TestoGen Огляд: Чи не чарівна пігулка, але це дивно ефективний

Home » Review » Testogen » TestoGen Огляд: Чи не чарівна пігулка, але це дивно ефективний

Last Updated on

У той час як наш рівень тестостерону може здатися нескінченним запасом, після 30-річного віку кількість гормонів в нашій системі починає виснажувати. У розмірі 1% менше року, менша кількість тестостерону отримують, як ми досягаємо зрілості.

Хоча багато рецептом ліки допомагають боротися з цією втратою, вони приходять з єктенії побічних ефектів і може стати звикання. На щастя, є все-натуральні добавки на ринку , які стосуються цих питань , без всіх побічних ефектів. Один з цих добавок в TestoGen .

TestoGen Огляд: Чи не чарівна пігулка, але це дивно ефективний

Хто Testogen Для?

Testogen, безумовно, був націлений на бодібілдинг і м’язи будівельного ринку. Для тих, хто хоче працювати, набухають і зробити прибуток. Ідея полягає в тому, що за рахунком збільшення рівня тестостерону ви досягнете наступних переваг:

 • Ви досягнете більше зростання м’язів
 • Ви отримаєте більше енергії, щоб змусити себе сильніше в тренажерному залі
 • Ви збільшите час відновлення між тренуваннями
 • Ви будете засвоювати швидше і клаптик жиру.

Всі ці речі, звичайно, побічні ефекти більш високих рівнів тестостерону. Однак, виникає питання. Може TestoGen реально збільшити рівень тестостерону?

Для того, щоб відповісти на це питання ми отримаємо в науку нижче і з’ясувати, чи є речові докази для резервного копіювання всіх цих вимог.

TestoGen Інгредієнти

Testogen Інгредієнти - Testogen Доповнення Факти

Що робить Testogen такий безпечною альтернативою рецептурних препаратів є те, що всі інгредієнти є натуральними. Активні інгредієнти в цьому тестостерону добавки включають в себе:

магнієвий

Однією з основних проблем у виробництві тестостерону є той факт, що наш організм не може отримати доступ до більшої частини тестостерону в нашій системі. Коли тестостерон випущений, 98% з них отримує замикається на природі білка під назвою секс-зв’язуючий глобулін людини (SBHG).

SHBG надає тестостерон він вступає в контакт з марним. В результаті, тільки 2% від тестостерону в нашому організмі вважається вільним тестостероном. Це означає, що все волосся, м’язова маса, і статевий потяг, що чоловіки можуть зібрати є результатом цього 2%. Після того, як у віці 40 років, це число стає ще менше.

Тим НЕ менше, дослідження показали , що магній ГСПГА шкодить . Коли це хімічна речовина вступає в контакт з SHBG, він відганяє білок геть тестостерону , що він задихається життя з. В своєї черги, що коли – то марний тестостерон стає вільним тестостероном, і наші тіла можуть скористатися перевагами цього гормону.

вітамін D

Чоловіки зі збідненим рівнем вітаміну D сприйнятливі до зростання естрогену, гормону, відповідального за надання жінкам жіночі характеристики. Оскільки рівень естрогену збільшення чоловіків, тіло зберігає жир по-різному, зміщуючи все зайву вагу в області кишечника, щоб звільнити місце для наближення плода. Із загальним естрогеном підвищений, чоловіки більш схильні до депресії, підвищений ризик серцево-судинних захворювань, а також ED.

Що робить вітамін D настільки критичне , щоб уникнути естроген є те , що клітини , які лежать всередині синтезують залоз тестостерону в містять вітамін D рецептори . Коли два працюють разом, вони вбивають фермент в організмі називається ароматази. Цей фермент є попередником естрогену виробництва.

бор

Хоча це може бути не найвідомішим поживних речовин, він відіграє важливу роль у виробництві тестостерону. Причина в тому , що тільки 10 мг бору може збільшити вихід вільного тестостерону на 28%. Одночасно з цими результатами дослідження також виявили , що бор також допомагає знизити рівень естрогену в організмі , а також.

вітамін K1

Розробка і будівництво м’язів є відмінним способом для підвищення тестостерону. Проте, мертве-ліфтинг і на корточках складні ваги може привести до зносу на суглоби, кістки і м’язи. Вітамін K1 має важливе значення в омолоджуючих ці натягнуті зв’язки.

Крім того, вітамін K1 доповнює і підсилює вітамін D , коли вони взаємодіють з вашою системою. Вітамін K1 прискорює метаболізм кісток, який де ростуть кістка пролити від уламків мертвих клітин, і ростуть міцні кістки на своєму місці. Це особливо важливо для тих , хто збільшив кількість повторень в тренажерному залі після підвищення тестостерону в їх системі.

Екстракт кропиви листя

Так само, як магній, масла в межах листя, стебел і коріння цієї рослини чинять негативний вплив на SHBG. Багато що, як ГСПГ пов’язує на тестостерон, з’єднання в межах кропиви екстракт листя під назвою isolectins зв’язуються на SHBG. Коли це відбувається, ГСПГ більше не вільно засувка себе на свіжий виробленого тестостерону, що робить гормон безкоштовно.

10% вільного тестостерону перетворюється в чоловічий гормон під назвою дигідротестостерон. У той час як цей гормон добре для тіла, так як більше тестостерону надходить в систему, більше його перетворюється в дигідротестостерон. Як вони кажуть, може бути занадто багато хорошої речі.

Занадто багато дигидротестостерона може привести до зниження волосся і зростання тканини в передміхуровій залозі. Дослідження показали , що екстракт кореня кропиви ефективний при забороняючи зростання ферменту, редуктази, попередник в дигідротестостерон. Не тільки це, але екстракт також знижує запалення тканин передміхурової залози , а також. Тому, кропиви екстракт кореня є ефективним в забезпеченні вільного тестостерону не секрет занадто багато його білків в дигідротестостерон.

D-аспарагінова кислота

Цікавий факт, TestoGen має більш D-аспарагінової кислоти на порцію , ніж будь-який інший добавки , доступних на ринку. D-аспарагінова кислота регулює амінокислоти , які відповідають за вироблення гормонів, іменування лютеїнізуючого гормону (ЛГ).

Гіпоталамус виробляє лютеїнізуючого гормонів в головному мозку. Після того, як ці гормони входять в систему, вони переміщаються вниз в яєчка. Це те, що полегшує виробництво сперми.

Вивільнення сперми допомагає регулювати систему заводний, яке наше тіло. Чим більше сперми ви робите і відпустіть, тим більше тестостерону сім’яників випустить в систему.

екстракт пажитника

Як і багато інших інгредієнти в цьому доповненні, екстракт пажитника підвищує лібідо і рівня тестостерону. Однак те, що робить цей екстракт настільки унікальний, це вплив вона робить на вивільнення інсуліну.

Пажитник екстракт збільшує вивільнення інсуліну в систему, що дуже важливо для тих , хто хоче відновити свої м’язи після фізичних вправ. Причина , чому це є настільки ефективним є те , що Сполучені в межах байпаса трави всі частини тіла і поглинається безпосередньо в печінку.

Це дозволяє системі регулювати вивільнення інсуліну в більш швидкому темпі, полегшення хворобливості і збільшення часу відновлення.

червоний женьшень

Ця рослина дуже корисно в боротьбі з ЕД. Одна з основних причин ЕД обумовлена ​​загартовані артерій. Вибір є їжа з штучними інгредієнтами, консервантами та іншими добавками, складає протягом довгого часу. Оскільки наші тіла стають не в змозі зламати ці рафінований цукор і сторонні речовини, вони засмічують артерії і з часом твердне.

Коли це відбувається, кров не може вільно текти по всій системі. Це означає, що шляхи до серця, мозку, і яєчка все заблоковані. Коли це відбувається, напади ЕД починаються і з часом стають хронічними.

Один з найсильніших засобів для чищення для артерій являє собою газ називається оксидом азоту. Оксид азоту відповідає за очищення шляхів в артеріях накопичення, сміття, і мертвих клітин. Дослідження показали , що червоний женьшень має суттєвий вплив на збільшення продукції оксиду азоту .

вітамін B6

Там немає сумнівів в тому, що ми сповільнитися, як ми стаємо старше. Як кисень кров має проблеми прокачування по всьому тілу, недолік кисню в мозок може мати багато побічних ефектів. Ці ефекти включають в себе відсутність сну, дратівливості і депресії.

Коли виробництво тестостерону зупиняється, інші гормони взяти на себе. Одним з них є кортизол. Кортизол є нашим гормоном стресу. Це є основною причиною багатьох захворювань, в тому числі ЕД.

Як стрес стає хронічним, підвищений рівень кортизолу став звичайним явищем. Єдиний спосіб зупинити виробництво цього гормону полягає в створенні інших гормонів і нейротрансмітерів , які фіксують проблеми надлишку кортизолу викликає. Дослідження показали , що вітамін B6 допомагає полегшити вироблення серотоніну. Це є нейромедіатором , який допомагає дати сигнали мозку щастя. Природно, це викликає рівень кортизолу знижуватися.

цинк

Це не можна заперечувати, що імунні системи легше йти на компроміс, коли ми старіємо. Ось що цинк таке велике доповнення в холодну пору року. Мало того, що цинк має імуностимулюючі властивості, але він також може підняти до рівня Т.

Дослідження зі спортсменами , що прийом 3 мг цинку щодня в протягом місяця спостерігалося значне збільшення рівня тестостерону по порівнянні з тими , хто отримував плацебо ( дослідження ).

Біоперін

Так само, як вітамін К1 і вітамін D доповнюють один одного, Біоперін компліменти всі активні інгредієнти в цьому додатку. Похідне від чорного перцю, це хімічна сполука прискорює біологічну доступність багатьох хімічних речовин, що зустрічаються в природі. Це робить його легше для вашого тіла, щоб поглинути всі інші поживні речовини.

TestoGen побічні ефекти

У той час як активні інгредієнти в цьому доповненні природні, вони як і раніше складаються з хімічних речовин. Ось чому, якщо ви берете TestoGen поряд з іншими препаратами, можуть бути деякі побічні реакції.

Справді, деякі дослідження показали, що TestoGen може зменшити загальну кількість сперматозоїдів. У той час як інші дослідження показали, що добавка може збільшити передміхурову залозу у літніх чоловіків-користувачів. Однак, здебільшого, це доповнення виявляється безпечним для всіх людей, щоб взяти.

TestoGen Відгуки клієнтів та результати

Перед покупкою будь-якого доповнення в перший раз, це добре, щоб отримати уявлення про те, як інші, які використовували продукт знайшов. Досить сказати, що за допомогою TestoGen, здається, позитивний досвід для тих, хто використовує доповнення.

Testogen Відгуки клієнтів - До і після

Одним з найгучніших результатів для тих, хто використовував його помітно більше м’язів. Це вірно це, хто був в хорошій формі, і для тих, хто ніс зайву вагу. Користувачі помітили величезне поліпшення, коли справа доходить до рівнів енергії в тренажерному залі.

Testogen Відгуки клієнтів - До і після

TestoGen, здається, працює в усіх напрямках для тих, хто в будь-якому віці. У той час як найбільш популярно серед людей, в кінці 40-х до середини 50-х років, які використовують добавки, щоб поліпшити їх настрій і лібідо, результати були записані для молодих людей, які також відзначили позитивні зміни в перспективі на вершині своєї підвищеної м’язової маси.

Плюси і мінуси

плюси:

 • Підвищує рівень тестостерону з використанням стероїдів
 • Не спричиняє Смертельні Побічні ефекти
 • Адреси Інші питання здоров’я (серцево-судинні захворювання, низький кров’яний тиск)
 • Безпечніше, ніж Ін’єкції
 • Більш високі рівні довіри

мінуси:

 • Доступно тільки через веб-сайт
 • Може викликати акне
 • Збільшення Anger (як і всі Вводячи більше тестостерону)
 • Рекомендована доза становить 4 таблетки на день

рекомендація

У той час як деякі потенційні побічні ефекти можуть бути причиною для занепокоєння, позитиви TestoGen далеко переважують їх недоліки. Одним з найбільш яскравих результатів оглядів є кількість м’язової маси тих, хто використовує доповнення зодягнулися.

TestoGen допомагає людині відчути себе людиною знову і робить це без використання штучних хімічних речовин. Тільки ці причини достатньо, щоб отримати нашу підтримку для TestoGen як надійного тестостерону підвищення добавки.

Де купити Testogen

Де я можу купити TestoGen? Ви можете тільки купити його з офіційного сайту. Ціна Testogen досить висока, але добре стоїть за якість. Крім того, ви можете отримати знижки, якщо ви купуєте пакет з трьох або більше.

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Save $10.00 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 BOTTLE FREE
$119.99
Retail: $209.99
Save $90 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE EBOOK
$179.95
Retail: $349.99
Save $170 Right Now!
buy at the official website »

Натисніть тут , щоб затребувати Testogen по спеціальній ціні »

84/100 : by 252 users
FLASH SALE 20% OFF »