Vai Noocube nootropisks Piemaksa Really Work? Lasīt manu pārskatu, lai uzzinātu

Home » Review » Noocube » Vai Noocube nootropisks Piemaksa Really Work? Lasīt manu pārskatu, lai uzzinātu

Last Updated on

Noocube ir papildinājums, kas apgalvo, lai uzlabotu smadzeņu funkciju. Man bija, lai uzzinātu vairāk pēc tam, kad uzzināt par Noocube un gribēja zināt, vai šis papildinājums varētu patiešām palīdzēt man jābūt precīzākiem, un palielināt savu atmiņu. Zemāk ir manas secinājumi.

Kas ir Noocube?

Noocube ir papildinājums, kas pieder pie nootropisks kategorijā. Jums var nebūt pazīstami ar vārdu nootropisks, bet gandrīz visi ir veikusi kādu no nootropisks agrāk. Kofeīns, nikotīna un citu stimulatoru, tiek uzskatīti par nootropie līdzekļi. Nootropie līdzekļi ir vielas, un vielas, kas uzlabo jūsu kognitīvās funkcijas, piemēram, savu atmiņu, spēju koncentrēties, savu radošumu vai jūsu motivāciju. Kofeīns ir iespējams, visbiežāk vienu, bet ir citi veidi, nootropie līdzekļi, kas nav stimulanti. No medicīnas viedokļa, nootropie līdzekļi tiek izmantoti, lai ārstētu slimību, piemēram, ADHD vai Alcheimera slimību.

Kam tā ir paredzēta?

Es domāju, ka šis papildinājums ir paredzēts ikvienam, kam ir pārāk daudz viņu plates. Vai jums ir prasa darbu, ir nepieciešams, lai ace savu eksāmeniem, ir nepieciešams palielināt, lai līdzsvarotu savu karjeru, savu studiju un savu mājas dzīvi, vai strādā ilgas stundas, kā uzņēmējs, šis produkts ir par jums.

Kā Vai Noocube darbojas?

Šis papildinājums darbojas, atbalstot un veicinot dažādas smadzeņu funkcijas. Dažādās sastāvdaļas ir izvēlēti, lai veicinātu labu smadzeņu veselību, palielināt neirotransmisijas līmeni un būtībā palīdzēs skaidrāk domāt, atcerēties informāciju un iegūt vairāk paveikt.

Ingredients Formula

Noocube tiek veikta ar maisījums septiņi sastāvdaļu, un es nolēmu darīt vairāk pētījumu, lai labāk saprastu, kā šie dažādie sastāvdaļas strādāt:

Alpha GPC. Nesenā pētījumā atklāts, ka Aplha GPC palīdz atveseļošanās pēc bojājumiem smadzenēs, palielinot acetilholīna līmeni smadzenēs. Šī viela palielina savu atmiņu un koncentrēšanās, palielinot līmeni šajā neiromediatoru.

– Huperzine . Šis ir izvilkums no auga, kas ir pierādīts, lai palīdzētu ar atmiņas deficītu gados vecākiem cilvēkiem, un kas tiek izmantots Alcheimera ārstēšanu ( pētījums ). Šī viela darbojas, kavējot acetilholīnesterāzes, kas nozīmē, acetilholīna līmeni nesamazināsies. Huperzine būtībā palīdz uzturēt augstu neirotransmiteru, lai palīdzētu ar atmiņu un koncentrāciju.

– Kaķa raust . Ir nepieciešami pētījumi, lai pilnībā izprastu ieguvumus no šī auga, bet nacionālais institūts Novecošana konstatēja, ka šis augs var palīdzēt ar ārstē Alcheimera slimību. Šis augs ir bagāta ar antioksidantiem, kas ir celtniecības bloki jūsu ķermeņa vajadzībām, lai labotu šūnas, tai skaitā smadzeņu šūnas. Ko institūta Novecošana veica pētījumā konstatēts, ka šis augs palīdz samazināt atmiņas zudums, un tas ir iespējams, ka šī sastāvdaļa palīdzēs jums atcerēties lietas.

– Bacopa . Tas ir augs, kas satur bacosides, kas var izlabot bojātos nervus. Pētījumā konstatēts, ka šis augs ir efektīvs pret demenci un Alcheimera slimību. Šī viela uzlabo atmiņu un veicina veselīgu nervus un neironiem.

– Auzu salmi. Tas ir augs, kas ir izmantoti, lai uzlabotu kognitīvās funkcijas un uzlabotu fokusu gadsimtiem ilgi. Tiek uzskatīts, ka, lai veicinātu alfa-2 viļņus smadzenēs, kas veicina padarot jūs vairāk nomodā un brīdinājumu. Pētījumā konstatēts, ka dalībnieki veic labāk par testu, kas mēra modrība, ņemot auzu salmus ( studiju ). Šī viela palīdz uzmanību, modrību un koncentrāciju.

– L-theanine un L-tirozīna. Šīs divas aminoskābes var atrast zaļā un melnā tēja. Tie tiek uzskatīts, ka, lai samazinātu stresu, palielināt neirotransmisijas funkcijas un palielina dopamīna un noradrenalīna līmeni. Pētījumā konstatēts, ka šīs aminoskābes var palīdzēt samazināt ietekmi stresa un noguruma uz smadzenēm (studiju). Šīs sastāvdaļas uzlabos modrību, un būs vieglāk pāriet no viena uzdevuma uz nākamo.

Noocube Lietotāja Rezultāti un Atsauksmes

Es domāju, ka labākais veids, lai noskaidrotu, vai šī piemaksa tiešām strādāja, bija aplūkot atsauksmes no cilvēkiem, kas ir bijis, izmantojot to brīdi. Kopumā, es atklāju daudz pozitīvas atsauksmes, un lielākā daļa cilvēku saka, ka piemaksa sāka strādāt par tiem uzreiz, un ka viņi pieredzējuši sekas viņi meklē.

Es atklāju atsauksmi no grāmatveža sakot, ka piemaksa palīdzēja viņam palikt koncentrējas uz viņa numuru uz ilgāku laika posmiem. Vēl viens no konsultants, kurš izmanto, lai būt nervu par retorikā atsauksme teica, ka Noocube palīdzēja viņam koncentrēties, sniedzot runas un padarīja stress pazūd.

Vai ir kādas blakusparādības?

Neviens no atsauksmes es paskatījos minēts būtiskas Noocube blakusparādības. Es domāju, ka tāpēc, ka Noocube neizmanto stimulanti, piemēram, kofeīns, ka biežas blakusparādības, kas saistītas ar nootropie līdzekļi, piemēram, nervozitāte vai bezmiegs nav jautājums. Bet es domāju, ka papildinājumi ietekmē ikvienu atšķirīgi un ka daži indivīdi varētu rasties dažas blakusparādības.

Kas man patīk Noocube

Man patīk, ka piemaksa tiek veikta tikai septiņas sastāvdaļas un ka man bija iespēja viegli atrast informāciju par visiem no tiem. Izskatās sastāvdaļas tika rūpīgi izvēlēti to īpašībām, un tie visi ir mērķis. Man arī patīk, ka kofeīns tika atstāts, lai izvairītos no nervozitāte. Es domāju, ka šis izskatās labs variants, jo tā ir vērsta dažādas lietas, kas palīdz uzlabot kognitīvās funkcijas, tas darbojas uzreiz, un, šķiet, ir ļoti efektīva, lai ikvienam, kas to izmanto.

Kas man nepatika par Noocube

Nav sastāvdaļas, kas būs palielināt enerģijas līmeni, un es domāju, ka tas ir kaut kas, kas varētu būt nepieciešami daži cilvēki. Un es neesmu pārliecināts, kā es jūtos par Kaķa raust tiek izmantots papildināt, ja nav pārliecinoši pētījumi par priekšrocībām, šīs sastāvdaļas vēl.

secinājums

Pēc pētot Noocube, man liekas, ka tas ir iespējams, ir viens no labākajiem nootropie līdzekļi, kas tur. Visas sastāvdaļas ir mērķis, nav būtiskas blakusparādības jāuztraucas un papildinājums, šķiet, ir ļoti efektīvs, ja runa ir uzlabot uzmanības, atmiņas modrību un citu kognitīvo funkciju. Ikviens, kas ir nepieciešams palielināt strādāt garas stundas, mācīties eksāmeniem vai žonglēt aizņemts grafiku, varētu gūt labumu no veikt šo papildinājumu!

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

78/100 : by 234 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »