sigara ürünleri Yorumlar çıkın EaseQUIT: Sigarayı bırakmaya Best Way

Home » Review » EaseQuit » sigara ürünleri Yorumlar çıkın EaseQUIT: Sigarayı bırakmaya Best Way

Last Updated on

Birisi “dedi Sigarayı bırakmanız kolaydır. Ben binlerce kez yaptım ”. Belki bu açıklama oldukça tanıdık ve onlar sigara durdurmak için ellerinden geleni yaptı ama onlar başarısız beri birçok sigara içenler için temsil ama neden sigarayı bırakmak için çok zordur? Cevap Nikotin olduğunu.

Cevaplar olması, buldum demektir sigarayı bırakmak için en iyi yolu.

NİKOTİN NEDİR?

Nikotin tütün ürünlerinde bulunan bir kimyasal bileşiktir. Bu eroin ya da kokain (daha da bağımlılık) benzer zararlı ve bağımlılık yapıcı maddedir. Kokain bağımlılığı neredeyse sigara içen çoğu zaman düzenli duman eğilimindedir, bu yüzden vazgeçmek en zor kötü alışkanlıkları biridir. tütün ürünleri kullanılırken, nikotin hava yastıklarının astar yoluyla akciğerlere emilir. kokulu ve tütün çiğneme zaman, nikotin mukoza, burun astar ve ağız (inhalasyon neden olduğu) emilir.

Nikotin ayrıca deri yoluyla emilir. o emilir şekline bağlı olarak, nikotin hızla kan dolaşımına ve beyinde en yüksek seviyesine ulaşabilir. Bu duman zaman beyninizi sızmaya nikotin sadece 10 saniye sürer. nikotinin akut etkileri gün boyunca tekrar tekrar sigara içmeye gelen sadece birkaç dakika içinde dağılacaktır. puro ve boru nikotin yavaş yavaş (tütün smokecloud nikotin gibi) ağızdan mukozal astarından emildiği smokecloud neden daha az olasıdır ancak.

NASIL vücudunuzdaki nikotin kalıyor? NEREDEN KAL VE NASIL UZUN MU?

sigara dumanı nefes zaman, nikotin derinden akciğer içine taşınır. Sonra hızla kan dolaşımına emilir ve karbon monoksit ve diğer toksinler ile birleştirilir, nihayet vücudunuzdaki tüm zehirli bileşenlerin bıraktı. sigara dumanı nefes zaman Gerçekte, nikotin hızlı (örneğin damar içi enjeksiyon gibi) damar gerçi vücuda girip diğer ilaçlara göre beyne ulaşır.

Nikotin kalp ve kan damarları, senin hormonlar, metabolizma (yollar vücudunuzun kullanım yiyecek) ve beyin dahil vücudun farklı bölgelerine etkiler. Nikotin anne sütünde ve hatta sigara içen kadınların servikal mukus bulundu edilebilir. Hamilelik esnasında, nikotin plasentaya girebilir ve amniyotik sıvı ve yenidoğanın göbek kordonu kanında bulunmuştur.

çeşitli faktörlere bağlı olarak, nikotin kısa ya da uzun süre vücutta kalabilir. En düzenli içenler, nikotin için (ve başkaları böyle kotinin gibi benzer) yaklaşık 3-4 gün sigarayı durdurduktan sonra kendi vücudunda kalır. Böylece, nikotin size çok uzak hatta iki gün başına bir kez sigara içmeyin asla ‘kalıcı aşığı ” olduğu söylenir.

NASIL NİKOTİN İŞ SMOKERS IT itaat YAPMAK İÇİN Mİ?

Nikotin önceki rahatsızlıklarını üstesinden gelmek için sigara içenler için rahatlık ve refah duyguları getiriyor. Bu sigara içen daha içmek isteyecek yapar. Nikotin ayrıca sinir hücreleri (nöronlar) arasındaki bilgi akışını müdahale ederek depresan olarak çalışıyor. Sigara içenler sinir sistemi nikotine adapte daha fazla sigara eğilimindedir. O sigara içenlerin kan nikotin düzeyini arttırır anlamına gelir.

Çoğu insan olarak, sigara kullanımının onların sağlığı için zararlı olduğunu biliyoruz ve sigarayı azaltmak veya tamamen sigarayı bırakmak istiyorum. Her yıl, ellerinden geleni denedi yaklaşık 35 milyon sigara içen kesinlikle sigarayı bırakmak, ama yazık, çoğu birkaç gün içinde tekrar duman.

Tek sigara nikotin 1 mg yoktur. 30-60mg nikotin yüksek dozda kullanılması ölüm risklerini neden olabilir. Zamanla, sigara içen, nikotin üzerinde fiziksel ve zihniyetini hem bağımlı zorundadır. Eğer sigarayı bırakmak çalıştığınızda sizi rahatsız edecek ve uzağa smokecloud gitmek gerçekten zor olmasının nedeni budur. bağımlılığı size sigarayı bıraktıktan sonra nikotin görmezden zor hissettiriyor. birçok çalışma göstermiştir vardır: sigarayı bırakmak, sigara içen hem fiziksel ve ruhsal bağımlılık ile uğraşmak zorunda.

Endişe verici olan sigara içen zamanla nikotin onların toleransını artırabilir. Onların konfor duyguları var ve esenlik olsun daha çok nikotin gerektiği anlamına gelmektedir. Ve bu neden sigara sıklığını artırmak ve yapmak içmeyenler daha bağımlı hale gelir. belirli bir eşiğin anda, sigara içen belli nikotin seviyelerine ulaşacak ve daha sonra rahat bir aralıkta tutmak için sigarayı devam ediyor.

sigara içen bir sigara bittiğinde, onun / onu vücudunda nikotin seviyeleri düşer, alt ve sonra da yavaş yavaş kaybeder. konfor duyguları bitmeye başlayacak ve bir bildirim o / o duman istiyor onun / onu beynine rastgele gönderilecektir. sigara içen sigarayı gecikme varsa, bunlar tahriş ve huysuz olmak başlayabilir. Normalde uyuşturucu bağımlılığı gibi ciddi belirtiler bulmuyor, ancak sigara içen zamanla daha rahat hissediyorum. Birisi içiyor zaman hoş olmayan duygular yavaş yavaş dağılacaktır ve o / o uzakta ölünceye kadar bu döngü devam eder.

NEDEN İnsanların sigarayı bırakmasına VE SONRA nikotin DÖNÜŞ?

sigara içen kesmek veya sigarayı bırakmak çalıştığımızda, nikotin eksikliği yoksunluk semptomları yol açacaktır. sigara fiziği ve zihniyet hem anlaşma durdurun. fiziksel, vücut nikotin eksikliği tepki sahiptir. zihniyet için, sigara içen bir alışkanlık vazgeçerek ile yüzleşmek zorunda, bu nedenle bağımlıları davranışlarında büyük değişiklikler gerekir. Onların En iyi arkadaşımı kaybettim gibi duygular için, sigara içen hissedebilirsiniz.

Birkaç hafta düzenli olarak sigara içiyor ya da daha uzun aniden sigarayı bırakmak ya da önemli ölçüde sigara para miktarını azaltmak eğer yoksunluk belirtileri sahip olacak insanlar için. yeni içmeyenlere göre nikotin etkileri er duracaktır yıllarca veya daha uzun süre füme olanlar ve daha güçlü için. Geçen sigara içersin ve nikotinin en ve toksinlerin sonra 2 veya 3 gün vücuttan dışarı gitti sonra pik seviyeye ulaştıktan sonra Bu belirtiler genellikle birkaç saat içinde gelir. Bunlar aşağıda belirtiler birkaç hafta birkaç gün sürebilir:

 • depresif hisset
 • sigara istek arttırın
 • (Birkaç gün sürebilir) başım dönüyor
 • sabırsız ve öfkeli almak kolay hale, hayal kırıklığına hisset
 • endişeli hisset
 • sinir olmak
 • uyku bozukluğu var (bazen kabus veya korkunç rüyalar)
 • konsantrasyona sahip zor hisset (konsantrasyon eksikliği)
 • baş ağrısı var
 • yorgun ve sıkıcı hisset
 • gıda istek arttırın
 • Kilo almak
 • kabızlık var
 • öksürük, ağız, boğaz ağrısı ve burun çekme var
 • Göğüs ağrısı var
 • Yavaş nabız

Bu sigara içen bu semptomlar gidene kadar kan dolaşımında nikotin düzeylerini artırmak için yeniden sigara içmeye başlar olun. Aslında% 70-90 sigara içen yoksunluk belirtileri başlıca nedenidir ve tek nedeni onları durdurma sigara başarısız hale getirdiğini belirtti olduğunu. etkin ve semptomlar üzerinde kalmadan sigarayı bırakmak için sigara içen ortaya çıkabilir zorluklarla başa bir plan olmalıdır.

nikotin ile çalışabilir dumanında bulunan diğer kimyasal maddeler bu vazgeçmek daha zor hale gelir yapmak olduğuna işaret eden deliller vardır. monoamin oksidaz (beyin kimyasal) üzerinde duman etkileri hala araştırılmaktadır.

ÖNERİLEN SİGARA ÜRÜNLERİ QUIT: EaseQUIT ™

easequit inceleme

EaseQUIT ™ sadece 7 gün içinde kolayca içmelerini bırakmaya yardımcı olacak bir kimyasal olmayan bir yöntemdir. EaseQUIT ™, biyoaktif mıknatıslar bağımsızlığınızı kırmak ve sigarayı bırakmak için ücretsiz tamamen nikotin bulunmaktadır.

NASIL EaseQUIT ™ İŞLERİ MU?

auricolotheraphy-190x300

EaseQUIT ™ küçük biyoaktif mıknatısların kümesidir. Mıknatıslar Beyninde endorfin salınımına neden sinir uçlarını uyaran, esenlik duyguları almak ve sigara istek kontrol etmenize yardımcı ardından sigara gibi rahat hissediyorum.

ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

 • Sigarayı bırakmanız ve (sadece 7 gün içinde nikotin bağımlılığı ile mücadele) tütün bağımlılığı belirtileri kaldırmak için sadece 7 gün sürer
 • (Bir esansiyel ipucu) sigara istek olmadan sigarayı bırakmak
 • ücretsiz nikotin özgür ve kimyasaldır yana sağlık için iyidir
 • Sen EaseQUIT ™ kullanırken diğer ürünlerden (hiçbir doldurulmasına, değiştirmeler) ile birleştirmek gerek yok
 • 30 gün para iade garantisi var. Size tamamen risksiz sunmak için yardımcı olan bir yüksek değerli ürünü satın alırken.
 • istediğiniz zaman kulak mıknatıslar Wear
 • Bu güzel koku ve kullanımı kolay sahiptir
 • Sadece bir kez sipariş ancak uzun vadede kullanabilirsiniz, o para kazanmak için yardımcı olur.

İNŞAAT VE YAN ETKİLERİ

Vücudunuz yabancı şeyler ve malzemelere uyum için zamana ihtiyacı olabilir. Böylece kaşıntılı hafif olması veya bir nazikçe çimdik var gibi duygu alabilirsiniz. Merak etmeyin, bu kısa sürede kaldırılacak.

Yan etkileri: temelde hiçbir yan etkiler yoktur.

KULLANIM

nasıl yapılır easequit-iş

 • Bu ürünü kullanmadan önce dikkatlice talimat okuyalım.
 • Günde 4 saat ve durdurulan sigara öncesinde 6-7 gün içinde sürekli takip – En az 3 giymeli. Yedinci gün, tamamen tamamen sigarayı durdurarak EaseQUIT ™ etkinliğini doğrular.
 • kulağınızın her iki tarafta giyin. kulağınızın ön tarafına küçük mıknatıs ve kulağının arkasına büyük bir mıknatıs yerleştirin.

DSÖ EaseQUIT ™ KULLANABİLİRSİNİZ?

Bu ürün sigara hem erkek hem kadınlar içindir.

KONTRENDİKASYONLARI

 • Hamile Bu ürünü kullanmak için izin verilmez,
 • işitme cihazları, kalp yardımcı veya diğer tıbbi cihazları kullanan kişiler EaseQUIT ™ kullanmayı tavsiye edilmez

ÜRETİCİ FİRMA:

EaseQUIT ™ WOLFSON BERG Şirketi Ltd. tarafından üretilmiştir – 10 yılı aşkın tecrübesi ile gıda üretimi sektöründe yüksek kaliteli ürünler üretiminde.

NEREDEN EaseQUIT ™ ALMAK İÇİN?

köken ürünü satın almak amacıyla, risksiz ve 30 gün para iade garantisi var resmi üreticinin web sitesinden satın almak için tavsiye edilir. Orada profesyonel bir ekip her zaman çevrimiçi olduğunu ve sigarayı bırakmak için en iyi seçim bulundu sağlamak için EaseQUIT ™ ile ilgili tüm gereksinimleri ile size destek.

buy-easequit

resmi web sitesi dan EaseQUIT sipariş için buraya tıklayın »

77/100 : by 120 users
FLASH SALE 20% OFF »