Snoremeds Огляд: Чи є цей мундштук робота?

Home » Review » SnoreMeds » Snoremeds Огляд: Чи є цей мундштук робота?

Last Updated on

snoremeds-чоловіки-жінки-пакети

Snoremeds мундштук призначений для переміщення щелепи в злегка передньому положенні і тримати його там протягом всієї ночі, поки ви спите. Це відомо як щековой утримання частини рота.

Є досить багато анти-храп пристрої, схожі на цей на ринку сьогодні.

Вся ідея цієї конструкції полягає в тому, що при переміщенні щелепи в передньому положенні, дихальні шляхи, який проходить позаду м’якого піднебіння в задній частині рота буде збільшений досить, щоб зробити нічний час дихання легше і менш турбулентний; отже, менш хропіння. По крайней мере, це сподіватися на результат!

Переміщення щелепу вперед

Насправді, хропіння може бути зменшена або навіть усунути, якщо положення щелепи є єдиною проблемою. Якщо ви перемістіть щелепу вперед прямо зараз ви відразу відчуєте, що це розширення трахеї робить насправді сталося.

Рух повітря через трахею полегшений, а також. Це все добре, в той час як ви знаходитесь в вертикальному положенні, але уявіть собі на хвилину, що відбувається, коли ви лежите і дрейфуючих до сну.

Що про це мовою?

Всі м’язи вашого тіла розслабляючий і так, що велика м’яз в роті, яке закінчується на вашій мові. Що відбувається, коли ця велика м’яз розслабляється?

Мова автоматично ковзає назад і ставить додатковий тиск на цьому м’якому небі ми вже згадували раніше, і коли це відбувається, що є результатом?

М’якого піднебіння падає в трахею, що робить його більш вузьким і подальше підвищення тиску повітря викликає всі види ляскання тканини і, як ви вже здогадалися, хропіння проривається!

Іноді просто репозиціонування щелепи просто не буде робити трюк. Насправді виявляється, що найбільш частою причиною хропіння є положення язика під час сну.

підгонка

Snoremeds ще один нариву і вкусити мундштуків. Він виготовлений з гіпоалергенного термопластика, який розм’якшується, коли поміщається в гарячу воду, яка тільки що висадили з точки кипіння.

Мундштук має форму верхніх і нижніх зубів, колись згладжених і поміщених усередині рота. Це не складний процес, але є кілька місць, де все може піти не так:

  • Терміни має істотне значення і необхідно дотримуватися обережності, щоб уважно стежити за таймером. Через кілька секунд від правильного підрахунку і мундштука не може належним чином приймати форму ваших зубів.
  • Термопластичний гарячий так шпатель передбачений для належної обробки та розміщення. Будьте обережні, як ви звертаєтеся перехід від кип’ятіння гарячої води у вашій чутливої ​​рот!
  • Це до вас, щоб з’ясувати, як далеко вперед, щоб перемістити нижню щелепу раз розм’якшений загубник на місці. Якщо ви занадто боязкі, то щелепа репозиціонування не буде достатньо, щоб робити будь-які реальні зміни швидкості повітряного потоку через трахею. Якщо ви занадто агресивно штовхаючи щелепу вперед, то зміна положення буде занадто багато, і ви могли б у кінцевому підсумку з одного дуже хворий щелепи вранці!

На щастя мундштук Snoremeds може пройти через цей кипіння і вкусити процес підгонки в два рази, так що якщо на перших порах вам не вдасться, то просто спробуйте ще раз.

ціноутворення

Це не дорогий пункт. Один рупором встановить вам назад легко $ 40,90 або подвійний пакет $ 50,90. Якщо ви вирішите це мундштук для вас тоді Snoremeds також поставляється в чотири пакети за $ 70,90.

Той факт, що ви можете купити кратні це безсумнівний плюс, так як це рупор потрібно буде міняти кожні чотири місяці. Оскільки пристрій має утримувати нижню щелепу вперед всю ніч, він в кінцевому підсумку пом’якшує і втрачає здатність протистояти неймовірний тиск, що виходить від ваших сильних м’язів щелепи.

[ЕРТ ID = “тисячу триста дев’яносто дев’ять”]

заключні думки

Різниця в ціні усного пристрої Snoremeds робить його привабливим для тих, хто хоче, щоб лікувати їх проблему хропіння просто репозиціонування їх щелепи.

Тільки не забувайте про цілий розслабленому питанні мови. А також неточне характер процесу підгонки, коли справа доходить до зміни положення щелепи, робить Snoremeds трохи азартну гру в якості рішення хропіння.

Економія ви робите, вибираючи цей за нижчими цінами мундштук може виявитися рівним нулю, якщо мундштук не працює, щоб зменшити, якщо не закінчиться, вашу проблему хропіння.

Натисніть сюди , щоб придбати SnoreMeds з офіційного сайту »

61/100 : by 183 users
FLASH SALE 20% OFF »