SnoreMeds Огляд – Чи означає це Анти-Хропіння мундштука Solution Робота?

Home » Review » SnoreMeds » SnoreMeds Огляд – Чи означає це Анти-Хропіння мундштука Solution Робота?

Last Updated on

SnoreMeds зупинка хропіння мундштук , який стверджує, що позбутися від хропіння у джерела. Дізнайтеся, як працює SnoreMeds мундштуки – і якщо вони працюють – сьогодні в нашому огляді.

Що таке SnoreMeds?

snoremeds-чоловіки-жінки-пакети

SnoreMeds є модельний ряд мундштуків , які стверджують , щоб зупинити ваш хропіння. Як і багато інших стоп-хропіння мундштуків, ці продукти працюють, переміщаючи щелепу вперед, розблокування верхні дихальні шляхи позаду вашої мови. Вони мандибулярного просування по пристроїв або Мадс.

Мундштуки за ціною близько $ 41 за один пакет і $ 51 для подвійний упаковки. Є різні мундштуки для чоловіків і жінок.

Все SnoreMeds мундштуки є “кипіння і укус”, що означає, що ви кип’ятіть їх у воді, а потім прикусити (після того, як вони охолоджуються, звичайно), щоб переконатися, що вони підходять рот правильно.

Як працюють SnoreMeds Mouthpieces?

Хропіння викликається часткової закупорки верхніх дихальних шляхів позаду мови. Коли ми не спимо, наше дихання не засмічена, тому що наше тіло свідомо утримує верхню відкриту в дихальних шляхах. Коли ми спимо, наше тіло розслабляється. М’язи в горлі і дихальні шляхи розслабитися, в результаті чого дихальні шляхи, щоб стати більш вузьким. Повітря проходить через вузький отвір, викликаючи вібрацію, яка потім призводить до хропіння.

Маючи це на увазі, SnoreMeds мундштуки вирішити цю проблему, переміщаючи положення щелепи. Ви помістіть мундштук в рот, і вона змушує ваші щелепи в передньому положенні.

Це не дуже незручне становище. Рух не є екстремальним. Проте, це просто достатньо руху, щоб звільнити верхні дихальні шляхи, тримаючи м’який піддон і мову вперед і, природно, відкриваючи дихальні шляхи.

Ви можете на самому ділі перевірити теорію позаду SnoreMeds для себе: перемістити нижню банку в крайнє переднє положення, потім спробувати хропіти. Ви можете Сорти це зробити – але це набагато складніше , ніж коли ваша щелепа знаходиться в нейтральному, розслабленому положенні.

Маючи це на увазі, SnoreMeds мундштуки приходять з такими особливостями і обіцянками:

  • Зручно для носіння
  • Виготовлений з FDA-очищений hyperallergenic термопластика (веб-сайт говорить “hyperallergenic”, але вони повинні означати гіпоалергенний)
  • BPA і латексу
  • Два різних типорозмірів, в тому числі оригінальну Fit (для чоловіків) і Малий Fit (для жінок)
  • Аварійні отвори, які дозволяють власнику дихати через рот, якщо це необхідно (це важливо, якщо власник має проблеми пазухи). Отвори також запобігають надлишок слини накопичення під час сну.

З точки зору комфорту, SnoreMeds стверджує, що носіння пристрою багато, як носити капи для занять спортом: це займає небагато часу, щоб звикнути до нього, і він буде відчувати себе дивно на перший погляд. Проте, після того, як трохи часу, ви отримаєте до точки “, що ви навіть не знаєте, що там”, в залежності від виробника. Вони стверджують, що більшість людей відчувають дискомфорт протягом перших 1 до 2 тижнів до того, щоб звикнути до пристрою.

В кінцевому рахунку, SnoreMeds стверджує, що його мундштуки виявилися успішними з 85% хропуть хворих. Як правило, позбутися хропіння посібники мають рівень успіху від 60% до 70% – так що показник успіху 85% дуже добре.

призначені для користувача Fit

Оскільки більшість Мадс які в даний час на ринку, Snoremeds також використовує метод кипіти і прикусу для досягнення призначеного для користувача фитинга. Дизайнери використовували гіпоалергенний термопластик для того, щоб зробити його, тому, коли ви поклали його в воді, яка тільки що була вареної, вона пом’якшує.

При видаленні його з гарячої води, ви повинні вставити його в рот і прикусу. Роблячи це Snoremeds прийме форму ваших верхніх і нижніх зубів. Це дуже просто зробити, але є кілька речей, щоб мати на увазі, для того, щоб зробити це правильно:

  • Час має суті. Завжди дотримуйтесь інструкцій строго. Якщо він каже, залиште його в гарячій воді 30 секунд, він повинен бути 30 секунд, а не 60. Чи не контролю термінів може призвести до неправильної посадки.
  • Вам потрібен шпатель (Snoremeds дає вам один), щоб взяти на себе частину рота з гарячої води. Не використовуйте ваші руки, так як термопластик використовується, щоб зробити цей продукт поглинає тепло. Ви також повинні бути обережні, поміщаючи гарячий шматок пластика в рот.
  • Ви повинні вкусити і твердо вирішити, як далеко рухати щелепу вперед. Якщо перемістити її занадто вперед, ви будете почувати себе незручним, і це викличе у вас страшний біль вранці. Якщо ви не перемістити його вперед досить, воно не може бути ефективним.

Ви можете спробувати всі призначені для користувача підходять двічі, хоча. Так що, якщо вам не подобається заставної перший раз, коли ви намагаєтеся, ви як і раніше є ще один шанс.

SnoreMeds Ціни

SnoreMeds доступний в Інтернеті через SnoreMeds.com, де ви будете мати можливість придбати все з наступних наборів і пакетів:

-Один Пакет для чоловіків: $ 40,95

-Подвійний Пакет для чоловіків: $ 51,25

-Value Пакет для чоловіків: $ 88.95 (4 шт)

-Один Пакет для жінок: $ 40,95

-Подвійний Пакет для жінок: $ 51,25

-Value Пакет для жінок: $ 88.95 (4 шт)

Кожен мундштук виготовлена ​​близько одного року. Проте, творці SnoreMeds рекомендується змінити мундштук кожні 3 до 4 місяців для забезпечення гігієни та безпеки ваших зубів і ясен.

Після того, як ви купуєте мундштук, ви зможете налаштувати його на форму вашого рота за допомогою окропу. Інструкції по цьому процесу формування включені в упаковку.

SnoreMeds має політику повернення, хоча він доступний тільки на окремих упаковках, і ви також повинні будете пояснити, чому мундштук не працює для вас. Ваше повернення матиме відрахування в розмірі $ 7,84 (для США відправка) або $ 8,50 (для міжнародних перевезень).

[ЕРТ ID = “тисячу триста дев’яносто дев’ять”]

Хто робить SnoreMeds?

SnoreMeds ніша компанія, що базується в Долині Котедж, Нью-Йорк. Про сторінці компанії описує, як вони складаються з “спеціалізованої командою професіоналів всіх кваліфікованих в своїх областях знань.”

Компанія також стверджує, що її довгостроковою метою є “використовувати нашу велику базу даних для проектування і виробництва хропіння мундштук пристроїв, які будуть надавати допомогу пацієнтам, що страждають від хропіння.”

Основні члени компанії включають в себе власники Мішель Хол-Джонс і Філіпа Logan.

Оригінальний SnoreMeds мундштук був запущений в 2006 році Сьогодні, це одна з провідних щелепних просування пристроїв на ринку.

Якщо ви використовуєте SnoreMeds виправити вашу хропіння проблема?

SnoreMeds має хорошу репутацію в хропіння промисловості. Це основний киплять і вкусити стилі термопластичний нижньощелепного просування пристрою (MAD). Ви помістіть мундштук в рот під час сну, і це тримає щелепу вперед. Це не рішення хропіння хай-тек, але вона претендує на роботу в 85% всіх користувачів.

Відгуки на сайті SnoreMeds, як правило, позитивний, хоча ймовірність успіху 85%, схоже, трохи перебільшений. Ми знайшли кілька оглядів в Інтернеті, де рецензенти сказав, що це мало впливає на їх хропіння.

Проте, ми ніколи не знайшли хропіння допомоги, що на 100% ефективним. SnoreMeds, швидше за все, працювати на деяких людей, щоб запобігти їх хропіння – але не всі. Це також є в більш конкурентоспроможною ціною, ніж багато інших хропіння посібниками на ринку – так що це може бути хорошим варіантом, щоб спробувати, перш ніж перейти на більш дорогих рішень.

Натисніть сюди , щоб придбати SnoreMeds з офіційного сайту »

76/100 : by 228 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »