Testogen Review – moje wyniki z używania Testogen booster testosteronu

Home » Review » Testogen » Testogen Review – moje wyniki z używania Testogen booster testosteronu

Last Updated on

Witam na mojej Testogen Review, postanowiłem zbudować tę stronę, aby podzielić się moim doświadczeniem z innymi, używając Testogen takich jak siebie samego.

Starałem się szereg boostery testosteronu, a wśród nich był Testogen który ma dużo szumu, kiedy został wydany. Jako ktoś, kto ma dość sceptycznie marketingu i szczególnie uważać na to, co mogę umieścić w moim ciele I się, że badania tego dodatku starannie przed próbować. Poniżej można znaleźć wyniki moich badań powiększonej moich wyników z użyciem produktu.

Po pierwsze – Czym dokładnie jest Testogen a kto to jest?

Testogen - The Best of 2016 Testosteron Booster

Testogen został stworzony i opracowany, aby być całkowicie bezpieczny i naturalny suplement, by pomóc im zwiększyć i utrzymać zdrowy poziom testosteronu – przynajmniej to, co mówi ich materiały marketingowe.

Twórcy Testogen twierdzą, że „TestoGen przeznaczony jest dla mężczyzn, aby pomóc wszystkim, aby uzyskać wymaganą odżywiania w celu poprawy poziomu testosteronu, napięcia mięśniowego, libido, pozbyć się zmęczenia i osiągnąć swoje cele osobiste oraz wzmocnienie mięśni, utrata tkanki tłuszczowej i ogólnego lepszego życia.”.

Jest sformułowane dla mężczyzn w wieku 18-35, którzy szukają następujące korzyści:

 • Większa wytrzymałość i masę mięśniową (w tym masy mięśniowej)
 • wyższe libido
 • Wyższe poziomy motywacja, większy nacisk i bardziej czujność.
 • Zwiększona wydajność fizyczną i poznawcze
 • Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • Zmniejszony poziom cholesterolu oraz ciśnienie krwi.

Więc nie Testogen faktycznie zrealizować swoich obietnic? Jak skuteczna jest tak naprawdę? A co najważniejsze, jest to bezpieczne?

Po pierwsze, zacznijmy z moich badań, pójdę na naukę za składniki, wzorem innych wyników użytkownika, a wszelkie obawy dotyczące bezpieczeństwa, które powstały.

kliknij tutaj, aby zamówić Testogen internetowy »

Składniki Formula – Czy istnieje jakiś dowód za tym stoi?

testogen-Składniki

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było patrzeć na wzorze składnikach następnie szukać, aby zobaczyć, czy mogę znaleźć żadnych badań naukowych lub badań klinicznych, aby wykonać kopię zapasową, czy każdy składnik miałyby wpływ na poziom testosteronu. Chciałem spojrzeć na poziomach dawek, aby upewnić się, że produkt miał odpowiednie ilości każdego składnika, aby być rzeczywiście skuteczna. Poniżej są moje wnioski.

Kwas D-asparaginowy (2000mg) Najczęściej w tym znaczniki do kwasu D-asparaginowego w tak dużym poziomie dawkowania. Aminokwas ten jest szeroko postrzegana jako jeden z najskuteczniejszych wzmacniacze testosteronu, które istnieją. Istnieje wiele badań naukowych, jego kopię zapasową, jak również. W jednym z badań , na 2.66g kwasu D-asparaginowego podano w grupie samców codziennie przez 90 dni. Wyniki wykazały wzrost poziomu testosteronu pomiędzy 30-60% całej planszy.

Tribulus Terrestris (300 mg): Pomimo pogłosek krążących i produktów z nimi iść, to produkt na bazie roślin naprawdę nie ma żadnego twardego dowodu za nim, aby udowodnić, że może to zwiększyć poziom testosteronu. W rzeczywistości, to badanie i badanie to wykazało, że Tribulus nie ma wpływu na poziom testosteronu w ogóle. Niestety, Tribulus dodaje bardzo niewiele do testosteronu zwiększającego siłę do ogólnego wzoru składników. Jednak jest to całkowicie naturalne i bezpieczne, więc nie spowoduje to żadnych złych skutków ubocznych.

Panax ginseng (250mg) : żeń-szeń jest powszechnie znany ze swojej zdolności do zwiększenia libido i popęd płciowy, a także promować silne erekcje. Istnieje również ostateczny dowód, że żeń-szeń ma podnieść poziom testosteronu we krwi poprzez badania na szczurach ( badania ). Żeń-szeń jest rośliną i jest całkowicie bezpieczny, jeśli są szczególnie patrząc na wzrost popędu płciowego oraz zdolność do utrzymywania silnych erekcji, to zioło będzie Ci dużo.

Kozieradki (200mg): kozieradka ma określoną funkcję do odegrania w tej formule składników. Konkretnie, to utrzymać zdrowy poziom i zatrzymać enzymy z uszkodzi testosteronu. W istocie, to pomaga chronić testosteronu masz już w swoim ciele i że inne składniki dadzą wam, tak użyć większej ilości testosteronu, które produkują. Oto kilka badań klinicznych jego kopię zapasową ( studium , studium ).

Cynku (72 mg): Ten minerał jest sprawdzoną booster testosteronu z wielu badaniach jego kopię zapasową. W jednym z badań Cynk została podjęta przez grupę 57 piłkarzy do 8 tygodni, w 37 który ukończył studium było znaczne zwiększenie stężenia testosteronu. Wskazówka: Można uzyskać duże ilości cynku poprzez uzupełnienie z Oyster Extract.

Chlorowodorek pirydoksyny lub Witamina B6 (56 mg): Witamina ta może pomóc utrzymać stały poziom testosteronu jednak to nie jest dużo twardych dowodów łączących nadmiar poziom witaminy B6 do zwiększonej produkcji testosteronu. Jednak braki B6 zostały połączone do wzrostu poziomu estrogenów i testosteronu zmniejsza się tak bardzo ważne jest, aby upewnić się, że nie masz niedobór ( studium ). Mając witamina B6 w formule jest to dobre posunięcie, ponieważ wszystkie inne składniki stają się bezużyteczne, jeśli masz niedobór B6.

Ryboflawina lub Witamina B2 (20mg): ryboflawina jest niezbędnym składnikiem odżywczym wymagane w produkcji testosteronu. Niedobór doprowadzi do obniżenia popędu seksualnego, letargu i ogólnego złego stanu zdrowia. To jest bardzo ważne składniki odżywcze i okazał się wpływać na poziom testosteronu.

Pantotenian wapnia lub witaminy B5 (12mg): B5 jest producentem cholesterol, który pomaga budować testosteronu. Jest to również istotne znaczenie w produkcji czerwonych ciałek krwi, co prowadzi do zwiększenia poboru tlenu co pośrednio zwiększa poziom testosteronu poprzez zwiększenie wydajności podczas szkolenia lub pracy na zewnątrz. Jak widać tutaj , niedobory witaminy B5 zostały bezpośrednio związany spadku poziomu testosteronu.

Selen (45.2mcg): Jedno badanie odbywa się na związek z testosteronem i selenu stwierdzono, że istnieje dodatnia korelacja między poziomem selenu i testosteronu ( badania ). Wydaje się, że istnieje prawdziwy dowód za tego składnika, a co więcej, Selen jest naturalną częścią zdrowej diety i jest całkowicie bezpieczny. Wskazówka: orzechy brazylijskie są najlepszym źródłem selenu poza suplementów.

Cholekalcyferol lub witamina D3 (10mcg): Witamina D3 jest znany jako booster testosteronu. Większość ludzi w naszym nowoczesnym wieku mają niedobory witaminy D3, gdyż jest wchłaniany głównie ze światła słonecznego, a my po prostu nie spędzają dużo czasu w słońcu już (chyba, że działa na zewnątrz). Jest to z pewnością jeden z najbardziej skutecznych składników w formule i taki, który powinien być w każdym razie z uzupełniających jako część zdrowej i zbilansowanej diety. W jednym z badań , 200 mężczyzn podawano 3332 jm witaminy D na dobę przez cały rok. 164 osób ukończyło badanie i było znaczące zwiększenie całkowitej, wolnych i bioaktywnych poziomu testosteronu w całej planszy.

Orzeczenie o wzorze Składniki: 

testogen-graph2

Testogen ma dość silną formułę składników, które na pewno będzie różnica. Jednak Tribulus Terrestis jest niepotrzebna i chciałbym zobaczyć Magnez zawarty jako okazało właściwości testosteronu pobudzenia. Oprócz tych dwóch małych sprawach, ogólny wzór składników jest dość silny i biorąc pod uwagę cenę low-end tego produktu myślę, że dostajesz dużo zainwestowana złotówka, zwłaszcza z bardzo obfitego dawkowania kwasu D-asparaginowego. Jest to prawdopodobnie najlepsza formuła w tym przedziale cenowym, że mam natknąć się tak daleko, i jest prawdopodobnie w moich najlepszych cztery boostery testosteronu ogólnych.

Należy zauważyć, że na papierze, formuła składniki są bezpieczne i składniki są całkowicie naturalne.

Mając silną formułę składników jest dobry początek, mój następny porządek obrad jest patrzeć na opinie klientów online i zobaczyć, czy prawdziwi użytkownicy znajdują to skuteczne, plus Chciałem zobaczyć, czy ktoś zgłasza żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Testogen Review: Testogen Zdjęcia Przed Po

kliknij tutaj, aby zamówić Testogen ze szczególnym cen »

Testogen Skutki uboczne:

O ile mogę powiedzieć, że nie było żadnych negatywnych skutków ubocznych zgłaszanych przez użytkowników. Testogen używa tylko naturalnych składników, więc to ma sens i jest powód, dlaczego należy poważnie rozważyć użycie naturalnych boosterów testosteronu.

Co lubię o Testogen:

 • Wielkie dawki skutecznych składników, w tym D-asparaginowy, cynk i witaminy D, które będą te, które wykonują najbardziej dla Ciebie.
 • Znacznie tańszy niż wyroby o porównywalnej jakości. Ma najbardziej zainwestowana złotówka z jakiegokolwiek wzmacniacza testowej na rynku.
 • Wiele pozytywnych opinii użytkowników forum
 • całkowicie bezpieczny

 

Co mi się nie podoba Testogen:

 • Brakuje Magnez który moje badania odkryte jako jeden z najlepszych składników, aby mieć w booster testosteronu
 • Nie posiada najlepszą ogólną formułę. Istnieją dwa lub trzy inne produkty na rynku lepszej formuły jednak są one znacznie droższe.

 

Ogólnie Verdict

Myślę, że Testogen jest stałe badanie Booster, które z pewnością daje przyzwoite rezultaty. Nie jest to najlepszy produkt na rynku, jednak jest to na pewno się tam i biorąc pod uwagę jego ceną, to jest booster test, który daje najlepszy stosunek jakości do ceny.

Moim zdaniem ten produkt, gdybym był na budżet, to na pewno warto spróbować, czy pieniądze są brane pod uwagę w ogóle to nie zaszkodzi Ci w jakikolwiek sposób.

Sprzedam 2 Get 1 FREE

Jedynym miejscem, gdzie można kupić Testogen jest oficjalną stroną internetową. Jeśli kupisz dwie butelki można dostać jeden wolny i jeśli kupisz trzy butelki dostaniesz dwa wolne plus darmowy ebook na optymalizację stężenia T i darmowy worek herbaty mięśniowej, która jest herbata specjalnie sformułowany, aby budować mięśnie.

Oferty Testogen promocyjne Cena Kup online
1 butelka (1 Miesiąc Supply) $ 54.95 kupić »
2 butelki (2 miesiące Supply) + 1 butelka bezpłatny $ 119,95 kupić »
3 butelki (3 miesiące Supply) + 2 butelki Darmowe + bezpłatny Muscle Tea + Testogen darmowy ebook
$ 179,95 kupić »

Testogen pochodzi z pieniędzy 60-dniowa gwarancja zwrotu więc warto się trochę wolnego rzeczy bo zawsze możesz go zwrócić.

96/100 : by 288 users
FLASH SALE 20% OFF »