TestRX Review – Mans personīgais rezultāti

Home » Review » TestRX » TestRX Review – Mans personīgais rezultāti

Last Updated on

Nav šaubu par to, … kļūst vecāki sūkā. Kā mēs vecāki, mēs sākam nogurt vieglāk, zaudē motivāciju darīt lietas, un mūsu dzimumtieksme samazinās ievērojami.

Parasti vaininieks aiz tas ir testosterons, un precīzāk, trūkums no tā. Pēc 30 gadu vecumam, mūsu dabisko testosterona līmenis sāk samazināties par vidēji 1% gadā (dažreiz sauc par “andropause”).

Tas neizklausās daudz, bet negatīvās sekas parādās diezgan dramatiski. Es esmu pētot un testējot vairākas piedevas, pēdējā laikā, ka apgalvo, ka tās uzlabos jūsu ķermeņi pieder dabas testosterona ražošanu.

Dažas no tām ir strādājuši lielas, un citi … ne tik daudz.

Nesens viens Esmu testē sauc TestRX, kas ir vērsta uz šo pārskatīšanu.

Kas ir TestRX?

TestRX ™ Review - Dabas Zema Testosterons pielikums puišiem

TestRX ir visu dabas testosterona papildinājums izstrādāts, lai palīdzētu palielināt enerģiju, cīnīties nogurumu un palielināt jūsu dzimumtieksme un libido. Sastāvdaļas TestRx ietver veselīgu kombināciju Tribulus terrestris (labi zināms testosterona pastiprinātājs), kā arī citu līdzīgu Grieķu ekstrakts, Ashwaghanda un Agaricus bisporus.

TestRX satur arī sastāvdaļu sauc Tongkat Ali, kas ir ļoti spēcīgs afrodiziaks, kas palīdz palīdzību pa mazināšanās andropause simptomiem.

TestRX apskats: Mani rezultāti

Es saņēmu 3 mēnešu piegādi TestRX izmēģināt pirms personīgi par 8 mēnešiem, bet gan tāpēc, ka dažas veselības un personisku iemeslu dēļ nebija iespēja to izmēģināt, līdz pavisam nesen.

Pirmās pāris dienas man bija, kas to Es atzīstu, es nejutos daudz. Man nebija miega labāka, nebija nekādas vairāk enerģijas, un neredz libido labumu whatsoever.

Tiesības ap beigām pirmajā nedēļā ir tad, kad šķita kick par mani. Pirmā lieta, ko es pamanīju bija man bija panākt rīta boners vēlreiz. Es esmu 35 gadus vecs vīrietis ar citu, un man nav bijusi šiem, jo ​​man bija manā vidū 20 gados.

tā bija TestRX kas radīja viņiem? Vienkārša atbilde ir, es nezinu. Tomēr man nav gotten rīta koks, jo man bija manā mid-20 s, un man nebija, ņemot kaut ko citu, kas varētu būt tās, ko izraisa.

Nākamā lieta, ko es pamanīju pāris dienas pēc tam, kad tas bija man bija sāk justies tik noguris pēcpusdienās. Es strādāju no mājām, un parasti es sāku mana diena diezgan svaigs.

Kad es pamostos es esmu viegli produktīvs apmēram 3 vai 4 stundas, bet uzreiz pēc pusdienām, kad es, šķiet, “crash” trūkuma dēļ labāks termins.

Nav ar šo stuff. Likās, ka es varētu strādāt, stundas laikā man bija, ņemot to. Man nav apnicis, nejuta nepieciešamību veikt nap, kas dienas vidū, un pat šķita, lai dotu man vairāk motivāciju nokļūt uz sporta zāli.

Pēc mēneša vai tā ir tad, kad reālu labumu sāka kick. Rīta boners būtībā kļuva pēc tam, kad domas … tagad es bija panākt erekciju praktiski visu dienu.

Es jutos kā ragveida 18 gadus vecs bērns atkal haha.

Es arī pamanīju lielu atšķirību manā liesu muskuļu augšanu. Pirms es sāku biju sver aptuveni 198 mārciņas., Kas ir diezgan daudz smagākā man jebkad bijis.

Līdz 1 mēnesi es biju uz leju ap 190 mārciņām, un meklē un sajūta diezgan cietas es varētu pievienot.

Es noteikti saista to ar pieaugumu enerģijas man bija panākt. Es jutos tā, it kā es nesaņemu noslaucīja no maniem treniņiem, kā viegli, un šķita, lai ļautu man push grūtāk, nekā es parasti darīt.

bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu ņemt to?

Virzieni uz etiķetes norāda, ka jums vajadzētu veikt 1 kapsulu no rīta un 1 pēcpusdienās ar 8 oz glāzi ūdens.

Kad es sākšu sajūta sekas?

No tā, ko es varu pateikt, jums nav īsti sākt redzēt nekādus rezultātus, līdz par 1. vai 2. nedēļu papildināšanu (skat manus rezultātus šeit). Protams, ikvienam būs reaģē savādāk, pamatojoties uz to, kā jūsu organisms reaģē uz to, lai tā varētu veikt īsāku (vai ilgāk), lai sāktu redzēt rezultātus.

Vai ir kādas blakusparādības?

Personīgi runājot, man neradās. Ar to teica, tas vienmēr ir iespējams saņemt blakusparādības no jebkuras piemaksu lietojat. To veido no visām fiziskām sastāvdaļām, bet es noteikti ieteiktu, ka jūs runāt ar savu ārstu pirms šo vispirms, lai pārliecinātos, ka nav mijiedarbības ar meds jūs varētu būt, ņemot.

Vai tas karogs asins testu?

Cik es zinu, NO. Nav nekas TestRX kas varētu radīt jums neizdodas narkotiku testu.

Cik tas maksā?

Vienu mēnesi piegāde TestRx darbosies jums ap $ 60, plus izmaksas kuģniecības. Tie piedāvā atlaides beztaras pasūtījumiem, ar “Pirkt 1 get 1 bezmaksas” darījumu, kas efektīvi pazemina cenu par vienu lodziņu, lai ap $ 40 / kastē.

Viņi arī piedāvā diezgan labu garantijas, kas ļauj jums līdz pat 60 dienām, lai mēģinātu produktu bez riska. Ja kādā brīdī jums nav justies kā tā darbojas, lai jums, jūs varat vienkārši sazināties ar viņiem un atgriezties neizmantoto daļu.

Kur es varu to iegādāties?

Vienīgā vieta, kur jūs varat iegādāties TestRX ir savā oficiālajā tīmekļa vietnē. Kā minēts iepriekš, tas retails apmēram $ 60 par kaste ar atlaidēm lielākiem pasūtījumiem.

Ciktāl es varu pateikt tas nav pieejams veikalos, piemēram, GNC, Shoppe vitamīns, Walmart, un citi.

ieteikums

TestRx ir ciets kvalitātes produkts, rokas uz leju. Vai tas ir labākais jebkad esmu veikusi? Ja salīdzināt ar Testofuel, NO! Bet, ja jūs meklējat kaut ko mazliet lētāku, bet tikpat efektīvs kā Testofuel tad tas noteikti ir vērts shot.

Viena lieta, ko es gribu atzīmēt, ir tas, ka, ja jūs vēlaties, lai iegūtu lielāko daļu labumu no TestRX ka jūs apvienot to ar veselīgu uzturu un vingrojumu programmu.

Papildinājumi sauc bagātinātāji iemesls … .they papildināt (nevis aizstāt) lietas. Jūs nevarat gaidīt, lai sēdēt uz jūsu ass visu dienu un gaidīt rezultātu maģiski parādās.

Jūs esat, lai darbā. Bet ņemot TestRX, darbs būs vērts atlīdzība.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu TestRX no oficiālā mājas »

87/100 : by 261 users
FLASH SALE 20% OFF »