TestRX טסטוסטרון סקירת Booster: האם זה באמת עובד?

Home » Review » TestRX » TestRX טסטוסטרון סקירת Booster: האם זה באמת עובד?

Last Updated on

טסטוסטרון הוא הורמון שנמצא בבני אדם. לגברים יש רמות גבוהות יותר של טסטוסטרון מאשר נשים. עליות ייצור במהלך ההתבגרות מתחילה לרדת לאחר גיל 30. עבור כל שנה מעל גיל 30, רמת הטסטוסטרון אצל גברים מתחילה לטבול לאט בקצב של כ 1 אחוז בשנה. ירידה ברמת הטסטוסטרון היא תוצאה טבעית של הזדקנות.

מה ירידת הורמונלית טבעית זו באמת מתכוונת? מה תסמינים או תופעות לוואי ללוות פסד של ההורמון הגברי? טסטוסטרון עוזר לשמור על מספר תפקודים גופניים חשובים אצל גברים, כולל:

  • חשק מיני
  • ייצור זרע
  • מסת שריר / כוח
  • חלוקת שומן
  • צפיפות עצם
  • ייצור כדוריות דם אדום

בגלל הטסטוסטרון משפיע כל כך הרבה פונקציות, הירידה שלה יכולה להביא לשינויים פיסיים ורגשיים משמעותיים.

מהו TestRX?

סקירת ™ TestRX - מוסף טסטוסטרון הנמוך הטבעי Guys

שמע של טסטוסטרון נמוך. ייתכן באמת יודע את זה יותר אינטימי ממה שאתה רוצה – הערכות לשים את מספר הבחורים עם טסטוסטרון נמוך באחד מכל שלושה גברים מעל 30. ובכל זאת טיפול הורמונלי חלופי היא פחית של תולעים שהיית מעדיף שלא להמשיך.

אבל הדיבורים של קהילת הבריאות לאחרונה כבר מוצר חדש בשם TestRX. הסיבה? היא תופסת מקום ייחודי עבור בחורים עם ט נמוך זה לא מכוון חבר’ה שסתם רוצים לשים על שריר. במקום זאת, הוא ניסח עבור האתגרים הייחודיים מאשר גברים להתמודד עם רמות נמוכות של טסטוסטרון לאחר גיל 45.

כשם משמעותי, זה טבעי, ומאפשר גברים לעורר הטסטוסטרון שלהם ולא מקבל אותו ממקור סינטטי.

המצרכים TestRX – מה שהופך אותה לעבודה?

Tongkat עלי: ויאגרה המלזי זהו אחד המרכיבים החשובים ביותר TestRX . Tongkat עלי הוכח להגדיל את ייצור הטסטוסטרון בגוף הגברי ידי ככל 37% במקרים מסוימים. זה כזה מרכיב חזק כי הוא נפוץ המכונה “ויאגרה המלזית”.

Brassica Campestris: מגן הערמונית למרבה הצער, גברים מבוגרים שרמות הטסטוסטרון נושרים במהלך נמצאים בסיכון מוגבר למחלת ערמונית. עם זאת, Brassica Campestris הוכח לקדם בריאות ערמונית. TestRX בחרה לכלול מרכיב זה מסיבה זו. מרכיב זה יעזור להגן הערמונית שלך מכל סכנה מוגברת היא עלולה להיחשף כפי שאתה גיל.

Terrestris Tribulus: הבורא טסטוסטרון זהו טסטוסטרון העיקרי לחיזוק המרכיב בתוך תוספת זו. יותר מכל מרכיב אחר, Tribulus Terrestis אחראית מגרה את הגוף לייצר טסטוסטרון, וזה דרבן זה טסטוסטרון המאפשר לכם לחוות את כל היתרונות המפורטים לעיל. Tribulus Terrestris הוא חלק מכל מאיץ טסטוסטרון יעיל. למעשה, אם אתה לא רואה את זה על התווית, אז כנראה שאתה רוצה להמשיך להימנע מרכישת המוצר.

חילבה: המאיץ ליבידו מחקרים מדעיים הוכיחו המרכיב הזה כדי להגביר את החשק המיני באופן דרמטי בתוך גברים. זהו המרכיב העיקרי שלך לשיפור חשק מיני, רמות אנרגיה, וביצועים. בנוסף להשפעות שיש לה על הליבידו, זה גם הוכח כדי להגביר את רמות הטסטוסטרון בכמה מחקרים.

Alatus Tribulus: טסטוסטרון Utilizer בדומה terrestris Tribulus, מרכיב זה הוכח כדי להגביר את רמות הטסטוסטרון טבעי ולעזור לפנות טסטוסטרון יותר לניצול.   

Ashwaganda: משפר מצב רוח מוכחת לטיפול בחרדה, דיכאון, נדודי שינה, מרכיב זה ממלא תפקיד חשוב מאוד. זה עוזר להילחם בדיכאון אתה כבר להתמודד עם כתוצאת בעית טסטוסטרון הנמוכה שלך ועובד לוודא שאתה ישן טוב בכל לילה ולילה.

ויטמין D3: אלופי strengthener המוכח לתרום לבריאות עצם לשמור על צפיפות עצם. כשהגוף מזדקן ורמות טסטוסטרון שלך טיפה, חשוב להגן על העצמות שלך מפני היחלשות, וזה בדיוק מה ויטמין D3 עושה.

פקועה דו-נבגית: המאיץ החיסוני מסייעת למערכת החיסונית שלך לפעול כמיטב יכולתה. המטרה העיקרית של המרכיב הזה היא לשפר את הבריאות ואת רווחתם הכללית שלך.

TestRX היא Booster הטסטוסטרון הטבעי

האם יש לך סימפטומים של טסטוסטרון נמוך? זה זיקפה, חשק מיני נמוך, להוגיע, אובדן השרירים, אשכים קטנים ואפילו חזה גדול (בין יתר). הא נחמד? ההשפעה על סקס לחיות לבדה מספיקה כדי להפוך את רוב החבר’ה להתכווץ. ובגלל זה בחורים לפנות TestRX – כי זה עוזר להם לקחת בחזרה ההורמון הגברי שלהם ומביא משהו דומה איכות החיים בחזרה בתמונה.

ועכשיו קצת יותר על החלק “הטבעי” של TestRX. המוצר הוא נסח עם ויטמינים, חומצות אמינו תמציות צמחיות כמו Tongkat עלי כי הראו במחקרים קליניים כדי להגביר את הייצור של ההורמון הגברי הזה.

לדוגמה, במחקר שפורסם בשנת 2013 מצא Tongkat עלי גדל טסטוסטרון על ידי 37%. מרכיב נוסף TestRX, TT, הוכיח להגביר טסטוסטרון על ידי 52% – ואת החשק המיני, עובי העצם, דיכאון ואיכות השינה כל השתפר עם מרכיבים של fomula TestRX.

T הנמוך שצריך להתייחס אליה ספציפית בחורים ברגע שהם פגעו 45 ולצעוד לאט לתוך השנים הגבוהות שלהם. האיש הממוצע מאבד 10% של טסטוסטרון בכל עשור אחרי. וזה רק ממוצע. ישנם בחורים רבים שאיבדו 90% של טסטוסטרון שלהם עד שהם 70.

היתרונות של TestRX

TestRX מאפשר לך לקבל טסטוסטרון כי בחזרה, באופן טבעי, ובלי הורמונלי. ועם זה, זה עוזר גברים להעלות את איכות החיים שלהם, עם הטבות כוללות:

זיקפה גדולה תכופה יותר – טסטוסטרון מסדיר גודל הפין שלך ואת היכולת שלך להשיג ולשמור עץ.

טונוס שרירים מוגבר – טסטוסטרון הוא אחראי סינתזת חלבון – אבן הבניין של צינורות גדולים. בפרט, תראה הבדל בהרכב גוף עליון ותחתון.

עוד כוח – אחד מרכיבי TestRX, חילבה שנקראה, ביצועי עיתונות רגל גדלו בלמעלה מ 25%.

עצמות סמיכות – TestRX אמורה לעזור לך לעבות עצמות מדי, ולהפחית את הסיכוי שלך נפילות ושברים בעצמות.

אנרגיה נוספת – תהיה לך יותר אנרגיה עם TestRX, ולהיות במצב רוח טובה מדי, משום נמוכה T קרובות מובילה לדיכאון.

TestRX הוא לא סטרואידים

סטרואידים הם מחלקה של תרופות המחקות את ההשפעות של טסטוסטרון. סטרואידים אנבוליים יש מאפיינים, כלומר היכולת “לבנות”, וזו הסיבה שהם התעללו לעתים קרובות על ידי ספורטאים וכמה בוני הגוף.

זכור גם אותם אנשים להשתמש טסטוסטרון בכמויות גבוהות מאוד – הרבה יותר מאשר האדם הממוצע עם צרכים T נמוך או אי פעם צריך לקחת.

TestRX אין טסטוסטרון בנוסחה שלה. זו הסיבה שזה לא סטרואידים. במקום זאת, הוא נועד לעורר טסטוסטרון משלך באופן טבעי, עם רכיבים אשר הראו במחקרים קליניים שנמשכו עשרות שנים כדי לעורר את הגוף הגברי בעדינות ולשים את חשק מיני, צפיפות עצם, טונוס שרירים גדול יותר ויותר אנרגיה בחזרה בהישג יד.

אין מחטים נדרשות – או הסכנות והסיפורים מפחידים קשורות סטרואידים ו / או טסטוסטרון הסינטטי.

שפר טסטוסטרון באופן טבעי

זה רזה על TestRX. זהו תוסף תזונה שגברים לנקוט כדי להגביר טסטוסטרון באופן טבעי ולהילחם T נמוך ללא טיפול הורמונלי.

קנה TestRX להרגיש כמו גבר בכל גיל, אם אתה 52 או 87, ולהרים איכות כוללת של חיים וליהנות היחסים שלכם עם אחרים.

זכרו, TestRX מובטחת עבור 67 ימים ומגיעה עם תמיכה ושירות לקוחות חיה, ידידותית ודיסקרטית שבעה ימים בשבוע. יש חברה מאחורי המוצר מדי – המובילה בריאות Edge. הם אותם האנשים שגורמים מרכיבים טבעיים באיכות אחרות, כולל VigRX Plus .

לחץ כאן כדי להזמין TestRX מהאתר הרשמי »

77/100 : by 293 users
FLASH SALE 20% OFF »