TestRx ביקורות 2017 | Booster הטבעי טסטוסטרון

Home » Review » TestRX » TestRx ביקורות 2017 | Booster הטבעי טסטוסטרון

Last Updated on

כפי שתגלה, כאשר אתה מתחיל להסתכל על מאיצי טסטוסטרון היעילים ביותר הקיימות בשוק; הם אכן זמינים במגוון של זנים. חלקם יעילים, אחרים הם בדרך פחות אידיאלי.

חלקם עשויים לפעמים קול כאילו הם רעיון נהדר רק כדי לגלות מאוחר יותר כי הם היו באמת הרבה יותר מקמפיין שיווקי נעשה היטב.

חשוב להבין כי מאיצי טסטוסטרון יכול להיקרא רק יעיל, רק אם יש להם שילוב מושלם של מרכיבים עבור המציע את התוצאות הטובות ביותר, במיוחד עבור החבר’ה בגיל מבוגר לאחר 30, 40, 50, ו 60.

הסקירה הבאה מבקשת עמוקות לבחון את הרכב, הטבות, תמחור החסרונות המשותפים של מאיצי טסטוסטרון אחד כזה:  TestRx .

מהו מבחן RX?

סקירת ™ TestRX - מוסף טסטוסטרון הנמוך הטבעי Guys

שמע של טסטוסטרון נמוך. ייתכן באמת יודע את זה יותר אינטימי ממה שאתה רוצה – הערכות לשים את מספר הבחורים עם טסטוסטרון נמוך באחד מכל שלושה גברים מעל 30. ובכל זאת טיפול הורמונלי חלופי היא פחית של תולעים שהיית מעדיף שלא להמשיך.

אבל הדיבורים של קהילת הבריאות לאחרונה כבר מוצר חדש בשם TestRX. הסיבה? היא תופסת מקום ייחודי עבור בחורים עם ט נמוך זה לא מכוון חבר’ה שסתם רוצים לשים על שריר. במקום זאת, הוא ניסח עבור האתגרים הייחודיים מאשר גברים להתמודד עם רמות נמוכות של טסטוסטרון לאחר גיל 40.

כשם משמעותי, זה טבעי, ומאפשר גברים לעורר הטסטוסטרון שלהם ולא מקבל אותו ממקור סינטטי.

מצרכי TestRX

ZMA (אבץ, מגנזיום, ויטמין B-6) 
ZMA הוא מאוד פופולרי עם ספורטאי שרירנים לבנות מסת שריר רזה ולהגדיל את רמות אנרגיה כדי להשיג אימון נמרץ בכל פעם שאתה נכנסת לתוך חדר הכושר. ZMA הוא תוסף REM גם מה שעוזר לך לישון טוב יותר להתאושש מהר כמו שצריך.

מחקר ZMA נעשה עם שחקני כדורגל NCAA ונמצא מרכיבים אלה מיוצרים בכמויות גבוהות של HGH ואת הטסטוסטרון בגוף. התוצאות במחקר זה תועדו לאחר רק 7 שבועות של תיסוף ZMA.

חלץ חילבה הזרע (50% ספונינים)
עשב נפוץ בשימוש בהודו ידוע שומן גוף ירד ולהגדיל את רמות הטסטוסטרון שלך.

שני המחקרים מתחת נעשה על ידי מחלקת של תרגיל והספורט למדע, אוניברסיטת מרי הרדין-ביילור, בלטון, טקסס, ארה”ב ..

מחקר של 30 בחורים באמצעות חילבה ירד שומן הגוף שלה והגדיל את רמות הטסטוסטרון שלהם.

מחקר אחר שנעשה 2011, מצא חילבה כדי לעורר עורר, להגדיל את הליבידו, ולתקן בעיות זיקפה.

ויטמין D3 
ויטמין D3 מסייע לגוף לספוג סידן. כולנו צריכים ויטמין D3 מפני השמש לאנרגיה ויציבות מצב רוח כללית. ויטמין D3 היה מחקר ומוכח להגדיל את רמות הטסטוסטרון עד 25% יותר.

בשנת 2001.165 מתנדבים נחקרו והם תיעדו כמות משמעותית של טסטוסטרון חופשי נמצאה לאחר השלמת במשך שנה.

ויטמין K2
ויטמין K2 היא לייצוב רמות הטסטוסטרון בגוף. ראיות מדעיות קובעות שזה יפחית את איבוד עצם. מחסור של ויטמין K2 מוריד הטסטוסטרון בגוף. זה בעצם מגביר את רמות בגוף.

D-אספרטית חומצת
תביעות כדי להגביר את רמות טסטוסטרון עד 60%. D-אספרטית חומצה מסדירה סינתזת טסטוסטרון.

זה עובד כדי לגרות את המוח, שחרור הורמון גדילה ומתקשר אל האשכים לייצר טסטוסטרון. D-אספרטית החומצה מסדירה סינתזת טסטוסטרון ותגביר הרמות ולהגדיל את הביצועים שלך במיטה.

TestRX היא Booster הטסטוסטרון הטבעי

האם יש לך סימפטומים של טסטוסטרון נמוך? זה זיקפה, חשק מיני נמוך, עייפות, אובדן השרירים, אשכים קטנים ואפילו חזה גדול (בין יתר). הא נחמד? ההשפעה על סקס לחיות לבדה מספיקה כדי להפוך את רוב החבר’ה להתכווץ. ובגלל זה בחורים לפנות TestRX – כי זה עוזר להם לקחת בחזרה ההורמון הגברי שלהם ומביא משהו דומה איכות החיים בחזרה בתמונה.

ועכשיו קצת יותר על החלק “הטבעי” של המבחן RX. המוצר הוא נסח עם ויטמינים, חומצות אמינו תמציות צמחיות כמו Tongkat עלי כי הראו במחקרים קליניים כדי להגביר את הייצור של ההורמון הגברי הזה.

לדוגמה, במחקר שפורסם בשנת 2013 מצא Tongkat עלי גדל טסטוסטרון על ידי 37%. מרכיב נוסף TestRX, TT, הוכיח להגביר טסטוסטרון על ידי 52% – ואת החשק המיני, עובי העצם, דיכאון ואיכות השינה כל השתפר עם מרכיבים של fomula TestRX.

T הנמוך שצריך להתייחס אליה ספציפית בחורים ברגע שהם פגעו 45 ולצעוד לאט לתוך השנים הגבוהות שלהם. האיש הממוצע מאבד 10% של טסטוסטרון בכל עשור אחרי. וזה רק ממוצע. ישנם בחורים רבים שאיבדו 90% של טסטוסטרון שלהם עד שהם 70.

היתרונות של TestRX

TestRX מאפשר לך לקבל טסטוסטרון כי בחזרה, באופן טבעי, ובלי הורמונלי. ועם זה, זה עוזר גברים להעלות את איכות החיים שלהם, עם הטבות כוללות:

זיקפה גדולה תכופה יותר – טסטוסטרון מסדיר גודל הפין שלך ואת היכולת שלך להשיג ולשמור עץ.

טונוס שרירים מוגבר – טסטוסטרון הוא אחראי סינתזת חלבון – אבן הבניין של צינורות גדולים. בפרט, תראה הבדל בהרכב גוף עליון ותחתון.

עוד כוח – אחד מרכיבי TestRX, חילבה שנקראה, ביצועי עיתונות רגל גדלו בלמעלה מ 25%.

עצמות סמיכות  – TestRX אמורה לעזור לך לעבות עצמות מדי, ולהפחית את הסיכוי שלך נפילות ושברים בעצמות.

אנרגיה נוספת – תהיה לך יותר אנרגיה עם TestRX, ולהיות במצב רוח טובה מדי, משום נמוכה T קרובות מובילה לדיכאון.

TestRX הוא לא סטרואידים

סטרואידים הם מחלקה של תרופות המחקות את ההשפעות של טסטוסטרון. סטרואידים אנבוליים יש מאפיינים, כלומר היכולת “לבנות”, וזו הסיבה שהם התעללו לעתים קרובות על ידי ספורטאים וכמה בוני הגוף.

זכור גם אותם אנשים להשתמש טסטוסטרון בכמויות גבוהות מאוד – הרבה יותר מאשר האדם הממוצע עם צרכים T נמוך או אי פעם צריך לקחת.

TestRX אין טסטוסטרון בנוסחה שלה. זו הסיבה שזה לא סטרואידים. במקום זאת, הוא נועד לעורר טסטוסטרון משלך באופן טבעי, עם רכיבים אשר הראו במחקרים קליניים שנמשכו עשרות שנים כדי לעורר את הגוף הגברי בעדינות ולשים את חשק מיני, צפיפות עצם, טונוס שרירים גדול יותר ויותר אנרגיה בחזרה בהישג יד.

אין מחטים נדרשות – או הסכנות והסיפורים מפחידים קשורות סטרואידים ו / או טסטוסטרון הסינטטי.

שפר טסטוסטרון באופן טבעי

זה רזה על TestRX. זהו תוסף תזונה שגברים לנקוט כדי להגביר טסטוסטרון באופן טבעי ולהילחם T נמוך ללא טיפול הורמונלי. תוספת עצמה זהו שילוב & לפגוש את כל היתרונות של מאיצי טסטוסטרון פופולריים קודמים כמו RX מבחן SPN, rx מבחן SPS, מבחן RX 180, המבחן rx SSN, rx מבחן ערימה ..

קנה TestRX להרגיש כמו גבר בכל גיל, אם אתה 52 או 87, ולהרים איכות כוללת של חיים וליהנות היחסים שלכם עם אחרים.

זכרו, TestRX מובטחת עבור 67 ימים ומגיעה עם תמיכה ושירות לקוחות חיה, ידידותית ודיסקרטית שבעה ימים בשבוע. יש חברה מאחורי המוצר מדי – המובילה בריאות Edge. הם אותם האנשים שגורמים מרכיבים טבעיים באיכות אחרות, כולל VigRX Plus. T הטבעי זה -booster גם הזמין שלה אתר הרשמי  , שבו אתה יכול בבטחה להזמין באינטרנט עם מבצעי מיטב מציע זמין עבור החדרת מחיר, להזדרז ולקבל אותו לפני המחיר יהיה גדל בקרוב ..

הזמנות נשלחות בכל רחבי העולם, עם מרכזי הפצה בבריטניה, ארה”ב, אוסטרליה וקנדה לא תצטרך להמתין זמן רב עד.

התוצאות שלנו

כאשר התחלנו לקחת מבחן Rx, אף אחד מאיתנו חשים תופעות או לשנות למשך שבוע – כ 10 ימים. אבל לאט ובהתמדה, ושנינו התחלנו להרגיש הרבה יותר חזק, בהתחלה ההגדרה השריר שלנו לשנות והן מבחינת האימונים שלנו .in בשבוע הספסל שלי הלך מ 43 ל 50 ק”ג – מעולם לא הייתי שם מאז …

דבר נוסף שנינו לב היה מבורך שיא התשוקה המינית שלנו (Rx מבחן תודה !!)

אַחֲרָיוּת

עוד יותר היא העובדה כי מבחן Rx הוא הבוסטר רק שידענו כי נמכר עם ערבות מלאה מרוצה או החזר כספי 90 ימים – במילים פשוטות, אם אתה קונה ולהשתמש מבחן Rx כמוצג וכי אם אינכם רואים תוצאה, יצרני לשלם לך לחלוטין – בלי שום שאלה …

זה פשוט מוכיח כי החברה מאמינה במוצר שלו, אלא גם את המחויבות שלהם למשתמשים.

אתה יכול לקנות מבחן Rx ישירות באתר הרשמי. חודש של תוספת אחת עולה 50 $ – 200 $ תלוי בהיצע החודשים ויש גם חבילות אחרות אשר חוסכות כסף גדול, שאומר שאספקת החודש הגבוהה אתה מזמין, כך גדלת החיסכון הוא ..

חבילת השריר האולטימטיבי הרווחת (זהו אחד בדקנו שניהם).

הזמנות נשלחות בכל רחבי העולם, עם מרכזי הפצה בבריטניה , ארה”ב ו אוסטרליה לא תצטרך להמתין זמן רב עד.

לחץ כאן כדי להזמין TestRX מהאתר הרשמי »

90/100 : by 323 users
TestRX Review
FLASH SALE 20% OFF »