SnoreMeds apskats – Vai šis pret krākšanu Mikrofons Solution Work?

Home » Review » SnoreMeds » SnoreMeds apskats – Vai šis pret krākšanu Mikrofons Solution Work?

Last Updated on

SnoreMeds ir stop krākšana iemutis, kas apgalvo, lai apturētu krākšana pie avota. Uzziniet, kā SnoreMeds mikrofoni strādāt – un, ja viņi strādā – šodien mūsu pārskatīšanu.

Kas ir SnoreMeds?

snoremeds-vīriešu-sieviešu iepakojumi

SnoreMeds ir lineup mikrofoni, kas apgalvo, lai apturētu jūsu krākšana. Tāpat kā daudzi citi stop-krākšana mikrofoni, šie produkti darbojas, virzot jūsu žokļa priekšu, atbloķēšana augšējo elpceļu aiz mēles. Viņi apakšžokļa paaugstināšanas ierīces vai Mads.

Par mikrofoni cena ir ap $ 41 par vienu iepakojuma un 51 $ par dubultu iepakojuma. Ir dažādi mikrofoni vīriešiem un sievietēm.

Visi SnoreMeds mikrofoni ir “vārīties un bite”, kas nozīmē, ka jūs vāra tās ūdenī un pēc tam iekost uz leju (pēc viņi atdzesēts, protams), lai nodrošinātu, ka tie atbilst muti pareizi.

Kā Do SnoreMeds mouthpieces Work?

Krākšana izraisa daļēju nosprostošanās augšējo elpošanas ceļu aiz mēles. Kad mēs esam nomodā, mūsu elpošana ir brīvi no šķēršļiem, jo ​​mūsu ķermenis apzināti uztur augšējo elpceļu Atvērt. Kad mēs guļam, mūsu ķermenis atpūšas. Ar mūsu rīkles un elpceļu muskuļi atslābinās, izraisot elpceļu kļūst šaurāka. Gaiss pārvietojas pa šauru atveri, kas izraisa vibrācijas, kas pēc tam noved pie krākšana.

Paturot to prātā, SnoreMeds mikrofoni noteikt problēmu, pārvietojot stāvokli jūsu žokļa. Tu vieta iemuti mutē, un tas liek jūsu žokļa uz priekšu stāvoklī.

Tas nav super neērti pozīciju. Kustība nav ekstrēms. Tomēr, tas ir tieši tik daudz kustību, lai atbrīvotu augšējo elpceļu, turot mīkstu paleti un mēli uz priekšu, un, protams, atverot elpceļu.

Jūs faktiski var pārbaudīt teoriju aiz SnoreMeds par sevi: pārvietot savu apakšējo burku uz priekšu stāvoklī, tad mēģināt krāc. Jūs varat sorta darīt – bet tas ir daudz grūtāk, nekā tad, kad jūsu žokļa ir neitrālā, atvieglinātas stāvoklī.

Paturot to prātā, SnoreMeds mikrofoni nāk ar šādām iezīmēm un solījumiem:

  • Ērti valkāt
  • Izgatavots no FDA noskaidroti hyperallergenic termoplastiska (mājas lapā saka “hyperallergenic”, bet tie ir nozīmēt hipoalerģisks)
  • BPA un lateksu nesaturošu
  • Divi dažādi izmēri pieejami, tostarp oriģināls Fit (vīriešiem) un Mazās Fit (sievietēm)
  • Avārijas caurumi, kas ļauj valkātājam elpot caur muti, ja nepieciešams (tas ir svarīgi, ja valkātājs ir deguna blakusdobumu problēmas). Caurumi arī novērstu pārmērīgu siekalu palielinājums, kamēr guļ.

Runājot par komfortu, SnoreMeds apgalvo, ka valkā ierīce ir daudz, piemēram, valkājot mutes aizsargu sporta: tas aizņem mazliet laika, lai pierastu pie tā, un tas būs justies dīvaini sākumā. Tomēr pēc mazliet laika, jūs saņemsiet uz punktu “, kas jums nav pat zināt, tas ir tur”, saskaņā ar ražotāja. Viņi apgalvo, lielākā daļa cilvēku izjust diskomfortu pirmos 1 līdz 2 nedēļas pirms kļūst izmantoti, lai ierīcē.

Galu galā, SnoreMeds apgalvo, ka tās mikrofoni ir izrādījušies veiksmīgi, ar 85% krākšana slimniekiem. Raksturīgi, pārtraukt krākšana aparāti ir veiksmes likmi no 60% līdz 70% – tātad 85% panākumu līmenis ir ļoti labs.

Custom Fit

Jo vairums Mads kuri pašlaik tirgū, Snoremeds izmanto arī vāra un iekost metodi, lai panāktu pasūtījuma montāžas. Dizaineri izmantoja hipoalerģiska termoplastiskā, lai iegūtu to, tad, kad jūs nodot to ūdeni, kas tikko vārītu, tas mīkstina augšu.

Noņemot no karstā ūdens, jums ir ievietot to savā mutē un iekost. Darot šo Snoremeds izpaudīsies jūsu augšējo un apakšējo zobu. Tas ir ļoti vienkārši izdarīt, bet ir dažas lietas, kas ir prātā, lai to darīt pareizi:

  • Laiks ir būtība. Vienmēr sekojiet instrukcijām šauri. Ja tā saka atstāt to karstā ūdenī 30 sekundes, tas ir 30 sekundes, nevis 60. Nav kontrolētu laika var izraisīt nepareizu fit.
  • Jums ir nepieciešams lāpstiņu (Snoremeds sniedz jums vienu) veikt iemutī karsto ūdeni. Nelietojiet rokas, jo termoplastiskā izmanto, lai padarītu šo produktu absorbē siltumu. Jums ir arī jābūt uzmanīgiem ievietojot karstā plastmasas gabals mutē.
  • Jums ir iekost stingri un izlemt, cik tālu, lai pārvietotu savu žokļa priekšu. Ja jūs pārvietot to arī uz priekšu, jūs jūtaties neērti, un tas radīs Jums briesmīga sāpīgums no rīta. Ja jums nav pārvietot to nepietiek priekšu, tas var nebūt efektīva.

Jūs varat mēģināt visa pasūtījuma fit divreiz though. Tātad, ja jums nepatīk montāžas pirmo reizi jūs mēģināt, jums joprojām ir vēl viena iespēja.

SnoreMeds Cenu

SnoreMeds ir pieejams tiešsaistē, izmantojot SnoreMeds.com, kur jums būs iespēja iegādāties visas šādas komplekti un paketes:

-Single Pack for Men: $ 40,95

-Double Pack for Men: $ 51,25

-Value Pack for Men: $ 88,95 (4 Pack)

-Single Pack sievietēm: $ 40,95

-Double Pack sievietēm: $ 51,25

-Value Pack sievietēm: $ 88,95 (4 Pack)

Katrs iemuti ir ražots ilgs apmēram vienu gadu. Tomēr veidotāji SnoreMeds iesakām mainīt iemuti ik 3 līdz 4 mēnešus, lai nodrošinātu higiēnu un drošību jūsu zobiem un smaganām.

Kad jūs pērkat savu iemuti, jūs varēsiet pielāgot to formai mutē, izmantojot verdošu ūdeni. Instrukcijas šajā formēšanas procesā ir iekļauti iepakojumā.

SnoreMeds tiešām ir kompensācijas politiku, lai gan tas ir pieejams tikai atsevišķiem iepakojumiem, un jums būs nepieciešama arī, lai izskaidrotu, kāpēc iemutis nestrādāja jums. Jūsu atmaksa būs atskaitījumu $ 7,84 (par ASV kuģniecības) vai $ 8,50 (starptautiskās kuģniecības).

[EPT id = “1399”]

Kas padara SnoreMeds?

SnoreMeds ir niša uzņēmums, kas atrodas Valley Cottage, New York. Uzņēmuma Par lapa apraksta, kā tās sastāv no “specializēta profesionāļu komanda visu kvalificētu savās kompetences jomās.”

Uzņēmums arī apgalvo, ka tās ilgtermiņa mērķis ir “izmantot mūsu plaša datu bāze par inženierzinātņu un ražošanas krākšana iemutis ierīces, kas palīdzētu pacientiem, kuri cieš no krākšana.”

Galvenie locekļi uzņēmuma ietver īpašniekiem Michelle Hall-Jones un Philippa Logan.

Sākotnējais SnoreMeds iemuti tika uzsākta 2006. Šodien, tas ir viens no vadošajiem apakšžokļa paaugstināšanas ierīču tirgū.

Jums vajadzētu izmantot SnoreMeds Fix jūsu krākšana problēmu?

SnoreMeds ir laba reputācija stop krākšana nozarē. Tas ir pamata vāra un iekost stila termoplastiska apakšžokļa attīstība ierīce (MAD). Jūs ievietojiet iemuti mutē, kamēr jūs gulēt, un tas pieder jūsu žokļa priekšu. Tas nav augsto tehnoloģiju krākšana risinājums, bet tas apgalvo strādāt 85% no visiem lietotājiem.

Atsauksmes Online SnoreMeds kopumā ir pozitīvi, lai gan 85% veiksmes likme, šķiet, ir mazliet pārspīlēti. Mēs atradām vairākas atsauksmes internetā, kur recenzenti, ka tā bija neliela ietekme uz viņu krākšana.

Neskatoties uz to, mēs nekad neesmu atradis stop krākšana atbalstu, kas ir 100% efektīva. SnoreMeds būs iespējams strādāt par dažiem cilvēkiem, lai novērstu to krākšana – bet ne visi. Tas ir arī pieejams vairāk konkurētspējīgu cenu, nekā daudzās citās stop krākšana palīglīdzekļus tirgū – tā varētu būt laba iespēja izmēģināt pirms pāriet uz augstākas cenas risinājumiem.

klikšķiniet šeit, lai iegādātos SnoreMeds no oficiālā mājas lapa »

60/100 : by 180 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »