Snoremeds apskats: Vai tas Mikrofons Work?

Home » Review » SnoreMeds » Snoremeds apskats: Vai tas Mikrofons Work?

Last Updated on

snoremeds-vīriešu-sieviešu iepakojumi

Snoremeds iemuti ir paredzēts, lai pārvietotu žokļa uz nedaudz uz priekšu stāvoklī un turēt to tur visu nakti, kamēr jūs miegu. Tas ir pazīstams kā žokļa saglabājot mutes gabalu.

Ir diezgan maz pret krākšanu ierīces līdzīgas šo vienu uz tirgu šodien.

Visa ideja šī konstrukcija ir tāda, ka, pārvietojot žokļa uz priekšu stāvoklī, elpceļu, kas darbojas aiz mīkstās aukslējas aizmugurē mutē tiks paplašināta pietiekami, lai nakts laikā vieglāk elpot un mazāk trauksmains; līdz ar to mazāk krākšana. Vismaz tas ir cerēts iznākumu!

Pārvietojot žokļa priekšu

Patiesībā, krākšana var mazināt vai pat likvidēt, ja žoklis stāvoklis ir vienīgā problēma. Ja jūs pārvietot savu žokļa priekšu tieši tagad jūs uzreiz liekas, ka šī paplašināšana balsene dara faktiski notikt.

No gaisa kustība caur balsene tiek atvieglota arī. Tas viss ir labi un labi, bet jums ir vertikālā stāvoklī, bet iedomāties, uz brīdi, kas notiek, kad esat guļus un slīdēt off gulēt.

Ko par to mēli?

Visi muskuļi jūsu organismā ir relaksējoša un tāpēc, ka liels muskuļu mutē, kas beidzas ar mēles. Kas notiek, ja šo lielo muskuļu atslābina?

Mēle automātiski potzari atpakaļ un laiž papildu spiedienu uz šo mīkstās aukslējas mēs minēts iepriekš, un, kad tas notiek, kāds ir rezultāts?

Mīkstās aukslējas sabrūk uz balsene padarot to šaurāka un turpmāko palielināts gaisa spiediens izraisa visādas audu plivināšana un, jūs uzminējāt, krākšana izceļas!

Dažreiz vienkārši pārvietojot žokļa tikai netiks darīt to triks. Patiesībā izrādās, visbiežākais krākšana ir mēle pozīciju miega laikā.

Custom montāžas

Snoremeds ir vēl viens no vārīšanās temperatūrai un kodums mikrofoni. Tas ir izgatavots no hipoalerģiska termoplastiska materiāla, kas mīkstina uz augšu, kad tā novietota karstu ūdeni, kas tikko ir samazinājies off no vārīšanās punktam.

Iemuti ņem formu augšējo un apakšējo zobu reizi mīkstināts un jāieliek mutē. Tas nav sarežģīts process, bet ir dažas vietas, kur lietas var noiet greizi:

  • Laiks ir būtība, un jārūpējas, lai noskatītos taimeri cieši. Dažas sekundes off pareizu skaitu un iemuti nevar pienācīgi veikt forma zobiem.
  • Termoplastiskais ir karsts tik lāpstiņa ir paredzēts pareizu apiešanos un izvietošanu. Esiet uzmanīgi, kā jūs rīkoties nodošanu no verdoša ūdens, lai jūsu jutīgu mutes!
  • Tas ir atkarīgs no jums, lai noskaidrotu, cik tālu uz priekšu, lai pārvietotu savu apakšžoklis kad mīkstināts iemutis ir vietā. Ja Jums ir pārāk kautrīgs, tad žokļa pārvietošana nebūs pietiekami, lai reālu atšķirību gaisa plūsmu caur jūsu balsene. Ja Jums ir pārāk agresīvs ar thrusting savu žokli uz priekšu, tad pārvietošana būs pārāk daudz, un jūs varētu beigties ar vienu ļoti iekaisis žokļa no rīta!

Par laimi Snoremeds iemutis var iet caur šo vārīties un iekost montāžas procesu divreiz, tādēļ, ja sākumā jums neizdodas, tad vienkārši mēģiniet vēlreiz.

Cenu

Tas nav pricey posteni. Vienu iemuti noteiks jums atpakaļ viegli $ 40,90 vai dubultā iepakojumā $ 50.90. Ja jūs nolemjat, tas ir iemutis jums tad Snoremeds arī nāk četru pack 70,90 $.

Tas, ka jūs varat iegādāties daudzkārtņi ir noteikta plus, jo tas iemutis būs jānomaina ik pēc četriem mēnešiem. Tā kā ierīce ir turēt apakšžokļa priekšu visu nakti, tas beidzot mīkstina augšu un zaudē spēju pretoties neticami spiedienu, kas nāk no jūsu spēcīgas žokļa muskuļus.

[EPT id = “1399”]

Noslēguma domas

Zemāks cena Snoremeds mutiskā ierīci padara to pievilcīgu tiem, kuri vēlas, lai ārstētu savu krākšana problēmu, vienkārši pārvietojot savu žokļa.

Tikai neaizmirstiet par visu atvieglinātas mēles jautājumu. Kā labi neprecīzs raksturu montāžas procesa, kad runa ir pārvietošana žokļa, padara Snoremeds mazliet riskants kā krākšana risinājumu.

Ietaupījums veicat izvēloties šo zemāku cenu iemuti varētu izrādīties nulle, ja iemutis nedarbojas mazināt, ja ne galu, jūsu krākšana problēmu.

klikšķiniet šeit, lai iegādātos SnoreMeds no oficiālā mājas lapa »

59/100 : by 120 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »