You kadar Airsnore Anti-Horlama Mikrofon satın etmeyin Bu% 100 Unbiased Yorum Oku

Home » Review » AirSnore » You kadar Airsnore Anti-Horlama Mikrofon satın etmeyin Bu% 100 Unbiased Yorum Oku

Last Updated on

AirSnore horlama neden engelleri azaltılması ile geceleri daha iyi nefes teklif iddia bir anti-horlama ağızlık olduğunu. Pek bilgiler bu ürün ve farklı AirSnore inceleme hızlı bir görünüm hakkında makaleler bu piyasada nispeten yeni bir marka olduğunu ortaya koymaktadır orada mevcuttur.

Mandibular ayar cihazı imal ve ayrıca sağlık ve fitness takviyeleri ile uğraşan İngiltere merkezli bir şirket tarafından sağlanır.

Ama ne kadar doğru olan iddialar? O nasıl çalışır? Bu bizim Airsnore gözden geçirilmesidir.

Airsnore Nedir?

airsnore ürünün

Airsnore tasarımı oldukça basit bir anti-horlama ağızlık olduğunu. Geleneksel Vida, kalibratörleri ve dil sahipleri olarak fantezi özellikleri ile birlikte gelen rahatsız, ağır aparatı için bir alternatif sunuyor. Özellikle kaynatın ve ısırık teknolojisinin gücünü kullanmak için tasarlanmıştır termoplastik malzemeden imal edilmiştir.

İnsan ağız şeklini taklit etmek için, bir U-şeklinde yapılır ve serbest nefes sağlayan büyük merkezi bir delik vardır. Bizim dikkatini yakalanan bir şey temizlemek için ne kadar kolay olduğunu. Çünkü onun nazik şekil ve birkaç köşeleri, sadece bir sterilizatör kullanarak silin gerekir ve gitmek iyidir.

Onun hafif de söz layık bir şeydir. Dışında ağızlık sağlanması üretici dayanıklılığını artırmak için önde gitti, ağız mümkün olduğunca doğal hissediyor. Ürünün resmi web sitesi aslında 6 ila 12 ay boyunca sürekli kullanmak iddia ediyor. Eğer bu doğruysa, o zaman bu MAD para için iyi bir değer sağlamak olacağını söylemeye gerek yok. Fakat yine de, bu sadece bir iddia olduğunu ve çeşitli faktörler bireysel sonuçlarını etkileyebilir.

Airsnore Nasıl Çalışır?

airsnore-ağızlıkÇalışma yöntemi, diğer ağızlıklar yapmak (ne herhangi bir farklı değildir ya da yapmak iddia ). Bunu giymek, o hafifçe öne doğru çene ayarlar ve bu etkili hava yolu açılır.

Horlama boğaz ve geniz kısmi tıkanma nedeniyle oluşur ve bu temelde dil ve yumuşak damak dokuları kaynaklanır. Uyurken, vücudunuzun kas onların sıkılığını kaybetmek eğilimindedir ve bu yüzden flop.

Eğer başınızı yukarı bakacak şekilde uyku Bu şekilde, dil ve yumuşak damak dokuları etkili hava geçişini engelleyebilir. Bu uyku pozisyonu sık sık horlaması olanlarda önerilmez açıklıyor.

Yani bu teyit edebilir, sadece bu airsnore inceleme koymak için cihaz ağız yoluyla horlama olanlar içindir . Eğer ağız snorer olup olmadığını nasıl anlıyorsun?

Burada gerçekleştirebilirsiniz basit bir horlama test:

 • Ağzını aç
 • Aynı anda bir horlama sesi üretmek için biraz çaba yaparken sert nefes almaya çalışın
 • Sonraki, kapa çeneni ve aynı nefes prosedürü tekrarlayın

Eğer ağzını kapatmak kez ağzı açık olduğunda bu horlama sesi duyabiliyorum ama kaybolursa o zaman horlama nedeniyle çene deplasman olur sonucuna varabiliriz.

Bir ağızlık horlama bu tür için iyi bir çözümdür ancak burun tıkanması kaynaklı horlama için çalışmayabilir.

Horlama Tehlikeli mi ve Tamed Olmalı Neden

neden-horlamaİlk horlama uyku yoksunluğu neden olur. doğal vücut dinlenme olarak her gece kendini tamir bir süreç geçmesi gerekir çünkü uyku eksikliği sonuçları korkunç. Uyku sırasında, bağışıklık sistemi dokuları tamir ve enerji seviyeleri doldurulan, takviye edilmiştir.

beyin de kendi restorasyon süreci uğrar. Tüm bu yarar için, size huzur içinde uyuyor yeterince saat harcamak gerekir. Eğer horlama Ancak, siz bile farkında olmadan, bazen gece boyunca uyku birkaç kez kaybedebilir.

Sonuçta bir ağız ve bir baş ağrısı ile, yorgun ertesi gün uyanmak olmasıdır. Bu bağışıklık zayıflatmak ve hatta hastalıkların sayısız maruz bırakabilir.

kendisi tarafından Horlama tehlikeli olmayabilir ama sahipsiz bırakılırsa bu fırsatçı komplikasyonlar için mükemmel bir zemin ıslahı sağlayabilir. Bu bile apnesi ve depresyon uyku iletebilirsiniz. Daha da kötüsü, damla oksijen seviyesi düşebilir ve zamanla bu HBP’yi neden olabilir. altında arz inme ve hatta ölüme oksijen artar şansını geciktirdi.

Airsnore Cevap mı?

Evet, tasarımı ve çalışma mekanizması bakarak, AirSnore size horlama alışkanlığı kurtulmak yardımcı büyük bir rol oynayabilir. Ağız arka uç alan oluşturmak amacıyla çene yeniden ayarlama düşüncesi tamamen iyidir. Bu konuda başka iyi şey, kullanıcı bile ağız yoluyla nefes almasını sağlar yeterli solunum delikleri olmasıdır.

Ama burada ve orada bir kaç zayıf nokta vardır.

Bu ürün bir yerde çene tutmak iddia ederken o bir fırlatır ve uyku döndüğünde bunu başarıyor olarak nasıl net bir açıklama yoktur . Diğer ağızlıklar kullanıcı hakkı uyum elde etmek için izin veren özel kilitler ile birlikte gelir.

Başka bir vicdan azabı tek bir yerde çene tutarak, dişlik, normal vücut işleyişi için gerekli olan doğal hareketini engellemektedir olmasıdır. Bunu kullanarak ilk birkaç gün boyunca ertesi sabah bir boğaz çene ile uyanmak nedenle muhtemeldir.

Bu ürün bir kaç zayıf yönleri varken Özetle, hala bir standart anti-horlama cihazı teslim güvenilir olabilir faydaların çoğunu sunmaktadır.

Şirkete göre, Airsnore yani tedavi yardımcı olabilir horlama üç farklı kategori vardır:

1. derece

 • Seyrek, düşük ses horlama
 • Hiçbir tıkanıklığı ile ücretsiz nefes
 • Hiçbir tıbbi riskler

2. sınıf

 • Bir ortak bozacak kadar yüksek sesle sık horlama,
 • Normal solunum olası tıkanıklığı
 • Gün boyunca yorgunluk gibi potansiyel uzun vadeli sonuçları

3. sınıf

 • annoyingly yüksek sesle
 • Hissedilir nefes tıkanıklığı

senin horlama yukarıda listelenen olanlardan farklı belirtilerle sergiler Ancak, o zaman bir doktor ziyaret ya da tamamen farklı bir çözüm deneyin gerekebilir. Bu Airsnore üreten aynı şirket aynı zamanda kolaylığı burun tıkanıklığı yardımcı olabilir burun damlaları malzemeleri dikkati çekiyor.

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

Airsnore Mikrofon kullanımı için ipuçları

 • Her zaman ve giyilmesinden önce bir kaç dakika için kaynayan su içinde, bu ağızlık yer
 • hafifçe öne (çok agresif ya da çok çekingen olmayın) Çenenizi itin ve soğuyana kadar aşağı lokma
 • kalıp düzgün uymuyorsa, tekrar tam tatmin olana kadar işlemi tekrarlayın
 • Temiz tutmak her kullanımdan sonra 10 dakika soğuk suya daldırın için. Daha sonra herhangi bir birikimini temizlemek için biraz diş macunu kullanın.

Genellikle, Airsnore dişlik önemli ölçüde daha az dikkat ve bakım gerektirir.

Airsnore Mikrofon Kullanımının Artıları

 • ödenebilir fiyatlı
 • Kullanımı kolay
 • Temizlemesi kolay
 • Daha az kütleli
 • özel bir uyum sağlamak için kaynatın ve ısırık teknolojiye sahip
 • ağız solunumu için izin verir

Eksileri

İmalatçı, FDA uyumlu koşullarda imal edildiğini iddia rağmen * henüz FDA tarafından onaylanmış değil

AirSnore Uyku Rölyef Çözüm ve Combo Deal Damlası

Bu AirSnore relieft uyku için damlalar yoluyla satın alınabilir AirSnore Resmi Web Sitesi Ücretsiz dünya çapında nakliye yanında, en iyi fiyata orijinal ürün sağlamak için, çevrimiçi.

(AirSnore ağızlık ve AirSnore Damlası ile) AirSnore Combo anlaşma 60 gün para iade garantisi ile, aynı zamanda maliyet tasarrufu için kullanılabilir.

[EPT id = “556”]

Son Söz

AirSnore rekabetçi bir anti-horlama ağızlık pazara en son giren biridir. Ürün ancak hala etkinliğini maksimize etmek için gerekli olan kalibratör ve pozi kilitler, gibi modern teknoloji özellikleri kucaklayan açısından gerisinde kalıyor.

Üretici onlar ürünün ağırlığı azaltmak için basitlik kucakladı ettik açıklamak ancak istekli. Pricier ve hantal hale gelir, daha karmaşık bir ürün olduğunu unutmayın. AirSnore markası gelecekteki yenilik ile alacak ne yönde görmek ilginç olacak, ama bir şey emin için – bu incelemeye değer bir üründür.

AirSnore resmi web sitesi ziyaret »

93/100 : by 233 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »