TestoGen İnceleme: Not a Sihirli Hap Ama o Şaşırtıcı Etkili var

Home » Review » Testogen » TestoGen İnceleme: Not a Sihirli Hap Ama o Şaşırtıcı Etkili var

Last Updated on

Bizim testosteron düzeyleri sonsuz bir kaynağı gibi görünse de, 30 yaşından sonra sistemimizde hormonların sayısı tüketen başlar. Biz olgunluğa ulaşması olarak% 1 daha az bir yıllık ayarlamak için, testosteron küçük miktarlarda üretilmektedir.

Birçok reçeteli ilaçlar bu kaybı mücadeleye yardımcı olsa da, yan etkileri bir ayin ile gelip alışkanlık yapan olabilir. Neyse ki, tüm olumsuz etkiler olmadan bu sorunlara çözüm piyasada tamamen doğal takviyeleri vardır. Bu takviyeleri biri TestoGen .

TestoGen İnceleme: Not a Sihirli Hap Ama o Şaşırtıcı Etkili var

Testogen için kim?

Testogen kesinlikle vücut geliştirme ve kas bina pazarında hedef olmuştur. çalışmak isteyenler için, yukarı ambalajsız ve kazanç elde ediyorlar. fikir testosteron seviyelerini arttırarak aşağıdaki faydaları elde edecektir:

 • Daha kas büyüme elde edecek
 • Sen daha fazla enerji spor salonunda sert kendinizi zorlamaya alacak
 • Sen egzersiz arasındaki toparlanma süresi artacak
 • Sen daha hızlı ve parçalamak vücut yağ metabolize olur.

Bütün bunlar kesinlikle daha yüksek testosteron düzeylerinin yan etkileridir. Ancak bu soruyu yalvarır. TestoGen aslında testosteron düzeylerini artırmak miyim?

Aşağıda bilim içine almak ve bu iddiaların hepsi yedeklemek için gerçek kanıtlar varsa dışarı bulacaksınız Bu soruyu cevaplamak için.

TestoGen Malzemeler

Testogen Malzemeler - Testogen Ek Gerçekler

Ne reçeteli ilaçlara Testogen böyle bir güvenli bir alternatif yapar tüm malzemeler doğal olmasıdır. Bu testosteron takviyesi aktif maddeler şunlardır:

Magnezyum

testosteron üretiminde yatan konulardan biri bizim vücut sistemimizde testosteron en erişemez o gerçektir. testosteron serbest bırakıldığında, bunun% 98 doğal olarak oluşan bir protein olarak adlandırılan cinsiyet bağlanan insan globulin (antimuan ve civa) ile üzerine kilitlenmiş olur.

SHBG faydasız temas testosteron vermektedir. Sonuç olarak, vücudumuzdaki testosteron sadece% 2’si serbest testosteron kabul edilir. Yani erkekler toplayabilecek tüm saç, kas kütlesi ve cinsel dürtü o% 2’lik bir sonucudur demektir. 40 yaşından sonra ise bu rakam daha da küçük hale gelir.

Bununla birlikte, araştırmalar göstermiştir ki, magnezyum SHBG acı . Bu kimyasal SHBG ile temasa geçtiği zaman, bunun dışında yaşam boğuyor testosteron kapalı proteini şeritler. Buna karşılık, o zamanlar yararsız testosteron serbest testosteron olur ve vücudumuzun hormon yarar olabilir.

D vitamini

D vitaminin bir tüketilmiş düzeyi ile Erkekler östrojen, kadınlara feminen özelliklere veren sorumlu hormon büyümesine hassastır. östrojen düzeyleri erkeklerde arttıkça, vücut yaklaşan bir fetüs yer açmak için bağırsak alanına tüm aşırı kilo kayması, farklı yağ depolar. toplam östrojen yükselmiş, erkekler artan kardiyovasküler hastalık riski ve ED, depresyona daha yatkındır.

Ne östrojen sakınma için D vitamini çok kritik kılan testosteron en sentezleme bezi içindeki yalan hücreler olmasıdır D vitamini reseptörleri içerirler . İki birlikte çalışmak sonunda, vücudun denilen aromataz içinde bir enzim öldürür. Bu enzim, östrojen üretimi öncüsüdür.

Bor

Bu en iyi bilinen besin olmayabilir de, testosteron üretiminde önemli. Sebebi bor sadece 10 mg olabilir olmasıdır serbest testosteron üretimini artırmak % 28. Bu sonuçlar ile birlikte ele çalışmalar, bu boru da vücut içinde östrojen seviyeleri düşük olur bulundu.

Vitamin K1

Çalışırken ve bina kas testosteron artırmak için harika bir yoldur. Ancak, ölü kaldırma ve çömelme zorlu ağırlıkları aşınmaya neden ve eklemler, kemikler ve kas üzerinde yırtılabilir. Vitamin K1 bu gergin bağlar gençleştirici esastır.

Ayrıca, Vitamin K1 tamamlar ve güçlendirir bunlar sistem ile etkileşime girdiğinde D vitaminini. Vitamin K1 büyüyen kemikler ölü hücrelerin artıkları kapalı tutmak ve onun yerine güçlü kemiklere büyümek nerede kemik metabolizmasını hızlandırır. Bu da, sistem dahilinde testosteron artışı aşağıdaki ağırlık salonunda temsilcileri arttı olanlar için özellikle önemlidir.

Isırgan yaprağı ekstresi

Çok magnezyum gibi yaprakları içinde yağlar, ve bu bitkinin kökleri SHBG üzerinde olumsuz bir etkiye sahip saplar. SHBG testosteron üzerine bağlanan çok gibi, ısırgan yaprağı özütü adı isolectins olan bileşikler, SHBG üzerine bağlanır. Bu durumda, SHBG artık ücretsiz hormonu render taze üretilen testosteron üzerine kendisini mandalını serbesttir.

serbest testosteron% 10 dihidrotestosteron adında bir erkek hormonu dönüştü. daha testosteron sistemini girerken bu hormon, vücut için iyi olsa da, bunun daha dihidrotestesterona dönüştürülür. Dedikleri gibi, iyi bir şey çok fazla olabilir.

Çok fazla dihidrotestosteron az saç ve prostat içindeki doku büyümesi neden olabilir. Çalışmalar göstermiştir ısırgan kök ekstresi enzim büyümesini engelleyen etkili olduğu, dihidrotestosteron, ön-redüktaz. , Ama ekstrakt aynı zamanda şu şekilde de prostat dokuları inflamasyonlar indirgenmiş sadece. Bu nedenle, ısırgan kökü ekstresi serbest testosteron dihidrotestosteron içine proteinlerin çok fazla gizli olmadığını sağlamada etkilidir.

D-Aspartik asit

İşin eğlenceli yanı, TestoGen piyasada mevcut başka herhangi bir ek daha porsiyon başına daha D-aspartik asit bulunmaktadır. D-Aspartik asit amino asitleri düzenleyen luteinize edici hormon (LH) adlandırma hormon üretiminden sorumludur.

Hipotalamus beyinde luteinize edici hormon üretir. Bu hormonlar sisteme girdikten sonra onlar testislerin içine çekilirler. Bu sperm üretimini kolaylaştırmaktadır şeydir.

sperm serbest bırakılması bizim organıdır saat mekanizması sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Eğer üretmek ve serbest daha sperm, daha testosteron testis sisteme yayınlayacak.

Çemen Özü

Bu ekinde diğer birçok malzemeyi gibi, çemen özü libido ve testosteron düzeylerini artırır. Ancak, ne bu özü bu kadar benzersiz kılan insülin salınımı üzerinde sahip olduğu etkisidir.

Çemen Özü insülin salınımını arttırır yorucu egzersiz sonrası kaslarını kurtarmak için isteyenler için önemli olan sistemin içine. Bu kadar etkili olmasının nedeni, ot bypass olan bileşikler bütün gövde parçaları ve karaciğere doğrudan absorbe olmasıdır.

Sistem ağrı hafifletilmesi ve iyileşme süresini artırma, daha hızlı bir tempoda insülin salınımını düzenleyen Bu izin verir.

Kırmızı ginseng

Bu bitki ED mücadele son derece yararlıdır. ED önde gelen nedenlerinden biri sertleşmiş arterlerin kaynaklanmaktadır. yapay malzemelerle, koruyucu ve diğer katkı maddeleri ile yemek yemeye seçme zamanla ekler. bedenlerimiz bu rafine şeker ve yabancı maddeleri yıkmak mümkün hale gelince, onlar arterler ve zaman, sertleştirmek tıkayabilir.

Bu durumda, kan sistemi boyunca akmaya özgür değildir. Yani kalp, beyin ve testislerin yollar engellenen tüm anlamına gelir. Bu durumda, ED nöbetleri başlar ve zamanla kronik hale gelir.

Arterlerin güçlü temizleme maddelerinin bir nitrik oksit olarak adlandırılan bir gazdır. Nitrik oksit birikimi, döküntü, ve ölü hücrelerin arterleri yollarının temizlemek için sorumludur. Çalışmalar kırmızı ginseng üzerinde önemli bir etkisi olduğu kanıtlanmıştır nitrik oksit üretimini arttırarak .

B6 vitamini

Biz yaşlandıkça biz yavaşlatmak Hiç şüphe yok. oksijenli kan vücuda sorun pompalama sahip olduğundan, beyne oksijen eksikliği birçok olumsuz etkileri olabilir. Bu etkiler, uyku, sinirlilik ve depresyon bulunmaması.

testosteron üretimi durdurulduğunda, diğer hormonlar devralacak. Bunlardan biri kortizol olduğunu. Kortizol Stres hormonu olduğunu. Bu ED dahil birçok bozukluğun en önemli nedeni bu.

Stres kronik hale geldikçe, artan kortizol seviyeleri yaygın hale gelir. Bu hormon yapımını durdurma tek yolu diğer hormonlar ve aşırı kortizol neden sorunları gidermek nörotransmitter yaratmaktır. Çalışmalar göstermiştir Vitamin B6, serotonin üretimini kolaylaştırmak yardımcı olur. Bu mutluluk beyin sinyallerini vermeye yardımcı olan bir nörotransmitter olduğunu. Doğal olarak, bu düşüş kortizol seviyelerini neden olur.

Çinko

Bağışıklık sistemleri biz yaş zaman uzlaşmaya kolay olduğunu inkar edilemez. Yani soğuk mevsimlerde Böyle büyük ek çinko budur. Çinko, bağışıklık arttırıcı özelliklere sahip, ama aynı zamanda, T düzeyleri yükseltmek kalmayıp.

Sporcu ile bir çalışma, bir ay için çinko 3 mg, her gün, almaya plasebo (verilenlere göre testosteron düzeylerinde önemli bir artış kaydetti tespit çalışma ).

Bioperine

Vitamin K1 ve başka D vitamini iltifat biri gibi yani, Bioperine bu ekte tüm aktif maddeler tamamlar. karabiber türetilmiş bu kimyasal bileşik birçok doğal olarak oluşan kimyasal biyolojik hızlandırır. Yani daha kolay vücut diğer tüm besinleri mümkün kılar.

TestoGen Yan Etkileri

Bu ekinde aktif maddeler doğal olarak oluşan ederken, hala kimyasallar oluşmaktadır. Yani diğer ilaçlar ile birlikte TestoGen alırsak, bazı olumsuz reaksiyonlar olabilir nedeni budur.

Aslında, bazı çalışmalarda TestoGen toplam sperm sayısını azalttığını bulmuşlardır. diğer çalışmalar takviyesi yaşlı erkek kullanıcılara prostat bezini büyütmek olabileceği tespit ederken. Ancak, çoğunlukla, bu ek bütün erkeklerin almak için güvenli hale gelir.

TestoGen Müşteri İncelemeler & Sonuçlar

İlk defa herhangi bir ek satın almadan önce, ürünün kullanıldığı daha bunu nasıl bulduğunu bir fikir edinmesini iyidir. TestoGen ek kullanılmış olan herkes için olumlu bir deneyim gibi görünüyor kullanarak söylemek yeterli.

Testogen Müşteri Yorumları - Öncesi ve Sonrası

kullanmış olanlar için en ses getiren sonuçlarından biri belirgin daha kastır. Bu iyi durumda ve fazla kilo taşınan olanlar için kim bu geçerlidir. o ağırlık salonunda enerji seviyelerine geldiğinde Kullanıcılar büyük bir iyileşme fark ettim.

Testogen Müşteri Yorumları - Öncesi ve Sonrası

TestoGen her yaşta olanlar için yönüyle çalışıyor gibi görünüyor. onların ruh ve libido artırmak için ek kullanmak ortalarında 50’li için geç 40 ‘insanlarla en popüler olsa da, sonuçları da artmış kas kütlesinin üstünde bakış olumlu bir değişiklik belirttiği genç insanlar için kaydedilmiştir.

Lehte ve aleyhte olanlar

Artıları:

 • Steroidlerin kullanımı ile Testosteron artırır
 • Ölümcül Yan etkiler üretmez
 • Adresler Diğer Sağlık Sorunları (Kardiyovasküler Hastalığı, Düşük Tansiyon)
 • Enjeksiyonlar daha güvenli
 • Güven Daha yüksek Düzeyleri

Eksileri:

 • Onların bir web sitesi aracılığıyla Sadece Temin
 • Akne neden olabilir
 • Artan Anger (diğer testosteron Tanıtımı bir şey olduğu gibi)
 • Önerilen Dozaj 4 hapları başladığı gündür

Tavsiye

bazı potansiyel yan etkileri endişe sebebi olsa da, TestoGen en pozitif uzak onların negatifleri ağır basar. yorumun en çarpıcı sonuçlarından biri takviyesi kullananlar koyduk kas kitlesi miktarıdır.

TestoGen bir adam yine bir erkek gibi hissetmeye yardımcı olur ve insan yapımı kimyasalların kullanımı olmadan yapar. yalnız Bu nedenler güvenilir testosteron arttırıcı takviyesi olarak TestoGen bizim onaylandığı almak için yeterlidir.

Nerede Testogen Alınır

Nerede TestoGen satın alabilirim? Yalnızca resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Testogen fiyat oldukça yüksek ama kalite için buna değer. Eğer üç veya daha fazla bir paket satın Artı sen indirimler alabilirsiniz.

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Save $10.00 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 BOTTLE FREE
$119.99
Retail: $209.99
Save $90 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE EBOOK
$179.95
Retail: $349.99
Save $170 Right Now!
buy at the official website »

senin Testogen özel fiyat talep için buraya tıklayın »

77/100 : by 168 users
FLASH SALE 20% OFF »