Testogen Review: Najlepsze są te pigułki testosteronu dla mężczyzn, czy jest to oszustwo?

Home » Review » Testogen » Testogen Review: Najlepsze są te pigułki testosteronu dla mężczyzn, czy jest to oszustwo?

Last Updated on

W tym przeglądzie Testogen I zbadania skutków, że testosteron Booster na moim ciele w ciągu 30 dni. Nic nie zmieniło się w mojej diecie lub sposób w jaki treningu, po prostu zaczął brać Testogen i monitorować zmiany w moim ciele. Wyniki są cholernie niesamowite jeśli chodzi o mnie!

Moja szczegółowej oceny testogen

Testogen - The Best of 2016 Testosteron Booster

W ciągu ostatnich kilku lat, byłem eksperymentować z różnymi sposobami zwiększenia moje poziom testosteronu.

Czemu? Dobrze umieścić go po prostu, bo czuję się bardziej męski, silny i pewny siebie, kiedy moja testosteronu jest podniesiony.

Jestem bardzo zadowolony z mojego życia celownik (wychodzisz z palenia gorąco instruktora aerobiku) i nie mogę narzekać na moją pracę. Jednak, jeśli chodzi o zdrowie, jestem bardzo obsesję i zbyt chętni, by spróbować czegoś, co pomoże zwiększyć mój poziom testosteronu i mnie silniejsza.

Natknąłem Testogen kilka miesięcy temu, gdy przyjaciel przysłał mi e-mail na ten temat.

„Try to …” przedmiot odczytu e-mail.

Sam e-mail zawierał tylko linka i nic więcej.

Zaintrygowany zastrzeżeniach, postanowiłem dać mu szansę. Więc zamówiłem stos Testogen (3 butelki), który będzie trwał do mnie 3 miesiące.

Po przybyciu butelki wyglądał jak się spodziewałem, że pigułki były normalnej wielkości i byłem bardzo chętny, aby rozpocząć.

Poniżej znajduje się krótka podsumowanie ponad cztery tygodnie (30 dni) okresu, jak się czułem fizycznie / psychicznie w czasie … następuje przed i po strzale.

Tydzień 1

 • Fizyczne: Brak zmian. Czuję się tak samo jak w zeszłym tygodniu. Znalezienie go mocniej trenować w godzinach porannych, więc będzie przełączyć się wieczorami.
 • Mental: czuję się świetnie. Nie mogę narzekać, nie ma realnej różnicy, że można zauważyć w moim wykonaniu psychicznego.

tydzień 2

 • Postać: Zdecydowanie zauważać zmianę mojej siły. Ja zwykle czuje się bardziej zmęczony po treningu, ale jestem odzyskiwania szybciej. Żyły są wyświetlane na moich bicepsów, które nigdy dotąd.
 • Mental: czuje się znacznie bardziej czujni i mniej zmęczony w godzinach porannych. Zazwyczaj jestem croggy przed pierwszą filiżankę kawy.

tydzień 3

 • Postać: BOOM. Czuję się silniejsza niż kiedykolwiek czuł. Byłem podnoszenia 10 funtów więcej niż ja zazwyczaj podnosić bez nudnych obolałych mięśni następnego dnia rano. To jest niesamowite.
 • Mental: Wow, jestem rzeczywiście śpi mniej i coraz więcej zrobić. Moja koncentracja poprawiła się również, więc mogę skupić się na nudnych zadań z łatwością.

tydzień 4

 • Postać: kurczę, moje mięśnie są pojawiały wszędzie. Czuję się jak Hulk teraz, nigdy nie było tak duże lub w kształcie wcześniej. Są te moje abs ?? Chyba tak!
 • Mental: Mój umysł jest jasny, ostry nacisk jest laser, kreatywność jest cały czas wysokie. Po prostu czuję się tak silny psychicznie, że to nierealne.

Więc jak widać, w czwartym tygodniu byłem zarówno fizycznie jak i psychicznie na miejscu. Testogen jest bez wątpienia jednym z najlepszych pigułek testosteronu u mężczyzn, które używałem do tej pory.

Testogen Review: Testogen Zdjęcia Przed Po

Testogen Główne składniki

testogen-SkładnikiWzór Testogen opiera się na następujących związków naturalnych w celu zwiększenia produkcji testosteronu,

 • Kwas D-asparaginowy
  Regulator ten aminokwas niezbędny do wytwarzania LH.
 • Ekstrakt z żeń-
  szeń jest potężny korzeń leczniczy, który jest używany od wieków. Jest znany jako tonik energii i potężnym środkiem antyseptycznym. Ponadto żeń-szeń jest zwiększający libido.
 • Tribulus terrestris
  Badania kliniczne potwierdzają skuteczność Tribulus terrestris, jeśli chodzi o utrzymanie zdrowia prostaty. Jest to także związane ze wzrostem wolnych poziomu testosteronu.
 • Kozieradki
  innym wyciągiem, który został dokładnie badany i który prowadzi do przyrostu naturalnego testosteronu. Kozieradka jest również silnym przeciwutleniaczem, który poprawia ogólny stan zdrowia.
 • Cynk
  Minerał ten jest bardzo ważny dla produkcji testosteronu. Ponadto Wspomaga plemników zdrowia i zwiększa męską płodność
 • Selen
  jest to naturalne, mikroelement, który pomaga usunąć toksyny z organizmu.
 • Witamina B
  TestoGen zawiera trzy typy – B2, B5 oraz B6. Grupa B witamin jest bardzo istotne dla wielu funkcji życiowych organizmu i może poprawić nastrój.
 • Witamina D
  TestoGen zawiera witaminę D3 i chloecalciferol. Chloecalciferol dostarczyć 2 duże korzyści. To może podnieść poziom testosteronu wolnego testosteronu (który nie jest dołączony do białka i może spowolnić szybkość konwersji testosteronu do estrogenu.

kliknij tutaj, aby spróbować Testogen NOW »

Jak to działa

Bez recepty suplementy testosteronu działa inaczej określonych zabiegów lub nawet hormonalnej terapii zastępczej dla mężczyzn. Tak ważne jest, aby o tym pamiętać, zanim cokolwiek.

Testogen działa poprzez zwiększenie naturalnej produkcji testosteronu w organizmie. Zazwyczaj można to zrobić poprzez jedzenie robi pewne rzeczy jak masterbating prawo i nie, ale dla większości facetów dodatek jest po prostu o wiele łatwiej opcja.

Wszystko co musisz zrobić, to wziąć dzienną dawkę 1 do 2 kapsułek (nie więcej niż 4), zazwyczaj z posiłkiem i formuła dba o wszystko.

Dlaczego to działa

testogen-graph2

Testogen to zawiera 6 głównych składników i jest sformułowany, aby zapewnić ludziom z każdego rodzaju naturalnych składników, których potrzebują, aby zwiększyć ich poziom testosteronu szybko.

Składniki takie jak glukonian cynku, D-asparaginowy i witaminę D, wszystkie zostały udowodnione w badaniach klinicznych na przestrzeni lat, aby pomóc zwiększyć poziom testosteronu.

Im jesteś starszy, tym bardziej trzeba pracować na zwiększenie stężenia testosteronu, ponieważ jak mężczyźni to niestety maleje wraz z wiekiem. Poniższy wykres ilustruje to …

Plusy (co lubię)

 • Więcej alert – Moja głowa jest tak jasna i czujny, że jestem w stanie przetwarzać wiele więcej informacji teraz. Przed, chciałbym przeczytać zdanie, a potem zapomnę chwil później.
 • Koncentracja jest niesamowite – mogę skoncentrować się na drodze dłużej niż mogłem wcześniej. Teraz to co najmniej godzinę, zanim to było może 5 minut. Zwariowany.
 • Czasy odzyskiwania skróceniu – Nie bardziej ból następnego dnia, gdzie nie mogę unieść ramiona! Czuję się gotowy, aby przejść z każdej sesji, prawie bez bólu w moich mięśniach.
 • Zwiększenie masy szybko – Moja siła niemal się podwoiła, Dodaję większą wagę do każdego zestawu i mogę unieść, gdzie jak wcześniej nie byłbym w stanie. Bardzo pompowane o tym!
 • Napalonych? Nie wiedział, że będzie to efekt uboczny, ale cholera … Jestem napalonych niż kiedykolwiek byłem. Moja dziewczyna jest bardzo szczęśliwy. Ja nawet trwające dłużej w łóżku niż kiedyś, aby móc.

Wady (co mi się nie podoba)

 • Więcej pigułki? Czułem się jak za te pieniądze mógłbym dostać więcej tabletek w puli. Połowa była pigułki i reszta była bawełna zachować pigułki na miejscu.
 • Mój złoty był jasny zielony – Nie jestem pewien dlaczego, ale mój złoty był jasny luminancji kolor zielony. I pić mnóstwo wody, więc było zdecydowanie pigułki, które zrobił. Czytałem, że jest to organizm wypłukując niepożądanych składników odżywczych. Ale jeszcze trochę dziwne.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Nie od tego, co widzę, mam tylko sprawdzony produkt na miesiąc. Czytałem kilka opinii na forum, gdzie niektórzy ludzie doświadczają wzrostu włosów, gdzie wcześniej nie mają włosy. Jednak oni nie powiedzieć, czy były one mieszanie dodatków lub nawet biorąc produkty nieco zacienionych jak roids, które zostały powiązane z tryska wzrostu włosów.

kliknij tutaj, aby spróbować Testogen NOW »

Testogen vs Szalony luzem

Szalony luzem został koronowany najlepszy testosteronu stos na rynku i nie bez powodu też, że jest to niesamowite uzupełnienie i zdecydowanie jeden z najlepszych boosterów testosteronu tam.

Jednak po wypróbowaniu obu, myślę Testogen wygrywa zdecydowanie. Jest to tańsze, czujesz skutków w ciągu pierwszego tygodnia (Szalony Luzem trwało 18 dni w sumie) i nie masz żadnych plecami kopać agresja. Czułem się, jakbym był bardziej agresywny podczas robienia Szalony luzem.

Czy Testogen oszustwo?

Czytałem kilka opinii online przed podjęciem decyzji o zakupie i mogę was zapewnić, że po wypróbowaniu tego suplementu się dla siebie, to nie jest to oszustwo. Zapewniają one prawdziwe suplementy, które moim zdaniem pracy i widzę siebie stosując je przez bardzo długi czas.

Gdzie można kupić Testogen i Jaki jest koszt?

Można łatwo zakupić Testogen online za pośrednictwem strony internetowej producenta.

Pakiet nr 1 jest dostawa jednego miesiąca (120 kapsułek) jest obecnie $ 54.95 (wcześniej $ 59.95). To psuje tylko 1,83 $ za porcję.

Pakiet nr 2 można kupić dwa i dostać jeden wolny na dostawę 3 miesięcy (w sumie 360 kapsułek) na $ 119,95 (wcześniej $ +179,95). To psuje tylko 1,33 $ za porcję.

Pakiet nr 3 można kupić trzy i dostać dwa wolne na dostawę pięciu miesięcy! Cena wynosi $ +179,95 zmniejszenie od $ 299,75. To rozkłada się do 1,26 $ za porcję i zdecydowanie najlepszą ofertę pakietu. Zdarza się również, aby być najlepszą ofertę na dowolnym wzmacniaczem testosteronu Sprawdziliśmy.

Oferty Testogen promocyjne Cena Kup online
1 butelka (1 Miesiąc Supply) $ 54.95 kupić »
2 butelki (2 miesiące Supply) + 1 butelka bezpłatny $ 119,95 kupić »
3 butelki (3 miesiące Supply) + 2 butelki Darmowe + bezpłatny Muscle Tea + Testogen darmowy ebook
$ 179,95 kupić »

Istnieje wiele zalet kupowania z oficjalnego sklepu

 • 100% Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Szybka dyskretna wysyłka na cały świat
 • Chat Pomoc na żywo
 • Oferta specjalna (Kup 3 dostać 2 Free)
 • eBook za darmo
 • Doskonała Obsługa Klienta

Testogen ma podjąć pierwsze miejsce jako ogólny # 1 booster testosteronu na rynku. Mamy nadzieję, że cieszył się czytanie tego  przeglądu TestoGen !

58/100 : by 123 users
Testogen Review
FLASH SALE 20% OFF »