| PhenQ 2017 Yorumlar Çalışır veya Scam mı?

Home » Review » phenq » | PhenQ 2017 Yorumlar Çalışır veya Scam mı?

Last Updated on

PhenQ en etkili kilo kaybı maddeler bazı mevcut bulunmaktadır iddia doğal destektir.

Birden fazla yolla zayıflama teşvik gerekiyordu olarak onun resmi web sitesi, bir “hepsi bir tek kilo kaybı çözüm” olarak sunar. Bu, pek çok benzer ürünlerden ayıran nedir ve işe yarayabilir.

PhenQ arkasındaki şirket bileşenlerin çoğu başka zayıflama ürünleri dahil olduğu kabul eder, fakat bunlar özellikle formül daha etkili olduğunu iddia etmektedir. Birçok maddeler sadece belirli kombinasyonlarda kilo kaybı teşvik çünkü bu doğru olabilir.

Ayrıca, bu ürünün şu anda herhangi başka kilo kaybı ek dahil değildir bir madde içerir. Bu ürün benzersiz ve muhtemelen çok daha yararlı diğerlerine göre yapar.

PhenQ nedir?

PhenQ İnceleme: Sonuçlar, Faydalar, Yan Etkiler - Çalışır?Bauer Beslenme tarafından imal gibi bu ürün, genellikle (muhtemelen yanlışlıkla) reklamı, ancak markanın resmi web sitesinde mevcut değil.

PhenQ onun resmi web sitesinde daha başka bir yerde bulunamaz açıklıyor herhangi bir ek hat parçası olmayabilir.

Ama onun resmi web sitesi olan sunumu ile büyük bir iş yok. Potansiyel müşterilerin bilinçli bir karar için gereken tüm ayrıntıları verilmektedir.

Ve ziyaretçinin dikkatini çeken değerli bilgiler ilk parça ürünün menşeini görmektedir.

Şirket kendisi İngiltere’de dayalı olduğundan, PhenQ İngiltere ve ABD’de üretilmiştir. Ve şirket FDA ve ilaç sınıf malzemeler kullanılarak (tabii ki, bu sadece ABD yerler için geçerlidir) imkanları onaylı içinde ek üretilir iddia ediyor.

Ve bu maddeler son derece etkileyici sonuçlar üretmek için mümkün olmalıdır. PhenQ aynı anda yağ üretmek için vücudun yeteneğini azaltarak metabolizmayı hızlandırmak gerekiyordu.

Bu zaten var olan yağ çok daha hızlı bir oranda yanmış iken, kullanıcılar daha zor onlar yemek eğilimi bile kilo bulmak anlamına gelir.

Bu ek kullanırken aynı zamanda iştah azaltmak gerekir çünkü aşırı yeme artık bir sorun olmalıdır.

Bu minimuma alıp kullanılan kalori sayısını tutmak ve çok daha kolay bir kilo kaybı diyet takip etmek yapmalıdır.

Hatta en etkili takviyeleri diyet ve egzersiz birlikte daha iyi çalışmasını ve PhenQ tam bir kilo kaybı programı izlemeyi tercih edenler için çok yararlı olacaktır.

diyet, egzersiz ve doğal zayıflama takviyeleri birleştirerek her zaman en iyi seçimdir ve tatmin edici ve uzun ömürlü hem de sonuçlar üretir.

Ama PhenQ bütün bunları kendi yeme alışkanlıklarını etkileyecek mümkün olduğu, bu ekin bile diyetleri değişen herhangi bir ilgi olmayanlar için iyi çalışması gerekir iddia edilmektedir göz önüne alındığında.

Ürün metabolizmasını artırır çünkü, kullanıcılar enerji seviyesinde bir artış fark etmelidir. vücudun daha fazla yağ yakar ve fazla yakıt üreten gibi, kullanıcı daha kolay egzersiz veya farklı fiziksel aktiviteler gerçekleştirmek için bulmalıdır.

Ve enerjide bu artış aynı zamanda zihinsel düzeyde fark edilmelidir. kendi içinde fiziksel aktivite ruh artırır, ancak PhenQ içinde maddeler bazı zihinsel fonksiyonları üzerinde doğrudan etkisi var gibi görünüyor.

Bazıları da beyin güçlendiriciler dahil edilir, böylece PhenQ kullanıcıları beklediğinizden daha fazla fayda sağlama potansiyeline sahiptir.

PhenQ gerçekten çalışıyor mu?

Taylah PhenQ önce sonuçların ardından

malzemelerle bakıldığında bu ek aslında en azından bir dereceye kadar çalışması gerektiğini görünür.

Maddeler tüm kullanıcıların yararına olmayabilir, ama çoğu gelişmeler göreceksiniz. onlar etkili değil, çünkü, ancak% 100 doğal çünkü değil. Ve maddelerin bu tür nadiren bütün kullanıcılar aynı sonuçlar üretebilir.

Bu sonuçta bir sağlık ekidir ve basitçe aynı şekilde her kullanıcı etkileyecek kadar güçlü değildir.

Başkaları yürürlüğünün durdurulması bulurken Bazı kullanıcılar, bileşenlerin bir dizi çok duyarlı.

PhenQ Diyet hapları Gözden 2017: bu gerçekten çalışır?

Mevcut kullanıcıların deneyimlerini paylaşan değil, özellikle PhenQ gibi bir harman belirli bir kullanıcı üzerinde olacak ne gibi etkilerinin belirlenmesi için neredeyse imkansız.

PhenQ arkasındaki şirket hızlı, muhteşem bir sonuç söz yok. Aslında, tüm doğal takviyeleri ile durum gibi sonuçlar, bireyler arasında değişecektir açıklık getiriyor.

Bazı birkaç gün içinde ilk değişiklikler görebilirsiniz, ama diğerleri sadece bir ay sonra, hatta daha uzun kilo başlayabilir.

şirket çoğu kullanıcı birkaç ay sonra kendi hedef kilo ulaşacağını iddia ediyor, ama bu ekstra ağırlığı çok yapanlara durumda olmayabilir. Ve tabii ki, bazı kullanıcılar hiç kilo olmayacaktır.

Bu, her kişi kendi gereksinimlerine en uygun olanı bulmadan bir dizi ürün denemek sahip olmasının en sık olan tüm zayıflama ürünleri ile risk vardır.

onlar şirketin öneriler uymazsanız Yine PhenQ en malzemelerle çok iyi cevap bile kullanıcıların mükemmel sonuçlar elde olmayacaktır.

Uygun doz 2 tablet, günde kahvaltıda bir ve öğle yemeğinde biridir. kullanıcı gündüz tabletlerin birini almaya unutursa Ve onlar yemekte almamalıdır. Bu tabletler kafein açısından zengin olan, bu yüzden tüketilen eğer geç onlar uykusuzluk neden olabilir.

Ayrıca, daha yüksek bir dozda tüketilmesi gerekir. yüksek miktarlarda bünyeye alındığında Kafein, diğer malzemelerle birlikte tehlikeli hale gelebilir.

PhenQ s ekidir ve çok güçlü maddeler içermediğinden Elbette, hala çok güvenli.

Aşırı miktarlarda mideye Ama normal şartlarda% 100 güvenlidir bile maddeler bir sağlık riski olabilir. Kullanıcıların önerilen dozu aştı asla eğer daha iyi olurdu.

PhenQ bileşenleri nelerdir?

resmi web sitesi biz ürünün etiket görüntüleme için kullanılabilir olmadığını verilen takdir PhenQ tüm malzemeyi, sunar.

Normalde, bir etiketin olmaması potansiyel müşterilerin katkı veya bağlayıcı bir ürüne dahil edilir ne olduğunu bulmaya yolu yoktur anlamına gelir. Ama neyse ki, bu PhenQ durumunda bahsedilmektedir.

tabletler dahil tek katkı maddeleri her ikisi de, sağlık için mükemmel güvenli magnezyum stearat ve magnezyum oksittir.

Aktif terkip maddeleri, a-Lacys sıfırla Capsimax tozu, kalsiyum, krom, kafein, Frenk inciri ve L-karnitin vardır. Hepsi doğal ve bunlar kilo kaybı teşvik zannediyorsunuz nasıl sonraki tam olarak göreceksiniz.

Bugüne kadar bu üründe en ilginç madde olduğunu bir-Lacys Reset . Bu madde, patentli ve Nutraceuticals International Group tarafından üretilen, ve alfa-lipoik asit ve N-asetil sistein bir karışımıdır edilir. Bu madde genellikle kilo kaybı takviyeleri dahil değildir.

Aslında, PhenQ bu amaçla onu kullanan tek ürün olarak görünüyor. kilo kaybı onun birincil işlevi değil olmasıdır. Yine de hala onu teşvik olabilir anlaşılmaktadır.

Lacys sıfırlamak ana amacı gençleştirme olduğunu. Bütün fonksiyonları artırılması ve enerji seviyelerini arttırarak, hücresel seviyede vücudu etkiler.

Tabii ki, bu daha yavaş bir metabolizma hızına sahip olanlar için çok faydalı olabilir, ancak Lacys Sıfırlama kendi içinde kilo kaybı üretebileceği görünmüyor. En azından ilk bakışta.

Bu madde ne olursa olsun amaç, herhangi bir ek için büyük bir ek gibi görünüyor, ama kilo kaybı onun özelliklerinden biri olarak söz edilmez.

PhenQ arkasındaki şirket bilimsel çalışmalar kilo kaybı oranını artırmak için bu maddenin yeteneğini kanıtlamıştır bahseder, fakat maalesef başka ayrıntı sunmuyor.

Yine de, bu bir kilo kaybı ajan olarak Lacys Sıfırlama etkinliği için hiçbir kanıt olmadığı anlamına gelmez.

bu belirli bir harmanı söz konusu olduğunda Bu özellik için kanıt yok, ama biz onun malzemelerle, alfa-lipoik asit ve N-asetil sistein hakkında yeterli biliyorum.

Alfa-lipoik asit, bir vitamin edilene çok benzeyen bir yapıya sahip, fakat bir antioksidan fazla.

Bu madde zarar hücreleri korumak yapabiliyor ve sinir hücrelerine zarar koşullarda özellikle yararlıdır. Bu diyabet semptomlarının bazı tedavi etmek mümkün olduğunu ve hatta beyni etkileyen koşulları için bir tedavi olarak kullanabilirsiniz. Ama aynı zamanda, alfa-lipoik asit, kilo kaybı elde edebilmektedir.

Maddenin Bu özellik bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmıştır, bu yüzden güvenle Lacys Sıfırlama gerçekten kilo kaybı teşvik olabilir varsayabiliriz.

Öte yandan, N-asetil sistein en yaygın solunum sistemini etkileyen grip ve diğer durumların semptomlarının tedavisi için kullanılan bir maddedir. o hasarlara karşı hücreleri korumak ve atletik performansı artırmak mümkün göründüğü gibi Fakat, diğer birçok kullanım alanı vardır.

Bu daha kolay bir kilo kaybı programı kapsamında egzersiz yapmak olabilir, ama kendi başına kilo kaybı oluşturmak mümkün görünmemektedir.

Yine de, alfa-lipoik asit (direkt olarak kilo kaybı teşvik edebilen bir madde) ile birleştirilmesi çok ilginç sonuçlar oluşturabilir.

biz net kanıt yok iken Yani Lacys Sıfırlama etkili bir kilo verme madde bu madde çok umut verici görünüyor ve diğer zayıflama yardımcıları cevap olmayanlar yardımcı olabilir mi.

PhenQ bir bileşen listesinde Sonraki Capsimax toz , 4 maddelerin bir karışımıdır. Bunlar kırmızı biber, piperin, kafein ve niasin bulunmaktadır. Şirket biber ve piperinedir termojenik özelliklere sahip olduğunu iddia ediyor.

Bu da vücut ısısını arttırarak daha hızlı bir metabolizma teşvik anlamına gelir. iyi baharatlı yiyeceklerden zevk insanlar tarafından biliniyor Ve iddia, doğrudur.

Kırmızı biber aslında biber olduğunu ve kapsaisin içerir. Bu madde Chili onun baharatlı tadı veren şeydir ve neredeyse anında vücut ısısını artırmak mümkün değil.

Ama piperinedir çok farklı özelliklere sahiptir ve karabiber geliyor. Bu madde vücut ısısını artmaz, ancak besinlerin biyoyararlanımını arttırır.

Bu vücut yutulur besinler sağlıklı besinlerin yüksek miktarda absorbe yardımcı anlamına gelir.

Her şey kendi başına bir çok yararlı bir sağlık takviyesi olabilir, ancak ürünün bu tür bir parçası olduğunda, diğer bileşenlerin doğru emilimini arttırır. Başka bir deyişle, piperinedir PhenQ diğer bileşenlerin etkilerini artırmak gerekir.

Ayrıca, bu madde beyinde üzerinde olumlu etkilere sahip gibi görünüyor. O serotonin (duygusal dengeyi teşvik nörotransmitter) üretimini artırabildiğini ve beyin fonksiyonlarını artırabilir inanılıyor.

Capsimax kompleksinin diğer bir terkip maddesi, kafein, çok yaygın olarak kilo kaybı ek olarak yer alan bir maddedir.

Aslında, birçok farklı duygularına gidecek sağlık takviyeleri dahil oluyor. Ve bunun için çok iyi bir sebebi var.

kafein zihinsel uyanıklığı artırmakla kalmaz, tüm sinir sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir kalmaz. o hipotansiyon muzdarip olanlar için çok yararlı olabilir, böylece Ve bu kan basıncını uyarır.

Ayrıca, ağrı kesici etkilerini artırmak için mümkün olduğunu ve aynı zamanda bazı durumlarda kendi başına bir ağrı kesici olarak çalışıyor. Ama önemli olan PhenQ gelir kilo kaybı teşvik etmek, kafeinin yeteneğidir.

Maddenin Bu özellik bilimsel olarak kanıtlandı, bu nedenle kafein bu ek için başka iyi bir ektir.

Son olarak, Capsimax parçası B3 vitamini şeklidir niasin, bir. Bu madde zihni etkileyen koşullara kötü dolaşımdan birçok farklı duygularına yönelik bir tedavi olarak kullanılır.

Ama şu anda, sadece yüksek kolesterol karşı etkilidir kanıtlandı. Hangisi bu madde yağların sağlıklı işlemesi için gerekli olduğu göz önüne alındığında hiç de şaşırtıcı değildir.

Niasin kilo kaybı teşvik edebilir dair hiçbir kanıt yok ederken, bu kesinlikle metabolizma üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Malzemelerle PhenQ listesinde Sonraki kalsiyum olduğunu , kilo kaybı takviyeleri ortak bir ektir başka madde.

Bu mineral kemik ve dişlerin söz konusu olduğunda, sağlık için çok önemlidir. Ama aynı zamanda sağlıklı bir metabolizma için önemlidir. Çalışmalar kalsiyum sağlıklı bir miktarı ile insanlar kilo daha az olası olduğunu göstermiştir.

Ayrıca, kalsiyum tüketiminin arttırılması kilo kaybı ile ilişkilidir. Madde aslında bu amaçla nasıl çalıştığını çok açık olmasa bile, kilo kaybı teşvik edebilir gibi görünüyor. Bu metabolizma hızı artar daha iyi emilmesini ve besinlerin kullanımını teşvik olabilir.

Madde listesinde kalsiyum ardından krom ve PhenQ arkasındaki şirket bu mineral istek azalması mümkün olduğunu iddia ediyor.

Madde hücreleri mümkün olan en yüksek miktarda absorbe yardımcı olarak sağlıklı düzeylerde kan şekerini tutar o belirtti. Hücreler yeterli şekerden daha fazlasına sahip gibi, vücut artık ekstra miktarlarda bunu gerektirir.

Hangi beyin istek oluşturmak sinyalleri gönderir anlamına gelir. Ve bu aslında çok doğru.

Ayrıca, krom kötü kolesterolü düşürmek mümkün olduğu kanıtlanmıştır. Vücut çok küçük miktarlarda bu mineral ihtiyacını karşılayan, ama yine de sağlık için çok önemli. Henüz kilo kaybı yardımcı olarak kanıtlanmış, ancak bunu teşvik edebilir Bu çok açıktır edilmemiştir.

Sonraki biz dikenli armut kaktüs var , diğer isimler arasında Nopol olarak bilinen. Bu bitki çok genç yalnız onun tadı için tüketilebilir.

Ama kilo vermek isteyenler için çok yararlı olabilir özelliklerinin bir dizi var gibi gözüküyor. Birincisi, sindirime yarar anlamına gelir lif açısından zengin.

Sadece fiber hafif sindirim bozuklukları önlemek, ancak besinlerin uygun emilimini arttırır gelmez. Aynı zamanda, bu bitki kan şekerini ve kolesterolü düşürmek yapabiliyor.

diyabet muzdarip kullanıcılar üzerinde gerçekleştirilen testler son derece etkileyici sonuçlar döndü. Bu madde yağ ve şekerlerin metabolizması üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip görünmektedir. kalsiyum gibi, henüz kilo görünüm oluşturmak mümkün olduğu kanıtlanmış, ama çok umut verici görünüyor edilmemiştir.

PhenQ listesindeki bir diğer madde l-karnitin olduğunu . Bu madde, bir amino asittir, ve doğal olarak vücut tarafından üretilmiştir. Birçok duygularına yönelik bir tedavi olarak kullanılır, aynı zamanda bir yol olarak atletik performansı artırmak için. Bazıları kilo kaybına yardımcı olabileceğine inanıyoruz, ancak bu özellik için hiçbir kanıt henüz yoktur. , Enerji seviyesini artırdığı için Yine de, bu egzersiz içeren bir kilo kaybı programı takip edenler yardımcı olabilir. Bunu doğrudan oluşturmaz bile O, kilo kaybı bazı faydaları var.

Son olarak, PhenQ da kafein içerir (Capsimax kompleksi dışında) bağımsız bir bileşen olarak kullanılması. Etkileri aynı zamanda bir uyarıcı olduğunu, özellikle de diğer bileşenlerin daha fazla açık olmalı.

PhenQ güvenli mi?

PhenQ çok güvenli gibi görünüyor, ve küçük miktarda tüketildiğinde bir bileşenlerin hiçbiri tehlikelidir. Ama bazıları daha yüksek miktarlarda bünyeye alındığında bu ekin kullanıcıların önerilen doz aşan asla böylece, sağlık sorunlarına neden edebiliyoruz.

yalnız Kafein mideye tabletlerin sayısının çok dikkat etmek yeterli bir nedendir. Bu madde uykusuzluk, baş dönmesi, artan kan basıncı ve diğer hoş olmayan veya tehlikeli semptomlara neden olabilir.

Kafein sağlık takviyeleri dahil akılda tutulmalıdır kahvede aynı değildir. Bu çeşitli çok daha fazla konsantre edilmiş ve güçlü olduğu, bu nedenle dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır.

Ve diğer bileşenlerin bazıları da yan etkilere neden olabilir. Sindirim bozuklukları, konfüzyon (ve benzeri semptomlar) ve hatta döküntüler PhenQ dahil maddelerin birkaç için nadir değildir.

Bunlar genel sağlığa son derece yararlı olduğunu, ancak bunların duyarlı kullanıcıların bazı istenmeyen semptomlar gelişebilir.

Yine de, bu henüz kimse yan etkileri konusunda şikayet ettiği gibi, bu özel takviyesi ile ilgili bir sorun görünmüyor. PhenQ artık birkaç yıldır mevcut olmuştur, ama biz olumsuz etkileri her türlü ilgili değerlendirmeleri bulamadık.

Bu ürün her koşulda zararsız olduğunu söylemek değildir. Neredeyse PhenQ tüm malzemeyi ilaç ile etkileşime girer.

Bu ürün sağlık durumunun her türlü tıbbi tedavi altında olanlar tarafından doktorun onayı olmadan kesinlikle kullanılmamalıdır. Ayrıca, katkı maddelerinin bazıları bazı koşulları daha da kötüye potansiyeline sahiptir.

Bu ürün kötü sağlık durumu zaten olanlar için ciddi hasara neden olabilir. durum çok hafif olsa bile, profesyonel tavsiye olmadan PhenQ kullanmamalısınız sağlık durumunun etkilenen kendilerini biliyor Potansiyel kullanıcılar.

Son olarak, bu ek çocuklar ve hamile kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Sağlıklı yetişkinler için tasarlanmış, ve malzemeyi en genç kullanıcıları üzerinde test edilmemiştir.

PhenQ faydaları nelerdir?

PhenQ tüm iddia faydaları üretebilir görünüyor. Malzemelerin çoğu doğrudan metabolizmasını etkileyerek ya da enerji düzeyini artırarak ya, kilo kaybı teşvik edebiliyoruz.

Ayrıca, çoğu besinlerin uygun emilimini teşvik ve yalnız bu özellik birçok kullanıcı kilo yardımcı olabilir. Birçok kez uygunsuz sindirim kilo için tek nedenidir.

Ve takviyesi de söz verdiği gibi ruh artırabilir. Bazı maddeler beyin beslemek ve sağlıklı zihinsel süreçleri teşvik. hepsi doğal takviyeleri için durum gibi Tabii ki, tüm kullanıcılar, bu faydaları göreceksiniz.

Ama PhenQ kullanıcılarına en azından bazı yardım edebilmek olmalıdır. Ve malzemeyi çoğu bu yüzden bile herhangi kilo kaybı fark olmayacak olanlar hala bunu kullanarak yararlanacaktır, genel olarak sağlık için çok faydalıdır.

Neden PhenQ tercih edilmeli?

kilo kaybı takviyeleri çok sayıda farklı olarak, PhenQ% 100 güvenli gibi görünüyor. genellikle kullanıcıların en azından bazı yan etkilere neden olan kafein büyük bir doz içerir rağmen.

Ama kimse henüz PhenQ kaynaklanan istenmeyen belirtileri hakkında şikayette bulundu, bu yüzden harman büyük olasılıkla çok iyi dengelenmiş.

Bu kafein avantajlarından yararlanmak istiyorum ama buna kendileri gibi hassas bilenler için iyi bir seçim olabilir.

Herkes istediği zaman erişebilmek Ayrıca, bu ürünü, dünya çapında teslimat için kullanılabilir. Ayrıca, bir 67 gün para iade garantisi ile birlikte geliyor.

Bu işe yaramazsa bile çünkü çalışıyor riski yoktur, yatırılan miktar toparlanabilir. İadeler koşulsuz sunulmaktadır ve kullanıcının yapması gereken tüm boş şişeleri geri yollamak.

Sipariş alındığında garanti çalışmaya başladıktan ve aslında sadece 60 gün kapsar. Ama son 7 gün öylesine uzunluğunu azaltmaz (şirkete geri) teslim eklenir.

Ve iadesi konusunda hiçbir şikayet olmadığı göz önüne alındığında, bu şirket bu politikayı saygı duyduğunu muhtemel. Hiç kimse henüz müşteri hizmetleri ile sorun olmuştur görünüyor, bu nedenle ürünü çalışırken ilgilenenlere endişe için bir neden yok.

Nerede PhenQ satın alabilirim?

PhenQ 60 tablet içeren bir şişe € 65,95 pahasına, kendi resmi web sitesinde mevcuttur.

Bu bir aylık bakımın sağlanması ve teslimat müşterilerine € 9,98 mal olacak. nakliye ücreti düzdür ve istemci konumu ne olursa olsun geçerlidir.

Ama daha büyük paketler de mevcuttur ve bunlar fiyat indirimleri ve ücretsiz kargo ile gelir. 3 şişe içeren bir paket € 129,95 için kullanılabilir, ancak büyük indirim PhenQ 5 şişe dahil paketi ile birlikte geliyor.

Bu € 174,95 için kullanılabilir, ve tabii ki, bu ücretsiz kargo ile geliyor. Dağıtım ne kadar sürdüğünü söz değil, ama bu istemciler bir haftadan uzun beklemek zorunda olasıdır.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy at the official website »

Alt çizgi

PhenQ kullanıcılarına birçok yardım edebilmek olmalıdır güvenli bir kilo kaybı ekidir. Bu çeşitli şekillerde teşvik kilo kaybı malzemelerle çok sayıda içerir ve genel sağlığı yararlanır. Bir 67 gün para iade garantisi ile birlikte geliyor beri, bir deneyin vererek hiçbir risk var.

resmi web sitesi dan PhenQ sipariş için buraya tıklayın »

77/100 : by 383 users
FLASH SALE 20% OFF »