Testogēnu Review – Mani rezultātus, lietojot testogēnu testosterona pastiprinātājs

Home » Review » Testogen » Testogēnu Review – Mani rezultātus, lietojot testogēnu testosterona pastiprinātājs

Last Updated on

Laipni lūgti manā testogēnu Review, es nolēmu izveidot šo vietni, lai dalīties ar savu pieredzi, izmantojot testogēnu ar citiem, piemēram, sevi.

Es esmu bijis izmēģināt vairākus testosterona pastiprinātāji, starp viņiem bija testogēnu kas ieguva daudz hype, kad tas tika izlaists. Kā cilvēks, kurš ir diezgan skeptiski mārketinga un īpaši uzmanīgiem par to, ko man manu ķermeni es pārliecinājos, lai pētītu šo papildinājumu, uzmanīgi, pirms mēģināt to. Zemāk jūs varat atrast secinājumus manu pētījumu plus maniem rezultātiem, izmantojot šo produktu.

First off – Kas tieši ir testogēnu un Kam tas domāts?

Testogēnu - Labākais testosterona Booster no 2016. gada

Testogēnu tika izveidots un izstrādāts, lai būtu pilnīgi droša un dabiska papildinājumu, lai palīdzētu vīriešiem palielināt un uzturēt veselīgu testosterona līmeni – vismaz tas ir tas, kas viņu mārketinga materiālu saka.

Par testogēnu veidotāji apgalvo, ka “testogēnu ir paredzēts vīriešiem, lai palīdzētu ikvienam iegūt nepieciešamo uzturu, lai uzlabotu testosterona līmeni, muskuļu tonuss, libido, izraidīt nogurumu un sasniegt savus personīgos mērķus, tostarp muskuļu uzlabošanu, tauku zudumu un vispārēju labāku dzīvesveidu.”.

Tā ir formulēta vīriešiem vecumā no 18-35, kuri meklē šādas priekšrocības:

 • Lielāka izturība un muskuļu masa (ieskaitot liesās muskuļu)
 • Augstākā Libido
 • Augstāka motivācija līmeņiem, vairāk uzmanības un modrība.
 • Uzlabota kognitīvo un fizisko sniegumu
 • Samazinājumi ķermeņa tauku procentuālo
 • Samazināts holesterīna un asins spiedienu.

Tātad tas testogēnu faktiski uz to liktās cerības? Cik efektīvi tas tiešām ir? Un pats galvenais, tas ir droši?

Pirmkārt, ļaujiet mums sākt ar manu pētījumu, es iešu pa zinātni aiz sastāvdaļu formula, citu lietotāju rezultātus, un jebkuru drošības problēmām, kas radās.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu testogēnu tiešsaistē »

Sastāvdaļas Formula – Vai ir kāds pierādījums aiz tā?

testogēnu-sastāvdaļas

Pirmā lieta, ko es darīju, bija apskatīt sastāvdaļu formulas, tad meklēt, lai redzētu, vai es varētu atrast zinātniskus pētījumus vai klīnisko izpēti, lai dublētu vai katra sastāvdaļa būtu ietekme uz testosterona līmeni. Es arī gribēju apskatīt devā, lai pārliecinātos, ka produkts bija pareizās summas par katru sastāvdaļu, kas faktiski efektīva. Zemāk ir manas secinājumi.

D-asparagīnskābes (2000mg): Top zīmes, lai iekļautu D-asparagīnskābes tik lielā devā. Šī aminoskābe tiek plaši apskatīts kā viens no visefektīvākajiem dabas testosterona pastiprinātāji, kas pastāv. Ir daudz zinātnisku pētījumu, lai atpakaļ to uz augšu, kā labi. Ar vienu pētījumā , 2.66g s D-asparagīnskābi tika ievadītas grupā vīriešiem katru dienu 90 dienas. Rezultāti parādīja testosterona līmeņa pieaugumu starp 30-60% visā kuģa.

Tribulus terrestris (300mg): Par spīti baumām cirkulē un produktiem, kas iet ar to, šis augs balstīts produkts tiešām nav grūti pierādījumu aiz tā, lai pierādītu, ka tas var palielināt testosterona līmeni. Faktiski, šis pētījums un šis pētījums parādīja, ka Tribulus neietekmē testosterona līmeni vispār. Diemžēl, Tribulus piebilst ļoti maz, lai bez testosterona paaugstināšanai pilnvaras vispārējo sastāvdaļu formula. Tomēr, tas ir pilnīgi dabiski un droša, lai tas neradīs nekādas sliktas blakusparādības.

Panax Ginseng (250mg) : Žeņšeņs ir plaši pazīstama ar savu spēju palielināt libido un dzimumtieksmi, kā arī veicinātu spēcīgu erekciju. Ir arī galīgais pierādījums tam, ka žeņšeņs nav paaugstināt asinīs testosterona līmeni, veicot pārbaudi uz žurkām ( pētījums ). Žeņšeņs ir augs, un ir pilnīgi droši, ja ir īpaši meklē dzimumtieksme pieaugumu un spēju turēt spēcīgu erekciju, šis herb palīdzēs jums daudz.

Grieķu (200mg): Grieķu ir īpaša funkcija, lai atskaņotu šo sastāvdaļu formula. Konkrēti, tas saglabā veselīgu līmeni un apturētu enzīmus no salaužot testosteronu. Būtībā, tā palīdz aizsargāt testosterona jums jau ir jūsu ķermeni un ka citas sastāvdaļas dos jums, lai jūs izmantot vairāk par testosterona, kas jums ražot. Lūk pāris klīniskos pētījumos, lai atpakaļ to uz augšu ( pētījums , pētījums ).

Cinks (72mg): Šis minerālu ir pierādīta testosterona pastiprinātājs ar vairākiem pētījumiem, lai atpakaļ to uz augšu. Jo vienā pētījumā Cinks tika pieņemts ar grupas 57 futbolistu 8 nedēļas, no 37, kurš beidzis pētījumu bija būtiski palielinās testosterona līmeni. Padoms: Jūs varat saņemt lielu daudzumu cinka, papildinot ar Oyster ekstraktu.

Piridoksīna hidrohlorīds vai vitamīns B6 (56mg): Šis vitamīns var palīdzēt uzturēt testosterona līmeni stabila tomēr ir tur nav daudz smaga pierādījumu savieno lieko B6 vitamīna līmeni uz paaugstinātu testosterona ražošanu. Tomēr B6 trūkums ir saistīts ar palielinātu estrogēnu līmenis un samazināts testosterona, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai pārliecinātos, ka jums nav deficīts ( studiju ). Ņemot B6 vitamīns formulā ir labs gājiens, jo visas pārējās sastāvdaļas kļūst bezjēdzīgi, ja jums ir trūkumu B6.

Riboflavīns vai vitamīns B2 (20mg): Riboflavīns ir būtiska uzturviela nepieciešams ražošanā testosterona. Trūkumu novedīs pie samazināšanos dzimumtieksme, apātija un vispārēju sliktu veselību. Tas uzturvielu ir svarīgi, un ir pierādīts, lai ietekmēt testosterona līmeni.

Kalcija pantotenāts vai B5 vitamīns (12mg): B5 ir holesterīna ražotājs, kas palīdz veidot testosteronu. Tas ir arī ļoti svarīgi, ražošanā sarkano asins šūnu, kas izraisa lielāku skābekļa uzņemšanu, kas netieši palielina testosterona līmeni, palielinot veiktspēju, mācību vai darba out. Kā jūs varat redzēt šeit , vitamīns B5 trūkumi ir tieši saistīta ar kritumu testosterona līmeni.

Selēns (45.2mcg): Viens pētījums veikts par attiecībām ar testosterona un selēna konstatēja, ka pastāv pozitīva korelācija starp līmeņiem selēna un testosterona ( studiju ). Šķiet, ka ir reāls pierādījums aiz šīs sastāvdaļas, un to, kas ir vairāk, Selēns ir dabiska daļa no veselīgu uzturu, un ir pilnīgi droša. Padoms: Brazīlijas rieksti ir labākais avots, Selēna ārpus bagātinātājiem.

Holekalciferols vai D3 vitamīns (10mcg) D3 vitamīns ir plaši pazīstams kā testosterona pastiprinātājs. Lielākā daļa vīriešu mūsu modernajā laikmetā ir D3 vitamīns nepilnības, jo tas galvenokārt uzsūcas no saules gaismas un mēs vienkārši nav tērēt, ka daudz laika saulē vairs (ja vien jūs strādājat ārā). Šis noteikti ir viens no efektīvākiem sastāvdaļām formulā, un viens, ka jums vajadzētu papildina ar vienalga, kas ir daļa no veselīga un sabalansēta uztura. Ar vienu pētījumā , 200 vīrieši tika ievadīts 3332 SV D vitamīna dienā visu gadu. 164 cilvēki pabeiguši izmēģinājumu un tur bija būtiski palielinās kopējā un bezmaksas bioaktīvo testosterona līmeni visā kuģa.

