TestoGen İnceleme: Gerçekten hızlı Build Muscle mu ve O Your Money değer mi?

Home » Review » Testogen » TestoGen İnceleme: Gerçekten hızlı Build Muscle mu ve O Your Money değer mi?

Last Updated on

TestoGen Ürün Özeti

Testogen - 2016 En İyi Testosteron Booster

 • testosteron doğal üretimini arttırır
 • Daha testosteron güç ve dayanıklılık artar
 • İnşa fazla kas ve kas kütlesini artırmak
 • konsantrasyonunu artırır ve odaklanmamızı sağlayan
 • Aşırı vücut yağ erir özellikle göbek çevresinde
 • Senin Işıklar ON FIRE libido
 • Gerçek malzemeyi artırılması testosteron
 • BÜYÜK DOZ gerçek sonuçlar üretmek için
 • olumsuz yan etkiler olmadan tüm doğal maddeler
 • 3 2 Get Free al ya da 2 Ücretsiz 1 Get al
 • 60 Gün% 100 Para İade Garantisi!

TestoGen Hakkında

TestoGen şimdi yaklaşık üç yıldır piyasada olmuştur. Şirket piyasada çıkalı Zamanla 2014 en sonuna bu ürün çıkardık, bu sektöre damgasını vuran ve uzun ömürlü bir üst 3 yarışmacı olarak kendini katılaşmış kesinlikle gelmiştir.

Eğer Testogen yorumlara ararsanız, bu ürünün son derece olumlu yorumlar aldığını göreceksiniz.

Bu rekabetin çoğundan daha iyi bir fiyata sektör lideri malzemeler ve dozlarını sahip bir ürün formüle çünkü neden mantıklı!

o ürüne gelince bunu yaptım yani, gitmek için ilk yer maddeler listesidir!

TestoGen Malzemeler

testogen-maddeleriBu ürünün ilk kez piyasaya sürüldüğünde, ben bileşenlerin hızlı bir tarama yaptım ve ben yaptım, ben bu ürünü ya da bunun biri olarak görevden muhtemelen onun para ya için TestoFuel Gerçek bir sefer verecektim o anda biliyordum piyasadaki en iyi testosteron güçlendiriciler.

Ciddi, malzemeler nelerdi okuduktan sonra hemen bir şişe sipariş ve bana koştu vardı. Sadece ben hemen bu ürünü gözden istediniz, ama aynı zamanda bunu kullanmak istedi! ..never muhtemelen daha da iyi olabilir aslında sakıncası … Sonra uzun süredir ve çok memnun TestoFuel ve Başbakan Erkek kullanıcı olmuştu ve ben sadece onlarla eşit ürünlere bulma kullanılmamıştır!

D-Aspartik asit

Bu TestoGen ve iyi bir nedenle merkez bileşendir – Çalışır çünkü!  Bir erkek D-aspartik asit aldığında bir şey olarak adlandırılan luteinize edici hormon (LH) üretimini uyarır. LH hormonu serbest testosteron üretimini uyarır!

Pek çok test ve çalışmalar, D-aspartik asit olduğu gösteren kanıtlar insanlar üzerinde yapılmıştır vücutta luteojenik hormon (LH) artırılması için en etkili bir bileşikler ve bu üzerinde doğrudan bir etkiye sahip testosteron düzeylerinin artırılması .

I D-aspartik asit içeren diğer ürünlerin incelemelerde daha önce bahsedilen gördüğümüz gibi,  araştırma göstermiştir , bu amino asit, daha da olabilir  , sadece 13 gün içinde, sırasıyla% 46 ve% 45.5 oranında luteinize edici hormon ve testosteron, güçlendirir.

Bütün doğrudan serbest testosteron seviyeleri artar biçimiyle ilgiliydi – D-Aspartik Asit artan enerji seviyeleri, cinsel dürtü, dayanıklılık ve gücü ile bir erkek vücuduna oynadığı rol için hayati önem taşımaktadır!

Tribulus Terrestris

O, meyve var bir bitki yaprakları ve kökleri dünyada tıbbi amaçlar çeşitli için kullanılmıştır. Erkekler için olduğu en yaygın libido artırmak için kullanılan ve birçok doğal testosteron yükseltici takviyeleri bu madde göreceksiniz. Aynı zamanda kalp ve yüksek tansiyon ve yüksek kolesterol de dahil olmak üzere dolaşım ilgili meselelere eğilmek üzere ek olarak kullanılır.

Bu madde esas faydası ile ilgisi var ölçülebilir libido artırma yeteneğini . Tribulus, araştırma, bir şey oldukça iyi üzerinde anlaşmaya varılan ve okudum tıbbi çalışmaların çoğunda yönüyle kabul edildi ve bu yani Tribulus Terrestris libido artırır .

Ben bulduk Nerede serbest testosteron düzeylerini artırır ne kadar söz konusu olduğunda bazı anlaşmazlık olduğunu. Ben Tribulus artan testosteron düzeyleri üzerinde hiçbir etkisi çok az olduğunu söyleyen bazı çalışmalar okudum ve o 57% 16’dan% yerden testosteron artırmak için göstermiştir diğerlerini okudum.

Tribulus Terristris açısından Kendi kişisel görüş ve sonuca jüri serbest testosteron tür ondan alabilirsiniz artırmak tam olarak ne üzerinde hala olmasıdır. Benim tahminim% 0 değil ve değil% 57, ve o arada bir yerde olması. Heck, sadece% 16 olsa bile, ben alacağım! Daha devam eden araştırmalar yapılması gerekmektedir.

Unutulmaması gereken bir şey bazı testosteron yükseltici ürünlerin bir ve tek madde olarak Tribulus olması. Hatta tek madde olarak Tribulus’un sadece 45 mg vardı bu sitede bir gözden geçirdi. TestoGen bir kuyruklu sahip Tribulus 300 mg ve hatta ürünün ana madde değildir.

Yine, en sık okuduğum tıbbi çalışmalar arasında mutabakat sağlanan bir şey olmasıydı Tribulus artan libido üzerinde kesin olumlu etkisi oldu . Yani tek başına yarar, artı kalp, dolaşım, kan basıncı ve yüksek kolesterol sorunları için onunla ek avantajlar elde gerçeği, ben malzemelerle de Tribulus, sahip seviyorum.

Panax ginseng

Panax ginseng libido ve asist uyarır güçlü ereksiyon . Aynı zamanda, iyileştirme için kullanılan fiziksel dayanıklılık, dayanıklılık, enerji seviyelerini ve konsantrasyon . Ayrıca vücutta Nitrik Oksit aktiviteyi artırma ortak bir madde olduğunu. Genel mükemmel madde fiziksel ve zihinsel size netleştirmek için.

çemen otu

Gösterilmiştir harika doğal bitki testosteron seviyelerini gücünü artırmak dayanıklılık ve canlılığını artırmak, erkek libido geliştirmek ve normalleştirmek . Sadece Çemen gelmez cinsel uyarılma artırmak ama aynı zamanda orgazm cinsel gücü artırır .

Ben Çemen bir testosteron yükseltici takviyesi çözümün bir parçası olarak dahil olması gibi başka neden de östrojen üzerindeki etkisidir. (Çalışmalar bunun gibi ) olduğunu göstermektedir Çemen erkeklerde güçlü bir anti-östrojenik etkiye sahiptir ve biz biliyoruz östrojen bir testosteron katil biz 30’ın ve ötesinde geç bizim orta içine almak özellikle de, bize erkekler için.

Gibi testosteron doğal olarak yaşla birlikte azalır , meydana eğilimindedir olanlar ondan östrojen düzeylerini artırmak , hiçbir libido (cinsel dürtü) çok az gibi düşük testosteron tüm tipik semptomlar ile sonuçlanan vücudumuzdaki hormon dengesi üzerinde enerji ve kuvvet kaybı tozu dumana katıyor , vücut yağ, ruh hali değişiklikleri ve kötü kardiyovasküler sağlık arttı.

Özel fiyat ile Testogen sipariş tıklayınız »

Çinko

Erkek vücudu teşvik çok etkili olduğu bulundu testosteron üretimi artırmak . Aslında sağlık yararları oldukça çeşitli vardır ve yaygın olan bir afrodizyak olarak bilinen , ayrıca sağlıklı sperm kalmasına yardımcı olur. Orada çiğ istiridye bir afrodizyak olduğunu söylemesinin bir sebebi var ve bunlar Çinko son derece yüksek olduğu için bu kadar!

Çinko aslında, bu yüzden, östrojen için testosteron dönüştüren aromataz enzimi eylemlerini engeller çinko testosteron korur .

Ayrıca, kas büyümesini ve genel sağlık teşvik geldiğinde Çinko aynı zamanda önemli bir bileşendir. Bu çalışma dışarı gerçekten duymuş olduğunuz özellikle gerçekten önemli dopamin üretimini teşvik eder. Bu yeteri kadar yararlı olmasaydın, Çinko ayrıca beynin odaklı ve keskin kalmasına yardımcı olur.

Vitaminler B2, B5, B6

B vitaminleri Bu grup tarafından testosteron seviyelerini fayda için birlikte çalışan bir amino asit grubudur testosteron sentezinin oranının artırılması diğer anlamlı sağlık yararları sunmak ile birlikte. Vitamin B kompleksi, bu suda çözünen vitaminler, yani erkek anti-östrojenik olduğu gösterilmiştir etkin bir şekilde östrojen düzeylerinin azalmasına neden olur . Sadece bu değil, ama B vitamini aynı zamanda mükemmel ve tanınıyor enerji üretimin artırılması karbonhidrat dönüşüm yoluyla.

D vitamini

Açısından en iyi ve en verimli vitaminler biri sizin testosteron seviyelerini yükselterek . Aslında değil hatta gerçekten bir vitamin, ama bunun yerine anlamıyla vücudunuzda fonksiyonları yüzlerce düzenleyen bir hormon bulunuyor. D vitamini ve testosteron arasındaki bağlantıyı gösteren tıbbi araştırma çalışmaları çok.

Endokrinoloji Dergisi 2012 yılında bildirilen düşük serum D vitamini düzeyleri erkeklerde düşük serum testosteron düzeyleri ile bağlantılı olduğunu . Graz Tıp Üniversitesi D3 vitamini takviyesi tam bir yıl saygın% 20 oranında 165 denek serbest testosteron seviyesini arttırdığını 2011 yılında bildirmiştir. Biz D vitamini sosyal yardımın artırılmasını harika testosteron sadece bütün bir makale yaptı

Selenyum

Doğal bir iz mineral toprakta bulunan ve düzgün dahil vücut çalışmasına yardımcı İçinde özelliklerinin bir numarası vardır sperm hareketliliğinin artırılması ve vücudunuzdan bu sağlıksız toksinler almak için kritik olan antioksidan etkilerinin artırılması. Aynı zamanda yüksek kan basıncını düşürmede yardımcı olduğu bilinmektedir.

Kullanım talimatları

 • Gün boyunca yayılmış 4 kapsül alınması tavsiye edilir
 • Daha sonra akşam alarak kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden sonra bir tane, sonra bir tane tavsiye
 • Başka bir seçenek (ve şu anda yapıyorum bir) kahvaltıdan sonra 2 kapsül ve akşam yemeğinden sonra 2 kapsül almaktır

Nerede Testogen al ve Maliyet nedir miyim?

Kolayca satın alabilirsiniz Testogen üreticinin web sitesi üzerinden çevrimiçi.

Paket # 1 bir ay kaynağı (120 kapsül) şu anda $ 54.95 (daha önce $ 59.95) olmasıdır. Bu aşağı porsiyon başına sadece $ 1.83 ile kırar.

Paket 2. İki tane ve 119,95 $ (daha önce 179,95 $) de 3 aylık kaynağına (360 kapsül toplam) için ücretsiz olsun. Bu aşağı porsiyon başına sadece $ 1.33 ile kırar.

Paket 3. üç tane satın almak ve beş aylık bir kaynağı için iki serbest olsun! Fiyat 179,95 $, $ 299,75 bir azalmadır. Bu aşağı iyi paket anlaşma porsiyon başına ve arayla $ 1.26 ile kırar. Ayrıca önce incelediğimiz herhangi testosteron artırıcı bir etkinlikte en iyi anlaşma olur.

Testogen İndirim Teklifleri Fiyat Çevrim içi satın al
1 Şişe (1 Ay Tedarik) $ 54.95 satın »
2 şişe (2 Ay Tedarik) + 1 Şişe Ücretsiz 119,95 $ satın »
3 Şişeler (3 Aylık Besleme) + 2 şişe Ücretsiz + Ücretsiz Muscle Çay + Free Testogen E-kitap
$ 179.95 satın »

Testogen piyasada genel 1. Testosteron Booster olarak üst noktaya çekmek vardır. Biz bu okuma zevk umut  TestoGen gözden !

senin Testogen özel fiyat talep için buraya tıklayın »

95/100 : by 173 users
Testogen Review
FLASH SALE 20% OFF »