הם אמורים לקדם ירידה במשקל.

ללא ספק המרכיב המעניין ביותר במוצר זה הוא א-Lacys איפוס . חומר זה פטנט ומיוצר על ידי בריאותי אינטרנשיונל גרופ, וזה שילוב של חומצת אלפא-ליפואית ו ציסטאין N-Acetyl. חומר זה אינו כלול בדרך כלל תוספי הרזיה.

למעשה, PhenQ נראה המוצר היחיד שמשתמש בו למטרה זו. הסיבה לכך היא ירידה במשקל היא לא התפקיד העיקרי שלה. עם זאת, נראה כי זה עדיין יכול לקדם אותו.

המטרה העיקרית של איפוס Lacys היא התחדשות. זה משפיע על הגוף ברמה התאית, שיפור כל הפונקציות והעלאת רמות האנרגיה.

כמובן, זה יכול להיות מועיל מאוד עבור אלה עם קצב חילוף חומרים איטי יותר, אבל איפוס Lacys לא נראה מסוגל לייצר הרזיה כשלעצמו. לפחות לא במבט ראשון.

חומר זה נראה שיש תוספת נהדרת לכל תוספת, ללא קשר למטרה שלה, אך ירידה במשקל אינה מוזכרת כאחת מתכונותיו.

החברה מאחורי PhenQ מזכירה כי מחקרים מדעיים הוכיחו את יכולתה של חומר זה כדי להגדיל את שיעור ירידה במשקל, אך לצערי זה לא מציע שום פרטים נוספים.

ובכל זאת, זה לא אומר שאין הוכחה לאפקטיביות של איפוס Lacys כסוכן הרזיה.

אין לנו הוכחה נכס זה כשמדובר תערובת הספציפי הזה, אבל אנחנו יודעים מספיק על מרכיביו, חומצה אלפא-ליפואית ו ציסטאין N-Acetyl.

יש אלפא-ליפואית מבנה אשר דומה מאוד לזה של ויטמין, אבל זה יותר של נוגדי חמצון.

חומר זה הוא מסוגל להגן על התאים מפני הנזק הוא מועיל במיוחד בתנאים הפוגעים בתאי העצב. זה מסוגל לטפל חלק מהתסמינים של סוכרת וסוגים מסוימים אפילו להשתמש בו כטיפול מחלות הפוגעות במוח. אבל באותו הזמן, חומצה ליפואית אלפא היא מסוגלת להפיק הרזיה.

מאפיין זה של החומר הוכח באמצעות מחקרים מדעיים, כדי שנוכל להניח בבטחה כי איפוס Lacys אולי אכן לקדם ירידה במשקל.

N- אצטיל ציסטאין מצד שני הוא חומר המשמש בדרך כלל כטיפול בסימפטומים של שפעת ותנאים אחרים המשפיעים על מערכת הנשימה. אבל יש לו שימושים רבים אחרים, כפי שהוא נראה מסוגל להגן על התאים מפני הנזק וכדי לשפר ביצועים אתלטיים.

זה יכול להקל לממש כחלק מתוכנית הרזיה, אבל זה לא נראה מסוגל לייצר הרזיה בכוחות עצמה.

ובכל זאת, שילוב עם חומצה אלפא-ליפואית (חומר שיכול לקדם הרזיה ישירות) עלול ליצור תוצאות מאוד מעניינות.

אז בעוד שאין לנו הוכחה ברורה איפוס Lacys הוא מרכיב הרזיה יעיל, חומר זה נראה מאוד מבטיח ועשוי לעזור למי שלא להגיב עזרי הרזיה אחרים.

בואו ברשימת המרכיב של PhenQ הוא אבקת Capsimax , שהוא תערובת של 4 מרכיבים. אלו הן ופלפלת, piperine, קפאין ו ניאצין. החברה טוענת כי פלפלת ויש piperine מאפיינים התרמוגני.

משמעות הדבר היא כי הם מקדמים חילוף חומרים מהיר יותר על ידי הגדלת חום הגוף. והטענה היא אמיתית, כפי שהוא ידוע היטב על ידי אנשים שנהנים מאכלים חריפים.

פלפלת היא למעשה פלפל צ’ילי, והוא מכיל קפסאיצין. חומר זה מה שנותן צ’ילי הטעם הפיקנטי שלה, והיא יכולה לשפר את טמפרטורת גוף כמעט מייד.

אבל piperine יש תכונות שונות מאוד, וזה נובע פלפל שחור. חומר זה אינו מעלה את טמפרטורת גוף, אבל זה משפר את הזמינות הביולוגית של חומרים מזינים.

משמעות הדבר היא כי זה עוזר לגוף לספוג כמות גבוהה יותר של חומרים מזינים ובריאים מן המזון לבלוע.

זה יכול להיות תוספת בריאות מאוד מועילה לכל בכוחות עצמו, אך כאשר הם מהווים חלק מסוג זה של מוצר, הוא מקדם את הספיגה התקינה של מרכיבים האחרים. במילים אחרות, piperine צריך להגביר את ההשפעות של מרכיבים אחרים של PhenQ.

כמו כן, חומר זה נראה שיש השפעה חיובית על המוח. הוא האמין כי זה יכול להגביר את ייצור הסרוטונין (מוליך עצבי שמקדם איזון רגשי), וכי ניתן לשפר את תפקודי המוח.

מרכיב נוסף של מתחם Capsimax הוא קפאין, חומר מאוד נכלל נפוצה תוספי הרזיה.

למעשה, היא נכללת תוספי בריאות מיועדים חיבה רבה ושונה. ויש סיבה טובה מאוד לכך.

לא רק קפאין לשפר את ערנות נפשית, אך יש לו השפעה חיובית על מערכת העצבים כולה. וזה מגרה את לחץ הדם, כך שזה יכול להיות מועיל מאוד עבור אלה הסובלים תת לחץ דם.

כמו כן, זה יכול להגביר את ההשפעות של משככי כאבים, וזה גם עובד בתור משכך כאבים בעצמה בנסיבות מסוימות. אבל מה שחשוב כשמדובר PhenQ היא היכולת של קפאין כדי לקדם ירידה במשקל.

מאפיין זה של החומר הוכח מדעית, כך קפאין הוא עוד תוספת טובה תוספת זו.

לבסוף, חלק Capsimax הוא ניאצין, שהיא צורה של ויטמין B3. חומר זה משמש כטיפול חיבה רבה ושונה, החל לחץ דם נמוך לתנאים המשפיעים על מצב רוחו.

אבל כרגע, זה הוכח רק יעיל נגד כולסטרול גבוה. וזה בכלל לא מפתיע בהתחשב בעובדת חומר זה הוא חיוני עבור העיבוד הבריא של שומנים.

ובעוד שאין כל הוכחה כי ניאצין יכול לקדם ירידה במשקל, יש לו בהחלט השפעה חיובית על חילוף החומרים.

בואו ברשימה של מרכיבים של PhenQ הוא סידן , חומר אחר כי הוא תוספת משותפת תוספי הרזיה.

מינרל זה חיוני לבריאות, במיוחד כשמדובר עצם ושיניים. אבל חשוב גם עבור מטבוליזם בריא. מחקרים הראו כי אנשים עם כמות בריאה של סידן נוטים פחות במשקל.

כמו כן, צריכת סידן מוגברת כבר בקורלציה עם ירידה במשקל. נראה כי חומר זה הוא אכן מסוגל לקדם ירידה במשקל, גם אם זה לא ממש ברור איך זה עובד למטרה זו. זה יכול לקדם קליט ושימוש טובים יותר של חומרים מזינים, גברת קצב חילוף חומרים.

בעקבות סידן ברשימת המרכיב הוא כרום , והחברה מאחורי PhenQ טוענת כי מינרל זה הוא מסוגל להפחית את תשוקה.

זה קבע כי חומר זה שומר סוכר בדם ברמות בריאות על ידי עוזר לתאים לספוג אותו בסכום הגבוה ביותר האפשרי. וכמו שיש התאים יותר ממספיק סוכר, הגוף כבר לא דורש את זה בכמויות מיותרות.

כלומר המוח לא ישלח את האותות שיוצרים תשוקות. וזה בעצם נכון מאוד.

יתר על כן, כרום הוכח כבעל יכולות להפחית את הכולסטרול הרע. הגוף זקוק מינרל זה בכמויות קטנות מאוד, אבל זה עדיין מאוד חשוב לבריאות. זה עדיין לא הוכח כמועיל הרזיה, אבל זה מאוד ברור כי זה יכול לקדם אותו.

הבא יש לנו צבר , הידוע גם בשם nopol בין שמות אחרים. צמח זה יכול להיות נצרך לטעם שלה לבד כשאת צעירה.

אבל נראה שיש מספר תכונות שיכולות להיות מועיל מאוד עבור אלה שמחפשים לרדת במשקל. ראשית, זה עשיר בסיבים, מה שאומר שזה מועיל לעיכול.

לא רק סיבים אין למנוע הפרעות עיכול קלות, אבל זה מקדם את ספיגת חומרים מזינים המתאימה. במקביל, צמח זה הוא מסוגל להפחית סוכר וכולסטרול בדם.

בדיקות המבוצעות על משתמשים הסובלים מסוכרת חזרו תוצאות מרשימות מאוד. חומר זה נראה שיש השפעה מאוד חזקה על המטבוליזם של שומנים וסוכרים. כמו סידן, זה עדיין לא הוכח כבעל יכולות ליצור מראה משקל, אבל זה נראה מאוד מבטיח.

מרכיב נוסף ברשימה של PhenQ הוא ל-קרניטין . חומר זה הוא חומצת אמינו, וזה המיוצר באופן טבעי על ידי הגוף. הוא משמש כטיפול חיבה רבה, אלא גם כדרך להגביר את יכולת אתלטית. יש הסבורים כי זה יכול לעזור בירידה במשקל, אך אין הוכחה נכס זה עדיין. ובכל זאת, משום שהיא מעלה את רמות האנרגיה, זה יכול לעזור למי לעקוב אחר תוכנית הרזיה המערבת התרגיל. זה יש כמה יתרונות הרזיה, גם אם זה אינו יוצר אותו ישירות.

לבסוף, PhenQ גם מכיל קפאין כמרכיב עצמאי (מחוץ למתחם Capsimax). השפעותיו צריכות להיות ברורות יותר מאלה של שאר החומרים שלה, במיוחד לאור עובדה שזה גם ממריץ.

האם PhenQ בטוח?

PhenQ נראה מאוד בטוח, ואף אחד המרכיבים מסוכן כאשר הוא נצרך בכמויות קטנות. אבל כמה מהם מסוגלים לגרום לבעיות בריאותיות כאשר הם נלקחים בכמויות גבוהות, כך שמשתמש של תוספת זו לא צריך לעלות את המינון המומלץ.

קפאין לבד סיבה מספיק טובה לשים לב למספר טבליות בליעה. חומר זה יכול לגרום נדודי שינה, סחרחורות, לחץ דם מוגבר ותסמינים לא נעימים או מסוכנים אחרים.

זה חייב להישמר לזכור כי קפאין נכלל תוספי בריאות אינה זהה לזו קפה. מגוון זה הוא הרבה יותר מרוכז ועוצמתי, ולכן יש להשתמש בזהירות.

וכמה המרכיבים האחרים עלולים לגרום לתופעות לוואי גם. הפרעות עיכול, בלבול (ותסמינים דומים) ואף פריחות אינן נדירות לכמה החומרים הכלולים PhenQ.

הם מאוד מועילים לבריאות כללית, אך המשתמשים שרגישים אליהם עלולים לפתח סימפטומים לא רצויים.

ובכל זאת, זה לא נראה שיש בעיה עם תוסף מסוים, כמו שאף אחד לא התלונן על תופעות לוואי עדיין. PhenQ כבר זמין במשך כמה שנים, אבל לא הצלחנו למצוא ביקורות לגבי כל סוג של תופעות שליליות.

זה לא אומר שהמוצר אינו מזיק בכל הנסיבות. כמעט כל המרכיבים של PhenQ אינטראקציה עם תרופות.

מוצר זה לא צריך להיות בשימוש ללא אישור של הרופא על ידי מי הם תחת טיפול רפואי עבור כל סוג של מצב בריאותי. כמו כן, חלק מן המרכיבים יש פוטנציאל להחמיר כמה תנאים.

מוצר זה יכול לגרום נזק רציני למי כבר במצב בריאותי רע. משתמשים פוטנציאליים שיודעים עצמם מושפעים מצב בריאות לא צריך להשתמש PhenQ ללא ייעוץ מקצועי, גם אם התנאי הוא מאוד עדין.

לבסוף, תוספת זו אינה צריכה לשמש ילדים ונשים בהריון. הוא מיועד למבוגרים בריאים, ורוב המרכיבים לא נבדק על משתמשים צעירים.

מהם היתרונות של PhenQ?

PhenQ נראה מסוגל לייצר את כל היתרונות טענו. רוב החומרים הם מסוגלים לקדם ירידה במשקל, בין אם על ידי כך להשפיע על חילוף החומרים באופן ישיר או על ידי הגדלת רמת אנרגיה.

כמו כן, רובם לקדם את ספיגת חומרים מזינים המתאימה, וכן תכונה זו לבדה יכולה לעזור רב משתמשת לרדת במשקל. פעמים רבות עיכול לא תקין הוא הגורם היחיד לעלייה במשקל.

וכן במוסף עשוי גם לשפר את מצב הרוח, בדיוק כפי שהובטח. חלק מן החומרים לטפח המוח ולקדם תהליכים נפשיים בריאים. כמובן, לא כל המשתמשים יבחינו היתרונות הללו, כמו שזה המקרה עבור כל תוספי מזון טבעיים.

אבל PhenQ אמור להיות מסוגל לעזור לפחות חלק ממשתמשיה. ורוב המרכיבים מועילים מאוד לבריאות בכלל, כך שגם מי שלא יבחין כלל הרזיה עדיין ייהנה שימוש בו.

למה לבחור PhenQ?

בניגוד למספר רב של תוספי הרזיה, PhenQ נראה 100% בטוחים. למרות העובדה שהוא כולל מנה גדולה של קפאין, אשר בדרך כלל גורמת תופעות לוואי לפחות חלק מהמשתמשים.

אבל אף אחד לא התלונן על סימפטומים בלתי רצויים כתוצאת PhenQ עדיין, ולכן התערובת סבירה להניח מאוד מאוזן היטב.

זה יכול להיות בחירה טובה עבור אלה שרוצים לנצל את היתרונות של הקפאין אבל יודעים עצמם רגישים אליו.

כמו כן, מוצר זה זמין עבור משלוח ברחבי העולם, כך שכל אחד יכול לגשת אליו בכל עת. יתר על כן, זה מגיע עם ערבות כסף בחזרה 67 יום.

אין סיכון מנסה את זה כי גם אם זה לא עובד, הסכום שהושקע ניתן לשחזר. החזרים מוצעים ללא תנאי, וכל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא לשלוח בחזרה את הבקבוקים הריקים.

הערבות מתחילות לרוץ כאשר ההסדר מתקבל, וזה בעצם מכסה רק 60 ימים. אולם 7 הימים האחרונים מתווספים כך מסיר (חזרה לחברה) לא יפחית אורכו.

בהתחשב בכך שאין תלונות לגבי החזרים, זה מאוד סביר להניח כי החברה מכבדת את המדיניות הזו. נראה כי אף אחד לא התקשה עם שירות לקוחות עדיין, אז מי מעוניינים לנסות את המוצר אין סיבה לדאוג.

איפה אפשר לקנות PhenQ?

PhenQ זמין רק באתר הרשמי שלה, במחיר של 65.95 € עבור בקבוק המכיל 60 טבליות.

זהו האספקה ​​של חודש אחד, המשלוח יעלה ללקוחות 9.98 €. דמי המשלוח הוא שטוח ומחיל לא משנה היכן הלקוח נמצא.

אבל חבילות גדולות יותר זמינות גם, והם באים עם נחות במחיר ומשלוח חינם. חבילה המכילה 3 בקבוקי זמינה עבור 129.95 €, אבל ההנחה הגדולה מגיעה עם החבילה שכללה 5 בקבוקי PhenQ.

היא זמינה עבור 174.95 €, וכמובן, היא מגיעה עם משלוח חינם. זה לא מוזכר כמה זמן המשלוח לוקח, אבל סביר להניח כי לקוחות לא יצטרכו לחכות יותר משבוע.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy at the official website »

שורה תחתונה

PhenQ הוא תוסף הרזיה בטוח כי אמור להיות מסוגל לעזור רב של המשתמשים שלה. הוא מכיל מספר רב של סממנים לקדם ירידה במשקל בדרכים שונות, וזה יתרונות בריאותיים בכלל. ומכיוון שהוא מגיע עם ערבות הכסף בחזרה 67 יום, אין סיכון ב לתת לו לנסות.

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

86/100 : by 443 users
phenq Review
FLASH SALE 20% OFF »