Snoremeds Review: Czy to Ustnik Pracy?

Home » Review » SnoreMeds » Snoremeds Review: Czy to Ustnik Pracy?

Last Updated on

snoremeds-men-women-kaczki

Snoremeds ustnik przeznaczony jest do przesuwania szczęki do pozycji lekko do przodu i trzymać go tam w nocy podczas snu. Jest to znane jako szczęki zachowaniu ustnika.

Istnieje sporo urządzenia anty-chrapanie podobne do tego na rynku.

Całe założeniem tego rozwiązania jest to, że do przesuwania szczęki w położeniu wysuniętym, dróg oddechowych, który uruchamia się za podniebienia miękkiego w tylnej części jamy ustnej zostanie powiększony na tyle, aby w czasie nocy łatwiejsze oddychanie i mniej turbulentny; tym samym mniej chrapanie. Przynajmniej tak jest nadzieja na wynik!

Przesunięcie do przodu szczękę

W rzeczywistości, chrapanie może być zmniejszone lub nawet wyeliminowane, jeżeli pozycja szczęka jest jedynym problemem. Jeśli przenieść szczękę do przodu teraz natychmiast czuję, że to rozszerzenie tchawicy robi w rzeczywistości stało.

Przepływ powietrza przez tchawicę jest ułatwione również. To wszystko jest dobre i potrzebne, gdy jesteś w pozycji pionowej, ale wyobraź sobie przez chwilę, co się dzieje, gdy są w pozycji leżącej i odpływam w sen.

Co z tego języka?

Wszystkie mięśnie w organizmie są relaksujące i tak jest to, że duże mięśnie w ustach, który kończy się w swoim języku. Co się dzieje, gdy ten wielki mięśni rozluźnia?

Język automatycznie wsuwa do tyłu i kładzie nacisk na tą dodatkową podniebienia miękkiego wspomniano wcześniej, a kiedy tak się dzieje, co jest wynikiem?

Podniebienie miękkie zapada w tchawicy co węższy i późniejsze zwiększenie ciśnienia powietrza powoduje, że wszystkie rodzaje tkanek i trzepotanie, zgadliście, chrapanie wybucha!

Czasem wystarczy zmienić położenie szczęki po prostu nie załatwi. W rzeczywistości okazuje się, że najczęstszą przyczyną chrapania jest pozycja języka podczas snu.

niestandardowy montaż

Snoremeds jest kolejnym wrzenia i ugryzień ustników. Jest on wykonany z hipoalergicznego tworzywa termoplastycznego, które miękną, gdy umieszcza się w gorącej wodzie, która właśnie spadały punktu wrzenia.

Ustnik ma kształt górnych i dolnych zębów, gdy zmiękczona i umieszczone wewnątrz jamy ustnej. Nie jest to trudny proces, ale istnieje kilka miejsc, gdzie rzeczy może pójść źle:

  • Czas jest najważniejszy i należy uważać, aby obejrzeć timer uważnie. Kilka sekund off prawidłowego zliczania i ustnika nie może właściwie przyjąć kształt zębów.
  • Termoplastyczna jest gorący więc łopatka jest dla właściwego przygotowania i praktyki. Bądź ostrożny, jak obsłużyć transfer z wrzącej wody do wrażliwych ustach!
  • To do ciebie, aby dowiedzieć się, jak daleko do przodu, aby przenieść swoją dolną szczękę po zmiękczona ustnik jest na swoim miejscu. Jeśli jesteś zbyt nieśmiała wtedy szczęka repozycjonowanie nie będzie wystarczające, aby żadnej rzeczywistej różnicy przepływu powietrza przez tchawicy. Jeśli jesteś zbyt agresywny z wepchnięcie szczękę do przodu, to repozycjonowanie będzie zbyt wiele, a może skończyć się z jednym bardzo ból szczęki rano!

Na szczęście ustnik Snoremeds może przejść przez ten proces wrzenia i gryzą montażu razy, więc jeśli za pierwszym razem się nie uda po prostu spróbuj ponownie.

cennik

To nie jest drogie, poz. Jeden ustnik będzie z powrotem łatwym $ 40.90 lub na dwupak $ 50.90. Jeśli zdecydujesz to ustnik dla Ciebie wtedy Snoremeds również wyposażony w cztero-pack for $ 70.90.

Fakt, że można kupić wielokrotność jest plusem, ponieważ ustnik trzeba będzie wymieniać co cztery miesiące. Ponieważ urządzenie musi posiadać dolną szczękę do przodu całą noc, to w końcu mięknie i traci zdolność do opierania się niesamowitą presję, która pochodzi od silnych mięśni szczęki.

[EPT id = “1399”]

Końcowe przemyślenia

Niższa cena urządzenia ustnej Snoremeds czyni go atrakcyjnym dla tych, którzy chcą traktować ich problem chrapania poprzez proste przestawienie ich szczęki.

Tylko nie zapomnij o całej swobodnej kwestii języka. Jak dobrze nieprecyzyjny charakter procesu montażu, jeśli chodzi o zmiany położenia żuchwy sprawia, że ​​Snoremeds trochę hazard jako rozwiązanie chrapania.

Oszczędności wprowadzone wybierając ten tańszych ustnik może okazać się zeru, jeśli ustnik nie działa, aby zmniejszyć, jeśli nie skończy, problem chrapania.

kliknij tutaj, aby kupić SnoreMeds z oficjalnej strony »

79/100 : by 60 users
SnoreMeds Review
FLASH SALE 20% OFF »