Snoremeds İnceleme: Bu Ağızlık Çalışır?

Home » Review » SnoreMeds » Snoremeds İnceleme: Bu Ağızlık Çalışır?

Last Updated on

snoremeds-bay-bayan-paketleri

Snoremeds ağızlık biraz ileri pozisyona çene taşımak için ve siz uyurken gece boyunca orada tutmak için tasarlanmıştır. Bu bir çene tutma ağız parçası olarak bilinir.

Piyasada bu bir, bugün benzer epeyce bir anti-horlama cihazları vardır.

Bu tasarımın arkasındaki tüm fikir ileri pozisyona çene hareket ettirerek, ağzın arka kısmında yumuşak damağın arkasında çalışan havayolu daha kolay ve daha az çalkantılı nefes gece zamanı yapmak için yeterli genişlemiş olacak ki; dolayısıyla daha az horlama. En azından sonuç için umut var!

ileri çene hareketli

Aslında, horlama azaltılabilir veya çene pozisyonu tek sorun bile elimine edilebilir. Şu anda ileriye çene taşırsanız hemen nefes borusu bu genişletme aslında ne yapar hissedeceksiniz.

nefes borusu yoluyla hava hareketi de hafifletti edilir. Eğer dik pozisyonda vardır ama yatarken ve uykuya dalmak zaman ne olur bir an için hayal ederken Bu, tüm iyi ve güzel.

O dil ne olacak?

Vücudunuzdaki tüm kasları rahatlatıcı ve böylece dil biter ağzınızda o büyük kas olduğunu. bu büyük kas rahatlatır ne olur?

dil otomatik olarak geriye kayıyor ve önce bahsettiğimiz o yumuşak damak ekstra basınç yerleştirir ve bu sonucu ne olur?

Yumuşak damak müteakip artan hava basıncı size patlar horlama, bunu tahmin, doku çırparak her türlü neden olur ve dar ve yapım nefes borusu içine çöker!

Bazen sadece çene yeniden konumlandırma sadece hile yapmayacağım. çıkıyor aslında horlama en yaygın nedeni uyku sırasında dil konumudur.

özel uydurma

Snoremeds kaynatın ve ısırık ağızlık başka biridir. Bu kaynama noktasının hemen kapalı düşmüştür sıcak suya konulduğunda kadar yumuşayan hipoalerjenik termoplastik yapılmıştır.

Ağızlık üst ve alt dişlerin kez yumuşadı ve ağız içine yerleştirilen şeklini alır. Bu zor bir süreç değil ama terslik olabilir birkaç yer vardır:

  • Zamanlama özü ve bakım yakından zamanlayıcı izlemek için alınmalıdır. Doğru sayım ve ağızlık kapalı birkaç saniye düzgün dişlerin şekil almaya olmayabilir.
  • Termoplastik sıcak şekilde spatula uygun kullanımı ve yerleştirme için temin edilmektedir. Eğer hassas ağzına sıcak kaynar su transfer nasıl ele dikkatli olun!
  • Bu yumuşatılmış ağızlık yer alıyor kez alt çene hareket ne kadar ileri anlamaya size kalmış. Eğer çok çekingen ise o zaman çene yeniden konumlandırma da nefes borusu yoluyla hava akımına herhangi bir gerçek bir fark yaratmak için yeterli olmayacaktır. Eğer ileriye çene sokmak ile çok agresif varsa o konumlandırılması çok fazla olacak ve sabah bir çok boğaz çene ile bitebileceğini!

Neyse ki Snoremeds ağızlık bu raddeye geçmesi ve iki kez uydurma süreci ısırık, bu yüzden ilk başta sonra başarılı yoksa basitçe tekrar deneyin.

Fiyatlandırma

Bu pahalı bir madde değildir. Tek bir ağızlık kolay 40,90 $ size geri ayarlamak veya bir çift paketi 50,90 $ için olacaktır. Eğer bu sizin için ağızlık olduğuna karar sonra Snoremeds da 70,90 $ için dört paket içinde geliyor.

Eğer katları satın alabilirsiniz gerçeği bu ağızlık her dört ayda bir değiştirilmesi gerekir gibi kesin bir artı. Cihaz, alt çenenin ileri bütün gece tutmak gerekiyor, çünkü sonunda kadar yumuşatır ve güçlü çene kasları gelen inanılmaz basınca dayanıklı yeteneğini kaybeder.

[EPT id = “1399”]

Son düşünceler

Snoremeds Oral cihazın alt fiyat sadece kendi çene yeniden konumlandırılması kendi horlama sorunu tedavi etmek isteyenler için cazip hale getirir.

Sadece tüm rahat dil sorunu hakkında unutmayın. o çene yeniden konumlandırılması geldiğinde de uydurma sürecinin belirsiz doğası, Snoremeds bir horlama çözüm olarak bir kumar biraz yapar.

Bu düşük fiyatlı ağızlığı seçerek yapmak tasarruf ağızlık azaltmak için işe yaramazsa, horlama sorunu sona değilse, sıfır olduğu ortaya dönüşebilir.

resmi web sitesinden SnoreMeds satın almak için buraya tıklayın »

71/100 : by 84 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »