Testogen İnceleme: Bu Erkekler için En İyi Testosteron hapları Are Yoksa o bir aldatmaca olduğunu?

Home » Review » Testogen » Testogen İnceleme: Bu Erkekler için En İyi Testosteron hapları Are Yoksa o bir aldatmaca olduğunu?

Bu Testogen incelemede bu testosteron yükseltici 30 günlük süre içinde bedenimde üzerindeki etkilerini araştırmak. Benim diyet veya yolu egzersiz yaparım değişti Hiçbir şey, sadece Testogen almaya başladı ve vücudumda değişiklikler izlenir. Bana sorarsan sonuçları bayağı inanılmaz!

Benim derinlemesine testogen yorumu

Testogen - 2016 En İyi Testosteron Booster

Son birkaç yıl içinde, benim testosteron seviyelerini artırma farklı şekillerde deneme oldum.

Niye ya? Daha erkeksi, güçlü ve benim testosteron kaldırıldığında güvende hissediyorum çünkü, basitçe ifade etmek gerekirse.

Ben (bir sigara sıcak aerobik eğitmeni ile çıkıyor) benim flört hayatı ile çok mutluyum ve iş konusundaki şikayet edemez. sağlık konusunda Bununla ne zaman, benim testosteron artırmak ve beni daha güçlü hale gelmesine yardımcı olacaktır şey denemek için çok takıntılı ve aşırı düşkün değilim.

arkadaş bu konuda bana mail gönderdikten sonra ben, birkaç ay geri Testogen geldi.

“Bu deneyin …” e-posta okuma konusunu.

E-posta kendisi sadece bir bağlantı ve başka bir şey içeriyordu.

Istemlerde Intrigued, ben bir gitmek vermek karar verdi. Yani ben Testogen bir yığın sipariş 3 ayımı sürecek (3 şişe).

varışta beklediğimden olarak şişeler hapları normal büyüklükte idi, baktı ve ben başlamak için çok hevesliydi.

Aşağıda Zihinsel anda / fiziksel olarak ne hissettiğini … Bir önceki ve sonraki atış ardından bir dört hafta (30 gün) süre içinde kısa özetlenmiştir.

1. hafta

 • Fiziksel: Değişiklik yok. Ben geçen hafta aynı hissediyorum. Daha sert bulma sabahları yetiştirmek, böylece akşamları geçer.
 • Ruh: Ben çok iyi hissediyorum. Benim zihinsel performansta fark edebilecek gerçek hiçbir fark şikayet edemez.

2. Hafta

 • Fiziksel: Kesinlikle gücümü bir değişiklik fark. Genellikle bir egzersiz yaptıktan sonra daha yorgun hissediyorum, ama çabuk kurtarma ediyorum. Damarlar daha önce hiç görmediğiniz benim pazı üzerinde gösteriliyor.
 • Ruh: çok daha uyanık ve sabahları daha az yorgun hissetmek. Genellikle kahve ilk fincan önce croggy değilim.

3. Hafta

 • Fiziksel: BOOM. Şimdiye kadar hissettiğimden daha güçlü hissediyorum. Ben genellikle ertesi sabah donuk ağrıyan kasları olmadan asansör 10’dan lbs daha kaldırma oldum. Bu müthiş.
 • Zihinsel: Vay, ben aslında daha az uyku ve daha bitti alıyorum. Benim konsantrasyonu da iyileşmiştir, bu yüzden kolaylıkla sıkıcı görevler üzerinde odaklanabilir.

4. Hafta

 • Fiziksel: Kahretsin, kaslarım her yerde haşhaş. Şu anda hulk gibi hissediyorum, bu büyük ya başlamadan önce forma olmamıştı. Bunlar benim abs misiniz ?? Bence de!
 • Ruh: Aklım açıktır, odak lazer keskin, yaratıcılık tüm zamanların en yüksek altındadır. Sadece gerçek dışı yani zihinsel olarak güçlü hissediyorum.

Gördüğünüz gibi Yani, dördüncü haftasında ben hem fiziksel hem de zihinsel noktada oldu. Testogen şüphesiz bugüne kadar kullandım erkekler için en iyi testosteron hapları yoktur.

Testogen İnceleme: Testogen Önce Fotoğraflar sonra

Testogen Ana Malzemeler

testogen-maddeleriTestogen formül testosteron üretimini geliştirmek için aşağıdaki doğal bileşiklere dayanmaktadır:

 • D-aspartik asit
  Bu amino asit düzenleyici LH üretimi için esastır.
 • Ginseng özü
  Ginseng yüzyıllardır kullanılmaktadır oldu güçlü tıbbi köküdür. Bir enerji tonik ve güçlü bir antiseptik olarak biliniyor. Buna ek olarak, ginseng libido arttırıcı.
 • Tribulus,
  prostat sağlığını korumak için geldiğinde Klinik çalışmalar Tribulus terrestris etkinliğini doğrulamaktadır. Ayrıca serbest testosteron düzeylerinde artışa da bağlantılı.
 • Çemen
  iyice çalışılmış ve bu testosteron doğal artışa yol açar sürülen bir başka özü. Çemen ayrıca genel sağlık geliştirir güçlü bir antioksidandır.
 • Çinko
  Bu maden testosteron üretimi için çok önemlidir. Buna ek olarak, çinko, sperm sağlığını destekler ve erkek doğurganlığı artırır
 • Selenyum
  Bu vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına yardımcı olan doğal iz mineraldir.
 • Vitamin B
  B2, B5 ve B6, – TestoGen üç türlerini içerir. Vitaminlerin B grubu birçok hayati vücut fonksiyonları için çok önemlidir ve ruh halinizi artırabilirsiniz.
 • D Vitamini
  TestoGen vitamin D3 ve chloecalciferol içerir. 2 büyük faydalar sağlayan Chloecalciferol. Bu sizin serbest testosteron seviyesi (proteine bağlı değil testosteron kaldırabilir ve östrojen dönüşme testosteron oranını yavaşlatabilir.

Testogen YAPIN denemek için buraya tıklayın »

Nasıl çalışır

reçetesiz testosteron takviyesi reçete tedaviler veya erkekler için bile hormon replasman tedavisi için farklı çalışır. Bu yüzden bir şey daha önce akılda tutmak önemlidir.

Testogen vücudunuzdaki testosteron doğal üretimini artırarak çalışır. Genellikle mastürbasyon gibi bazı şeyleri yapmaktan sağ ve yeme aracılığıyla yapabiliriz, ancak çoğu çocuklar için bir ek sadece çok daha kolay bir seçenektir.

Tek yapmanız gereken genellikle yemekle birlikte, 1 ila 2 kapsül (en fazla 4) günlük doz almak ve formül her şey halleder.

Neden işe yarar

testogen-grafik2

Testogen 6 ana maddeler içerir ve onlar hızlı bir şekilde testosteron seviyelerinin yükseltilmesi gerekir doğal içeriğin her türü ile erkekleri sağlamak için formüle edilmiştir.

Çinko Glukonat, D-aspartik asit ve Vitamin D gibi Malzemeler tüm testosteron artırmaya yardımcı olmak için yılda klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır.

Biz yaşlandıkça erkek olarak maalesef düşer çünkü Yaşlandıkça, daha sen, testosteron düzeylerini artırılması üzerinde çalışmak gerekir. Aşağıdaki grafik bunu göstermektedir …

Artıları (İstediğimi)

 • Daha uyarısı – Kafam çok açık ve ben şimdi çok daha fazla bilgiyi işlemek mümkün değilim alarm. Önceden, bir cümle okurdum ve daha sonra bunu anlar unutur.
 • Konsantrasyon bir şaşırtıcı – Ben artık ben kadar mümkün olmayan daha yol konsantre olabilir. Belki 5 dakika önce Şimdi, en az bir saat bu. Çılgın.
 • Kurtarma süreleri kısalmış – Artık acı Kollarımı kaldıramayacak ertesi gün! Her oturumda, benim kaslarda neredeyse hiç ağrı ile gitmek için hazır hissediyorum.
 • Artan ağırlıkları hızla – Gücüm neredeyse iki katına, her set ile daha fazla ağırlık ekliyorum ve ben mümkün olmaz eskisi gibi yerlerde, kaldırabilir. Çok bu konuda pompalanır!
 • Hornier? Bu bilmiyordum bir yan etkisi olabilir, ama lanet … Ben hiç oldum daha hornier değilim olacaktır. Kız arkadaşım çok mutlu. Ben edebilmek için kullanılan daha ben bile yatakta daha uzun ömürlü ediyorum.

Eksileri (ben beğenmedim neyi)

 • Daha hapı? Ben tencerede fazla hap kazanılmış olabilir parayla hissettim. Yarım hap ve dinlenme yerinde hapları tutmak pamuk oldu.
 • Benim işemek parlak yeşildi Neden emin değilim ama benim işemek parlak parlaklık yeşil renk oldu -. Suyun bir ton içecek, bu yüzden de bunu yapan kesinlikle hap oldu. Bu istenmeyen besinleri dışarı kızarma vücut olduğunu okuyun. Ama yine de biraz tuhaf.

Herhangi bir yan etkisi var mı?

Değil Görebildiğim kadarıyla, sadece bir ay ürünü test ettik. Bazı adamlar önce saçları yoktu saç büyüme yaşadı birkaç forum değerlendirmeleri okudum. onlar takviyeleri karıştırma ve hatta saç büyüme atakları ile bağlantılı olmuştur roids gibi biraz gölgeli ürünleri götürüyorlardı Ancak onlar söylemedi.

Testogen YAPIN denemek için buraya tıklayın »

Çılgın Bulk vs Testogen

Çılgın toplu dışarısı üst testosteron güçlendiriciler biri inanılmaz bir besin takviyesidir ve arayla da piyasada ve iyi bir nedenle en iyi testosteron yığını taçlandırıldı.

Ancak her iki denedikten sonra ben Testogen farkla kazanır düşünüyorum. Daha az pahalı, ilk hafta içinde etkilerini hissetmeye (Çılgın Toplu toplamda 18 gün sürdü) ve herhangi bir saldırganlık vuruşu sırtlarını yok. Çılgın Toplu çekerken ben daha agresif oldu sanki hissetti.

bir aldatmaca Testogen mı?

Online satın almaya karar vermeden önce değerlendirme bir demet okumak ve kendim için bu eki dışarı denedikten sonra bunun bir aldatmaca olmadığını size temin ederim. Onlar ve benim bakış çalışmalarında Kendime çok uzun zamandır bunları kullanarak görebilirsiniz gerçek takviyeleri sağlarlar.

Nerede Testogen al ve Maliyet nedir miyim?

Kolayca satın alabilirsiniz Testogen üreticinin web sitesi üzerinden çevrimiçi.

Paket # 1 bir ay kaynağı (120 kapsül) şu anda $ 54.95 (daha önce $ 59.95) olmasıdır. Bu aşağı porsiyon başına sadece $ 1.83 ile kırar.

Paket 2. İki tane ve 119,95 $ (daha önce 179,95 $) de 3 aylık kaynağına (360 kapsül toplam) için ücretsiz olsun. Bu aşağı porsiyon başına sadece $ 1.33 ile kırar.

Paket 3. üç tane satın almak ve beş aylık bir kaynağı için iki serbest olsun! Fiyat 179,95 $, $ 299,75 bir azalmadır. Bu aşağı iyi paket anlaşma porsiyon başına ve arayla $ 1.26 ile kırar. Ayrıca önce incelediğimiz herhangi testosteron artırıcı bir etkinlikte en iyi anlaşma olur.

Testogen İndirim Teklifleri Fiyat Çevrim içi satın al
1 Şişe (1 Ay Tedarik) $ 54.95 satın »
2 şişe (2 Ay Tedarik) + 1 Şişe Ücretsiz 119,95 $ satın »
3 Şişeler (3 Aylık Besleme) + 2 şişe Ücretsiz + Ücretsiz Muscle Çay + Free Testogen E-kitap
$ 179.95 satın »

bazı büyük avantajlar resmi mağazadan satın almaya vardır

 • % 100 Para İade Garantisi
 • Hızlı Ayrık Nakliye Dünya Çapında
 • Canlı Sohbet Desteği
 • Özel Fırsat (3 Get 2 SERBEST Al)
 • Ücretsiz e-kitap
 • Mükemmel Müşteri Destek

Testogen piyasada genel 1. Testosteron Booster olarak üst noktaya çekmek vardır. Biz bu okuma zevk umut  TestoGen gözden !

Testogen kupon kodu% 10 KAPALI: TG10

Experienced Nutritionist with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Universitas Indonesia (UI).

50/100 : by 147 users
Testogen Review
FLASH SALE 20% OFF »