Provillus Yorumlar – O saç çıkarma Yardım mu?

Home » Review » Provillus » Provillus Yorumlar – O saç çıkarma Yardım mu?

Last Updated on

Hadi biraz mecazi hikaye ile bizim Provillus inceleme tanıştırayım.

Eğer erkek varsayarsak, banyoda kendinizi hayal banyo lavabo yüz kıllarını tıraş sonrası yüzünü yıkamak. Eğer el işi kontrol etmek aynaya bakmak yüzünü yükseltmek olarak, kel adam sana bakarken görüyorum.

 Provillus İnceleme: Erkekler ve Kadınlar İnceleme için Provillus Saç Büyüme Tedavisi

Şaşkınlıkla birkaç dakika sonra, aynaya kel adam kendine başkası olduğunu fark etti. Sen kafanı çığlık attı ve uyandım sadece kötü rüya gerçekleştirmek .

Dünya çapında (belki ve çok kadınların sayısı) Çoğu erkek bu özel kabus-of var onların en değerli saç dökülme ve kel olma. İnsan saçı boşuna kişinin “parlak zafer” çağrılmaz. Saç şey insanlar gurur olduğunu. Müslüman kadınlar makyaj önlemek için başlarını örttüğü.

Saç Dökülmesi o 5 En Yaygın Nedenleri

yaşlanma gibi kaçınılmaz bir şeydir, saçını kaybetmek. Erkekler genellikle onların 30 ‘s vurduğunda saç yamalar dökülme görüyoruz. Kadınlar 60’lı etrafında, hayatta biraz sonra saçları döken.

Saç her gün düşmek zorunda ya da duş sırasında bazı saç kaybetmek doğaldır. insanlar daha bilinçli hale Ama kel bir yama veya görünmesini yamalar neden kıl demet kaybetmek, işte bu.

Ne oluyor bütün bu neden olur?

 1. Bu yoğun hayatta, stres boldur. Çok fazla stres ve vücudunuzun kadar başa çıkamaz. Eğer yeterince yaşadım deme Bedenin yolu dökülme kılları geçer. Ayrıca, stres ikinci nedenine yol açabilecek düşmesi bağışıklık sistemini neden saç dökülmesi olduğunu …
 2. Vitamin ve mineral eksikliği. Eğer gıda takviyesi almadan olmamıştır Eğer stres vurduğunda, büyük olasılıkla bazı önemli vitaminler ve mineraller üzerinde eksik olacaktır. Çinko ve A vitamini saç büyümesini destekleyen en önemli mineral ve vitamin vardır.
 3. düşük dozlarda bile, toksinler sindirerek, bir sık ​​nedenidir. arsenik zehirlenmesi belirtileri biri saç kaybıdır.
 4. Düşük kan temini. Evet, tüyler teknik olarak hayatta değildir ve büyümek için kan gerekmez. Ama saç folikülleri (saç gövdesi gömülü bir) bazı kan akımı var. Düşük kan besleme ekstremitelerde, baş ve ayak ulaşmasını kan önler. Kan temini kaybı ile saç folikülleri böylece saçlarının dökülmesine ve sonunda döken hale ölür.
 5. Bu saç dökülmesi tüm nedenlerin kozu olduğunu. Eğer genetik-hepsi senin DNA bitti hakkında bir şey yapamaz. Ailen kel almanın bir geçmişe sahiptir, şansını bu geni kalıtsal olarak alınır. Sonra sizin için zor şans.

Şimdi saç kaybının en sık nedenleri kurduk, bir sonraki soru bunun olmasını önlemek için nasıl olurdu. Bu sorunun cevabı oldukça basit: numaraları 1 stresli alma kaçının 4. kaçınmak; eksiklikleri önlemek için vitamin takviyeleri almak.

Mümkünse, zehirleniyor kaçmaya can sıkıcı karını kaçının. nedeni sayısı 5, genetik, sen hakkında bir şey yapamadı şey olduğundan, bilimsel adıdır alopesi areata, tedavi edilebilir yollarını görüşmek üzere şimdi zamanı geldi.

Provillus Saç Dökülmesi Tedavisi

Saç dökülmesi tedavileri fırtına pazar alıyor, bu yüzden endişelenmeyin. Bu iki anlama gelir: Eğer kel alma ve saç büyümesini teşvik etmek için tedaviler vardır bu dünyada tek olmadığını. Ağızdan alınması gereken ürünler vardır, bazı ihtiyaç saç ve kafa derisi üzerinde doğrudan uygulanacak. Ürünlerin bu ton arasında, Provillus saç bakımı hız kazandı.

Musteri degerlendirmeleri

Olumlu

Bir fikir vermek için, burada benim araştırma yaparken buldum Provillus hakkında bazı olumlu yorumlar şunlardır:

“Neredeyse bir yıl boyunca Provillus kullanıyorum ve şimdiye kadar memnun olmuştur. Saçım bu kalın ve bu tam olmamıştı. Arkadaş ve aileleri saçıma üzerinde aksın. Teşekkürler!” Dylan, 45, New York USA

O onun arkadaşlarından biri bunun etkisini gördüğü gibi “Annem bana bu ürünü tavsiye. Kocam beni terk ettiğinde ben saç kaybetmeye başladı. Doktor stres saçım düşmek neden olduğunu söyledi. Boşanmanın bütün stresler gitmişti sonra bile, saçım kurtarmak vermedi. Ben Provillus kullanarak o zaman başladı. Şimdi, normal bir kullanıcı olmanın 2 yıl, sadece benim kel yamalar kurtarmak yaptım, saçlarım daha güzel oldu! Saçım benim için yeni bir partner umutları çekti. Ben bu harika ürüne borçluyum. “ Mary, 38, Kanada

“Benim dermatolog Provillus hakkında beni bilgilendirdi. İnsanlar benim nedeniyle erken saçsız benim gerçek yaşı daha çok yaşlıyım düşünüyoruz. Benim güven sarsılır. Ben partilerde benim kel kafa göstermek reddederek bir inzivaya çekilmiş. Ben 6 ay önce Provillus çalıştı sonra, benim kafa derisi oluşturan yeni saçlar görebiliyordu. Gidip Tekrar eğlenmeye başladı.” -Ron, 25, İngiltere’de

Olumsuz

Bu dünyada, hiçbir şey mükemmeldir. Bir ürün sizin için doğru olup olmadığını bilmek istediğinizde, avantajlarını ve dezavantajlarını bilmek gerekir. Olduğu söyleniyor, burada Provillus üzerinde bazı olumsuz yorumlar şunlardır:

Bu ürünü kullanmış beri “Bu 4 ay oldu. Şimdiye kadar, beni çok etkiledi değilim. Ben herhangi bir iyileşme görmedim. Benim kafa derisi sadece benim kellik vurgulayan spreyi ile parlar.” -Terry, 50, Texas USA

“Ben spreyi kullanırken Benim kafa derisi ab *** h gibi kaşındırıyor!” Mike, 32, UK

“Saçımı büyümesi üzerine Provillus etkisi üzerinde hiçbir şikayetleri var. Ben yeni saç büyümesini işin doğrusunu benim için yeterince olumlu. Ne şikayet etmek istiyorum benim kabızlık olduğunu. Bu kellik tedavisi kullanan başladığı bol su içme ve lifli yiyecekleri yeme rağmen, aniden kabız oldu. Üretici bu yan etkiyi önlemek olabilir, ben onların ürüne 5 yıldız vereceğiz.” -Natasha, 30, New Jersey ABD

Gerçekler

Bir alopesi areata tedavi kullanırken tüm saç büyüme ürünleri adil olmak ve Provillus üreticisi için, bu şu gerçeklerin hatırlatılır edin:

 1. Saç yavaş yavaş büyür. saçın normal kapasitesi 6 aya 6 hafta ila aralıkları büyümeye. Sabırsız olma. Saç büyümesi bile iyi koşullarda ve normal koşullara zaman alır. Eğer varsa uzun vitamini eksikliği veya his düzenli vurguladı.
 2. İşte üzücü gerçek şudur: süresiz saç bakımı ürünleri kullanmak gerekebilir. Bazıları tedavi durdurdu kez saç dökülmesi devam söylüyorlar. İstediğin etkiyi (yani saç büyümesi ve daha fazla kellik önüne geçilmesi,) elde etmek için, hayatının sonuna kadar günde iki kez ürün kullanın.
 3. mümkün olduğunca erken saç tedavisi kullanmaya başlayın. En kısa zamanda saç doğal olmayan kaybını fark olarak, hemen bir anti-kellik tedavisi kullanmalıdır. Daha önce de belirtildiği gibi, saçın gelişimi yavaştır.
 4. senin dermatolojik türüne bağlı olarak, cilt tahrişleri söz konusu olabilir. Kafa derisinin kaşıntı ürüne karşı alerjik reaksiyon var anlamına gelebilir. Bu konuda dermatolog değildir. Cilt tahrişi ve kaşıntı genellikle yalnız kellik daha tıbbi-ihtiyacı dikkatine yol açar.

Bilimsel Kanıtı: Minoxidil Çalışması

Bu saç çıkarma tedavi harikalar ileri vasiyetini vermek için, bir çalışma etkinliği hakkında bilim adamları ve dermatologlar tarafından yapılmıştır minoksidil saç büyüme çare olarak, birincil Provillus maddelerden birine.

Bunlar 24 hafta içinde,% 5 minoksidil konsantrasyonu% 2 Minoxidil konsantrasyonu ve plasebodan daha etkili olduğu tespit edilmiştir. Etkililiği kafa derisi ölçekte başlangıca, saç sayısı ve bireysel hasta değerlendirmesi değişime bağlıdır ölçüldü. Onların çalışma 2012 son Amerikan Dermatoloji Akademisi Dergisi’nde yayınlandı.

Ürünü incelemek

Tüm bu Provillus yorumları, övgü ve pozitif geri besleme yanı sıra negatifler ile tek Provillus nasıl oluyor bilmesi gerekir. Hadi daha yakından bakalım!

Provillus Malzemeler

Provillus saç bakımı bir paket halinde geliyor. Bu, iki elemana sahiptir sprey ve kapsüller . Sprey ile doğrudan saçsız uygulanan biridir.

Bu,% 5 ihtiva minoksidil ve at kuyruğu silis . Minoxidil saçlarınızı kaybetmeden durdurmak ve saç büyümesini teşvik etmek kanıtlanmıştır bir antihipertansif vazodilatör ilaçtır.

Birçok ilaç şirketleri alopesi areata için karşı ilaç tedavisi üzerinde olarak minoksidil ürettik. Horestail silika ile de, her bir ipliği uygulayarak kırılması yeni oluşan kıllar koruyucu olarak saç büyüme sürecine yardımcı keratin , kaplayan saç bir protein.

Provillus saç bakım paketinin diğer bileşeni, özel olarak formüle edilmiştir , oral ek kapsüller formunda olabilir. Her bir kapsül ayrıca saç yeniden büyümesini teşvik mineraller, vitaminler ve otlar vardır.

Erkekler vs Kadınlar

erkeklere oranla fakat saçlarını daha kırılgan olduğu için kadınlar daha yumuşak saçları. Ayrıca, erkek ve dişileri farklı saç ihtiyaçları vardır. erkek ve kadın saçı arasındaki bu farklılıklar şirketi Provillus erkekler için kadın ve Provillus için iki farklı ürünü, sahip olmasının temel nedeni vardır. ayrı ürünler olmasına rağmen, her iki tedavi kanıtlanmış ve saç dökülmesine karşı etkili olduğu test edilir.

İşte birkaç gerçek ve bakir öncesi ve sonrası hem erkek hem de kullandım kadınların resim:

O nasıl çalışır?

eylem ürünün mod 3 kolay adımda özetlenebilir olabilir.

 1. magnezyum, çinko, demir, vitamin B kompleksi, kalsiyum sağlayarak saç köklerinin besler. Sağlıklı ve iyi beslenmiş saç folikülleri Sağlıklı saçlar doğurur.
 2. yeni saç büyümesini başlatır. Şimdi toprak (saç folikülleri) iyi döllenmiş olduğunu, yeni saç yapmak için tohumlarını ekmek zamanıdır. Minoxidil ve at kuyruğu silis dışarıdan içeriye, işleri yapacaktır.
 3. Zararlı maddeler, örneğin kortizol ve DHT 5-enzim alfa redüktaz oluşturan karşı korur. Bu maddeler genel olarak şampuanlar, saç kremleri ve diğer bir çok çeşitli saç ürünleri bulunur.

Maliyetler & Nerede Satın Al için

Provillus henüz piyasa ve süpermarket fiziksel dünyayı girmedi ama zaten on-line satış daha rekabetçi dünya pazarında dalgalar yapıyor. E-ticaret bu ürünün kendisine muhtaç tüm insanlara ulaşır emin olur. fiyatı ile$ 49.50 $ 39.50, sonuç buna değer daha fazladır.

Ama bekleyin, gerçekten bir şey daha var! Yani düşük fiyat 90 günlük para iade garantisi ile birlikte geliyor. 90 gün içinde sizin için işe yaramazsa, sen (muhtemelen gelecek çalışmalar için gerekli anketleri doldurarak hariç) sorun çıkarmadan paranızı geri alırsınız. Kenara geri fiyat ve para garantisinden, Provillus da ürünün, hızlı, güvenli ve ücretsiz kargo sağlar.

resmi web sitesi dan Provillus sipariş için buraya tıklayın »

63/100 : by 108 users
Provillus Review
FLASH SALE 20% OFF »