Testogen İnceleme – Testogen Testosteron Booster Kullanımı Gönderen My Sonuçları

Home » Review » Testogen » Testogen İnceleme – Testogen Testosteron Booster Kullanımı Gönderen My Sonuçları

Last Updated on

Benim Testogen Review hoşgeldiniz, sizin gibi başkaları ile Testogen kullanarak benim deneyim paylaşmak için bu siteyi inşa etmeye karar verdi.

Ben testosteron güçlendiriciler bir dizi dışarı çalışıyorum, aralarında, yayınlandığı zaman yutturmaca bir sürü var Testogen oldu. pazarlama hakkında oldukça şüpheci ve bunu denemeden önce dikkatlice ek araştırma emin ne yaptı Bedenime koymak konusunda özellikle dikkatli biri olarak. Benim araştırma artı ürünü kullanmadan benim sonuçlarının bulguları bulabilirsiniz.

İlk kapatma – Testogen tam olarak nedir ve kimdir?

Testogen - 2016 En İyi Testosteron Booster

Testogen oluşturulan ve erkekler artırmaya yardımcı ve sağlıklı testosteron düzeylerini korumak için tamamen güvenli ve doğal ek olarak formüle edilmiştir – en azından kendi pazarlama malzemesi diyor budur.

Testogen yaratıcıları iddia “TestoGen herkes, testosteron seviyelerini, kas tonusu, libido artırmak yorgunluk kovmak ve kas geliştirme, yağ kaybı ve genel iyi yaşam tarzı da dahil olmak üzere kendi kişisel hedeflerine ulaşmak için gerekli olan beslenme almak için yardım etmek erkekler için tasarlanmıştır.”.

Aşağıdaki yararları arıyoruz 18-35 yaş arasındaki erkekler için formüle edilmiştir:

 • Büyük gücü ve (yağsız kas dahil) kas kütlesi
 • Daha yüksek Libido
 • Daha yüksek motivasyon düzeyleri, daha fazla odaklanma ve daha uyanıklık.
 • Geliştirilmiş bilişsel ve fiziksel performans
 • vücut yağ yüzdesi azalma
 • Azaltılmış kolesterol ve kan basıncı.

Yani Testogen aslında kendi vaatlerini geliyor? Gerçekten ne kadar etkilidir? Ve en önemlisi, güvenli mi?

İlk olarak bize araştırmam ile başlayalım, ben maddeleri, formül, diğer kullanıcı sonuçları ve ortaya çıkan herhangi bir güvenlik kaygıları arkasında bilim üzerine gidecek.

Testogen çevrimiçi sipariş için buraya tıklayın »

Malzemeler Formula – It arkasında bir kanıt var mı?

testogen-maddeleri

Yaptığım ilk şey o zaman ben her madde testosteron düzeyleri üzerinde bir etkisi olacağını olsun veya olmasın yedeklemek için herhangi bir bilimsel çalışmalar veya klinik denemeler bulabilirse görmek için arama maddeleri, formül bakmak oldu. Ayrıca ürün, her bileşenin doğru miktarlarda aslında etkili gerekiyordu emin olmak için dozaj seviyelerinde bakmak istedi. Aşağıda benim bulgulardır.

D-Aspartik asit (2000 mg) gibi büyük bir dozaj seviyesinde, D-aspartik asit dahil olmak üzere işaretler. Bu amino asit yaygın olarak mevcut en etkili doğal testosteron güçlendiriciler biri olarak görülür. Hem yedeklemek için bilimsel çalışmaların bol vardır. Gelen bir çalışmada , D-aspartik asit 2.66 g olan 90 gün boyunca her gün erkeklerin grubuna tatbik edildi. Sonuçlar yönüyle 30-60 arasındaki göre% testosteron seviyelerinde bir artış gösterdi.

Tribulus Terrestris (300 mg): onlarla gitmek dolaşan söylenti ve ürünlerin rağmen, bu bitki bazlı ürün gerçekten testosteron seviyelerini artırabilir kanıtlamak için arkasında hiçbir sabit kanıtı yok. Aslında, bu çalışma ve bu çalışma Tribulus hiç testosteron düzeyleri üzerinde hiçbir etkisi olduğunu göstermiştir. Ne yazık ki, Tribulus genel bileşenler formüle gücünü artırma hiçbir testosteron çok az ekler. Herhangi bir kötü yan etkilere neden olmayacak şekilde Bununla birlikte, tamamen doğal ve güvenlidir.

Panax ginseng (250mg) Ginseng yaygın kuvvetli ereksiyon teşvik yanı sıra libido ve cinsel dürtü artırma yeteneğini için belirtilmektedir. Ginseng sıçanlar (üzerinde testler aracılığıyla kan testosteron seviyelerini yükseltmek gelmez kesin kanıt da vardır çalışmada ). Ginseng bir bitkidir ve özellikle cinsel istekte artış ve güçlü ereksiyon tutma yeteneği arıyorsanız, bu ot size çok yardımcı olacaktır, tamamen güvenlidir.

Çemen (200 mg): Buyuotu bu maddeleri, formül oynamak için belirli bir işlevi vardır. Özellikle, sağlıklı düzeyde ve testosteron parçalayarak gelen enzimleri durdurur. Özünde, zaten vücudunda ve diğer maddeler size verecektir var testosteron korunmasına yardımcı olur, böylece ürettiğiniz testosteron daha kullanın. İşte yedeklemek için klinik çalışmalara bir çift (var çalışma , çalışma ).

Çinko (72mg): Bu mineral yedeklemek için birden çalışmalarla kanıtlanmış testosteron güçlendiricidir. Gelen bir çalışmada Çinko testosteron düzeylerinde önemli artışlar olmasına çalışmayı tamamladı 37, 8 hafta boyunca 57 futbolcularla bir grup tarafından alındı. İpucu: İstiridye Özü ile desteklenerek Çinko büyük miktarda alabilirsiniz.

Piridoksin hidroklorür veya B6 Vitamini (56mg): Bu vitamin Ancak artan testosteron üretimine aşırı B6 vitamini seviyelerini birbirine bağlayan sağlam kanıt bir sürü değil mi istikrarlı testosteron seviyesini düşük tutmak için yardımcı olabilir. Ancak, B6 eksiklikler artan östrojen düzeyleri ile bağlantılı ve bunu bir eksiklik (yok emin olmak için çok önemlidir bu yüzden testosteron düşürülmüştür çalışma ). Formülde Vitamin B6 olması, B6 bir eksiklik varsa tüm diğer bileşenler yararsız hale geldiğinden iyi bir harekettir.

Riboflavin veya B2 Vitamini (20mg): Riboflavin testosteron üretiminde gerekli olan temel bir besindir. Eksikliği cinsel dürtü, uyuşukluk ve genel sağlığı bozuk bir azalmaya yol açacaktır. Bu besin önemlidir ve testosteron seviyelerini etkilemeye kanıtlanmıştır.

Kalsiyum Pantotenat veya B5 Vitamini (12mg): B5 testosteron inşa etmeye yardımcı olan bir kolesterol üreticisidir. Aynı zamanda dolaylı olarak eğitim veya çalışma dışarı performansı artırarak testosteron seviyelerini artırır yüksek oksijen alımının neden kırmızı kan hücrelerinin üretiminde hayati önem taşımaktadır. Gördüğünüz gibi burada , Vitamin B5 eksiklikleri doğrudan testosteron seviyelerinde düşüşler ile bağlı olmuş.

Selenyum (45.2mcg): Testosteron ve selenyum ile ilişkisi üzerinde yapılan bir çalışma, selenyum ve testosteron (düzeyleri arasında pozitif bir korelasyon olduğu tespit çalışması ). Orada bu madde arkasındaki gerçek kanıtıdır ve dahası, Selenyum sağlıklı bir diyet doğal bir parçasıdır ve tamamen güvenli olduğu görülmektedir. İpucu: Brezilya fındık takviyeleri dışında Selenyum’un iyi kaynağıdır.

Kolkalsiferol veya vitamin D3 (10mcg): D3 vitamini de bir testosteron güçlendirici olarak bilinir. Esas güneş ışığından emilir ve (dışarıda çalışmak sürece) biz sadece artık güneşte o kadar zaman harcamak yok gibi modern çağda Çoğu erkek D3 Vitamini eksiklikleri var. Bu kesinlikle sağlıklı ve dengeli bir diyetin parçası olarak zaten takviyesi yapılmalıdır formülü ve birinde daha etkili maddeler biridir. Gelen bir çalışmada , 200 erkek bütün bir yıl boyunca günde 3332 IU D vitamini uygulandı. 164 kişi deneme tamamlayarak yönüyle, toplam serbest ve biyoaktif testosteron düzeylerinde belirgin artışlar vardı.

Malzemeler Formula Sonuç: 

testogen-grafik2

Testogen kesinlikle bir fark yaratacak oldukça güçlü bileşenler formüle sahiptir. Ancak, Tribulus terrestis gereksizdir ve bunu testosteron artırma özelliklerini kanıtlamış olarak Magnezyum dahil görmek istiyorum. Bunların dışında iki küçük sorunlar dışında, genel maddeler formülü özellikle D-aspartik asit çok cömert dozda, oldukça güçlü ve paranın karşılığını bang bir çok olsun düşünüyorum Bu ürünün düşük-uç fiyatı düşünüldüğünde olduğunu. Bu muhtemelen şimdiye kadar rastladığım bu fiyat aralığında daha iyi bir reçete ve genel benim ilk dört testosteron güçlendiriciler içinde muhtemelen.

Kağıt ile ilgili, katkı maddeleri, formül güvenli ve terkip maddeleri tamamen doğal olduğu not edilmelidir.

Güçlü maddeler formülü sahip olmak başlangıç ​​olduğunu, iş benim sonraki sipariş online müşteri yorumları aramaya ve gerçek kullanıcıların etkili bulgu olup olmadığını görmek için, artı kimsenin herhangi bir olumsuz yan etkileri rapor olup olmadığını görmek istedim.

Testogen İnceleme: Testogen Önce Fotoğraflar sonra

Özel fiyat ile Testogen sipariş tıklayınız »

Testogen Yan Etkileri:

Bildiğim kadarıyla orada söyleyebilirim kullanıcıları tarafından bildirilen herhangi bir olumsuz yan etkiler olmuştur. Bu mantıklı ve ciddi doğal testosteron güçlendiriciler kullanmayı düşünmelisiniz nedeni budur böylece Testogen sadece doğal maddeler kullanır.

Ne Testogen sevdiğim:

 • size en mi olanları olacaktır, D-aspartik asit, çinko ve D vitamini dahil olmak üzere etkili bileşenlerin büyük dozajlar.
 • karşılaştırılabilir kalitede ürünlerin önemli ölçüde daha ucuzdur. Piyasada herhangi bir test güçlendirici dışarı çoğu bang vardır.
 • Online olumlu kullanıcı yorumu sürü
 • Tamamen güvenli

 

Ben Testogen hakkında sevmiyorum Ne:

 • araştırmalarım üst bileşenlerinden biri olarak ortaya çıkarılan Magnezyum Eksik bir testosteron güçlendirici olmasını
 • en iyi genel formülü yok mu. onlar çok daha pahalıdır ancak daha iyi bir formülle piyasaya iki ya da üç diğer ürünler vardır.

 

Genel Kararı

Ben Testogen kesinlikle size iyi sonuçlar verecektir Katı deney güçlendirici olduğunu düşünüyorum. Ancak, kesinlikle orada ve onun fiyat etiketi düşünüldüğünde bu size para için en iyi değeri verecektir Test güçlendirici olduğu, piyasanın en iyi ürün değildir.

Ben bir bütçe olsaydı ben para hiç o herhangi bir şekilde size zarar vermeyecek şekilde bir husus ise kesinlikle denemeye değer, bu ürünü ele alacak.

2 Ücretsiz 1 Get al

Eğer Testogen satın alabilirsiniz tek yer resmi sitesidir. Eğer iki şişe satın alırsanız ücretsiz bir alabilirsiniz ve üç şişe satın alırsanız iki serbest artı t düzeyleri ve özel kas inşa etmek formüle çaydır kas çay, boş bir çanta optimize ücretsiz bir e-kitap alacak.

Testogen İndirim Teklifleri Fiyat Çevrim içi satın al
1 Şişe (1 Ay Tedarik) $ 54.95 satın »
2 şişe (2 Ay Tedarik) + 1 Şişe Ücretsiz 119,95 $ satın »
3 Şişeler (3 Aylık Besleme) + 2 şişe Ücretsiz + Ücretsiz Muscle Çay + Free Testogen E-kitap
$ 179.95 satın »

Testogen 60 günlük para iade garantisi size her zaman iade edebilirsiniz çünkü serbest bazı şeyler alınıyor değer yani birlikte gelir.

77/100 : by 173 users
FLASH SALE 20% OFF »