TestoGen סקירה: לא תרופת קסם אבל זה מפתיע אפקטיבי

Home » Review » Testogen » TestoGen סקירה: לא תרופת קסם אבל זה מפתיע אפקטיבי

Last Updated on

בעוד רמות הטסטוסטרון שלנו אולי נראה כמו אספקה ​​אינסופית, אחרי גיל 30 מספר הורמונים בתוך המערכת שלנו מתחיל לרוקן. לקול מנגינת 1% פחות משנה, כמויות קטנות יותר של טסטוסטרון מיוצרות כמו שאנחנו מגיעים לבגרות.

בעוד תרופות מרשם רבות לעזור להילחם אובדן זה, הם באים עם רשימה ארוכה של תופעות לוואי עלול להפוך להרגל. למרבה המזל, ישנם תוספים טבעיים על השוק כי לטפל בבעיות אלה ללא כל תופעות הלוואי. אחת התוספות הללו ב TestoGen .

TestoGen סקירה: לא תרופת קסם אבל זה מפתיע אפקטיבי

מי Testogen עבור?

Testogen כבר ממוקד בהחלט בבניין בניין שריר בגוף בשוק. לאלו שרוצים להתאמן, בתפזורת ולעשות רווחים. הרעיון הוא כי על ידי הגדלת רמות הטסטוסטרון שלך תוכל להשיג את היתרונות הבאים:

 • תוכל להשיג צמיחה שרירה יותר
 • אתם תקבלו יותר אנרגיה כדי לדחוף את עצמך יותר בחדר הכושר
 • תוכל להגדיל את זמן התאוששות בין אימונים
 • תוכל לעכל שומן בגוף מהר לגרוס.

כל הדברים הללו הם בהחלט תופעות לוואי של רמות גבוהות יותר של טסטוסטרון. עם זאת, זה מעלה את השאלה. TestoGen באמת יכול להעלות את רמות הטסטוסטרון שלך?

כדי לענות על שאלה זו נוכל להיכנס המדע מתחת ולברר אם יש ראיות של ממש כדי לגבות את כל הטענות הללו.

מצרכי TestoGen

מצרכי Testogen - תוסף Testogen

מה הופך Testogen כזה אלטרנטיבה בטוחה תרופות מרשם הוא כי כל המרכיבים הם טבעיים. מרכיבים פעילים תוספת טסטוסטרון זה כוללים:

מגנזיום

אחת הבעיות שבבסיס בייצור הטסטוסטרון היא העובדה כי הגוף שלנו לא יכול לגשת ביותר של טסטוסטרון במערכת שלנו. כאשר טסטוסטרון הוא שוחרר, 98% ממנו מקבל נצמד אל ידי גלובולין האנושי מחייב מין שנקרא חלבון טבעי (SBHG).

SHBG הופך את הטסטוסטרון הוא בא במגע עם חסר תועלת. כתוצאה מכך, רק 2% של טסטוסטרון בגופנו נחשב הטסטוסטרון החופשי. כלומר, כל מסת השיער, שרירים, ואת החשק המיני שגברים יכולים לגייס היא תוצאה של 2 כי%. אחרי גיל 40, מספר כי הופך להיות אפילו קטנים יותר.

עם זאת, מחקרים הראו כי מגנזיום כואב SHBG . כאשר כימי זה בא במגע עם SHBG, הוא פושט את החלבון הנחה של טסטוסטרון כי זה חונק את החיים מתוך. בתורו, כי הטסטוסטרון תועלת פעם הופך הטסטוסטרון חופשי, ואת גופנו יכול לקצור את היתרונות של ההורמון.

ויטמין די

גברים עם רמה מדולדלת של ויטמין D רגישים הצמיחה של אסטרוגן, ההורמון האחראי על מתן נשי מאפיינים נשיים. כמו רמות אסטרוגן להגדיל אצל גברים, הגוף מאחסן שומן אחר, הסטה כל המשקל העודף לאזור הבטן כדי לפנות מקום לעובר ממשמש ובא. עם מוגבה אסטרוגן הכולל, גברים נוטים יותר לדיכאון, סיכון מוגבר למחלות לב וכלי דם, ו ED.

מה הופך ויטמין D כל כך קריטית להדיפת אסטרוגן הוא שאיים לשקר בתוך בלוטות הסינתזה של טסטוסטרון מכיל קולטני ויטמין D . כאשר השניים עובדים יחד, הם הורגים אנזים מסוים ארומטאז בשם הגוף. אנזים זה הוא מבשר על ייצור אסטרוגן.

בּוֹר

אמנם זה לא יכול להיות המזין הידוע ביותר, חשוב בייצור הטסטוסטרון. הסיבה לכך היא כי רק 10 מ”ג של בורון עלול להגביר את התפוקה של טסטוסטרון חופשי על ידי 28%. בד בבד עם התוצאות הללו, מחקרים נוספים מצאו כי בורון גם עוזר להפחית את רמות האסטרוגן בגוף גם כן.

K1 ויטמין

עבודה מתוך ובניית שריר היא דרך מצוינת להגדיל טסטוסטרון. עם זאת, מת הרמה כריעת משקולות מאתגר יכולים לגרום בלאי על המפרקים, העצמות, השרירים. K1 הוויטמין חיוני הצערה אלה רצועות מתוחות.

יתר על כן, ויטמין K1 מחמאות ומחזקת ויטמין D כאשר הם מתקשרים עם המערכת שלך. K1 הוויטמין מאיץ מטבוליזם עצם, שבה עצם גוברת לשפוך את הפסולת של תאים מתים, ולגדול עצמות חזקות יותר במקומו. זה חשוב במיוחד עבור מי גדל חזרות בחדר במשקל לאחר עלייה של טסטוסטרון בתוך המערכת שלהם.

סרפד עלים חלץ

בדומה מגנזיום, השמנים בתוך העלים, גבעולים, שורשים של צמח זה יש השפעה שלילית על SHBG. בדומה SHBG נקשר אל טסטוסטרון, תרכובות בתוך isolectins שנקרא תמצית עלי סרפד להיקשר אל SHBG. כאשר זה קורה, SHBG הוא כבר לא בחינם כדי להבריח את עצמו על טסטוסטרון טרי מיוצר, מתן ההורמון בחינם.

10% של הטסטוסטרון החופשי הוא הפך ההורמון הגברי בשם דיהידרוטסטוסטרון. בעוד ההורמון הזה הוא טוב לגוף, כמו יותר טסטוסטרון נכנס למערכת, יותר מזה מומר דיהידרוטסטוסטרון. כמו שאומרים, לא יכול להיות יותר מדי מדבר טוב.

מדי דיהידרוטסטוסטרון עלול לגרום לשיער פחות לצמיחת רקמת בתוך הערמונית. מחקרים הראו כי תמצית שורש סרפד יעילה האוסר על הצמיחה של האנזים, רדוקטאז, מבשר דיהידרוטסטוסטרון. לא רק זה, אלא גם לחלץ מופחת ודלקות של רקמות ערמונית וכן. לכן, תמצית שורש סרפד יעילה להבטיח כי הטסטוסטרון חופשי אינו סמוי יותר מדי החלבונים שלה לתוך דיהידרוטסטוסטרון.

D-אספרטית חומצה

יש עובדה משעשעת, TestoGen יותר חומצת D-אספרטית למנה מאשר כל תוספת אחרת הזמינים בשוק. D-אספרטית חומצה מסדיר חומצות אמינו שאחראי לייצור הורמון, שמות הורמון luteinizing (LH).

ההיפותלמוס מייצר הורמונים luteinizing במוח. לאחר הורמונים אלה להיכנס למערכת, כשהם נוסעים לתוך האשכים. זה מה מקל על ייצור הזרע.

שחרור זרע עוזר לווסת את מערכת השעון כי הוא הגוף שלנו. ככל זרע לך לייצר ולשחרר יותר טסטוסטרון באשכים ישחררו למערכת.

חלץ חילבה

כמו מרכיבים רבים אחרים במוסף זה, תמצית חילבה מגבירה רמות הליבידו וטסטוסטרון. עם זאת, מה שהופך תמצית זו כך ייחודית היא ההשפעה שיש לה על שחרור אינסולין.

חלץ חילבה מגביר את שחרור האינסולין לתוך המערכת, וזה חשוב עבור אלה שמחפשים להתאושש שריריהם לאחר פעילות גופנית מאומצת. הסיבה שזה כל כך יעיל הוא כי תרכובות בתוך מעקף עשב בכל חלקי הגוף נספגים ישירות לתוך הכבד.

זה מאפשר למערכת כדי להסדיר את שחרור אינסולין בקצב מהיר יותר, להקלת כאב ומשפר את זמן החלמה.

ג’ינסנג אדום

צמח זה הוא מאוד שימושי נלחם ED. אחד הגורמים המובילים ED נובע עורקים מוקשים. הבחירה לאכול מזון עם מרכיבים מלאכותיים, חומרים משמרים, ותוספים אחרים מסתכמת לאורך זמן. כשהגוף שלנו להיות מסוגל לשבור אלה סוכרים מזוקקים וחומרים זרים, הם סותמים את העורקים ועם הזמן, להקשיח.

כאשר זה קורה, הדם אינו יכול לזרום בצורה חופשית לאורך כל המערכת. כלומר, שהמסלולים ללב, למוח, ועל האשכים הם כל חסם. כאשר זה קורה, התקפי ED להתחיל בזמן הופכים כרוניים.

אחד סוכני הניקוי החזקים העורקים הוא גז שנקרא תחמוצת חנקתית. תחמוצת חנקן היא אחראית לנקות את השבילים בעורקים של הצטברות, פסולת, ותאים מתים. מחקרים הוכיחו כי ג’ינסנג האדום יש השפעה משמעותית על הגדלת ייצור תחמוצת חנקן .

ויטמין B6

אין ספק כי אנו להאט ככל שאנו מזדקנים. כפי דם מחומצן יש שאיבה צרה בכל הגוף, חוסר החמצן למוח יכול להיות רבות תופעות לוואי. תופעות אלה כוללים חוסר שינה, עצבנות, דיכאון.

כאשר ייצור הטסטוסטרון הוא נעצר, הורמונים אחרים להשתלט. אחד מהם הוא קורטיזול. קורטיזול הוא הורמון הלחץ שלנו. זהו הגורם המוביל של הפרעות רבות, כולל ED.

כמו לחץ הופך כרוני, רמות קורטיזול מוגברות להיות דבר שבשגרה. הדרך היחידה לעצור את הייצור של הורמון זה היא ליצור הורמונים אחרים שמשנה את לתקן את הבעיות העודף קורטיזול גורם. מחקרים הראו כי ויטמין B6 עוזרת להקל את ייצור הסרוטונין. זהו הנוירוטרנסמיטר המסייע לתת אותות המוח של אושר. באופן טבעי, זה גורם רמות קורטיזול לרדת.

אָבָץ

אי אפשר להכחיש כי מערכות חיסון קלות יותר להתפשר כשאנו מזדקנים. זה מה אבץ תוסף נהדר כזה במהלך העונה הקרה. לא רק אבץ יש תכונות חיסון לחיזוק, אבל זה גם יכול להקפיץ את רמות T.

מחקר עם ספורטאים מצאו כי נטילת 3 מ”ג של אבץ בכל יום במשך חודש חלה עלייה משמעותית ברמות הטסטוסטרון בהשוואה לאלו שקיבלו פלצבו ( מחקר ).

ביופרין

בדומה ויטמין K1 ו ויטמין D מחמאה אחת נוספת, ביופרין מחמאות כל המרכיבים הפעילים תוספת זו. נגזר פלפל שחור, תרכובת כימית זו מאיצה את הזמינות הביולוגית של התרחשות כימיקלים רבים באופן טבעי. זה מקל על הגוף שלך כדי לספוג את כל החומרים המזינים אחרים.

תופעות לוואי TestoGen

בעוד החומרים הפעילים במוסף זה טבעי, הם עדיין מורכבים של כימיקלים. לכן אם אתה לוקח TestoGen יחד עם תרופות אחרות, ייתכנו כמה תופעות לוואי.

למעשה, מחקרים מצאו כי TestoGen עשויה להפחית את ספירת זרע כוללת. בעוד מחקרים אחרים מצאו כי התוספת עשויה להגדיל את בלוטת הערמונית משתמשת זכר מבוגר. עם זאת, על פי רוב, תוספת זו מוצגת בטוחה לכל הגברים לקחת.

סקירות של לקוחות TestoGen & תוצאות

לפני רכישת כל תוספת בפעם הראשונה, זה טוב לקבל מושג על איך אחרים שהשתמשו במוצר מצאו אותו. די אם נאמר, באמצעות TestoGen נראה חוויה חיובית לכל מי שהשתמש במוסף.

סקירות של לקוחות Testogen - לפני ואחרי

אחת התוצאות המהדהדות ביותר עבור אלה שהשתמשו בו הוא שריר ניכר יותר. זה נכון לגבי זה שהיו בכושר טוב למי משקל עודף. משתמשים לב שיפור עצום כשמדובר ברמות האנרגיה בחדר במשקל.

סקירות של לקוחות Testogen - לפני ואחרי

TestoGen נראה לעבוד על פני הלוח עבור אלה בכל גיל. אמנם זה פופולרי ביותר אצל אנשים בסוף שנות ה 40 של עד אמצע 50 של מי להשתמש כתוספת לשפר את מצב הרוח ואת הליבידו, התוצאות שלהם הוקלטו עבור אנשים צעירים שיש להם גם ציין שינוי חיובי ב- Outlook על גבי מסת שריר מוגברת שלהם.

יתרונות וחסרונות

יתרונות:

 • מגביר טסטוסטרון עם השימוש בסטרואידים
 • אינו מייצר תופעות לוואי קטלניות
 • כתובות אחרות בנושאי בריאות (מחלות לב וכלי דם, לחץ דם נמוך)
 • בטוח יותר זריקות
 • רמות גבוהות יותר של אמון

חסרונות:

 • אפשרות זו זמינה רק באמצעות אתר האינטרנט שלה
 • יכול לגרום לאקנה
 • כעס מוגבר (כמו בכל דבר היכרות יותר טסטוסטרון)
 • המינון המומלץ הוא 4 כדורים ביום

המלצה

בעוד כמה תופעות לוואי פוטנציאליות עשויות להיות סיבה לדאגה, התוצאות החיוביות של TestoGen עולים בהרבה תשלילים שלהם. אחת התוצאות המרשימות ביותר מ ביקורות הוא כמות מסת השריר למי להשתמש כתוספת יש לשים על.

TestoGen עוזר לגבר להרגיש כמו גבר שוב ועושה זאת ללא שימוש בכימיקלים מעשה ידי אדם. סיבות אלה לבדם אינן מספיק כדי להשיג את תמיכתו הפומבית שלנו עבור TestoGen כתוספת אמינה לחיזוק טסטוסטרון.

היכן ניתן לרכוש Testogen

איפה אפשר לקנות TestoGen? אתה יכול רק לקנות אותו מהאתר הרשמי. מחיר Testogen הוא גבוה למדי אבל בהחלט שווה את זה עבור האיכות. חוץ מזה אתה יכול לקבל הנחות אם אתה קונה חפיסת שלוש או יותר.

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Save $10.00 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 BOTTLE FREE
$119.99
Retail: $209.99
Save $90 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE EBOOK
$179.95
Retail: $349.99
Save $170 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי לטעון המחיר המיוחד Testogen שלך »

58/100 : by 174 users
Testogen Review
FLASH SALE 20% OFF »