YouTonics Sport Review – Athletic Performance Booster

Home » Review » Youtonics Sport » YouTonics Sport Review – Athletic Performance Booster

Last Updated on

YouTonics Sport Review - Priekšrocības, Sastāvdaļas, blakusparādības, Direction

YouTonics Sport ir lielisks maisījums olbaltumvielu un BCAAs kas iet kopā perfekti, lai Jūs varētu vienmēr veikt jūsu vislabāk un paliktu uz augšu jūsu spēli.

YouTonics Sports un to sajaukums Tri-optimizēta, augstu kolagēna olbaltumvielu koncentrāta un BCAA-kompleksa formula ir zinātniski pierādīts, lai uzlabotu savu locītavu un muskuļu veselību. Tas arī palielina jūsu atkopšanas laiku, kā arī savu sniegumu; gan fiziski, gan garīgi.

  • Tri-Optimizēta formula, augstu proteīna BCAA maisījums
  • Uzlabojiet savu fizisko sniegumu uz max
  • Atjaunot, aizsargāt un remonts muskuļu
  • Palielināt muskuļu saglabāšanu
  • Mierināt jūsu post treniņu sāpīgums
  • Paātrināt savu atveseļošanās laiks
  • Bezmaksas piegāde un 60 dienu naudu atpakaļ garantiju

uzzināt vairāk par Youtonics Sport labumu »

Kā YouTonics Sport Maksimāla fizisko sniegumu?

Enhanced Performance

Exercise padara jūs noguris, jo tas rada serotonīna. YouTonics Sport samazina serotonīna, kas īsteno rada, kas ļauj jums iet grūtāk ilgāk un palielināt savu fizisko veiktspēju.

Muskuļu remonts un aizsardzība

Proteīns ir pamatelements muskuļu un pamatelementu proteīni ir BCAAs. Viņi arī paātrināt atveseļošanās laiku muskuļiem, remonts plosītos muskuļus. Tas samazina ietekmi aizkavēta muskuļu sāpīgums, vai Francijas aizjūras departamentos, tāpēc, ka jūsu muskuļi sāp pēc treniņa.

Palielina muskuļu saglabāšana

Ar YouTonics kolagēns veicina ražošanu cilvēka augšanas hormons (HGH), ko izmanto, lai veidotu un saglabātu muskuļu audus. YouTonics Sport strādā, lai radītu jaunas muskuļu un pārtraukt veco muskuļu no salaužot.

Uzlabota mobilitāte un Eļļošana locītavu

Kolagēna arī palīdz jūsu cīpslas palikt elastīga, lai saglabātu savu locītavu kustīgumu. BCAAs arī strādāt, lai aizsargātu un saglabātu skrimšļus uz jūsu locītavām. Kad jūs stiprināt cīpslas un skrimšļus uzlabot locītavu kustīgumu un eļļošana. Tas nozīmē, ka jūsu locītavām sāp mazāk pēc treniņa, un nav bojāti.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Youtonics Sport online »

Kas iet uz YouTonics Sport?

kolagēna Protein

Kolagēna proteīna ir viena no galvenajām sastāvdaļām YouTonics sportā. Kolagēns ir visbiežāk olbaltumvielas organismā, jo gandrīz ceturtā daļa no visiem olbaltumvielu jūsu organismā ir kolagēns. Tas arī tiešām uzlabo savu sniegumu sportā.

Ēšanas vienu unci sarkanās gaļas dos jums 3 līdz 8 gramus olbaltumvielu, bet YouTonics dod jums 10 gramus olbaltumvielu 30 gramu, 70 kaloriju, kas apkalpo. Tas ir tāpēc, ka YouTonics izmanto specializētu sistēmu, lai nodrošinātu tikai hidrolizētu kolagēnu bez papildus tauku vai cukura lumped in.

BCAAs

Ir trīs galvenie sazarotās ķēdes aminoskābes YouTonics Sport BCAA -complex formulu. Tie ir L-leicīna, L-valīna, un L-izoleicīns. Tie ir trīs aminoskābes, ka jūsu ķermeņa faktiski nevar ražot, bet tas ir nepieciešams.

Šie BCAAs ir vairākas priekšrocības, lai gan tie, jūs esat visvairāk interesē, ir būvniecība un uzturēšana muskuļu, un nodrošināt jūs ar enerģiju, lai saņemtu caur jūsu treniņiem. Kā arī mazinātu sāpes pēc treniņa.

Ātras iedarbības Liquid Delivery System

Viens labums YouTonics ir vairāk nekā citiem kolagēna bagātinātāji ir tas, ka jums nav nepieciešams uzņemt daudz tikai absorbē. YouTonics izmanto ātras iedarbības šķidruma piegādes sistēmu, lai nodrošinātu, ka kolagēns uzsūcas ādā ātri. Tas arī nāk ar gardu mango un passionfruit garšu.

Kā Take YouTonics Sport

Katrs no YouTonics Sport pudele satur 270ml (9 porcijas), bet katra porcija satur 10g kolagēnu.

Vienkārši krata arī starp katru porciju. Lai iegūtu maksimālu rezultātu, lietojiet vienu 30ml pasākumu tikai 30 minūtes pirms miega.

Vai YouTonics Sport pareizo izvēli Jums?

YouTonics Sport ir paredzēts cilvēkiem, kuri ir nopietni, par sporta un fitnesa. Tā ir izstrādāta ar viņiem prātā. YouTonics formula un uzmanīgi maisījums augstu proteīna kolagēna un BCAAs ir ideāli piemērots sportistiem, bodybuilders, sporta cienītāji, un cilvēkiem, kas patīk spēlēt sporta pagadās. Tas neļauj jums veikt jūsu pilnu potenciālu.

Kad jūs ņemt to jūs uzlabot savu sniegumu un justies mazāk sāpes un sāpīgums pēc Jūsu treniņiem, kaut katru sportists varētu darīt ar.

Sāpes un diskomforts jūs jūtaties pēc intensīvas izmantošanas sauc aizkavētu muskuļu sāpīgums, vai DOMS. Tas var ilgt līdz pat dažas dienas pēc tam patiešām intensīva treniņa. Tas izraisa ļoti mazu muskuļu šķiedru asarām, ko izraisa izmantošanu.

Olbaltumvielu no jūsu uzturu remontu asaras un būvē jaunu muskuļu. DOMS rodas, ja ir pārāk daudz muskuļu asaras par olbaltumvielu jums ir rīkoties. Ņemot vairāk olbaltumvielu, piemēram, olbaltumvielām YouTonics, palīdz uzturēt BOMs prom, pārliecinoties, jums ir pietiekami daudz olbaltumvielu, lai labotu un veidot jūsu muskuļus.

Vairāk proteīns nozīmē mazāk Doms. Mazāk DOMS nozīmē, ka jums atgūt ātrāk un var hit sporta atkal ātrāk.

60 Day Money Back Guarantee

YouTonics ir riska bezmaksas, pateicoties 60 dienu naudu atpakaļ garantiju iekļauti. Jums ir mieru, zinot, ka, ja YouTonics Sport dzēriens nedarbojas, kā jūs vēlētos, lai jūs varat saņemt savu naudu atpakaļ.

Šī garantija attiecas arī uz citām BauerNutrition speciāliem uzkrājumiem nozīmē, jūs varat iegādāties vairākus iepakojumus un izmēģināt tos pats bez risku 60 dienām.

Kur nopirkt YouTonics Sport?

YouTonics Sport agrāk tika piedāvāti daudz tiešsaistes muskuļu ēkas papildināt tirgotājiem. Tomēr, jūs varat tagad tikai nopirkt vienu caur Bauer uzturs oficiālajā tīmekļa vietnē. Laba lieta ir tā, ka jūs saņemsiet 10% atlaidi (ar atlaižu kodu BN10 ) un bezmaksas piegāde visā pasaulē par katru YouTonics Sport paketi jūs pērkat no BauerNutrition mājas lapā.

Sāciet savu treniņu sesiju labākajā ar YouTonics Sport tagad.

YouTonics Sport Review - Priekšrocības, Sastāvdaļas, blakusparādības, Direction

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Youtonics Sport online »

74/100 : by 222 users
Youtonics Sport Review
FLASH SALE 20% OFF »