SnoreMeds סקירה – זה עובד פתרון שופר אנטי נחירה?

Home » Review » SnoreMeds » SnoreMeds סקירה – זה עובד פתרון שופר אנטי נחירה?

Last Updated on

SnoreMeds הוא שופר נחירות להפסיק המתיימר להפסיק לנחור במקור. גלו כיצד שופר SnoreMeds לעבוד – ואם הם עובדים – היום בסקירה שלנו.

מהו SnoreMeds?

snoremeds-גברים-נשים-חבילות

SnoreMeds הוא מערך של שופרות טוענים כי כדי להפסיק לנחור שלך. כמו שופרות רבים אחרים-נחירות להפסיק, מוצרים אלה לעבוד על ידי הזזת הלסת שלך קדימה, החסימה של דרכי הנשימה העליונות מאחורי הלשון. הם מטענים לקידום mandibular, או מאדס.

הדוברים מתומחרים בסביבות 41 $ עבור חבילת יחיד ו -51 $ עבור חבילה כפולה. ישנם דוברים שונים לגברים ולנשים.

כל שופרות SnoreMeds הם “לרתיחה ביס”, מה שאומר שאתה להרתיח אותם במים ולאחר מכן לנשוך (אחרי שהם התקררו, כמובן), כדי להבטיח שהם מתאימים את הפה בצורה נכונה.

איך SnoreMeds פיות עובדות?

נחירה נגרמת על ידי סתימה חלקית של דרכי הנשימה העליונות מאחורי הלשון. כשאנחנו ערים, הנשימה שלנו אינה חסומה כי הגוף שלנו באופן מודע שומר על פתוח דרכי נשימה העליונה. כאשר אנחנו ישנים, הגוף שלנו נרגע. שרירי הגרון דרכי הנשימה שלנו להירגע, בגרימת דרכי הנשימה להיות צרות. האוויר עובר דרך הפתח הצר, גרימת רעידות, אשר לאחר מכן מוביל נחירות.

עם זה בחשבון, שופר SnoreMeds לפתור את הבעיה על ידי העברת המיקום של הלסת שלך. אתה מניח את הפיה בפה, וזה מאלץ את הלסת שלך לתנוחה קדימה.

זו אינה עמדת סופר נוחה. התנועה אינה קיצונית. עם זאת, זה רק מספיק תנועה כדי לשחרר את דרכי הנשימה העליונות, מחזיק את המזרן ואת הלשון הרכה לפנים ובאופן טבעי פתיחת דרכי הנשימה.

למעשה אתה יכול לבדוק את התאוריה מאחורי SnoreMeds בעצמך: להזיז צנצנת תחתונה לתנוחה קדימה, ולאחר מכן נסה לנחור. אתה יכול בערך לעשות את זה – אבל זה הרבה יותר מאשר כאשר הלסת שלך נמצאת בעמדה שלו ניטראלית, רגועה.

עם זה בחשבון, שופר SnoreMeds לבוא עם התכונות והבטחות הבאות:

  • נוח ללבוש
  • עשוי תרמופלסטיים hyperallergenic פינת FDA ​​(האתר אומר “hyperallergenic” אבל הם חייבים מתכוונים היפואלרגנית)
  • BPA לטקס ללא
  • בשני גדלים שונים זמינים, כולל מקור התאמה (לגברים) וכן Fit קטנים (לנשים)
  • חורים חירום המאפשרות הלובש לנשום דרך הפה במידת הצורך (זה חשוב אם הלובש יש בעיות סינוס). החורים גם למנוע הצטברות ריר עודפת בזמן השינה.

מבחינת הנוחות, SnoreMeds טוען כי לבישת המכשיר היא הרבה כמו ללבוש שומר פיו לספורט: זה לוקח קצת זמן להתרגל אליו, וזה ייתן לך הרגשה מוזר בהתחלה. עם זאת, אחרי קצת זמן, תוכל להגיע לנקודה “כי אתה אפילו לא יודע שהוא שם”, על פי היצרן. הם טוענים שרוב האנשים חווים אי נוחות בשבועות 1 עד 2 הראשונים לפני הזמן להתרגל למכשיר.

בסופו של דבר, SnoreMeds טוען כי לשופר שלו הוכיחו להיות מוצלח עם 85% מהסובלים נחירות. בדרך כלל, להפסיק עזרי נחירות יש שיעור הצלחה של בין 60% ל -70% – כך שיעור הצלחה 85% הוא טוב מאוד.

התאמה אישית

כמו רוב מאדס הנמצאות בשוק, Snoremeds גם משתמשת לרתיחה שיטת ביס כדי להשיג הולם מותאם אישית. מעצבים השתמשו תרמופלסטיים היפואלרגנית על מנת לייצר את זה, אז כשאתה שם אותו במים שזה עתה מבושל, זה מרכך את.

כאשר אתה מסיר אותו ממים חמים, אתה צריך להכניס אותו לפה מהנשך שלך. בעשותם זאת Snoremeds יהיה ללבוש צורה של השיניים העליונות והתחתונות שלך. זה מאוד פשוט לעשות, אבל יש כמה דברים שיש לזכור על מנת לעשות את זה כמו שצריך:

  • הזמן הוא מהות. תמיד לפי ההוראות בקפדנות. אם זה אומר להשאיר אותו במים חמים 30 שניות, זה חייב להיות 30 שניות, לא 60. לא שליטת עיתוי עלול לגרום התקף שגוי.
  • אתה צריך מרית (Snoremeds מספק לך אחד) לקחת את פי החתיכה החוצה את המים החמים. אין להשתמש הידיים משום תרמופלסטיים המשמשים לייצור מוצר זה סופג את החום. אתה גם צריך להיזהר הצבת החתיכה החמה של פלסטיק לתוך הפה שלך.
  • אתה צריך לנשוך בחוזקה ולהחליט כמה רחוק כדי מזיז את הלסת שלך קדימה. אם תעביר את זה יותר מדי קדימה, אתה תרגיש את זה לא נוח וזה יגרום לך כאב נורא בבוקר. אם אינך להזיז אותו קדימה מספיק, זה לא יכול להיות יעיל.

אתה יכול לנסות את המנהג כולו להתאים פעמים אף. אז אם אתה לא אוהב את ההתאמה הפעם הראשונה שאתה מנסה, אתה עדיין צריך עוד הזדמנות אחת.

תמחור SnoreMeds

SnoreMeds זמינה באופן מקוון באמצעות SnoreMeds.com, שם תוכל לרכוש את כל ערכות החבילות הבאות:

חבילת -Single לגברים: 40.95 $

חבילת -Double לגברים: 51.25 $

חבילת -Value לגברים: 88.95 $ (Pack 4)

חבילת -Single לנשים: 40.95 $

חבילת -Double לנשים: 51.25 $

חבילת -Value לנשים: 88.95 $ (Pack 4)

כל שופר מיוצר להימשך כשנה. עם זאת, יוצרי SnoreMeds ממליצים לשנות השופר שלך כל 3 עד 4 חודשים על מנת להבטיח את ההיגיינה והבטיחות של השיניים והחניכיים.

אחרי שאתה קונה שופר שלך, תוכל להתאים אותו לצורת הפה בעזרת מים רותחים. הוראות דפוס התהליך הזה כלולים באריזה.

SnoreMeds עושה להם מדיניות החזר, למרות שזה זמין רק על חבילות יחידות, ואתה גם תצטרך להסביר מדוע שופר לא עובד בשבילך. ההחזר יהיה ניכוי 7.84 $ (עבור משלוח ארה”ב) או 8.50 $ (למשלוח בינלאומי).

[Id ept = “1399”]

מי עושה SnoreMeds?

SnoreMeds היא חברת נישה שבסיסה בעמק קוטג ‘, ניו יורק. הדף אודות החברה מתאר כיצד הם מורכבים של “צוות מיוחד של אנשי מקצוע בכל המוסמך באזורי המומחיות שלהם.”

כמו כן, החברה טוענת כי המטרה ארוכת הטווח שלה היא “לנצל הנתונים הנרחב שלנו עבור ייצור והרכבה של מכשירים שופר נחירות כי יסייע לחולים הסובלים נחירות.”

חברי מפתח של החברה כוללים בעלי מישל הול-ג’ונס פיליפה לוגן.

ביטאון SnoreMeds המקורי הושק בשנת 2006. כיום, מדובר באחד המכשירים לקידום mandibular המובילים בשוק.

כדאי להשתמש SnoreMeds כדי לפתור את בעית הנחירה שלך?

יש SnoreMeds מוניטין טוב בענף נחירות להפסיק. זה לרתיחה בסיסי לנשוך בסגנון תרמופלסטיים מכשיר לקידום mandibular (MAD). אתה מניח את הפיה בפה תוך כדי שינה והיא מחזיקה הלסת שלך קדימה. זה לא פתרון נחירות ההייטק, אבל זה טוען לעבוד 85% מכלל המשתמשים.

ביקורות באינטרנט עבור SnoreMeds הן בדרך כלל חיוביות, אם כי שיעור ההצלחה 85% נראה שיש קצת מוגזם. מצאנו מספר ביקורות מקוונות שבו ביקורות אמרו שהיו לו השפעה מועטת על הנחירות שלהם.

אף על פי כן, אנחנו אף פעם לא מצאנו מכשיר נחירות להפסיק זה 100% יעילים. SnoreMeds יעבוד סביר על אנשים מסוימים כדי למנוע הנחירות שלהם – אך לא כולם. זה גם זמין במחיר תחרותי יותר עזרי נחירות להפסיק רבים אחרים בשוק – כך שהוא עשוי להיות אפשרות טובה לנסות לפני נעת על גבי פתרונות יקרים.

לחץ כאן כדי לרכוש SnoreMeds מהאתר הרשמי »

50/100 : by 150 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »