SnoreMeds Review – Czy to Anti-Chrapanie Ustnik Roztwór roboczy?

Home » Review » SnoreMeds » SnoreMeds Review – Czy to Anti-Chrapanie Ustnik Roztwór roboczy?

Last Updated on

SnoreMeds jest przystanek chrapanie ustnik, który twierdzi, aby zatrzymać chrapanie u źródła. Dowiedz się, jak pracować SnoreMeds ustniki – a jeśli pracują – dzisiaj w naszym przeglądzie.

Czym jest SnoreMeds?

snoremeds-men-women-kaczki

SnoreMeds jest spisu ustniki, które twierdzą, aby zatrzymać chrapanie. Podobnie jak wiele innych ustników stop chrapanie, produkty te działają przesuwając szczękę do przodu, odblokowując górne drogi oddechowe za językiem. Są urządzeniami żuchwy zaawansowania lub Mads.

Ustniki są w cenie około 41 $ dla pojedynczego opakowania i 51 $ za pokój opakowaniu. Istnieją różne ustniki dla mężczyzn i kobiet.

Wszystkie SnoreMeds ustniki są “zagotuj i gryźć”, co oznacza, że ​​gotować je w wodzie, a następnie gryzie w dół (po ich schłodzeniu oczywiście), aby upewnić się, że prawidłowo dopasować swoje usta.

W jaki sposób Ustniki SnoreMeds działa?

Chrapanie jest spowodowane przez częściowe zablokowanie górnych dróg oddechowych za język. Kiedy śpisz, nasz oddech jest zasłonięte, ponieważ nasz organizm świadomie utrzymuje górną drożność dróg oddechowych. Kiedy śpimy, nasze ciało relaksuje. Mięśnie naszego gardła i dróg oddechowych relaks, powodując dróg oddechowych, by stać się węższa. Powietrze przechodzi przez wąski otwór, co powoduje wibracje, co z kolei prowadzi do chrapania.

Mając to na uwadze, ustniki SnoreMeds rozwiązać problem poprzez przesunięcie położenia szczęki. Umieść ustnik w ustach, a to zmusza swoją szczękę do przodu.

To nie jest bardzo niewygodnej pozycji. Ruch nie jest ekstremalne. Jednak, to tylko tyle ruchu, aby zwolnić górne drogi oddechowe, trzymając miękkie łoże i języka do przodu i naturalnie otwarcie dróg oddechowych.

Rzeczywiście można przetestować teorię SnoreMeds dla siebie: przesunąć dolną słoik do pozycji do przodu, a następnie spróbuj chrapać. Można jakoś to zrobić – ale jest to o wiele trudniejsze, niż gdy szczęka jest w neutralnej, wygodnej pozycji.

Mając to na uwadze, ustniki SnoreMeds pochodzą z następujących cech i obietnice:

  • Wygodne w noszeniu
  • Wykonane z FDA-rozjaśniająca hyperallergenic termoplastycznego (strona mówi “hyperallergenic”, ale muszą one oznaczać, hipoalergiczne)
  • BPA i lateksu
  • dostępne dwa różne rozmiary, w tym oryginalne Fit (dla mężczyzn) i mały Fit (dla kobiet)
  • Otwory awaryjne pozwalające użytkowniczka oddychać przez usta, jeśli to konieczne (to ważne, jeśli użytkownik ma problemy z zatokami). Otwory także zapobiegać gromadzeniu się nadmiaru śliny podczas snu.

Pod względem komfortu, SnoreMeds twierdzi, że noszenie urządzenia jest dużo jak na sobie ochraniacz zębów dla sportu: to zajmuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do niego i będzie czuć się dziwnie na początku. Jednak po trochę czasu, dostaniesz się do punktu “, które nawet nie wiedzą, że tam jest”, zgodnie z zaleceniami producenta. Twierdzą, że większość osób odczuwa dyskomfort dla pierwszych 1 do 2 tygodni przed przyzwyczaić do urządzenia.

Ostatecznie SnoreMeds twierdzi, że jej ustniki okazały się być skuteczne w 85% osób cierpiących na chrapanie. Zazwyczaj, pomoce zatrzymać chrapanie ma wskaźnik sukcesu pomiędzy 60% a 70% – tak więc 85% wskaźnik sukcesu jest bardzo dobra.

Dopasowany

W większości Mads które są obecnie na rynku, Snoremeds wykorzystuje również wrzenia i metody zgryzu w celu osiągnięcia zwyczaj montażu. Projektanci wykorzystali hipoalergiczny termoplastycznego w celu jej wytworzenia, więc po umieszczeniu go w wodzie, który właśnie został przegotowanej, zmiękcza się.

Po usunięciu go z gorącą wodą, trzeba umieścić go w ustach i przekąskę. W ten sposób Snoremeds przyjmie postać swoich górnych i dolnych zębów. Jest to bardzo proste do zrobienia, ale jest kilka rzeczy, aby mieć na uwadze, aby zrobić to poprawnie:

  • Czas jest najważniejszy. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami w sposób ścisły. Jeśli mówi pozostawić go w gorącej wodzie przez 30 sekund, musi wynosić 30 sekund, a nie 60. Nie kontrolując rozrządu może skutkować niewłaściwym dopasowaniem.
  • Trzeba szpatułki (Snoremeds zapewnia jeden) do podjęcia ustnik z gorącą wodą. Nie używać rąk, ponieważ termoplastyczne stosowane, aby produkt ten pochłania ciepło. Trzeba też uważać umieszczeniu gorącej kawałek plastiku w ustach.
  • Trzeba zacisnąć mocno i zdecydować, jak daleko, aby przenieść swoją szczękę do przodu. Jeśli przenieść go zbyt do przodu, poczujesz to niewygodne i spowoduje to ci straszny ból w godzinach porannych. Jeśli nie przenieść go na tyle do przodu, to nie może być skuteczne.

Można spróbować zmieścić cały zwyczaj dwa razy chociaż. Więc jeśli nie lubią montażu raz pierwszy próbujesz, masz jeszcze jedną szansę.

Wycena SnoreMeds

SnoreMeds jest dostępny online za pośrednictwem SnoreMeds.com, gdzie będzie można nabyć wszystkie z następujących zestawów i pakietów:

-Single Pack for Men: $ 40.95

-Double Pack for Men: $ 51.25

-wartość Pack for Men: $ 88,95 (4 Pack)

-Single Pack dla kobiet: $ 40.95

-Double Pack dla kobiet: $ 51.25

-wartość Pack dla kobiet: $ +88,95 (4 Pack)

Każdy ustnik jest wytwarzany trwać około jednego roku. Jednak twórcy SnoreMeds zalecamy zmianę co 3 do 4 miesięcy ustnik w celu zapewnienia bezpieczeństwa i higieny zębów i dziąseł.

Po zakupie ustnik, będziesz mógł dostosować go do kształtu jamy ustnej z użyciem wrzątku. Instrukcje dotyczące procesu formowania są zawarte w opakowaniu.

SnoreMeds ma polityka refundacji, chociaż jest ona dostępna tylko w pojedynczych opakowaniach, a również trzeba wyjaśnić, dlaczego ustnik nie działa dla Ciebie. Zwrot będzie miał odliczenie $ 7,84 (za USA wysyłką) lub $ 8,50 (dla żeglugi międzynarodowej).

[EPT id = “1399”]

Kto robi SnoreMeds?

SnoreMeds to firma z siedzibą w niszowych Doliny domek w Nowym Jorku. O stronie firmy opisuje, w jaki sposób składać się z “wyspecjalizowany zespół wykwalifikowanych specjalistów wszystko w swoich dziedzinach wiedzy.”

Firma twierdzi również, że jego długofalowym celem jest “wykorzystać naszą obszerną bazę danych dla inżynierii i produkcji urządzeń chrapanie ustnika, które będą pomagać pacjentom, którzy cierpią z powodu chrapania”.

Kluczowi członkowie spółki są właściciele Michelle Hall-Jones i Philippa Logana.

Ustnik oryginalne SnoreMeds została uruchomiona w 2006 roku Dziś jest to jeden z wiodących żuchwy zaawansowania urządzeń dostępnych na rynku.

Należy użyć SnoreMeds naprawić chrapanie problem?

SnoreMeds ma dobrą reputację w branży zatrzymać chrapanie. Jest to podstawowy gotować i bite-style termoplastycznego Urządzenie żuchwy zaawansowania (MAD). Umieść ustnik w ustach podczas snu i posiada swoją szczękę do przodu. To nie jest rozwiązanie chrapanie high-tech, ale udaje, że działa w 85% wszystkich użytkowników.

Opinie online dla SnoreMeds są generalnie pozytywne, chociaż 85% wskaźnik sukcesu wydaje się być nieco przesadzone. Znaleźliśmy kilka opinie online, gdzie recenzenci powiedział, że miał niewielki wpływ na ich chrapania.

Niemniej jednak nigdy nie znalazł zatrzymać chrapanie pomocy, która jest w 100% skuteczne. SnoreMeds prawdopodobnie działa na niektórych ludzi, aby zapobiec ich chrapanie – ale nie wszystkie. Jest również dostępny w bardziej konkurencyjnych cenach niż wiele innych pomocy zatrzymać chrapanie na rynku – więc może być dobrym rozwiązaniem, aby spróbować przed przeniesieniem się na droższych rozwiązań.

kliknij tutaj, aby kupić SnoreMeds z oficjalnej strony »

59/100 : by 120 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »