Testogen Огляд: Ці Кращі таблетки Тестостерон для чоловіків, або це афера?

Home » Review » Testogen » Testogen Огляд: Ці Кращі таблетки Тестостерон для чоловіків, або це афера?

У цьому огляді я Testogen досліджувати ефекти , що тестостерон бустер мав на моєму тілі в протягом 30 – денного періоду. Нічого не змінилося в моїй дієті або так , як я тренування, я просто почав приймати Testogen і контролювати зміни в моєму тілі. Результати досить чертовски неймовірно , якщо ви запитаєте мене!

Мій Поглиблений огляд testogen

Testogen - Кращий Тестостерон Booster 2016

За останні кілька років, я експериментував з різними способами підвищення мого рівня тестостерону.

Чому? Ну, щоб покласти його просто, тому що я відчуваю себе більш мужнім, сильним і впевненим, коли мій тестостерон підвищений.

Я дуже задоволений своєю датування життя (виходячи з курінням гарячим інструктором аеробіки) і не може скаржитися на свою роботу. Однак, коли мова йде про здоров’я, я дуже одержимий і занадто захоплений, щоб спробувати що-небудь, що допоможе підвищити свій рівень тестостерону і роблять мене сильніше.

Я натрапив на Testogen кілька місяців тому, після того, як один надіслав мені по електронній пошті про це.

«Спробуйте це …» предмет електронного читання.

Сама пошта містила лише посилання і нічого іншого.

Заінтригований претензій, я вирішив дати їй йти. Тому я замовив пачку Testogen (3 пляшки) , який буде тривати мене 3 місяці.

По прибуттю пляшка дивилася, як я очікував, що таблетки були нормального розміру, і я дуже хотів, щоб почати роботу.

Нижче наводиться короткий резюме по чотири тижні (30 день) період, як я відчував себе фізично / розумово в той час … слід до і після пострілу.

тиждень 1

 • Фізичне стан : Без змін. Я відчуваю те ж саме , як на минулому тижні. Переконавшись , що важче тренуватися вранці, так переключаться на вечора.
 • Психічні: Я відчуваю себе чудово. Не можу скаржитися, ніякої реальної різниці , що я можу зауважити в моїй розумової діяльності.

тиждень 2

 • Фізичне стан : Безумовно , помітивши зміну в моїй силі. Зазвичай я відчуваю себе більш втомленим після тренування, але я відновлююся швидше. Жили показують на моїх біцепсів , які я ніколи раніше не бачив.
 • Психічні: Почуття набагато більш пильними і менше втомлюватися вранці. Зазвичай я croggy до першої чашки кави.

тиждень 3

 • Фізичне стан : БУМ. Я відчуваю себе сильніше , ніж я коли – небудь відчував. Я підйом 10 фунтів більше , ніж я зазвичай піднімати без нудних болю в м’язах на наступний ранок. Це круто.
 • Психічні: Нічого собі, я на самому ділі спати менше і отримувати більше зробити. Моя концентрація покращилася також, так що я можу зосередитися на нудних завдань з легкістю.

тиждень 4

 • Фізичне стан : Святе дерьмо, мої м’язи з’являються всюди. Я відчуваю , як туша прямо зараз, ніколи не був таким великим , або в формі раніше. А те мою абс ?? Я думаю так!
 • Психічний: Мій розум ясний, фокус лазера гострого, творчість на всі часи високо. Я просто відчуваю себе розумово сильним , що це нереально.

Так як ви можете бачити, на четвертому тижні я був як фізично, так і ментально на точку. Testogen без сумніву, один з кращих таблетки тестостерону для чоловіків, які я використовував досі.

Testogen Огляд: Testogen До Після Фотографії

Testogen Основні інгредієнти

testogen-інгредієнтиФормула Testogen залежить від наступних природних сполук для підвищення виробництва тестостерону:

 • D-аспарагінової кислота
  регулятор Цією амінокислоти має важливе значення для виробництва ЛГА.
 • Екстракт женьшеню
  Женьшень є потужним лікарським корінь , який був використаний в протягом багатьох століть. Він відомий як енергетичний тонік і потужний антисептик. Крім того, женьшень лібідо енхансери.
 • Tribulus Terrestris
  Клінічні дослідження підтверджують ефективність Tribulus Terrestris , коли мова йде про збереження здоров’я простати. Це також пов’язано зі збільшенням рівня вільного тестостерону.
 • Пажитник
  іншого екстракту , який був ретельно вивчений , і що призводить до природного підвищення рівня тестостерону. Пажитник також є потужним антиоксидантом , який покращує загальний стан здоров’я.
 • Цинк
  Цей мінерал є дуже важливим для виробництва тестостерону. Крім того, цинк підтримує здоров’я сперми і підвищує чоловічу фертильність
 • Селен
  Це природний, мікроелемент , який допомагає видалити токсини з вашого тіла.
 • Вітамін B
  TestoGen містить три типи – B2, B5, B6 і. B групи вітамінів є дуже важливою для багатьох життєво важливих функцій організму і можуть поліпшити ваш настрій.
 • Вітамін D
  TestoGen містить вітамін D3 і chloecalciferol. Chloecalciferol забезпечують 2 великі переваги. Він може підняти рівень вільного тестостерону (тестостерон, що не прикріплені до білка , і це може уповільнити швидкість тестостерону перетворюючи в естроген.

Натисніть тут , щоб спробувати Testogen ЗАРАЗ »

Як це працює

За прилавком тестостерону добавки працюють по-різному для призначеного лікування або навіть гормональної замісної терапії для чоловіків. Тому дуже важливо, щоб мати на увазі, перш ніж що-небудь.

Testogen працює шляхом збільшення природного вироблення тестостерону в організмі. Як правило, ви можете зробити це через правильне харчування, а не робити певні речі, як masterbating, але для більшості хлопців додаток просто набагато простіше варіант.

Все, що вам зробити, це прийняти добову дозу 1 до 2 капсул (не більше 4-х), як правило, з їжею і формула піклується про все інше.

Чому це працює

testogen-graph2

Testogen це містить 6 основних компонентів і розроблений для забезпечення людей з кожним типом натуральних інгредієнтів, вони повинні швидко підвищити свій рівень тестостерону.

Інгредієнти, як глюконат цинку, D-аспарагінова кислота і вітамін D, всі були доведені в клінічних випробуваннях на протязі багатьох років, щоб допомогти збільшити ваш тестостерон.

Чим старше ви стаєте, тим більше ви повинні працювати на підвищення вашого рівня тестостерону, тому що, як чоловіки це, на жаль, знижується, як ми стаємо старше. Наведений нижче графік ілюструє це …

Плюси (що мені подобається)

 • Більш напоготові – Моя голова так ясно і попередження , що я в змозі обробляти набагато більше інформації , в даний час. Перед тим , я б прочитав фразу , а потім забути його моменти пізніше.
 • Концентрація є дивним – я можу зосередитися на шляху довше , ніж я міг раніше. Тепер , принаймні годину, перш, ніж це було можливо 5 хвилин. Божевільний.
 • Час відновлення скоротили – Немає більше болю на наступний день , коли я не можу підняти руки! Я відчуваю , що готовий піти з кожною сесією, майже без болю в м’язах.
 • Збільшення ваги швидко – Моя сила майже в два рази, я додаю більше ваги з кожним набором , і я можу підняти, де , як і раніше , я б не зміг. Дуже перекачується про це!
 • Рогатий? Чи не знав , що це буде побічним ефектом, але блін … Я рогатими , ніж я коли – небудь був. Моя подруга дуже щаслива. Я навіть триває довше в ліжку , ніж раніше , щоб мати можливість.

Мінуси (що мені не сподобалося)

 • Більше таблетки? Я відчував , що за ці гроші я міг би отримати більше таблеток в банку. Половина була таблетки і інше було бавовна тримати таблетки на місці.
 • Моя сеча була яскраво – зелений – Я не знаю , чому, але моя сеча була яскравою яскравості зеленого кольору. Я п’ю тонни води, так що це було виразно таблетки , які зробили це. Я читав , що це тіло промивання небажаних поживних речовин. Але все – таки трохи дивно.

Чи існують які-небудь побічні ефекти?

Чи не від того, що я можу бачити, я тільки протестував продукт протягом місяця. Я прочитав кілька відгуків на форумі, де деякі хлопці відчули зростання волосся, де у них не було волосся раніше. Однак вони не сказали, якщо вони змішувалися добавки або навіть приймаючи кілька тіньових продукти, такі як ROIDS, які були пов’язані з сплесками росту волосся.

Натисніть тут , щоб спробувати Testogen ЗАРАЗ »

Testogen проти Божевільний налив

Божевільні насипний увінчалися кращим стек тестостерону на ринку, і з поважної причини теж, це дивовижне додаток і, безумовно, один з кращих бустерів тестостерону там.

Однак після спроби обох, я думаю, Testogen виграє далеко. Це дешевше, ви відчуваєте ефекти протягом першого тижня (Crazy Bulk за 18 днів в цілому), і у вас немає будь-якої агресії кік спини. Я відчував, що я був більш агресивним, приймаючи Божевільна Bulk.

Чи є Testogen афера?

Я прочитав купу відгуків в Інтернеті, перш ніж купити, і я можу запевнити вас, що після спроби цього доповнення для мене безпосередньо, це не афера. Вони забезпечують реальні добавки, які на мій погляд, роботи і я можу бачити, що я використовую їх протягом дуже довгого часу.

Де можна купити Testogen і таке значення?

Ви можете легко придбати Testogen онлайн через веб – сайт виробника.

Пакет № 1 є поставка одного місяця (120 капсул) в даний час $ 54,95 (раніше $ 59,95). Це ламається тільки $ 1,83 на одну порцію.

Пакет № 2 ви купуєте два і отримати один безкоштовний на поставку 3 х місяців (в цілому 360 капсул) в $ 119,95 (раніше $ 179,95). Це ламається тільки $ 1,33 на одну порцію.

Пакет № 3 ви купуєте три і отримати два безкоштовно на поставку п’яти місяців! Ціна становить $ 179,95, скорочення від $ 299,75. Це руйнує до $ 1,26 за порцію і набагато кращої угоди пакета. Це також трапляється найкраще справу на будь-який тестостерону бустера ми розглянули.

Testogen Знижка Пропозиції ціна Купувати онлайн
1 пляшка (1 місяць Поставка) $ 54,95 купити »
2 пляшки (2 місяці поставки) + 1 пляшка Free $ 119,95 купити »
3 пляшки (3 місяці поставки) + 2 пляшки Free + Free Muscle Чайні + Free Testogen Електронна книга
$ 179,95 купити »

Є деякі великі переваги для покупки з офіційного магазину

 • 100% гарантія повернення грошей
 • Швидка доставка по всьому світу Discrete
 • Live Support Chat
 • Спеціальна пропозиція (купити 3 отримати 2 БЕЗКОШТОВНО)
 • Безкоштовна електронна книга
 • Відмінна підтримка клієнтів

Testogen має посісти перше місце в якості загального # 1 Тестостерон Booster на ринку. Ми сподіваємося , що вам сподобалося читати цей  огляд TestoGen !

Testogen код купона 10% OFF: TG10

Experienced Nutritionist with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Universitas Indonesia (UI).

78/100 : by 234 users
Testogen Review
FLASH SALE 20% OFF »