Verdikts par sastāvdaļām formulu: 

testogēnu-2.diagramma

Testogēnu ir diezgan spēcīga sastāvdaļas formula, kas noteikti padara starpību. Tomēr Tribulus Terrestis ir lieks, un es gribētu redzēt Magnija iekļauti kā tas ir pierādījis testosterona palielināt īpašības. Neatkarīgi no šiem diviem mazajiem jautājumiem kopumā sastāvdaļas formula ir diezgan spēcīga, un, ņemot vērā lētiem cena šī produkta es domāju, ka jums ir daudz sprādziena jūsu buks, jo īpaši ar ļoti dāsnu devu D-asparagīnskābe. Tas ir iespējams, ir labākā formula šajā cenu diapazonā, kas man nāk pāri līdz šim, un, iespējams, manā četrām testosterona vispārējo pastiprinātāji.

Jāatzīmē, ka uz papīra, tad sastāvdaļas formula ir droša un sastāvdaļas ir visu dabas.

Ņemot spēcīgu sastāvdaļas formula ir lielisks sākums, mans nākamais kārtība ir meklēt klientu vērtējumus tiešsaistē, un redzēt, ja reāli lietotāji atrast ir efektīvs, kā es gribēju, lai redzētu, vai kāds ziņo nekādas negatīvas blakusparādības.

Testogēnu apskats: testogēnu Pirms Pēc Fotogrāfijas

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu testogēnu īpašu cenu »

Testogēnu Blakusparādības:

Ciktāl es varu pateikt nav bijuši kaitīga ietekme blakusparādības ziņots lietotājiem. Testogēnu izmanto tikai dabiskas sastāvdaļas, tāpēc tas nav jēgas, un tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu nopietni apsvērt, izmantojot dabisko testosterona pastiprinātāji.

Kas man patīk testogēnu:

 • Great devas efektīvu sastāvdaļu, ieskaitot D-asparagīnskābe, Cinks un D vitamīns, kas būs tie, kas darīt visvairāk jums.
 • Ievērojami lētāki nekā produktiem ar salīdzināmu kvalitāti. Ir visvairāk sprādziena jūsu buks no jebkuras pārbaudes pastiprinātājs tirgū.
 • Daudz pozitīvas lietotāju atsauksmes tiešsaistē
 • Pilnīgi droši

 

Kas man nepatīk par testogēnu:

 • Trūkst Magnija kas mani pētījumi atklāja kā viens no top sastāvdaļām jābūt ar testosterona pastiprinātājs
 • Vai nav labāko kopējo formulu. Ir divi vai trīs citi produkti tirgū ar labāku formulu taču tie ir ievērojami dārgāki.

 

Kopumā Spriedums

Es domāju, ka testogēnu ir cieta tests pastiprinātājs, kas noteikti dos jums cienīgu rezultātu. Tas nav labākais produkts tirgū, tomēr tas noteikti ir tur augšā, un, ņemot vērā tās cenu tag, tas ir tests pastiprinātājs, kas sniegs jums vislabāko cenas un vērtības attiecību.

Es uzskatu šo produktu, ja man bija par budžetu, tas noteikti ir vērts mēģināt, ja nauda ir atlīdzība vispār, jo tas nevar kaitēt jums nekādā veidā.

Pērc 2 1 bezmaksas

Vienīgā vieta, kur jūs varat iegādāties testogēnu ir oficiālā mājas lapa. Ja jūs pērkat divas pudeles jūs varat saņemt vienu bezmaksas, un, ja jūs pērkat trīs pudeles jūs saņemsiet divas bezmaksas plus bezmaksas ebook optimizēt savu t līmeni un bezmaksas maisu muskuļu tējas, kas ir tēja speciāli izstrādāta, lai veidotu muskuļu.

Testogēnu Atlaižu piedāvājumi cena Pirkt tiešsaistē
1 pudele (1 mēnesis Supply) $ 54,95 pirkt »
2 pudeles (2 mēneši Supply) + 1 pudele bezmaksas $ 119,95 pirkt »
3 pudeles (3 mēneši Supply) + 2 pudeles Free + Bezmaksas muskuļu tēja + bezmaksas testogēnu Ebook
$ 179,95 pirkt »

Testogēnu nāk ar 60 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc ir vērts iegūt dažas bezmaksas stuff, jo jūs vienmēr varat atgriezties to.

83/100 : by 533 users
Testogen Review
FLASH SALE 20% OFF »