TestRX סקירה – האם זה תוסף טוב עבור שחזור רמות טבעיות של הטסטוסטרון?

Home » Review » TestRX » TestRX סקירה – האם זה תוסף טוב עבור שחזור רמות טבעיות של הטסטוסטרון?

Last Updated on

מהו מבחן RX?

למרבה הצער עבור מאה מיליון גברים ברחבי העולם, זו עובדה מוכחת כי הגוף שלך מתחיל לייצר טסטוסטרון פחות ופחות ככל שמתקרב לאמצע חיים ולהתמודד עם המצעד הארוך של הזדקנות. רמות טסטוסטרון נמוכות יותר יכולות להוביל למגוון רחב של בעיות, כולל מסת שריר ירד, הצטברות שומן, ורמות אנרגיה מסמנות. כאשר הוא מתמודד עם המציאות של ייצור הטסטוסטרון ירד וכל הבעיות הפוגעים בביטחון הקשורים אליו, מאיץ הטסטוסטרון טבעי בולט כפתרון החכם.

טסטוסטרון הוא הורמון חיוני כי עובד בגוף בכמה דרכים. טסטוסטרון הוכח להגדיל נוירוטרנסמיטורים, המעודדים צמיחת רקמת שריר. זה גם אינטראקציה עם קולטנים גרעיניים ב DNA כדי לגרום סינתזת חלבון, שהוא חיוני לבנייה ושמירה על מסת שריר. טסטוסטרון הוא ידוע גם להעלות את רמות הורמון גדילה אנושי, מה שהופך שריר בניין קל באמצעות מימוש.

טסטוסטרון גם מגביר את צפיפות עצם ומכוון מח בתוך העצם לייצר תאי דם אדומים. רמות נמוכות של טסטוסטרון לשים אותך בסיכון מוגבר לשברים בעצמות או הפסקות. זה גם משחק תפקיד חשוב בחילוף חומרי שומן ביעילות. רמות ירידה של טסטוסטרון הוכחו להוביל אחסון שומן בגוף מוגבר סיכון להשמנה.

עוצב במיוחד עבור גברים מעל גיל 45, מבחן RX הוא מאיץ הטסטוסטרון טבעי 100% כי הוא מסוגל לספק תוצאות מתמשכות לאחר 30 הימים של השימוש הראשון. יחידה כולל תערובת של עשבי תיבול ויטמינים, תוספת זו נועדה להגביר אנרגיה נמוכה חלקית להפוך את אובדן מסת שריר שמגיעה עם ייצור הטסטוסטרון ירד הטבועות הזדקנות. במקום להיות תחליף, המטרה של תוספת צמחים זו היא לעורר את ייצור הטסטוסטרון הטבעי שלך, מה שמאפשר לך לייצר רמות טבעיות ובטוחות של טסטוסטרון.

איך עובד מבחן RX?

סקירת ™ TestRX - מוסף טסטוסטרון הנמוך הטבעי Guys

TestRX הוא תערובת טבעית מוביל ייצור הטסטוסטרון טבעי נועד בריאות אדג במיוחד. כבר גילי 33 עד 35, ייצור הטסטוסטרון יתחיל לרדת, משאיר את האיש בסיכון של מספר בעיות בריאותיות שונות, כולל; אובדן צפיפות עצם, ירידה בייצור תאי דם אדום, קושי בהשגת חמצון תקין של הדם ואיברים, וירידה במסת שריר, כוח ירד, סיכון להשמנה מוגבר, נפיחות / רגישות של רקמת שד, נדודי שינה, סיכון של דום נשימה בשינה גדלה, גדל עצבנות , גדל עייפות, ואובדן ריכוז. בעוד הטיפול בטסטוסטרון חלופי הוא אופציה, האופציה המועדפת על ידי מספר עצום של גברים ברחבי העולם נשאר הגדלת ייצור הטסטוסטרון הטבעי של האדם עצמו בשילוב עם דיאטה ופעילות גופנית.

TestRX מתחיל ידי הגברת הייצור הטבעי של הגוף של טסטוסטרון דרך קניינית בתערובת של שמונה ויטמינים ותמציות צמחים. ההשפעה הבולטת ביותר מייד זה תהיה רמות האנרגיה מוגברות התמקדות מוגברת, אשר תאפשרנה פעילות גופנית מוגברת אימונים ארוכים יותר. מאז טסטוסטרון עוזר עם סינתזת חלבון כדי לתקן את דמעות מייקרו הקשורים לצמיחה שרירה באמצעות פיתוח גוף, תוספת מאיץ טבעית תגרום תרגיל הרבה יותר יעיל יותר ומתגמל.

טסטוסטרון גם מגביל את ההורמון קורטיזול, אשר אחראי על פירוק רקמת שריר. רמות טסטוסטרון נמוכות יותר פירושה פחות חלבון ויותר קורטיזול, מה שהופך רווחי שריר הרבה יותר להשגה כמו גם אחרון למשך זמן קצר יותר רחוק. בסייענו הגוף שלך בחזרה זה הטסטוסטרון טבעי לייצור יכולות, בתוספת צמחית מרפא זו מקטינה את ההשפעה השלילית של אלה סימפטומי טסטוסטרון נמוך מושרה גיל.

כי מוצר זה הוא תוסף צמחים טבעי שנועד להגביר את ייצור הטסטוסטרון אצל גברים מעל גיל 45, יש לו הערך המוסף לייצור שום תופעות לוואי. מוצרי טסטוסטרון סינתטי, לעומת זאת, יכול להוביל שורה ארוכה של תופעות לוואי, כולל; שמנוניות של העור, אקנה, דיספוריה, שלשולים, בחילות, קצב לב לא סדיר, וכן גינקומסטיה שם כמה. יש גם את הסיכוי כי הגוף שלך יהיה גדוש החוצה טסטוסטרון סינתטי לחלוטין משום שהיא אינה מזהה אותו כמו טסטוסטרון.

ראוי לציין כאן כי מוביל אדג בריאות קובע את ההשפעות הראשונות תורגשנה לאחר 30 הימים הרצופים של גלישה, ואת התועלת המרבית המלאה תושג לאחר 90 הימים הראשונים של שימוש רצוף. זה אומר שאתה תצטרך להיות מוכן להיות סבלני כדי לקבוע אם מוצר זה עובד בשבילך. אדג בריאות מובילים עושה להציע ערבות הכסף בחזרה, אולם, כך הסיכון נראה מינימלי.

מצרכים של TestRX

המרכיב העיקרי הראשון במוצר זה הוא ויטמין D3, כלים תזונתיים מועילים מאוד שעוזרים לקדם גוף שרירי בריאות כללית. זה הוכח לווסת את ספיגת הסידן והזרחן, המוביל צפיפות עצם גדולה יותר בהפחתת כאב עצם. בנוסף השפעה חיובית על מערכת השלד, ויטמין D3 הוכחה במספר מחקרים לסייע לירידה במשקל חילוף חומרים של שומן. טבעונים ו צמחונים הם בסיכון מוגבר של רמות נמוכות של ויטמין D3, לכן כדאי להוסיף תוסף המכיל כמות גבוהה של ויטמין D3 לתזונה שלהם הוא אפילו יותר חשוב.

המרכיב השני העיקרי מוביל קניינית בתערובת של אדג הבריאות של שמונה תמציות צמחים כולל:

Ashwagandha – מרכיב זה עובד כדי להילחם נדודי שינה משותפת לסובלים של רמות טסטוסטרון נמוכות. כמו כן, יש את האפקט המשני לטיפול בדיכאון וחרדה.

Terrestris Tribulus – טסטוסטרון העיקרי לחיזוק סוכן תערובת זו, Terrestris Tribulus הוכח להגביר את ייצור הטסטוסטרון של עד 52%. כמו כן, יש בונוס נוסף של הגדלת ספירת כדוריות דם אדומות ושיפור תחבורה חמצן בגוף.

חילבה – מרכיב זה הוא עשב לחיזוק האנרגיה העיקרי. כמו כן הוכח להגדיל את רמות הטסטוסטרון בכמה מחקרים.

Eurycoma longifolia – ידוע גם בשם Tongkat עלי, עשב מלזי זו הוכח להגדיל את רמות הטסטוסטרון של עד 37%, כמו גם להפחית את הכעס והמתח.

פקועה דו-נבגית – צמח זה עוזר העבודה במערכת החיסונית ביעילות מרבית ולשפר את הבריאות הכללית שלך.

חלץ Alatus Tribulus – קשורים ל Tribulus Terrestris, עשב זה עוד סוכן לחיזוק טסטוסטרון עוצמה. יש איזה ויכוח לגבי איזה חבר של המשפחה Tribulus הוא טסטוסטרון חזק יותר לחיזוק עשב, אבל למרבה המזל מבחן RX כולל הן.

Brassica Campestris – מרכיב זה מסייע להגן על הערמונית, אשר באה תחת סיכון מוגבר למחלה עם רמות טסטוסטרון נמוכות. Brassica Campestris גם הוכח כדי להפחית את הדלקת ולהדגים תופעות חמצון.

יתרונות

בניית מסת שריר דורשת מאמץ ומסירות, ורמת הטסטוסטרון נמוכה יכולה לגזול ממך את האנרגיה הדרושה כדי להפעיל מאמץ זה. על ידי הגדלת ייצור הטסטוסטרון הטבעי שלך, אתה מקבל את האנרגיה כדי לקיים אימון בריא, אינטנסיבי מבלי להיזקק הוספת פחמימות או שומנים לאנרגיה מזון. רמות טסטוסטרון נמוכות יותר גם לעשות את זה הרבה יותר קשה לקיים כל גוף בעמל מסת שריר רזה שנצבר באמצעות פיתוח גוף, גם כאשר פעילות גופנית באופן סדיר ועל תזונת חלבון-כבד. יש גם הערך המוסף של שמירת עצמות חזקות ייצור כדוריות דם אדום מוגבר כדי להפחית את הסיכוי לפציעה ולקדם ריפוי מהיר. לנוכח המציאות של הזדקנות, תוסף טבעי לעורר רמות גבוהות יותר של טסטוסטרון הוא משהו נדרש כמעט כמו סטים בגיל המתקדם פנימה ירידות ייצור טבעיות.

ומכיוון המבחן RX היא תערובת טבעית שפותחה על ידי אנשי מקצוע רפואיים, אין תופעות לוואי רשומות על האריזה של המוצר או למצוא באינטרנט ב ביקורות צרכנים. בשילוב עם החזר כספי מובטח 67-יום, ואין כמעט שום חיסרון לנסות תוספת זו במשך חודשיים לפחות.

תעודות

כתוספת כל-טבעי המורכב של ויטמינים וצמחי מרפא, מבחן RX לא הוערכו על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA). יש תוספת זו אינה בשום אישורים אחרים גם. עם זאת, זה המקרה עם רוב התוספים למצוא בשוק, ולכן חשוב לקרוא ביקורות צרכנים אחרים כדי לקבוע את היעילות ואת הכדאיות של המוצר אליך. ניתן למצוא את הביקורות על מספר אתרים וכן YouTube ו- Twitter. שוב, חשוב לציין כי לא מדובר טסטוסטרון סינתטי או סטרואידים.

המלצות משתמשי TestRX

אני כבר משתמש מבחן RX עבור 3 החודשים האחרונים, ואני יכול להגיד לך בכנות כי אני מרגיש שיפור ניכר ברמת האנרגיה שלי. אני להכות הכושר קשה יותר מבעבר, אני מרגיש חזק יותר זה בדיוק מה שעשיתי לפני כמה חודשים, ואני בעיצומה של תקופה קלה יותר ושמירה על מבנה גופי. אני לא יודע אם התאים האדומים שלי מגבירים או כל ההטבות המובטחות האחרות, אבל אני באמת ממליץ על המוצר הזה לאף כושר חולדות הזדקנות אחרות שם בחוץ.

–  ג’יימס ט, פילדלפיה, פנסילבניה

וואו. ניסיתי מבחן RX עקב המלצה של חבר, בכנות, כל מה שאני יכול לומר הוא וואו. עד עכשיו לא הבנתי את רמות הטסטוסטרון שלי תקטנה ככל שבגרתי עד החבר שלי הצביע המבוכה הכללית שלי כרס בירה גדל. לפני כחודשיים, התחלתי לקחת מבחן RX על בסיס קבוע ואני יכול לספר את ההבדל אחרי השבועות הראשונים. הסימן הראשון זה עבד היה כמה מהר הייתי מסוגל להפחית כי כרס בירה ולמעשה ולשמור אותה. ואז שמתי לב שאני לא מרגיש מותש לגמרי אחרי עבודה בכל יום, וכי אנרגיה נוספת היא מדוע הייתי מסוגל לקחת את האימונים שלי 30 דקות עד שעה. אני בהחלט מעריץ של המוצר הזה.

–  ג’ין י, ג’קסונוויל, פלורידה

גדלתי מתעסק בפיתוח גוף, אז אני כבר סביב בלוק תוספת די והותר כדי לדעת שיש הרבה מעושק על השוק. ועכשיו אני איש זקן 47 שנה מנסה לשמור על מה הגוף יש לי. עם זאת, זה בעצם הוא מגבר טסטוסטרון מעולה. אני רק לוקח את זה במשך שמונה שבועות, אבל אני כבר שמתי לב רווחי שריר מגיע מהר יותר הייתי מצפה. אני יודעת שאני רזה, אני מרגיש חזק, ואת עוצמת האימון שלי גדלה על פני חמישה או שישה השבועות האחרונים. אני לא בטוח אם הייתי לוקח תוסף לנצח, אבל אני אמשיך לקחת את זה לפחות עוד כמה חודשים.

–  ג’סי וו, בוסטון, MA

קבל תוספת זו היום. סמוך עלי, לקבל את זה ולהתחיל לקחת אותו מיד. שמתי לב כזה בתגובה מדהים בגופי מאז שהתחלתי לקחת את זה לפני חצי שנה, ואני מתקשה להאמין בכך. אני יודע שאני אף פעם לא אהיה זקן שוב 25 שנים, או אפילו 35, אבל אני יכול לומר בכנות כי לא הרגשתי כל כך טוב בשנים. אני מרגישה כאילו יש לי יותר אנרגיה, אני מרגיש כאילו אני ממוקד יותר. אשתי שמה לב להבדל, עמיתים לעבודה שלי מרגיש בהבדל … אפילו שלי בדרך כלל חברים סרקסטי נתנו לי מחמאות. הלוואי מצאתי את המוצר הזה כשהייתי עדיין בשנות ה -40 המאוחרות שלי. אני מאמין.

–  דוד B., ניוארק, ניו ג’רזי

סיקור פרסי ומדיה

למרבה הצער, חיפוש יסודי של תקשורת אלקטרונית לא הניב תוצאות כיסוי הפרס או כל מדיה אחרת. זה צפוי עם תוספת צמחים כי אינו נדרש להיות מאושר על ידי ה- FDA. ישנם, לעומת זאת, ביקורות צרכנים רבים ועדויות ניתן למצוא באינטרנט. רוב מפתחי גוף חובבי כושר מעדיפים מפה-לפי ביקורות של צרכנים המכירים את המוצר מעל בפרס משקע תקשורת כי ייתכן שיהיו סטנדרטים בספק.

במקום לחפש סיקור תקשורתי או פרסים, זה לטובתכם לחקור את ביקורות והמלצות של לקוחות המוצר הנ”ל. מבחן RX עומדת מאחורי המוצרים שלהם וטענה כי שיעור שביעות רצון 95% בקרב הצרכנים שלהם. כלומר בפרס כשלעצמו, במיוחד כאשר אתה גורם החזר כספי מובטח שהם מציעים.

ערבות הכסף בחזרה

בהתאם גאוותם המוצרים שהם מציעים, בריאות חדשנית מספקת אחריות 100% כסף בחזרה על מאיץ טסטוסטרון המבחן RX בתוך פרק זמן של 60 יום ממועד הרכישה, כמו גם תקופת חסד 7 ימים על מנת לאפשר עבור טיפול ומשלוח.

אם תנסה את המוצר הזה ולא מרוצים לגמרי מהתוצאות, פשוט ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות של החברה באמצעות דואר אלקטרוני או מספר חיוג חינם למצוא באתר. כל מה שתצטרכו לעשות זה להחזיר החלק היחסי, או אפילו רק לדואר שתי קופסאות ריקות אם אתה לקח את אספקת 60 ימים מלאים. עם קבלת ההחזר, הם יחזירו את כספכם, מינוס טיפול ומשלוח.

משלוח

מבחן RX זמין דרך גם משלוח אקספרס סטנדרטי בתוך ארצות הברית היבשתית. כמו במרבית הרכישות, להביע יש משלוח זמן אספקה ​​ממוצע של שניים עד שלושה ימים, בעוד משלוח רגיל עלול לקחת בין שבוע עד עשרה ימים. עבור משלוחי רכישות מחוץ לארה”ב, מומלץ לפנות אל תמיכת לקוחות כדי ללמוד עוד לפני ביצוע הזמנה כמו האתר שלהם אינו קובע את המדיניות שלהם דווקא על משלוח בינלאומי.

שירות לקוחות

מוביל אדג בריאות מציעה שירות ותמיכת לקוחות מאוד מוצק עם נציגים זמינים שבעה ימים בשבוע. הם יסייעו לכם עם הזמנה, שאלות לגבי המוצר, או קבלת החזר או החזר.

לבחינה מדוקדקת יותר על מבחן RX, מוביל בריאות Edge מציעה אתרים עצמאיים באופן בלעדי עבור מאיץ הטסטוסטרון הזה. בעת כתיבת שורות אלה, מובילה אדג הבריאות אין שום אמצעי תקשורת חברתית עבור תוספת זו; עם זאת, חוות דעת שונות של המוצר ניתן למצוא באתר טוויטר ויוטיוב.

לקופה בטוחה ומוגנת

בעת רכישת מוצר כלשהו באינטרנט, זה תמיד חשוב לדעת כי לחברה יש בקופה בטוחה ומאובטחת כדי להגן על המידע שלך. מבחן RX מציע לקופה בטוחה ומאובטחת, אשר ניתן לאמת לפני הרכישה.

ראשית, את כתובת האינטרנט עבור לדף היציאה שלהם מתחילה עם “https.” זה קיצור של “http המאובטח.” פרוטוקול זה ניתן להשיג רק על ידי רכישת הצפנה חזקה מן מארח האינטרנט של האתר, או התקנת הצפנה כבדה וקבלת תעודת אבטחה רשות מוכרת.

שכבה נוספת של אבטחה הם המסופק הוא SSL (Secure Sockets Layer) תעודה. זה קובע קישור מוצפן בין המחשב לבין האינטרנט שלהם כדי להבטיח את כל הנתונים שלך הוא בטוח. כל דפדפן ידגים באתר זה SSL מוסמך בדרכים שונות, אבל בדרך כלל זה יכול להיות מאומת על ידי סמל מנעול קטן בשורת הכתובת.

תמחור

תמחור מחולק לאורכו של האספקה ​​אתה מזמין, ואת מבחן RX מציעה הנחות על הזמנת אספקה ​​גדולה יותר. האספקה ​​של יחיד חודש מתחילה ב USD 69.95 $, וכל האספקה ​​של חודש הרצוף אתה מזמין מורידה את העלות ליחידה. אספקה ​​של שישה חודשים היא 339.95 $, אשר מתפרק ל בערך 56 $ ליחידה.

התשלום הינו פשוט ונוח, כפי מובילים הבריאות אדג מקבלת ויזה, מסטרקארד, אמריקן אקספרס, Discover, ו- PayPal. סידור יכול להיעשות באמצעות אתר האינטרנט שלהם, באמצעות הטלפון, בפקס, או בדואר. A-קופון אינטרנט פורסם באתר עבור 20% הנחה אך פג לאחרונה, אז זה בטוח להניח שהם בקביעות להציע הנחות ומבצעים.

סיכום סקירת TestRX

מבחן RX הוא מגבר טסטוסטרון טבעי כי, בכנות, בולטת בשוק צפוף יותר ויותר של תוספים משעממים. עוצב עבור גברים מעל גיל 45, המאיץ טסטוסטרון זה עוזר לגרות ייצור הטסטוסטרון הטבעי של הגוף לאנרגיה מוגברת ומסת שריר משופרת. המוצר מגובה באופן מלא על ידי ערבות הכסף בחזרה 67 יום, אז אתה יכול לנסות את זה עם השקט נפשי כי אתה לא יהיה מבזבז את הכסף שלך גם אם אתה מחליט שאתה לא אוהב את זה. קל לשימוש וקל לרכוש, ואף אין לה תופעות לוואי שליליות ידועות והוא זמין ללא מרשם רופא. מתוך שרירן החובב לאיש פשוט מחפש לעשות קצת רווחי כושר קטנים, אני יכול לומר בכנות אני ממליץ לתת תוספת צמחים זה לנסות. יש לך מה להפסיד והכל כדי לזכות.

לחץ כאן כדי להזמין TestRX מהאתר הרשמי »

77/100 : by 413 users
FLASH SALE 20% OFF »