SnoreMeds İnceleme – Bu Anti-Horlama Ağızlık Çözüm Çalışır?

Home » Review » SnoreMeds » SnoreMeds İnceleme – Bu Anti-Horlama Ağızlık Çözüm Çalışır?

Last Updated on

SnoreMeds kaynağında horlama durdurmak için iddia eden bir durak horlama ağızlık olduğunu. SnoreMeds ağızlıklar nasıl çalıştığını öğrenin – ve onlar çalışıyorsanız – bugün bizim incelememizde.

SnoreMeds Nedir?

snoremeds-bay-bayan-paketleri

SnoreMeds sizin horlama durdurmak iddia ağızlık bir sanatçısını olduğunu. Diğer birçok stop-horlama ağızlık gibi, bu ürünler dilinizin arkasında üst solunum yolu engeli kaldırma, öne doğru çene hareket ettirerek çalışır. Onlar mandibular ilerletme aygıtları veya Mads konum.

ağızlık etrafında tek bir paket için $ 41 ve bir çift paketi için 51 $ fiyatlandırılır. kadınlar ve erkekler için farklı ağızlıklar vardır.

Tüm SnoreMeds ağızlıklar Eğer suda kaynatın ve sonra da doğru ağzınızı uygun sağlamak için (bunlar elbette, soğutulmuş konum sonra) aşağı lokma anlamına gelen “kaynatın ve ısırık” vardır.

SnoreMeds Ağızlıklar Nasıl Çalışır Do?

Horlama dilin arkasındaki üst solunum yolu kısmi tıkanıklık neden olur. Uyanık olduğunuzda vücudumuzun bilinçli üst solunum yolu açıyorlar tutar çünkü, bizim nefes engelsiz. Biz uyurken, bizim vücut rahatlatır. Bizim boğaz ve solunum yollarındaki kasları dar olmaya hava yolu neden rahatla. Hava daha sonra horlama yol açar, titreşimleri neden dar açıklık içinden hareket eder.

Bunu göz önüne aldığımızda, SnoreMeds ağızlık çene pozisyonunu hareket ettirerek sorunu çözmek. Sen ağzına ağızlığı yerleştirin ve bir ileri pozisyonda içine çene zorlar.

Bu bir süper rahatsız pozisyon değildir. Hareket aşırı değildir. Ancak, ileri yumuşak palet ve dil tutan ve doğal olarak hava yolu açılması, üst solunum yolu boşaltmak için yeterli hareket var.

Aslında kendiniz için SnoreMeds arkasındaki teori test edebilirsiniz: horlamaya deneyin, bir ileri pozisyonda içine alt kavanoz hareket ettirin. Şunları yapabilirsiniz sorta bunu – ama çene, nötr, rahat konumda olduğunda çok daha zor.

Bunu göz önüne aldığımızda, SnoreMeds ağızlık aşağıdaki özellikleri ve vaatlerle geliyor:

  • giymek rahat
  • FDA’nın onayladığı hyperallergenic termoplastik yapılan (web sitesi “hyperallergenic” diyor ama onlar hipoalerjenik demek gerekir)
  • BPA ve lateks içermeyen
  • İki farklı boyutlarda (erkekler için) Orijinal Fit olmak üzere, mevcut ve (kadınlar için) Küçük Fit
  • (Takan sinüs sorunları varsa bu önemlidir) gerekirse takan ağzından nefes almasını sağlar Acil delikleri. uyurken delikler de aşırı miktarda salya oluşumunu engeller.

konfor açısından, SnoreMeds cihazı takan bir sürü spor bir ağız koruma giymiş gibi olduğunu iddia: o buna alışması için zaman biraz alır, ve ilk bakışta garip hissedeceksiniz. Ancak, zaman biraz sonra, üretici göre, “sen bile orada olduğunu bilmek olmaz” bir noktaya alırsınız. Onlar insanların çoğu cihaza alışmak ilk önce 1 ila 2 hafta boyunca rahatsızlık iddia ediyor.

Sonuçta, SnoreMeds onun ağızlık horlama hastalarının% 85’i başarılı olduğunu kanıtladı iddia ediyor. Tipik olarak, dur horlama yardımcıları% 60 ve% 70 arasında bir başarı oranı var – yani% 85 başarı oranı çok iyidir.

Özel uyum

şu anda piyasada olan en Mads olarak, Snoremeds da özel bir uydurma ulaşmak için kaynatın ve ısırık yöntemini kullanır. Tasarımcılar bunu üretmek için bir hipoalerjenik termoplastik kullanılan, böylece sadece haşlanmış edilmiş suya koyduğunuzda, o kadar yumuşatır.

sıcak su çıkarmak zaman, ağız ve ısırık onu eklemek zorunda. yaparak bu Snoremeds üst ve alt dişlerin şeklini alacaktır. Bunu yapmak çok basit, ama düzgün yapmak amacıyla aklınızda birkaç şey vardır:

  • Zaman çok önemli. Daima kesinlikle talimatları izleyin. sıcak su 30 saniye içinde bırakın diyorsa, o 30 saniye, 60 kontrol değil zamanlama yanlış uyum neden olabilir olmamak zorundadır.
  • Sıcak su ağız parçasını çıkarmak için (Snoremeds sana bir tane sağlar) spatula gerekir. termoplastik bu ürünün ısıyı emer yapmak için kullanılan çünkü ellerinizi kullanmayın. Ayrıca ağzına plastik sıcak bir parça yerleştirerek dikkatli olmak zorunda.
  • Sen sıkıca ısırmaya ve ileriye çene taşımak için ne kadar karar vermek zorunda. fazla ileri taşımak, bunu rahatsız olacak ve sabah size korkunç ağrı neden olur. ileri yeterince hareket etmiyor, bu etkili olmayabilir.

Sen bütün özel olsa da iki kez uygun deneyebilirsiniz. Eğer çalıştığınız ilk kez uydurma sevmiyorum Yani, hala bir şans daha var.

SnoreMeds Fiyatlandırma

SnoreMeds aşağıdaki kitleri ve tüm paketleri satın almak mümkün olacak SnoreMeds.com, üzerinden online mevcuttur:

Erkekler için -Tek Paketi: 40,95 $

Erkekler için -Çift Paketi: 51,25 $

Erkekler için -Değer Paketi: 88,95 $ (4 Paketi)

Kadınlar için -Tek Paketi: 40,95 $

Kadınlar için -Çift Paketi: 51,25 $

Kadınlar için -Değer Paketi: 88,95 $ (4 Paketi)

Her ağızlık yaklaşık bir yıl sürmesi üretilmiştir. Ancak, SnoreMeds yapımcıları sizin diş ve dişeti hijyen ve güvenliğini sağlamak için her 3 ila 4 ayda bir ağızlığı değiştirmenizi öneririz.

Eğer ağızlık satın aldıktan sonra, kaynar su kullanarak ağız şekline özelleştirmek mümkün olacak. Bu kalıplama işlemi için talimatlar paket dahildir.

SnoreMeds o tek paketleri üzerinde yalnızca olsa da, bir geri ödeme politikası var ve ağızlık sizin için işe yaramadı neden de açıklamak gerekir. Geri ödemeniz (ABD nakliye için) 7,84 $ ya da (uluslararası nakliye için) 8,50 $ bir kesinti olacaktır.

[EPT id = “1399”]

Kim SnoreMeds yapar?

SnoreMeds Valley Cottage, New York merkezli bir niş şirketidir. Şirketin Hakkında sayfası onlar oluşur açıklamaktadır “kendi uzmanlık alanlarında tüm nitelikli profesyonellerden oluşan uzman bir ekip.”

Şirket ayrıca, uzun vadeli bir hedef olduğunu iddia “horlama muzdarip hastalara yardımcı olacaktır horlama ağızlık cihazların mühendislik ve üretim için kapsamlı bir veritabanı kullanmak için.”

Şirketin önemli üyeleri sahipleri Michelle Hall-Jones ve Philippa Logan arasındadır.

Orijinal SnoreMeds Ağızlık 2006 Bugün başlatılan, piyasadaki lider mandibular ilerletme aygıtları biri.

Sen Horlama sorunu çözmek için SnoreMeds kullanın mıdır?

SnoreMeds durdurma horlama sektöründe iyi bir üne sahiptir. Bu temel bir kaynatın ve lokma tarzı termoplastik mandibular ilerletme cihazı (MAD) var. uyurken ağzına ağızlık koyun ve ileriye çene tutar. Bu bir yüksek teknoloji horlama çözüm değil, ama tüm kullanıcıların% 85’i çalışmak iddia etmez.

% 85 başarı oranı biraz abartılı gibi görünüyor olmasına rağmen SnoreMeds online Yorumlar, genellikle olumludur. yorumcular kendi horlama üzerinde çok az etkisi olduğunu söyledi nereye Şuanda birden yorum bulduk.

Yine de, biz% 100 etkili bir stop horlama yardım bulamadılar. SnoreMeds olasılıkla kendi horlama önlemek için bazı insanlar üzerinde çalışacak – ama hepsi değil. Bu piyasada birçok durdurma horlama yardımcıları daha rekabetçi bir fiyata da mevcuttur – yüksek fiyatlı çözümlerle geçmeden önce denemek için iyi bir seçenek olabilir bu yüzden.

resmi web sitesinden SnoreMeds satın almak için buraya tıklayın »

51/100 : by 144 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »