Snoremeds apskats + jums jāzina patiesība! Izlasiet šo pirmo!

Home » Review » SnoreMeds » Snoremeds apskats + jums jāzina patiesība! Izlasiet šo pirmo!

Last Updated on

Snoremeds apskats

snoremeds-vīriešu-sieviešu iepakojumi

Kā jebkura cita apakšžokļa izaugsme Device, Snoremeds bija dizains, lai darītu savu apakšējo žokli uz priekšu stāvoklī, kamēr jūs miegu. Tas novērš Krākšana skaņas no realitāte.

Faktiski ir vairāki mute gabalu tirgū mūsdienās, tāpēc jums ir dažādas, no kuriem izvēlēties.

Mutes gabali ir pierādīts strādāt, jo, turot jūsu žokļa priekšu, elpceļu, kas ir aiz jūsu mīkstās aukslējas un aizmugurē mutē, glabās atbloķēta un paplašināta, tādējādi krākšana skaņas nav iespējams notikt vispār. Mutes gabali ir visvairāk lieto pret krākšanu ierīces, jo tās labi zināms efektivitāti.

Kāpēc ir nepieciešams pārvietot manu Jaw priekšu?

Atkarībā no ierīces izvēlaties, mutes gabalus var palīdzēt jums, lai novērstu vai samazinātu krākšana. Bet tas, protams, ir atkarīgs arī no cēloni krākšana. Jūs varat mēģināt, ja jums ir piemērots kandidāts izmantot MAD ar tikai pārvietojot apakšējo žokli uz priekšu un mēģināt krāc.

Jūs sajutīsiet veida, pieauga jūsu balsene. Šāda paplašināšana uztur elpceļu skaidrs tāpēc nav audi ražo vibrācijas.

Vai mana mēle iesaistīts krākšana process?

Absolūti. Patiesībā, visi muskuļi muti, degunu un rīkles ir iesaistīti. Kad jūs kritums gulēt visi muskuļi ķermeņa atpūsties, tostarp mēles.

Kad atviegloti, mēles varētu krist atpakaļ bloķē elpceļu un ražo vibrācijas pazīstams kā krākšana skaņas.

Tā kā mīkstās aukslējas arī sabrūk, spiediens pret elpceļu ir pārāk spēcīga. Ir arī visi atviegloti audu veidi flapping apmēram tā vibrācijas sāk neviļus.

Visbiežāk sastopamā metode, lai apturētu relaksāciju iekšpusē mutē izmanto mutes gabalus, lai pārvietotu jūsu žokļa. Bet dažiem cilvēkiem tas nav pietiekami.

klikšķiniet šeit, lai iegādātos SnoreMeds no oficiālā mājas lapa »

Custom Fit

Jo vairums Mads kuri pašlaik tirgū, Snoremeds izmanto arī vāra un iekost metodi, lai panāktu pasūtījuma montāžas. Dizaineri izmantoja hipoalerģiska termoplastiskā, lai iegūtu to, tad, kad jūs nodot to ūdeni, kas tikko vārītu, tas mīkstina augšu.

Noņemot no karstā ūdens, jums ir ievietot to savā mutē un iekost. Darot šo Snoremeds izpaudīsies jūsu augšējo un apakšējo zobu. Tas ir ļoti vienkārši izdarīt, bet ir dažas lietas, kas ir prātā, lai to darīt pareizi:

  • Laiks ir būtība. Vienmēr sekojiet instrukcijām šauri. Ja tā saka atstāt to karstā ūdenī 30 sekundes, tas ir 30 sekundes, nevis 60. Nav kontrolētu laika var izraisīt nepareizu fit.
  • Jums ir nepieciešams lāpstiņu (Snoremeds sniedz jums vienu) veikt iemutī karsto ūdeni. Nelietojiet rokas, jo termoplastiskā izmanto, lai padarītu šo produktu absorbē siltumu. Jums ir arī jābūt uzmanīgiem ievietojot karstā plastmasas gabals mutē.
  • Jums ir iekost stingri un izlemt, cik tālu, lai pārvietotu savu žokļa priekšu. Ja jūs pārvietot to arī uz priekšu, jūs jūtaties neērti, un tas radīs Jums briesmīga sāpīgums no rīta. Ja jums nav pārvietot to nepietiek priekšu, tas var nebūt efektīva.

Jūs varat mēģināt visa pasūtījuma fit divreiz though. Tātad, ja jums nepatīk montāžas pirmo reizi jūs mēģināt, jums joprojām ir vēl viena iespēja.

SnoreMeds Cena

Tas ir tirgū par ļoti taisnīgu cenu, tas tiešām ir ļoti lēti. Jūs varat saņemt vienu paciņu tikai $ 40,95, un jūs varat saņemt dubultā komplektus par 59,95 $. Ir arī četri iepakojumi 80.00 $, tikai 20 katrs !. Lielākā daļa mutes gabali ir nedaudz lielāks nekā.

[EPT id = “1399”]

Tas ilgst apmēram četrus vai piecus mēnešus, tāpēc iepakojumi ir ļoti noderīgi un piedāvā milzīgas atlaides. Iegādājoties jebkuru pack jums nebūs nepieciešams aizstāt to. Tas nav no spēcīgākajiem materiālu, tāpēc tas būs iespējams mīkstināt augšu un kļūst bezjēdzīgi.

secinājums

Tās cena padara Snoremeds ļoti pievilcīga. Tas ir diezgan regulārs iemutī. Ja esat nekad nav izmantots MAD pārtraukt jūsu krākšana izklausās pirms, jūs varat mēģināt Snoremeds, lai redzētu, vai mutes gabali strādāt jūsu konkrētajā gadījumā.

Es personīgi domāju, ka tas nav labākais produkts, kas šobrīd tirgū, bet cena ir labi, ja jūs vēlaties, lai to izmēģinātu. Atcerieties, ka jums ir jāzina, faktorus, kas liek jums krāciens izvēlēties produktu gudri.

Ko man darīt?

Tu esi vienīgais cilvēks, kurš zina, ko tieši atbilde ir. Jums ir atrast cēloni jūsu krākšana un pārbaudīt dažādus produktus, lai uzzinātu, kas ir labākais produkts jums.

Izmēģinājuma un kļūda ir vienīgā metode, lai uzzinātu. Tas ir regulārs mute gabals. Es ieteiktu to beginners.Take savu laiku un izvēlēties gudri. Ir vairāki produkti, kas var atrisināt jūsu problēmu.

klikšķiniet šeit, lai iegādātos SnoreMeds no oficiālā mājas lapa »

95/100 : by 173 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »