PhenQ Atsauksmes 2017 | Vai tas darbojas vai Scam?

Home » Review » phenq » PhenQ Atsauksmes 2017 | Vai tas darbojas vai Scam?

Last Updated on

PhenQ ir dabisks papildinājums, kas apgalvo, lai iekļautu dažus no visefektīvākajiem svara zudums sastāvdaļas pieejama.

Tās oficiālā tīmekļa vietne piedāvā to kā “all-in-one svara zudums risinājumu”, kā tas ir paredzēts, lai veicinātu novājēt vairāk nekā vienā veidā. Tas ir tas, kas nosaka to nošķir no daudziem līdzīgiem produktiem, un tas varētu vienkārši strādāt.

Uzņēmums Aiz PhenQ atzīst, ka lielākā daļa no sastāvdaļām ir iekļauti arī citos novājēšanu produktiem, bet apgalvo, ka tie ir efektīvāki īpaši formula. Tas varētu būt taisnība, jo daudzas vielas veicina svara zudums tikai konkrētās kombinācijās.

Arī šis produkts satur sastāvdaļas, kas nav iekļauti nevienā citā svara zudums papildināt brīdī. Tas padara produktu unikālu, un, iespējams, daudz vairāk noderīga, nekā citi.

Kas ir PhenQ?

PhenQ apskats: rezultāti, ieguvumi, Side Effects - Vai tas darbojas?Šis produkts ir bieži reklamē (iespējams kļūdas dēļ), kā ražots Bauer uzturu, bet tas nav pieejams oficiālajā tīmekļa vietnē zīmolu.

PhenQ varētu būt daļa no jebkura bagātinātāju līnija, kas izskaidro, kāpēc to nevar atrast nekur citur kā tikai savā oficiālajā tīmekļa vietnē.

Bet tās oficiālajā tīmekļa vietnē dara lielisku darbu, ar savu prezentāciju. Potenciālie klienti ir dota visu informāciju, kas viņiem ir nepieciešams, lai informētu lēmumu.

Un pirmais gabals vērtīgu informāciju, kas krīt acīs apmeklētāja attiecībā uz produkta izcelsmi.

Jo pats uzņēmums atrodas Apvienotajā Karalistē, PhenQ ir ražots Lielbritānijā un ASV. Un kompānija apgalvo, ka piemaksa tiek ražota FDA apstiprinātas iekārtas (protams, tas attiecas tikai uz ASV vietās), kā arī izmantojot farmaceitiskas kvalitātes sastāvdaļas.

Un šīs sastāvdaļas ir jāspēj radīt dažas ļoti iespaidīgus rezultātus. PhenQ ir paredzēts, lai paātrinātu vielmaiņu, tajā pašā laikā samazinot organisma spēju ražot tauku.

Tas nozīmē, ka, lai gan jau esošo tauku tiek sadedzināta pie daudz straujāk, lietotājiem būs grūtāk pieņemties svarā, pat tad, ja tie mēdz pārēsties.

Bet pārēšanās vairs nevajadzētu būt problēma, vienlaikus izmantojot šo papildinājumu, jo tas būtu arī samazina apetīti.

Tam vajadzētu paturēt skaits apēšanai kaloriju līdz minimumam, un padarīt to daudz vieglāk ievērot svara zudums diētas.

Pat visefektīvākais bagātinātāji strādāt labāk kopā diētu un vingrošanu, un PhenQ būtu ļoti noderīga tiem, kas izvēlas sekot pilnu svara samazināšanas programmu.

Apvienojot diēta, izmantot un dabiskā svara zudums bagātinātāji vienmēr ir labākā izvēle, un rezultātus, kas ir gan patīkami un ilgstoša.

Bet ņemot vērā, ka PhenQ tiek apgalvots, kā spēj ietekmēt ēšanas paradumus uz visu pati, šis papildinājums jāstrādā labi, pat tiem, kam nav nekādas intereses mainīt savu uzturu.

Un tāpēc, ka produkts palielina vielmaiņu, lietotājiem vajadzētu pamanīsiet enerģijas līmeņa pieaugumu. Tā kā ķermeņa apdegumus vairāk tauku un ražo vairāk degvielas, lietotājam ir vieglāk izmantot vai veikt dažādas fiziskās aktivitātes.

Un šis pieaugums enerģijas būtu pamanījuši pie garīgās līmenī. Fiziskā aktivitāte pati par sevi veicina garastāvokli, bet šķiet, ka daži no sastāvdaļām PhenQ ir tieša ietekme pār garīgās funkcijas.

Daži no tiem ir iekļauti arī smadzeņu pastiprinātāji, tāpēc PhenQ ir potenciāls radīt vairāk ieguvumu nekā lietotāji varētu sagaidīt.

Vai PhenQ tiešām darbojas?

Taylah PhenQ pirms pēc rezultātiem

Aplūkojot sastāvdaļām, šķiet, ka šis papildinājums tiešām jāstrādā, vismaz zināmā mērā.

Sastāvdaļas, iespējams, nav par labu visiem lietotājiem, bet lielākā daļa ir pamanīt uzlabojumus. Ne tāpēc, ka viņi nav efektīvi, bet tāpēc, ka viņi ir 100% dabīgs. Un šāda veida vielas, reti rada tādus pašus rezultātus visiem lietotājiem.

Tas ir veselības papildināt galu galā, un tas vienkārši nav pietiekami spēcīga, lai ietekmētu katram lietotājam tādā pašā veidā.

Daži lietotāji ir ļoti atsaucīgi vairākām sastāvdaļām, bet citi tos atrastu, ir neefektīva.

PhenQ Diēta tabletes atsauksmi 2017: Vai tas Really Work?

Tas ir gandrīz neiespējami noteikt, kādu iespaidu maisījums, piemēram PhenQ būs vairāk konkrētu lietotāju, it īpaši, ja pašreizējie lietotāji netiek daloties savā pieredzē.

Kompānija aiz PhenQ nesola ātrus, iespaidīgus rezultātus. Faktiski, tas ir skaidrs, ka rezultāti var atšķirties starp indivīdiem, kā tas ir gadījumā ar visiem dabas bagātinātājiem.

Daži, iespējams, pamanīt pirmās izmaiņas dažu dienu laikā, bet citi var tikai sākt zaudēt svaru pēc mēneša vai pat ilgāk.

Uzņēmums apgalvo, ka lielākā daļa lietotāju sasniegs savu mērķi svaru pēc pāris mēnešiem, bet tas varētu būt gadījums tiem, kuri veic daudz papildus svaru. Un, protams, daži lietotāji nevar zaudēt svaru vispār.

Tas ir risks, ar visiem svara zudums produktiem, kas ir iemesls, kāpēc visbiežāk katrai personai ir izmēģināt produktu skaitu, pirms atrast vienu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām.

Tomēr, pat lietotājiem, kuri reaģē ļoti labi PhenQ s sastāvdaļām nav iegūt lieliskus rezultātus, ja tie neievēro ieteikumus uzņēmuma.

Pareizu deva ir 2 tabletes dienā, viena brokastīs un viena pusdienās. Un, ja lietotājs ir aizmirsis lietot vienu no tabletēm dienas laikā viņi nedrīkst ņemt to vakariņās. Šīs tabletes ir bagāti ar kofeīnu, tāpēc, ja viņi patērē vēlu tās var izraisīt bezmiegu.

Arī tie nedrīkst patērēt lielāku devu. Kofeīns, gar citām sastāvdaļām, var kļūt bīstami, ja norīts liels daudzums.

Protams, jo PhenQ ir s papildina un nesatur ļoti spēcīgas sastāvdaļas, tas joprojām ir ļoti droši.

Bet pat vielas, kas ir 100% drošs normālos apstākļos var kļūt par veselības risks, ja norīts ekstrēmos summas. Būtu labāk, ja lietotāji nekad pārsniedza ieteikto devu.

Kādi ir sastāvdaļas PhenQ?

Oficiālā mājas lapa piedāvā visas sastāvdaļas PhenQ, ko mēs novērtējam ņemot vērā, ka produkta etiķete nav pieejama apskatei.

Parasti trūkums etiķetes nozīmētu, ka potenciālie klienti nav veids, kā uzzināt, kas piedevas vai saistvielas ir iekļauti produktā. Bet par laimi, tie ir minēti gadījumā PhenQ.

Ietvertie tablešu tikai piedevas ir magnija stearāts un magnija oksīds, gan no tiem pilnīgi nekaitīgi veselībai.

Aktīvā viela ir a-Lacys Reset, Capsimax pulveris, kalcijs, hroms, kofeīns, NOPAL un l-karnitīna. Visi no tiem ir dabiska, un nākamajā mēs redzēsim, kā tieši viņi vajadzēja veicināt svara zudums.

Līdz šim visvairāk interesanti sastāvdaļa šajā produktā ir a-Lacys Reset . Šī viela ir patentēts un ražots ar nutraceuticals International Group, un tas ir maisījums no alfa-lipoic acid and N-acetil cisteīns. Šī viela parasti netiek iekļauts svara zudums bagātinātājos.

Faktiski, PhenQ šķiet ir vienīgais produkts, kas izmanto to šim nolūkam. Tas ir tāpēc, ka svara zudums nav tā galvenā funkcija. Tomēr, šķiet, ka tā joprojām var veicināt to.

Lacys Reset galvenais mērķis ir atjaunošanos. Tā ietekmē ķermeni šūnu līmenī, uzlabojot visas funkcijas un palielinot enerģijas līmeni.

Protams, tas varētu būt ļoti izdevīga tiem, ar lēnāku vielmaiņas ātrumu, bet Lacys Reset nešķiet spējīgs radīt svara zudums pats par sevi. Vismaz ne pirmā acu uzmetiena.

Šī viela, šķiet, ir lielisks papildinājums jebkuram bagātinātāju, neatkarīgi no tās mērķa, bet svara zudums nav minēts kā viens no tās īpašības.

Uzņēmums Aiz PhenQ minēts, ka zinātniskie pētījumi ir pierādījuši šo vielu spēju palielināt svara zuduma līmenis, bet diemžēl tas nepiedāvā nekādas citas detaļas.

Tomēr, tas nenozīmē, ka nav pierādījumu par efektivitātes Lacys atiestatīta svara zudums aģents.

Mums nav pierādījumu par šo īpašumu, ja runa ir par šo konkrēto maisījumu, bet mēs zinām pietiekami daudz par tā sastāvdaļu, alfa-lipoic skābes un N-acetil cisteīns.

Alfa-liposkābes ir struktūra, kas ir ļoti līdzīga tai, A vitamīna, bet tas ir vairāk par antioksidants.

Šī viela spēj aizsargāt šūnas no bojājumiem, un ir īpaši noderīga, apstākļos, kas bojā nervu šūnas. Tā ir iespēja, lai ārstētu kādu no simptomiem, diabēta, un daži pat izmantot to kā ārstēšanas apstākļiem, kas ietekmē smadzenes. Bet tajā pašā laikā, alfa-liposkābes spēj radīt svara zudums.

Šis īpašums vielas ir pierādīts ar zinātniskiem pētījumiem, lai mēs varam droši pieņemt, ka Lacys Reset patiešām var veicināt svara zudums.

N-acetil cisteīns, no otras puses, ir viela, kas ir visbiežāk izmanto kā ārstēšanas simptomu gripu un citiem apstākļiem, kas ietekmē elpošanas sistēmu. Bet tas ir arī daudzas citas izmantošanas, jo tas šķiet spēj aizsargāt šūnas no bojājumiem, un, lai uzlabotu sportisko sniegumu.

Tas varētu vieglāk izmantot kā daļu no svara zaudēšanas programma, bet tas nešķiet spējīgs radīt svara zudums pati.

Tomēr, apvienojot to ar alfa-lipoic skābes (viela, kas var veicināt svara zudums tieši) varētu radīt ļoti interesantus rezultātus.

Tāpēc, kamēr mums nav skaidra pierādījuma Lacys Reset ir efektīvs svara zudums sastāvdaļa, šī viela tomēr izskatās ļoti daudzsološi un var palīdzēt tiem, kas nereaģē uz citiem svara zaudēšanas palīglīdzekļus.

Tālāk par sastāvdaļu sarakstā PhenQ ir Capsimax pulveris , kas ir maisījums no 4 sastāvdaļām. Tie ir Capsicum, Piperine, kofeīns un niacīns. Uzņēmums apgalvo, ka Capsicum un Piperine ir thermogenic īpašības.

Tas nozīmē, ka tie veicina ātrāku vielmaiņu, palielinot ķermeņa siltumu. Un apgalvojums ir patiess, jo tas ir labi pazīstams ar cilvēkiem, kam patīk asus ēdienus.

Capsicum faktiski čili pipari, un tas satur kapsaicīns. Šī viela ir tas, kas dod čili savu pikantu garšu, un tas ir spējīgs palielināt ķermeņa temperatūru gandrīz acumirklī.

Bet Piperine ir ļoti atšķirīgas īpašības, un tas nāk no melnajiem pipariem. Šī viela nepalielina ķermeņa temperatūru, bet tas uzlabo biopieejamību barības vielu.

Tas nozīmē, ka tas palīdz organismam absorbēt lielāku summu veselīgu uzturvielu no uzņemto pārtiku.

Tas var būt ļoti noderīga veselības papildināt visu pati, bet, ja tā ir daļa no šāda veida produktu, tas veicina pareizu uzsūkšanos pārējām sastāvdaļām. Citiem vārdiem sakot, Piperine vajadzētu palielināt ietekmi citu sastāvdaļu PhenQ.

Arī šī viela, šķiet, ir pozitīva ietekme pār smadzenēm. Tiek uzskatīts, ka tas var palielināt ražošanu serotonīna (neirotransmitera, kas veicina emocionālo līdzsvaru), un ka tas var palielināt smadzeņu funkcijas.

Vēl no Capsimax kompleksa sastāvdaļa ir kofeīns, viela, kas ir ļoti bieži iekļauta svara zudums bagātinātājos.

Faktiski, tas ir iekļauts veselības bagātinātājiem, kas paredzēti dažādos saslimšanām. Un tur ir ļoti labs iemesls, lai to.

Ne tikai kofeīns uzlabo garīgo modrību, bet tā ir pozitīva ietekme pār visu nervu sistēmu. Un tas stimulē asinsspiedienu, tāpēc tas var būt ļoti noderīga tiem, kuri cieš no hipotensija.

Tāpat ir iespēja palielināt ietekmi pretsāpju, un tas arī darbojas kā pretsāpju līdzeklis uz pašas noteiktos apstākļos. Bet kas ir svarīgi, ja runa ir par PhenQ kofeīna spēja veicināt svara zudums.

Šis īpašums vielas ir pierādīts zinātniski, tāpēc kofeīns ir vēl viens labs papildinājums uz šo piemaksu.

Visbeidzot, daļa no Capsimax ir niacīna, kas ir tāda veida vitamīnu B3. Šī viela tiek izmantots kā attieksmi pret daudzām dažādām saslimšanām, no slikta apgrozībā apstākļos, kas ietekmē prātu.

Bet tajā brīdī, tas ir tikai pierādījis kā efektīvs pret augstu holesterīna līmeni. Kura nemaz nav pārsteigums, ņemot vērā, ka šī viela ir būtiska tauku veselīgu apstrādi.

Un, lai gan tur nav pierādījumu, ka niacīns var veicināt svara zudums, tas, protams, ir pozitīva ietekme pār vielmaiņu.

Nākamais PhenQ sarakstā sastāvdaļu ir kalcija , cita viela, kas ir kopīgs papildinājums svara zudums bagātinātājos.

Šo minerālu ir būtiska veselībai, it īpaši, ja runa ir par kauliem un zobiem. Bet tas ir svarīgi, lai veselīgu vielmaiņu arī. Pētījumi liecina, ka cilvēki ar veselīgu summu kalcija ir mazāk ticams, lai iegūtu svaru.

Arī palielināts patēriņš kalciju, ir saistīts ar svara zudumu. Šķiet, ka šī viela ir patiešām spēj veicināt svara zudums, pat tad, ja tas nav ļoti skaidrs, kā tā darbojas šajā nolūkā. Tas varētu veicināt labāku absorbciju un izmantošanu barības vielu, palielinot vielmaiņas ātrumu.

Pēc kalciju uz sastāvdaļu sarakstā ir hroms , un uzņēmums aiz PhenQ apgalvo, ka šis minerāls ir spējīgs samazināt alkas.

Tas ir norādīts, ka šī viela uztur cukura līmeni asinīs veseliem līmeņos palīdzot šūnas absorbē to lielāko summu iespējams. Un kā šūnas ir vairāk nekā pietiekami cukuru, organisms vairs nepieprasa to papildu summu.

Tas nozīmē, ka smadzenes nesūta signālus, kas rada alkas. Un tas tiešām ir ļoti patiess.

Turklāt, hroms ir pierādīts, kā varētu samazināt sliktā holesterīna līmeni. Ķermeņa vajadzībām šo minerālu ļoti mazos daudzumos, bet tas joprojām ir ļoti svarīgi veselībai. Tas vēl nav pierādīts, kā palīdzēt svara zudums, bet tas ir ļoti skaidrs, ka tas var veicināt to.

Nākamais mums ir opuncijas , kas pazīstams arī kā nopol starp citiem nosaukumiem. Šo augu var lietot tās garšas tikai tad, kad tas ir jauns.

Bet tas, šķiet, ir vairākas īpašības, kas var būt ļoti noderīga tiem, kas vēlas zaudēt svaru. Pirmkārt, tas ir daudz šķiedrvielu, kas nozīmē, ka tas ir lietderīgs gremošanu.

Ne tikai šķiedras novērš vieglas gremošanas traucējumi, bet tas veicina pareizu barības vielu uzsūkšanos. Tajā pašā laikā, šis augs ir spējīgs samazināt cukura līmeni asinīs un holesterīna līmeni.

Pārbaudot lietotājiem, kuri cieš no diabēta, ir atgriezies ļoti iespaidīgus rezultātus. Šī viela, šķiet, ir ļoti spēcīga ietekme pār metabolismu tauku un cukuru. Tāpat kalciju, tas vēl nav pierādīts, jo spēj radīt svara izskatu, bet tas izskatās ļoti daudzsološi.

Vēl viens uz PhenQ sarakstā sastāvdaļa ir l-karnitīns . Šī viela ir aminoskābe, un tas ir dabiski, ko ražo ķermeņa. To izmanto kā ārstēšanas daudzām saslimšanām, bet arī kā veids, lai palielinātu sportiskos sasniegumus. Daži uzskata, ka tas var palīdzēt svara zudums, bet nav pierādījumu par šo īpašumu vēl. Tomēr, jo tas palielina enerģijas līmeni, tas var palīdzēt tiem, kam seko svara samazināšanas programmu, kas ietver izmantot. Tas ir dažas priekšrocības svara zudums, pat tad, ja tas nerada tieši.

Visbeidzot, PhenQ satur arī kofeīnu kā atsevišķu sastāvdaļu (ārpus Capsimax kompleksā). Tās iedarbība būtu vairāk skaidrs, nekā citu tā sastāvdaļu, īpaši tāpēc, ka arī stimulējošs.

Vai PhenQ droši?

PhenQ šķiet ļoti droša, un neviena no sastāvdaļām ir bīstami, ja patērē nelielā daudzumā. Bet daži no viņiem spēj radīt veselības problēmas, ja norīts lielākas summas, lai lietotāji šo piemaksu nekad nevajadzētu pārsniegt ieteikto devu.

Kofeīns vien ir pietiekami labs iemesls, lai pievērst uzmanību, cik tablešu uzņemto. Šī viela var izraisīt bezmiegu, reibonis, paaugstināts asinsspiediens un citas nepatīkamas vai bīstamus simptomus.

Jāpatur prātā, ka kofeīns iekļauts veselības bagātinātāji nav tas pats, kā vienu kafiju. Šī šķirne ir daudz koncentrētāks un spēcīgs, tāpēc tas jālieto uzmanīgi.

Un daži no citām sastāvdaļām, var izraisīt blakusparādības arī. Gremošanas traucējumi, apjukums (un līdzīgi simptomi), un pat izsitumi, nav nekas neparasts dažas no vielām, kas iekļautas PhenQ.

Viņi ir ļoti izdevīga vispārējai veselībai, bet lietotājiem, kuri ir jutīgi pret viņiem varētu attīstīt kādu nevēlamu simptomi.

Tomēr, tas, šķiet, ir problēma ar šo konkrēto piemaksu, jo neviens nav sūdzējies par blakusparādībām vēl. PhenQ ir pieejama dažus gadus, bet mēs nevarējām atrast pārskatus par jebkāda veida negatīvu ietekmi.

Tas nav teikt, ka produkts ir nekaitīgs visos apstākļos. Gandrīz visas sastāvdaļas PhenQ mijiedarboties ar medikamentiem.

Šo produktu nedrīkst lietot bez ārsta apstiprinājuma tiem, kas ir zem ārstniecības jebkāda veida veselības stāvokli. Arī daži no sastāvdaļām ir potenciāls pasliktināt dažus nosacījumus.

Šis produkts var radīt nopietnu kaitējumu tiem, kas jau ir ar sliktu veselības stāvokli. Potenciālie lietotāji, kas zina sevi kā ietekmē veselības stāvokli nedrīkst izmantot PhenQ bez profesionālas konsultācijas, pat tad, ja nosacījums ir ļoti viegla.

Visbeidzot, šī piemaksa nedrīkst lietot bērniem un grūtniecēm. Tas ir paredzēts, lai veseliem pieaugušajiem, un lielākā daļa no sastāvdaļām nav testēts uz jauniem lietotājiem.

Kādas ir priekšrocības PhenQ?

PhenQ šķiet spēj radīt visus pieprasītos pabalstus. Lielākā daļa no sastāvdaļām var veicināt svara zudums, vai nu tieši ietekmē vielmaiņu vai palielinot enerģijas līmeni.

Arī lielākā daļa no tiem veicina pareizu barības vielu uzsūkšanos, un šī iezīme vien var palīdzēt daudzi lietotāji zaudēt svaru. Daudzas reizes nepareiza gremošana ir vienīgais iemesls svara pieaugumu.

Un papildinājums varētu arī uzlabo garastāvokli, tāpat kā solīts. Dažas no sastāvdaļām audzināt smadzenes un veicināt veselīgu garīgās procesus. Protams, ne visi lietotāji ievērosiet šos pabalstus, kā tas ir gadījumā, visiem dabas bagātinātājiem.

Bet PhenQ jāspēj palīdzēt vismaz daži tās lietotājiem. Un lielākā daļa no sastāvdaļām ir ļoti noderīgi veselībai kopumā, tāpēc pat tie, kas nepamanīs svara zudums joprojām gūst labumu no to izmanto.

Kāpēc izvēlēties PhenQ?

Atšķirībā no daudziem svara zudums bagātinātāji, PhenQ šķiet 100% drošs. Neskatoties uz to, ka tā ietver lielu devu kofeīna, kas parasti izraisa blakusparādības vismaz daži no lietotājiem.

Bet neviens nav sūdzējies par nevēlamiem simptomiem, ko PhenQ izraisa vēl, tāpēc maisījums visticamāk, ir ļoti labi sabalansēts.

Tā varētu būt laba izvēle tiem, kuri vēlas izmantot priekšrocības kofeīna, bet zinu sevi kā jutīgi pret to.

Arī šis produkts ir pieejams visā pasaulē piegādi, lai ikviens var piekļūt jebkurā laikā. Turklāt, tas nāk ar 67 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Nav risks mēģina, jo pat tad, ja tas nedarbojas, ieguldīto summu var atgūt. Kompensācijas tiek piedāvāti bez nosacījumiem, un visu, ko lietotājs ir jādara, ir jānosūta atpakaļ tukšās pudeles.

Garantija sāk darboties, kad tiek saņemts pasūtījums, un tas faktiski sedz tikai 60 dienas. Bet pēdējās 7 dienas ir pievienots tā piegādi (atpakaļ uz uzņēmumu), netiks samazināt tās garumu.

Un ņemot vērā, ka nepastāv sūdzības par kompensācijas, tas ir ļoti iespējams, ka uzņēmums ievēro šo politiku. Šķiet, ka neviens nav bijis problēmas ar klientu apkalpošanu vēl, tāpēc tie, kuri ir ieinteresēti cenšoties produkts nav iemesla uztraukties.

Kur es varu nopirkt PhenQ?

PhenQ ir pieejams tikai savā oficiālajā tīmekļa vietnē, par cenu € 65.95 par pudeli, kurā ir 60 tabletes.

Šī ir viena mēneša piegādi, un piegādes izmaksās klientiem € 9,98. Kuģniecības maksa ir plakana, un ir piemērojams neatkarīgi no tā, kur klients atrodas.

Tomēr lielie iepakojumi ir pieejami, un tie nāk ar cenu atlaides un bezmaksas piegāde. Pakete, kas satur 3 pudeles ir pieejama € 129,95, bet lielākā atlaide nāk ar paketi, kas ietver 5 pudeles PhenQ.

Tas ir pieejams € 174,95, un, protams, tas nāk ar bezmaksas piegāde. Tas nav minēts, cik ilgi piegāde notiek, bet tas ir iespējams, ka klientiem nebūs jāgaida ilgāk nekā nedēļu.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy at the official website »

Grunts līnija

PhenQ ir droša svara zudums papildināt, ka ir jābūt iespējai, lai palīdzētu daudziem tās lietotājiem. Tā satur lielu skaitu to sastāvdaļu veicina svara zudumu dažādos veidos, un tas nāk par labu vispārējo veselību. Un tā kā tas nāk ar 67 dienu naudu atpakaļ garantiju, nav riska, sniedzot to izmēģināt.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu PhenQ no oficiālā mājas »

77/100 : by 69 users
FLASH SALE 20% OFF »