Testogen סקירה: האם אלה גלולות טסטוסטרון הטובים ביותר לגברים או שזו תרמית?

Home » Review » Testogen » Testogen סקירה: האם אלה גלולות טסטוסטרון הטובים ביותר לגברים או שזו תרמית?

Last Updated on

בסקירת Testogen זה אני חוקר את ההשפעות כי מאיץ טסטוסטרון זה היה על הגוף שלי במשך 30 יום. שום דבר לא השתנה בתזונה שלי או כמו שאני האימון, אני פשוט התחלתי לקחת Testogen ונהל מעקב אחר השינויים בגופים. התוצאות הן די מדהימות לעזאזל אם אתה שואל אותי!

סקירת testogen המעמיקה שלי

Testogen - המאיץ טסטוסטרון ביותר של 2016

במהלך השנים האחרונות, עשיתי ניסויים עם דרכים שונות לחיזוק רמות הטסטוסטרון שלי.

למה? ובכן אם לנסח זאת בפשטות, כי אני מרגיש יותר גברי, חזק ובטוח כאשר הטסטוסטרון שלי מורם.

אני מאוד שמח עם חי ההיכרויות שלי (יוצא עם מדריכה אירובית חמה עישון) ולא יכול להתלונן על העבודה שלי. אולם כשזה מגיע לבריאות, אני מאוד אובססיבי מדי להוט לנסות כל דבר שיעזור להגביר טסטוסטרון שלי ולעשות לי חזק.

נתקלתי Testogen כמה חודשים אחורה, אחרי שחברה שלחה לי מייל על זה.

“נסה את זה …” הנושא של קריאת דוא”ל.

אמנם הודעת הדוא”ל הכיל רק קישור ולא שום דבר אחר.

מסוקרן הטענות, החלטתי לתת לו ללכת. אז הזמנתי ערימה של Testogen (3 בקבוקים) שארך לי 3 חודשים.

ביום הגעת הבקבוקים נראים כמו שציפיתי, הגלולות היו בגודל נורמלי הייתי להוט מאוד כדי להתחיל.

בהמשך מופיע סיכום קצר על פני תקופה של ארבעה שבועות (30 יום) של איך הרגשתי פיזית / נפשית בזמן … ואחריו ירה לפני ואחרי.

שבוע 1

 • פיזי: ללא שינוי. אני מרגיש כמו בשבוע שעבר. מתקשה יותר לאמן בבקרים, כך יעבור בערבים.
 • נפש: אני מרגיש נהדר. לא יכול להתלונן, אין הבדל אמיתי שאני יכול להבחין בביצועים הנפשיים שלי.

שבוע 2

 • פיזי: בהחלט להבחין בשינוי כוחי. אני בדרך כלל מרגיש יותר עייף אחרי אימון, אבל אני מתאושש מהר. ורידים מראים על שריר הזרוע שלי שאף פעם לא ראיתי לפני.
 • נפש: מרגיש הרבה יותר ערני ופחות עייף בבקרים. בדרך כלל אני croggy לפני כוס הקפה הראשונה.

שבוע 3

 • פיזי: בום. אני מרגיש חזק יותר מכפי שהרגשתי. אני כבר הרמתי 10 קילו יותר ממה שאני בדרך כלל להרים בלי השרירים הכואבים המשעממים למחרת בבוקר. זה מדהים.
 • נפש: וואו, אני ממש ישן פחות ולקבל יותר לעשות. הריכוז שלי השתפר גם, כדי שאוכל להתמקד במשימות משעממות בקלות.

שבוע 4

 • פיזי: שטויות קודש, השרירים שלי הם צצים בכל המקום. אני מרגיש כמו האלק עכשיו, אף פעם לא היה כזה גדול או בכושר לפני. האם אלה שרירי הבטן שלי ?? אני חושב כך!
 • נפש: הראש שלי צלול, הדגש הוא ליזר חד, יצירתיות היא בשיא של כל הזמנים. אני פשוט מרגיש כל כך נפשי חזק שזה לא מציאותי.

אז כפי שאתם יכולים לראות, בשבוע הרביעי הייתי פיזי ונפשי על נקודה. Testogen הוא ללא ספק אחד גלולות טסטוסטרון הטובות ביותר עבור גברים כי השתמשתי עד כה.

סקירת Testogen: Testogen לפני ואחרי תמונות

מצרכי Testogen הראשיים

testogen-מרכיביםנוסחא Testogen מסתמכת על התרכובות הטבעיות הבאות כדי לשפר את ייצור הטסטוסטרון:

 • D-אספרטית חומצה
  זו רגולטור חומצת אמינו חיוני לייצור LH.
 • ג’ינסנג תמצית
  ג’ינסנג הוא שורש מרפא רב עוצמה זה שימש במשך מאות שנים. זה ידוע בתור טוניק אנרגיה מחטא רב עוצמה. בנוסף, ג’ינסנג הוא משפר ליבידו.
 • Terrestris Tribulus
  מחקרים קליניים מאשרים את האפקטיביות של terrestris Tribulus כשמדובר בשמירה על בריאות הערמונית. זה גם קשור לעלייה ברמות הטסטוסטרון החופשי.
 • חילבה
  נוספת תמצית כי נחקרה ביסודיות שמובילה לעלייה טבעית טסטוסטרון. חילבה הוא גם נוגד חמצון רב עוצמה המשפר את הבריאות הכללית.
 • אבץ
  מינרל זה חשוב מאוד לייצור טסטוסטרון. בנוסף, אבץ תומך בריאות הזרע ומשפר פוריות הגבר
 • סלניום
  זהו מינרל טבעי, זכר המסייע בסילוק רעלים מהגוף שלך.
 • ויטמין B
  TestoGen מכיל שלושה סוגים – B2, B5, B6 ו-. קבוצת B של ויטמינים היא מאוד חיונית עבור רבי תפקודי גוף חיוניים והוא יכול לשפר את מצב הרוח שלך.
 • ויטמין D
  TestoGen מכיל ויטמין D3 ו chloecalciferol. Chloecalciferol לספק 2 יתרונות גדולים. זה יכול להרים רמת הטסטוסטרון החופשי שלכם (הטסטוסטרון שאינה מחוברת חלבון וזה יכול להאט את קצב טסטוסטרון המרת לאסטרוגן.

לחץ כאן כדי לנסות Testogen החברה »

איך זה עובד

מעל דלפק תוספות טסטוסטרון לעבוד בצורה שונה לטיפולים שנקבעו או אפילו טיפול הורמונלי לגברים. אז חשוב לזכור את זה לפני כל דבר.

Testogen עובד על ידי הגדלת הייצור הטבעי של הטסטוסטרון בגוף שלך. בדרך כלל אתה יכול לעשות זאת באמצעות אכילה נכונה ופעילות לא עושה דברים מסוימים כמו masterbating, אבל עבור רוב החבר’ה כתוספת היא רק אופציה הרבה יותר קלה.

כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת מנה יומית של 1 עד 2 כמוסות (לא יותר מ 4), בדרך כלל עם ארוחה ואת הנוסחא דואגת כל דבר אחר.

למה זה עובד

testogen-גרף 2

Testogen הוא מכיל 6 מרכיבים עיקריים והוא ניסח לספק גברים עם כל סוג של מרכיב טבעי הם צריכים להגביר את רמות הטסטוסטרון שלהם במהירות.

המצרכים כמו Gluconate אבץ, D-אספרטית חומצה וויטמין D כל הוכחו בניסויים קליניים לאורך השנים כדי לעזור להגדיל טסטוסטרון שלך.

ככל שתתבגר, יותר אתה צריך לעבוד על חיזוק רמות של טסטוסטרון, כי כמו גברים זה לצערי יורדת ככל שאנו מזדקנים. הגרף הבא ממחיש זאת …

Pros (מה שאני אוהב)

 • נוספת התראה – הראש שלי כל כך ברור התראה כי אני מסוגל לעבד הרבה יותר מידע עכשיו. לפני, הייתי קורא משפט ואז תשכח מזה רגעים מאוחר יותר.
 • הריכוז הוא מדהים – אני יכול להתרכז הרבה יותר ממה שיכולתי לפני. עכשיו זה לפחות שעה, לפני שזה היה אולי 5 דקות. מְטוּרָף.
 • זמני ההתאוששות שהתקצרו – לא עוד כאב למחרת שבו אני לא יכול להרים את ידיי! אני מרגיש מוכן ללכת עם כל פגישה, כמעט ללא כאבים בשרירים שלי.
 • עלייה במשקלם במהירות – הכח שלי הוכפל כמעט, אני מוסיף משקל רב יותר עם כל סט ואני יכול להרים, שם כמו קודם ואני לא יוכל. מאוד שאוב על זה!
 • Hornier? לא ידע שזה יהיה תופעת לוואי, אבל לעזאזל … אני מיוחם יותר משהייה. החברה שלי היא מאוד שמחה. אני אפילו שנמשך כבר במיטה ממה שאני רגיל להיות מסוגל.

חסרונות (מה שאני לא אוהב)

 • גלול יותר? הרגשתי כאילו בשביל הכסף יכולתי להגיע גלולות נוספות בסיר. Half היה גלול ושאר היה כותנה כדי למנוע מהגלולות במקום.
 • הפיפי שלי היה ירוק בהיר – אני לא בטוח למה, אבל הפיפי שלי היה בצבע ירוק זוהר בהיר. אני שותה המון מים, אז זה בהחלט היה גלול כי עשה זאת. קראתי כי מדובר בגוף בפלאשינג את החומרים המזינים הרצויים. אבל עדיין קצת מוזר.

האם יש תופעות לוואי?

לא ממה שאני רואה, בדקתי רק את המוצר במשך חודש. עשיתי לקרוא כמה ביקורות בפורום שבו כמה בחורים חוו צמיחת שיער שם הם לא היו שיער לפני. עם זאת הם לא אומרים אם הם היו ערבוב תוספים או אפילו לקחת מוצרים מפוקפקים במקצת כמו roids כי קושר קפיצות גדילת שיער.

לחץ כאן כדי לנסות Testogen החברה »

Testogen vs גורפת Crazy

עיקר Crazy כבר הכתיר את ערימת טסטוסטרון הטובה ביותר בשוק ויש לכך סיבה טובה מדי, שזה תוספת מדהימה ללא ספק אחד מאיצי טסטוסטרון העליונים בחוץ.

זאת לאחר שניסה שניהם, אני חושב Testogen זוכה ללא ספק. זה פחות יקר, אתה מרגיש את ההשפעות בתוך השבוע הראשון (Bulk המטורף לקח 18 ימים בסך הכל) ו אין לך שום גב בעיטת תוקפנות. הרגשתי כאילו הייתי יותר אגרסיבי כאשר לוקחים גורפת מטורף.

האם Testogen תרמית?

קראתי חבורה של ביקורות באינטרנט לפני שאתה מחליט לקנות ואני יכול להבטיח לכם כי לאחר שניסיתי להשלים זה את זה בעצמי, זה לא הונאה. הם מספקים תוספים אמיתיים כי בעבודה לדעתי ואני רואה את עצמי משתמש בם במשך זמן רב מאוד.

איפה אתה יכול לקנות Testogen ו מהי העלות?

אתה יכול בקלות לרכוש Testogen מקוון דרך אתר האינטרנט של היצרן.

חבילת # 1 הוא אספקת חודש אחד (120 כמוסות) היא כרגע 54.95 $ (בעבר 59.95 $). זה מתפרק רק 1.83 $ למנה.

חבילת # 2 אתה קונה שני ולקבל אחד חינם עבור אספקת 3 חודשים (סה”כ 360 כמוסות) ב 119.95 $ (בעבר 179.95 $). זה מתפרק רק 1.33 $ למנה.

חבילת # 3 אתה קונה שלושה ולקבל שני חינם עבור אספקת חמישה חודשים! המחיר הוא 179.95 $, ירידה מ 299.75 $. זה מתפרק עד 1.26 $ למנה ואת ללא ספק עסקת החבילה הכי הטובה. זה קורה גם להיות את העסקה הטובה ביותר על כל מאיץ טסטוסטרון לאחר שסקרנו.

והצעות הנחת Testogen מחיר קנייה מקוונת
בקבוק 1 (1 חודש אספקה) 54.95 $ לקנות »
2 בקבוקים (2 חודשים Supply) + 1 בקבוק חינם 119.95 $ לקנות »
3 בקבוקים (3 חודשים Supply) + 2 בקבוקים חינם + תה שרירים חינם + חינם Testogen Ebook
$ 179.95 לקנות »

יש כמה יתרונות גדולים קונה מהחנות הרשמית

 • 100% החזר כספי מובטח
 • מהיר ברחבי העולם משלוח דיסקרטית
 • תמיכה בצ’ט בזמן אמת
 • הצעה מיוחדת (קנה 3 קבל 2 חינם)
 • ספר אלקטרוני חינם
 • תמיכת לקוחות מעולה

יש Testogen לקחת את המקום הראשון בתור Booster טסטוסטרון הכולל # 1 בשוק. אנו מקווים שאתה נהנה לקרוא את זה  סקירת TestoGen !

77/100 : by 153 users
FLASH SALE 20% OFF »